Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Kocábek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26638:560TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadt Jiří
Hrabě Václav
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-99-87-92301
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
877  3011
3.Chadt JiříŘepík Jaroslav-6-7-7  0312
4.Přáda JaroslavGruber Josef-9935 3122
5.Kocábek PavelKubera František6-6-8-9 1323
6.Hrabě VáclavMazánek Jiří669  3033
7.Přáda JaroslavŘepík Jaroslav-129-9-11 1334
8.Kocábek PavelGruber Josef46-92 3144
9.Hrabě VáclavKubera František354  3054
10.Chadt JiříMazánek Jiří-5-6-7  0355
11.Kocábek PavelŘepík Jaroslav99-79 3165
12.Hrabě VáclavGruber Josef1022  3075
13.Eberl MilanKubera František88-6-9-92376
14.Přáda JaroslavMazánek Jiří98-87 3186
15.Hrabě VáclavŘepík Jaroslav7-8412 3196
16.Eberl MilanGruber Josef10-7-87-102397
17.Přáda JaroslavKubera František13118  30107
18.Kocábek PavelMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadt Jiří02Řepík Jaroslav22
Přáda Jaroslav31Gruber Josef13
Kocábek Pavel21Kubera František22
Hrabě Václav40Mazánek Jiří12
Eberl Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23544:511PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Mirovský Ondřej
Růžička Filip
 
 
1025  3010
2.Tůma Michal
Ploc Marek
 
 
Polcar Vojtěch
Cihlář Matěj
 
 
-1010-9-3 1311
3.Ploc MarekMirovský Ondřej-46-9793221
4.Tůma MichalPolcar Vojtěch-18-86-22322
5.Němeček JiříRůžička Filip-7876 3132
6.Hron JiříCihlář Matěj6103  3042
7.Tůma MichalMirovský Ondřej10-539 3152
8.Němeček JiříPolcar Vojtěch10-6-91073262
9.Hron JiříRůžička Filip-7977 3172
10.Ploc MarekCihlář Matěj-8-6-9  0373
11.Němeček JiříMirovský Ondřej679  3083
12.Hron JiříPolcar Vojtěch84-58 3193
13.Ploc MarekRůžička Filip-79-8-8 1394
14.Tůma MichalCihlář Matěj7-8-8-6 1395
15.Hron JiříMirovský Ondřej996  30105
16.Ploc MarekPolcar Vojtěch         
17.Tůma MichalRůžička Filip         
18.Němeček JiříCihlář Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek12Mirovský Ondřej04
Tůma Michal12Polcar Vojtěch12
Němeček Jiří30Růžička Filip12
Hron Jiří40Cihlář Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15491:397TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
Černoch Jan
Kucharčík Jan
 
 
8115  3010
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
12102  3020
3.Hondlík JosefČernoch Jan-8713-6-52321
4.Veselý LubošVeselý Vojtěch8611  3031
5.Moravec RomanZámyslický Jaroslav676  3041
6.Müller RadekKucharčík Jan-6667 3151
7.Veselý LubošČernoch Jan8-894 3161
8.Moravec RomanVeselý Vojtěch-12-8-9  0362
9.Müller RadekZámyslický Jaroslav25-79 3172
10.Hondlík JosefKucharčík Jan655  3082
11.Moravec RomanČernoch Jan-8-7-4  0383
12.Müller RadekVeselý Vojtěch977  3093
13.Hondlík JosefZámyslický Jaroslav5-10-10-8 1394
14.Veselý LubošKucharčík Jan663  30104
15.Müller RadekČernoch Jan         
16.Hondlík JosefVeselý Vojtěch         
17.Veselý LubošZámyslický Jaroslav         
18.Moravec RomanKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hondlík Josef12Černoch Jan21
Veselý Luboš30Veselý Vojtěch12
Moravec Roman12Zámyslický Jaroslav12
Müller Radek30Kucharčík Jan03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38631:660TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Pospíšil David
Kaba Radka
 
 
94-96 3110
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Sklenář Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
89-86 3120
3.Remunda ŠtěpánPospíšil David-86-6-3 1321
4.Vokurka MiloslavSklenář Ondřej-66-9-8 1322
5.Chlumský PetrKaba Radka810-36 3132
6.Horák DominikŠebl Jáchym79-9-5-102333
7.Vokurka MiloslavPospíšil David6-10-87-102334
8.Chlumský PetrSklenář Ondřej-9-411-7 1335
9.Horák DominikKaba Radka-10-9-9  0336
10.Remunda ŠtěpánŠebl Jáchym-96-9-9 1337
11.Chlumský PetrPospíšil David-6-910693247
12.Horák DominikSklenář Ondřej-7-8141183257
13.Remunda ŠtěpánKaba Radka-6-6-6  0358
14.Vokurka MiloslavŠebl Jáchym-8699 3168
15.Horák DominikPospíšil David-9-688-142369
16.Remunda ŠtěpánSklenář Ondřej-109-9-10 13610
17.Vokurka MiloslavKaba Radka         
18.Chlumský PetrŠebl Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Remunda Štěpán04Pospíšil David31
Vokurka Miloslav12Sklenář Ondřej31
Chlumský Petr21Kaba Radka21
Horák Dominik13Šebl Jáchym21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39704:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
-5-57693210
2.Milek Petr
Obraz Martin
 
 
Novotná Markéta
Šimáček Milan
 
 
-7-145-7 1311
3.Provazník PetrŠimáček Milan-96-5-5 1312
4.Rulec JakubNejedlý Pavel99-84 3122
5.Obraz MartinSvoboda Robert-94-1012-42323
6.Milek PetrNovotná Markéta-93108 3133
7.Rulec JakubŠimáček Milan3-129-443243
8.Obraz MartinNejedlý Pavel-3-52-9 1344
9.Milek PetrSvoboda Robert-94-57-72345
10.Provazník PetrNovotná Markéta10-6-4-6 1346
11.Obraz MartinŠimáček Milan-4-38-9 1347
12.Milek PetrNejedlý Pavel8-5-65-52348
13.Provazník PetrSvoboda Robert536  3058
14.Rulec JakubNovotná Markéta-88-9873268
15.Milek PetrŠimáček Milan-7655 3178
16.Provazník PetrNejedlý Pavel-8799 3188
17.Rulec JakubSvoboda Robert-99-10553298
18.Obraz MartinNovotná Markéta-58-10-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr22Šimáček Milan22
Rulec Jakub40Nejedlý Pavel22
Obraz Martin04Svoboda Robert22
Milek Petr22Novotná Markéta22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Flekač Tomáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25570:511TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav
Černý Martin
 
 
Kantor Jan
Annayev Sanjar
 
 
1064  3010
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Stano Peter
Skopec Daniel
 
 
-12-8-9  0311
3.Trnka VáclavAnnayev Sanjar11125  3021
4.Flekač TomášStano Peter475  3031
5.Forgáč AndrejSkopec Daniel858  3041
6.Černý MartinKantor Jan-9-9-10  0342
7.Flekač TomášAnnayev Sanjar9-938 3152
8.Forgáč AndrejStano Peter-10-7-5  0353
9.Černý MartinSkopec Daniel-5-9-11  0354
10.Trnka VáclavKantor Jan-999-1063264
11.Forgáč AndrejAnnayev Sanjar8-64-663274
12.Černý MartinStano Peter4-7-811-102375
13.Trnka VáclavSkopec Daniel69-7-553285
14.Flekač TomášKantor Jan9-998 3195
15.Černý MartinAnnayev Sanjar6-117-9432105
16.Trnka VáclavStano Peter         
17.Flekač TomášSkopec Daniel         
18.Forgáč AndrejKantor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Václav30Annayev Sanjar04
Flekač Tomáš30Stano Peter21
Forgáč Andrej21Skopec Daniel12
Černý Martin13Kantor Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy