Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20523:466TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Kulveit Jonáš
 
 
Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
-9812-1083210
2.Sklenář Ondřej
Pospíšil David
 
 
Ulrych Jiří
Gruber Josef
 
 
8-98-783220
3.Sklenář OndřejŘepík Jaroslav99-9-8-52321
4.Pospíšil DavidGruber Josef986  3031
5.Kaba RadkaKubera František84-8-873241
6.Kulveit JonášUlrych Jiří8-4-6663251
7.Pospíšil DavidŘepík Jaroslav667  3061
8.Kaba RadkaGruber Josef874  3071
9.Kulveit JonášKubera František39-126 3181
10.Sklenář OndřejUlrych Jiří8-494 3191
11.Kaba RadkaŘepík Jaroslav8-88-8-72392
12.Kulveit JonášGruber Josef-10-3-8  0393
13.Sklenář OndřejKubera František87-31 31103
14.Pospíšil DavidUlrych Jiří3-863 31  
15.Kulveit JonášŘepík Jaroslav         
16.Sklenář OndřejGruber Josef         
17.Pospíšil DavidKubera František         
18.Kaba RadkaUlrych Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Ondřej21Řepík Jaroslav21
Pospíšil David20Gruber Josef12
Kaba Radka21Kubera František03
Kulveit Jonáš21Ulrych Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33486:532TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Robert
Nejedlý Pavel
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
1389  3010
2.Balák Pavel
Peršl Martin
 
 
Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
-8-87-8 1311
3.Nejedlý PavelČernoch Jan-4-9-4  0312
4.Svoboda RobertAmbrož Jiří-9-7-8  0313
5.Peršl MartinZámyslický Jaroslav4-10-95-92314
6.Balák PavelVeselý Vojtěch12-6-7-9 1315
7.Svoboda RobertČernoch Jan-6-6-7  0316
8.Peršl MartinAmbrož Jiří1085  3026
9.Balák PavelZámyslický Jaroslav-7-89-9 1327
10.Nejedlý PavelVeselý Vojtěch-9-78873237
11.Peršl MartinČernoch Jan7-89-8-42338
12.Balák PavelAmbrož Jiří-9-7-4  0339
13.Nejedlý PavelZámyslický Jaroslav105-78 3149
14.Svoboda RobertVeselý Vojtěch-7-896-1023410
15.Balák PavelČernoch Jan6-6   11  
16.Nejedlý PavelAmbrož Jiří         
17.Svoboda RobertZámyslický Jaroslav         
18.Peršl MartinVeselý Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlý Pavel21Černoch Jan30
Svoboda Robert03Ambrož Jiří21
Peršl Martin12Zámyslický Jaroslav21
Balák Pavel03Veselý Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32627:627AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
Polcar Vojtěch
Rychlý Tomáš
 
 
5-11-9-8 1301
2.Kantor Jan
Kohlmannová Aneta
 
 
Mirovský Ondřej
Klouček Ondřej
 
 
-49-107113211
3.Kohlmannová AnetaPolcar Vojtěch10-47-9-72312
4.Kantor JanMirovský Ondřej107-37 3122
5.Martiška JanRychlý Tomáš-979-833232
6.Gaydoš VítKlouček Ondřej877  3042
7.Kantor JanPolcar Vojtěch-799-773252
8.Martiška JanMirovský Ondřej-7779 3162
9.Gaydoš VítRychlý Tomáš1159  3072
10.Kohlmannová AnetaKlouček Ondřej-14-8-6  0373
11.Martiška JanPolcar Vojtěch-7-79-5 1374
12.Gaydoš VítMirovský Ondřej-6-9-7  0375
13.Kohlmannová AnetaRychlý Tomáš-5-10-9  0376
14.Kantor JanKlouček Ondřej-4-58-8 1377
15.Gaydoš VítPolcar Vojtěch7-79-843287
16.Kohlmannová AnetaMirovský Ondřej-8585 3197
17.Kantor JanRychlý Tomáš789  30107
18.Martiška JanKlouček Ondřej8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohlmannová Aneta13Polcar Vojtěch22
Kantor Jan31Mirovský Ondřej13
Martiška Jan21Rychlý Tomáš13
Gaydoš Vít31Klouček Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33655:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Kocábek Pavel
Srnka Jan
 
 
-6-87-5 1301
2.Černý Martin
Kutil Jan
 
 
Eberl Milan
Přáda Jaroslav
 
 
6711  3011
3.Černý MartinSrnka Jan-7-9-8  0312
4.Flekač TomášKocábek Pavel-487-7-62313
5.Kutil JanEberl Milan846  3023
6.Forgáč AndrejPřáda Jaroslav-74-9-11 1324
7.Flekač TomášSrnka Jan3-989 3134
8.Kutil JanKocábek Pavel-7-9-6  0335
9.Forgáč AndrejEberl Milan6-7-85-102336
10.Černý MartinPřáda Jaroslav89-36 3146
11.Kutil JanSrnka Jan-78-66-92347
12.Forgáč AndrejKocábek Pavel87-98 3157
13.Černý MartinEberl Milan-7-789-92358
14.Flekač TomášPřáda Jaroslav-76-3-5 1359
15.Forgáč AndrejSrnka Jan378  3069
16.Černý MartinKocábek Pavel6-7-8693279
17.Flekač TomášEberl Milan83-47 3189
18.Kutil JanPřáda Jaroslav8910  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin22Srnka Jan22
Flekač Tomáš22Kocábek Pavel22
Kutil Jan22Eberl Milan22
Forgáč Andrej22Přáda Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13451:327TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
Němeček Jiří
Rys Vilém
 
 
-8799 3110
2.Fišar Martin
Pour Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Rulec JakubNěmeček Jiří10-878 3130
4.Pour TomášRys Vilém8-510-793240
5.Provazník PetrPocz Štefan886  3050
6.Fišar MartinWO    3060
7.Pour TomášNěmeček Jiří9-6-7-7 1361
8.Provazník PetrRys Vilém-48-9-10 1362
9.Fišar MartinPocz Štefan565  3072
10.Rulec JakubWO    3082
11.Provazník PetrNěmeček Jiří-68-91073292
12.Fišar MartinRys Vilém-10988 31102
13.Rulec JakubPocz Štefan         
14.Pour Tomáš         
15.Fišar MartinNěmeček Jiří         
16.Rulec JakubRys Vilém         
17.Pour TomášPocz Štefan         
18.Provazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rulec Jakub10Němeček Jiří12
Pour Tomáš11Rys Vilém12
Provazník Petr21Pocz Štefan02
Fišar Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:11Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32 TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
-10-76-7 1301
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Müller Radek
Tůma Ladislav
 
 
810-98 3111
3.Remunda ŠtěpánMüller Radek-6-82-5 1312
4.Horák DominikVeselý Luboš-83-7-6 1313
5.Vokurka MiloslavHondlík Josef9-89-8-92314
6.Chlumský PetrTůma Ladislav364  3024
7.Horák DominikMüller Radek-3-74-4 1325
8.Vokurka MiloslavVeselý Luboš11-7-8983235
9.Chlumský PetrHondlík Josef7710  3045
10.Remunda ŠtěpánTůma Ladislav     3255
11.Vokurka MiloslavMüller Radek-9-9-9  0356
12.Chlumský PetrVeselý Luboš4-799 3166
13.Remunda ŠtěpánHondlík Josef-8877 3176
14.Horák DominikTůma Ladislav-78-12873286
15.Chlumský PetrMüller Radek-56-6-7 1387
16.Remunda ŠtěpánVeselý Luboš3-696 3197
17.Horák DominikHondlík Josef8-786 31107
18.Vokurka MiloslavTůma Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Remunda Štěpán31Müller Radek40
Horák Dominik22Veselý Luboš13
Vokurka Miloslav12Hondlík Josef13
Chlumský Petr31Tůma Ladislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy