Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19503:429TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-56-102-92301
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Mazánek Jiří
Gruber Josef
 
 
-8-9-11  0302
3.Remunda ŠtěpánŘepík Jaroslav-87-57103212
4.Horák DominikGruber Josef-7-5-5  0313
5.Vokurka MiloslavKubera František6610  3023
6.Chlumský PetrMazánek Jiří626  3033
7.Horák DominikŘepík Jaroslav-119-610103243
8.Vokurka MiloslavGruber Josef583  3053
9.Chlumský PetrKubera František-855-783263
10.Remunda ŠtěpánMazánek Jiří7-811-773273
11.Vokurka MiloslavŘepík Jaroslav1033  3083
12.Chlumský PetrGruber Josef897  3093
13.Remunda ŠtěpánKubera František9-72-8832103
14.Horák DominikMazánek Jiří         
15.Chlumský PetrŘepík Jaroslav         
16.Remunda ŠtěpánGruber Josef         
17.Horák DominikKubera František         
18.Vokurka MiloslavMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Štěpán30Řepík Jaroslav03
Horák Dominik11Gruber Josef12
Vokurka Miloslav30Kubera František03
Chlumský Petr30Mazánek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18507:413TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Hondlík Josef
Kočvara Tomáš
 
 
1067  3010
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-117-81153220
3.Provazník PetrMüller Radek-6-3-6  0321
4.Milek PetrHondlík Josef6-89-973231
5.Rulec JakubMoravec Roman733  3041
6.Fišar MartinKočvara Tomáš1051  3051
7.Milek PetrMüller Radek5-12-8-7 1352
8.Rulec JakubHondlík Josef7-7-44103262
9.Fišar MartinMoravec Roman7-1043 3172
10.Provazník PetrKočvara Tomáš586  3082
11.Rulec JakubMüller Radek-68-89-92383
12.Fišar MartinHondlík Josef-7106-953293
13.Provazník PetrMoravec Roman762  30103
14.Milek PetrKočvara Tomáš55-9  21  
15.Fišar MartinMüller Radek         
16.Provazník PetrHondlík Josef         
17.Milek PetrMoravec Roman         
18.Rulec JakubKočvara Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr21Müller Radek30
Milek Petr11Hondlík Josef03
Rulec Jakub21Moravec Roman03
Fišar Martin30Kočvara Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17540:456TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
9-11-5-8 1301
2.Flekač Tomáš
Trnka Václav
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
-679-893211
3.Duchoslav PetrHron Jiří-117-6-8 1312
4.Flekač TomášNěmeček Jiří7-87-8-92313
5.Černý MartinPloc Marek434  3023
6.Trnka VáclavBudiš Ondřej1298  3033
7.Flekač TomášHron Jiří787  3043
8.Černý MartinNěmeček Jiří-581015 3153
9.Trnka VáclavPloc Marek314  3063
10.Duchoslav PetrBudiš Ondřej-712-88-62364
11.Černý MartinHron Jiří87-37 3174
12.Trnka VáclavNěmeček Jiří685  3084
13.Duchoslav PetrPloc Marek-1110115 3194
14.Flekač TomášBudiš Ondřej459  30104
15.Trnka VáclavHron Jiří         
16.Duchoslav PetrNěmeček Jiří         
17.Flekač TomášPloc Marek         
18.Černý MartinBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr12Hron Jiří12
Flekač Tomáš21Němeček Jiří12
Černý Martin30Ploc Marek03
Trnka Václav30Budiš Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25614:535AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
Hrabě Václav
Budík Bohuslav ml.
 
 
-11-13-8  0301
2.Kantor Jan
Stano Peter
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
974  3011
3.Kantor JanPřáda Jaroslav-73-10993221
4.Stano PeterBudík Bohuslav ml.589  3031
5.Gaydoš VítHrabě Václav-67-89-82332
6.Martiška JanKocábek Pavel-51084 3142
7.Stano PeterPřáda Jaroslav9-677 3152
8.Gaydoš VítBudík Bohuslav ml.-6-867WO3262
9.Martiška JanHrabě Václav5-11-6-8 1363
10.Kantor JanKocábek Pavel8-7-88-72364
11.Gaydoš VítPřáda Jaroslav-77-69123274
12.Martiška JanBudík Bohuslav ml.WO    3084
13.Kantor JanHrabě Václav8-9-812-72385
14.Stano PeterKocábek Pavel10-8-101083295
15.Martiška JanPřáda Jaroslav367  30105
16.Kantor JanBudík Bohuslav ml.WO    30  
17.Stano PeterHrabě Václav         
18.Gaydoš VítKocábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Jan12Přáda Jaroslav04
Stano Peter30Budík Bohuslav ml.02
Gaydoš Vít21Hrabě Václav30
Martiška Jan21Kocábek Pavel12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36715:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Růžička Filip
Mirovský Ondřej
 
 
-1353-853210
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-1088-893220
3.Svoboda RobertRůžička Filip9-8-5-3 1321
4.Balák PavelKlouček Ondřej-5845 3131
5.Šimáček MilanMirovský Ondřej-5-59-6 1332
6.Nejedlý PavelPolcar Vojtěch546  3042
7.Balák PavelRůžička Filip-10-8-7  0343
8.Šimáček MilanKlouček Ondřej-10-125-5 1344
9.Nejedlý PavelMirovský Ondřej-9475 3154
10.Svoboda RobertPolcar Vojtěch83-6-1083264
11.Šimáček MilanRůžička Filip-68-67-82365
12.Nejedlý PavelKlouček Ondřej977  3075
13.Svoboda RobertMirovský Ondřej558  3085
14.Balák PavelVomlel Lukáš9-88-7-82386
15.Nejedlý PavelRůžička Filip-9-998-92387
16.Svoboda RobertKlouček Ondřej8-9-88-32388
17.Balák PavelMirovský Ondřej412-54 3198
18.Šimáček MilanVomlel Lukáš6-87-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Robert22Růžička Filip40
Balák Pavel22Klouček Ondřej22
Šimáček Milan04Mirovský Ondřej13
Nejedlý Pavel31Polcar Vojtěch02
   Vomlel Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39729:729nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-10-10-4  0301
2.Bohumský Petr
Diblíková Klára
 
 
Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
-12-7-8  0302
3.Sklenář OndřejČernoch Jan-7-8-8  0303
4.Pospíšil DavidVeselý Vojtěch-14106-1253213
5.Bohumský PetrZámyslický Jaroslav10-397 3123
6.Diblíková KláraAmbrož Jiří83-114 3133
7.Pospíšil DavidČernoch Jan-410-8-8 1334
8.Bohumský PetrVeselý Vojtěch-1088-873244
9.Diblíková KláraZámyslický Jaroslav-95-7-12 1345
10.Sklenář OndřejAmbrož Jiří7-48-663255
11.Bohumský PetrČernoch Jan8-4-109-92356
12.Diblíková KláraVeselý Vojtěch586  3066
13.Sklenář OndřejZámyslický Jaroslav998  3076
14.Pospíšil DavidAmbrož Jiří-108-8993286
15.Diblíková KláraČernoch Jan-117-91283296
16.Sklenář OndřejVeselý Vojtěch-6-964-102397
17.Pospíšil DavidZámyslický Jaroslav-610-78-82398
18.Bohumský PetrAmbrož Jiří-8-99-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej22Černoch Jan31
Pospíšil David22Veselý Vojtěch13
Bohumský Petr22Zámyslický Jaroslav22
Diblíková Klára31Ambrož Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy