Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33665:654SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Kačinetz Alan
 
 
Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
-7-11-8  0301
2.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
5-56-11-92302
3.Řepík JaroslavVeselý Luboš1295  3012
4.Kubera FrantišekMüller Radek-5-7-6  0313
5.Kačinetz AlanHondlík Josef-6-7-9  0314
6.Gruber JosefMoravec Roman868  3024
7.Kubera FrantišekVeselý Luboš-67-5-8 1325
8.Kačinetz AlanMüller Radek75-9-893235
9.Gruber JosefHondlík Josef-75612 3145
10.Řepík JaroslavMoravec Roman3-4511 3155
11.Kačinetz AlanVeselý Luboš-16106-9-82356
12.Gruber JosefMüller Radek-9-8-7  0357
13.Řepík JaroslavHondlík Josef7-7910 3167
14.Kubera FrantišekMoravec Roman687  3077
15.Gruber JosefVeselý Luboš887  3087
16.Řepík JaroslavMüller Radek-697-893297
17.Kubera FrantišekHondlík Josef8-8-9-7 1398
18.Kačinetz AlanMoravec Roman-6-8914932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řepík Jaroslav40Veselý Luboš22
Kubera František13Müller Radek22
Kačinetz Alan22Hondlík Josef22
Gruber Josef31Moravec Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:34 TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Hron Jiří
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
     3110
2.
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
WO    0311
3.Chlumský PetrWO    0312
4.Pocz ŠtefanHorák Dominik     0313
5.Rys VilémRemunda Štěpán     3023
6.Hron JiříVokurka Miloslav     1324
7.Pocz ŠtefanChlumský Petr     1325
8.Rys VilémHorák Dominik     3135
9.Hron JiříRemunda Štěpán     3045
10.Vokurka MiloslavWO    0346
11.Rys VilémChlumský Petr     3256
12.Hron JiříHorák Dominik     0357
13.Remunda ŠtěpánWO    0358
14.Pocz ŠtefanVokurka Miloslav     0359
15.Hron JiříChlumský Petr     03510
16.Horák Dominik         
17.Pocz ŠtefanRemunda Štěpán         
18.Rys VilémVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pocz Štefan03Chlumský Petr21
Rys Vilém30Horák Dominik21
Hron Jiří13Remunda Štěpán02
   Vokurka Miloslav20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34561:589TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Srnka Jan
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
-9-98873210
2.Kocábek Pavel
Hrabě Václav
 
 
Fišar Martin
Milek Petr
 
 
-9-77-7 1311
3.Hrabě VáclavFišar Martin99-96 3121
4.Srnka JanProvazník Petr946  3031
5.Přáda JaroslavRulec Jakub-86-7-8 1332
6.Kocábek PavelMilek Petr-8-8-9  0333
7.Srnka JanFišar Martin1298  3043
8.Přáda JaroslavProvazník Petr7-99-8-82344
9.Kocábek PavelRulec Jakub8-69-9-82345
10.Hrabě VáclavMilek Petr-8-97-10 1346
11.Přáda JaroslavFišar Martin-9-5-10  0347
12.Kocábek PavelProvazník Petr67-815 3157
13.Hrabě VáclavRulec Jakub-97-5-7 1358
14.Srnka JanMilek Petr1398  3068
15.Kocábek PavelFišar Martin-4-4-6  0369
16.Hrabě VáclavProvazník Petr-8-7-7  03610
17.Srnka JanRulec Jakub         
18.Přáda JaroslavMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabě Václav13Fišar Martin22
Srnka Jan30Provazník Petr22
Přáda Jaroslav03Rulec Jakub30
Kocábek Pavel13Milek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32670:647Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
-1086-753210
2.Růžička Filip
Rychlý Tomáš
 
 
Forgáč Andrej
Trnka Václav
 
 
68-59 3120
3.Růžička FilipTrnka Václav9-467 3130
4.Polcar VojtěchČerný Martin10-39-7133240
5.Rychlý TomášForgáč Andrej8-312-583250
6.Vomlel LukášDuchoslav Petr6115  3060
7.Polcar VojtěchTrnka Václav-8-12-8  0361
8.Rychlý TomášČerný Martin68-8-6-62362
9.Vomlel LukášForgáč Andrej-77-97-72363
10.Růžička FilipDuchoslav Petr62-75 3173
11.Rychlý TomášTrnka Václav-9-9-7  0374
12.Vomlel LukášČerný Martin-7-95-3 1375
13.Růžička FilipForgáč Andrej-778-7-82376
14.Polcar VojtěchDuchoslav Petr755  3086
15.Vomlel LukášTrnka Václav11510  3096
16.Růžička FilipČerný Martin8-12-5-9 1397
17.Polcar VojtěchForgáč Andrej-8-8814832107
18.Rychlý TomášDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip22Trnka Václav22
Polcar Vojtěch31Černý Martin31
Rychlý Tomáš12Forgáč Andrej22
Vomlel Lukáš22Duchoslav Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33599:511AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
-66-5-3 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Ambrož JiříKantor Jan99-9-7-82312
4.Veselý VojtěchMartiška Jan-12-86-4 1313
5.Černoch JanGaydoš Vít6-9-3-9 1314
6.Zámyslický JaroslavWO    3024
7.Veselý VojtěchKantor Jan-5-85-5 1325
8.Černoch JanMartiška Jan8128  3035
9.Zámyslický JaroslavGaydoš Vít-6-6-10  0336
10.Ambrož JiříWO    3046
11.Černoch JanKantor Jan-9-986-92347
12.Zámyslický JaroslavMartiška Jan-6-698-122348
13.Ambrož JiříGaydoš Vít-9-9-10  0349
14.Veselý VojtěchWO    3059
15.Zámyslický JaroslavKantor Jan35-7-653269
16.Ambrož JiříMartiška Jan5-766 3179
17.Veselý VojtěchGaydoš Vít-910-4-8 13710
18.Černoch Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ambrož Jiří12Kantor Jan31
Veselý Vojtěch03Martiška Jan22
Černoch Jan12Gaydoš Vít40
Zámyslický Jaroslav12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:34629:631TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Kulveit Jonáš
 
 
Balák Pavel
Šimáček Milan
 
 
9-4-12-8 1301
2.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
-7-7-8  0302
3.Sklenář OndřejNejedlý Pavel7-79-10-52303
4.Pospíšil DavidŠimáček Milan6-11-6593213
5.Kaba RadkaSvoboda Robert-5-88573223
6.Kulveit JonášBalák Pavel-9-7-5  0324
7.Pospíšil DavidNejedlý Pavel5-565 3134
8.Kaba RadkaŠimáček Milan6-788 3144
9.Kulveit JonášSvoboda Robert-5-77943254
10.Sklenář OndřejBalák Pavel-594-853264
11.Kaba RadkaNejedlý Pavel-8847 3174
12.Kulveit Jonᚊimáček Milan-78-5-3 1375
13.Sklenář OndřejSvoboda Robert589  3085
14.Pospíšil DavidBalák Pavel-5-4-6  0386
15.Kulveit JonášNejedlý Pavel8-79-7-82387
16.Sklenář OndřejŠimáček Milan8-7-71173297
17.Pospíšil DavidSvoboda Robert5310  30107
18.Kaba RadkaBalák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej31Nejedlý Pavel22
Pospíšil David31Šimáček Milan13
Kaba Radka30Svoboda Robert04
Kulveit Jonáš13Balák Pavel21
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy