Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39667:672TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Trnka Václav
Flekač Tomáš
 
 
9-944 3110
2.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Forgáč Andrej
Černý Martin
 
 
-73-87-92311
3.Gruber JosefTrnka Václav-9-5-3  0312
4.Kubera FrantišekFlekač Tomáš764  3022
5.Mazánek JiříForgáč Andrej5-78-7-82323
6.Řepík JaroslavČerný Martin8-9-58-42324
7.Kubera FrantišekTrnka Václav-6-7-10  0325
8.Mazánek JiříFlekač Tomáš10-710-10-102326
9.Řepík JaroslavForgáč Andrej9-5-13993236
10.Gruber JosefČerný Martin16-6-643246
11.Mazánek JiříTrnka Václav-3-8-7  0347
12.Řepík JaroslavFlekač Tomáš-10-5-8  0348
13.Gruber JosefForgáč Andrej7-685 3158
14.Kubera FrantišekČerný Martin10-778 3168
15.Řepík JaroslavTrnka Václav-10-67983278
16.Gruber JosefFlekač Tomáš268  3088
17.Kubera FrantišekForgáč Andrej8-97-8-122389
18.Mazánek JiříČerný Martin-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Josef31Trnka Václav31
Kubera František22Flekač Tomáš22
Mazánek Jiří04Forgáč Andrej22
Řepík Jaroslav22Černý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33491:560TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
12-7-59-122301
2.Gaydoš Vít
Kantor Jan
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
-3-89-8 1302
3.Gaydoš VítFišar Martin799  3012
4.Annayev SanjarMilek Petr-79-8-9 1313
5.Skopec DanielRulec Jakub118-910 3123
6.Kantor JanProvazník Petr-7-10-8  0324
7.Annayev SanjarFišar Martin9-3-8-6 1325
8.Skopec DanielMilek Petr-1-10-9  0326
9.Kantor JanRulec Jakub11-44-7-82327
10.Gaydoš VítProvazník Petr6810  3037
11.Skopec DanielFišar Martin-4-49883247
12.Stano PeterMilek Petr7-7-9-6 1348
13.Gaydoš VítRulec Jakub-108-9-8 1349
14.Annayev SanjarProvazník Petr-89-10-8 13410
15.Stano PeterFišar Martin         
16.Gaydoš VítMilek Petr         
17.Annayev SanjarRulec Jakub         
18.Skopec DanielProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gaydoš Vít21Fišar Martin12
Annayev Sanjar03Milek Petr30
Skopec Daniel21Rulec Jakub21
Kantor Jan02Provazník Petr21
Stano Peter01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18510:425TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Markéta
Šimáček Milan
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-9947 3110
2.Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
66-615 3120
3.Nejedlý PavelVokurka Miloslav-83-9-5 1321
4.Novotná MarkétaChlumský Petr636  3031
5.Šimáček MilanRemunda Štěpán5-68-893241
6.Svoboda RobertHorák Dominik-7-638-72342
7.Novotná MarkétaVokurka Miloslav-8-98783252
8.Šimáček MilanChlumský Petr8-867 3162
9.Svoboda RobertRemunda Štěpán-10-7-11  0363
10.Nejedlý PavelHorák Dominik-88-61253273
11.Šimáček MilanVokurka Miloslav856  3083
12.Svoboda RobertChlumský Petr669  3093
13.Nejedlý PavelRemunda Štěpán368  30103
14.Novotná MarkétaHorák Dominik         
15.Svoboda RobertVokurka Miloslav         
16.Nejedlý PavelChlumský Petr         
17.Novotná MarkétaRemunda Štěpán         
18.Šimáček MilanHorák Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nejedlý Pavel21Vokurka Miloslav12
Novotná Markéta20Chlumský Petr03
Šimáček Milan30Remunda Štěpán12
Svoboda Robert12Horák Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32683:657TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-5-8-5  0301
2.Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
-9109-9-92302
3.Kaba RadkaMüller Radek-7-124-1 1303
4.Bohumský PetrHondlík Josef-59-8683213
5.Sklenář OndřejMoravec Roman1053  3023
6.Pospíšil DavidVeselý Luboš-74-107103233
7.Bohumský PetrMüller Radek7-79-1083243
8.Sklenář OndřejHondlík Josef-79-9953253
9.Pospíšil DavidMoravec Roman978  3063
10.Kaba RadkaVeselý Luboš77-7-6-82364
11.Sklenář OndřejMüller Radek9-5-9-10 1365
12.Pospíšil DavidHondlík Josef9-58-17-62366
13.Kaba RadkaMoravec Roman-134-9973276
14.Bohumský PetrVeselý Luboš1135  3086
15.Pospíšil DavidMüller Radek8-7-6-1 1387
16.Kaba RadkaHondlík Josef6-967 3197
17.Bohumský PetrMoravec Roman1285  30107
18.Sklenář OndřejVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaba Radka22Müller Radek31
Bohumský Petr40Hondlík Josef13
Sklenář Ondřej21Moravec Roman04
Pospíšil David22Veselý Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29640:565TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
147-7-743210
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Pocz Štefan
Tůma Michal
 
 
755  3020
3.Zámyslický JaroslavHron Jiří-97-7-5 1321
4.Ambrož JiříNěmeček Jiří-2-109-11 1322
5.Veselý VojtěchTůma Michal8811  3032
6.Černoch JanPocz Štefan6-996 3142
7.Ambrož JiříHron Jiří-9-8-4  0343
8.Veselý VojtěchNěmeček Jiří-7286 3153
9.Černoch JanTůma Michal285  3063
10.Zámyslický JaroslavPocz Štefan555  3073
11.Veselý VojtěchHron Jiří-69-107-112374
12.Černoch JanNěmeček Jiří88-11-9-82375
13.Zámyslický JaroslavTůma Michal-7-8-7  0376
14.Ambrož JiříPocz Štefan754  3086
15.Černoch JanHron Jiří-2-5-6  0387
16.Zámyslický JaroslavNěmeček Jiří-89-102-62388
17.Ambrož JiříTůma Michal138  3098
18.Veselý VojtěchPocz Štefan-6581 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámyslický Jaroslav13Hron Jiří40
Ambrož Jiří22Němeček Jiří31
Veselý Vojtěch31Tůma Michal13
Černoch Jan22Pocz Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36652:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomlel Lukáš
Mirovský Ondřej
 
 
Hrabě Václav
Chadt Jiří
 
 
-9-89-9 1301
2.Růžička Filip
Polcar Vojtěch
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
-10104-663211
3.Polcar VojtěchHrabě Václav9-747 3121
4.Růžička FilipKocábek Pavel9107  3031
5.Vomlel LukášPřáda Jaroslav75-7-9-62332
6.Mirovský OndřejChadt Jiří997  3042
7.Růžička FilipHrabě Václav-29-3-4 1343
8.Vomlel LukášKocábek Pavel610-78 3153
9.Mirovský OndřejPřáda Jaroslav-11-9-9  0354
10.Polcar VojtěchChadt Jiří5-5810 3164
11.Vomlel LukášHrabě Václav-7-6-6  0365
12.Mirovský OndřejKocábek Pavel-84-131253275
13.Polcar VojtěchPřáda Jaroslav5710  3085
14.Růžička FilipChadt Jiří-88-10-6 1386
15.Mirovský OndřejHrabě Václav-6-711-3 1387
16.Polcar VojtěchKocábek Pavel-6-5-10  0388
17.Růžička FilipPřáda Jaroslav88-1-6103298
18.Vomlel LukášChadt Jiří-66-105-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polcar Vojtěch31Hrabě Václav31
Růžička Filip22Kocábek Pavel13
Vomlel Lukáš13Přáda Jaroslav22
Mirovský Ondřej22Chadt Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy