Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26600:555Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Mirovský Ondřej
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-9-689-72301
2.Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
Mazánek Jiří
Gruber Josef
 
 
-8-911-8 1302
3.Vomlel LukášŘepík Jaroslav-11-6-8  0303
4.Polcar VojtěchGruber Josef-9-1041073213
5.Růžička FilipKubera František9119  3023
6.Mirovský OndřejMazánek Jiří-7-81653233
7.Polcar VojtěchŘepík Jaroslav-83-7783243
8.Růžička FilipGruber Josef99-68 3153
9.Mirovský OndřejKubera František10-68-883263
10.Vomlel LukášMazánek Jiří-7-5-8  0364
11.Růžička FilipŘepík Jaroslav84-6-7-92365
12.Mirovský OndřejGruber Josef7148  3075
13.Vomlel LukášKubera František557  3085
14.Polcar VojtěchMazánek Jiří-119-9843295
15.Mirovský OndřejŘepík Jaroslav6910  30105
16.Vomlel LukášGruber Josef         
17.Polcar VojtěchKubera František         
18.Růžička FilipMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vomlel Lukáš12Řepík Jaroslav22
Polcar Vojtěch30Gruber Josef03
Růžička Filip21Kubera František03
Mirovský Ondřej40Mazánek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:Budík Bohuslav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27569:527TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav ml.
Hrabě Václav
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-12-91083210
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Zámyslický Jaroslav
Valeš Zbyněk
 
 
66-127 3120
3.Přáda JaroslavČernoch Jan-79-5-7 1321
4.Hrabě VáclavAmbrož Jiří5108  3031
5.Eberl MilanZámyslický Jaroslav-779-4-32332
6.Kocábek PavelValeš Zbyněk112-6-953242
7.Hrabě VáclavČernoch Jan78-76 3152
8.Eberl MilanAmbrož Jiří-6-7-7  0353
9.Kocábek PavelZámyslický Jaroslav-4-6-10  0354
10.Přáda JaroslavValeš Zbyněk596  3064
11.Eberl MilanČernoch Jan-8-6-4  0365
12.Kocábek PavelAmbrož Jiří488  3075
13.Přáda JaroslavZámyslický Jaroslav-99-9-9 1376
14.Hrabě VáclavValeš Zbyněk555  3086
15.Kocábek PavelČernoch Jan-9-11-8  0387
16.Přáda JaroslavAmbrož Jiří974  3097
17.Hrabě VáclavZámyslický Jaroslav257  30107
18.Budík Bohuslav ml.Valeš Zbyněk-10    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přáda Jaroslav22Černoch Jan31
Hrabě Václav40Ambrož Jiří13
Eberl Milan03Zámyslický Jaroslav31
Kocábek Pavel22Valeš Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35549:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Tůma Michal
 
 
Šebl Jáchym
Sklenář Ondřej
 
 
WO    0301
2.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Diblíková Klára
Vaněk Petr
 
 
-577-8-52302
3.Tůma MichalDiblíková KláraWO    0303
4.Ploc MarekŠebl Jáchym-7-8-7  0304
5.Němeček JiříSklenář Ondřej9412  3014
6.Hron JiříVaněk Petr-7695 3124
7.Ploc MarekDiblíková Klára3-2-6-7 1325
8.Němeček JiříŠebl Jáchym7-98-683235
9.Hron JiříSklenář Ondřej87-1210 3145
10.Tůma MichalVaněk PetrWO    0346
11.Němeček JiříDiblíková Klára987  3056
12.Hron JiříŠebl Jáchym88-95 3166
13.Tůma MichalSklenář Ondřej-0710-873276
14.Ploc MarekVaněk Petr-7-6-8  0377
15.Hron JiříDiblíková Klára67-57 3187
16.Tůma MichalŠebl Jáchym-57-59-62388
17.Ploc MarekSklenář Ondřej888  3098
18.Němeček JiříVaněk Petr-96-58-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tůma Michal11Diblíková Klára12
Ploc Marek13Šebl Jáchym22
Němeček Jiří31Sklenář Ondřej04
Hron Jiří40Vaněk Petr21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19532:463TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
Balák Pavel
Průša Ondřej ml.
 
 
107-65 3110
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
6511  3020
3.Moravec RomanPrůša Ondřej ml.568  3030
4.Hondlík JosefSvoboda Robert-93-7-9 1331
5.Veselý LubošBalák Pavel898  3041
6.Müller RadekNejedlý Pavel3-118-8-122342
7.Hondlík JosefPrůša Ondřej ml.9710  3052
8.Veselý LubošSvoboda Robert-6785 3162
9.Müller RadekBalák Pavel-774-483272
10.Moravec RomanNejedlý Pavel5-9-8-7 1373
11.Veselý LubošPrůša Ondřej ml.7148  3083
12.Müller RadekSvoboda Robert789  3093
13.Moravec RomanBalák Pavel-8-7-0  0394
14.Hondlík JosefNejedlý Pavel-58-7-8 1395
15.Müller RadekPrůša Ondřej ml.466  30105
16.Moravec RomanSvoboda Robert         
17.Hondlík JosefBalák Pavel         
18.Veselý LubošNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Roman12Průša Ondřej ml.04
Hondlík Josef12Svoboda Robert12
Veselý Luboš30Balák Pavel12
Müller Radek31Nejedlý Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33672:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
Martiška Jan
Skopec Daniel
 
 
WO    3010
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
-68-8983220
3.Chlumský PetrMartiška JanWO    3030
4.Vokurka MiloslavStano Peter57-10-7-82331
5.Jelínek TomášAnnayev Sanjar-7-106-5 1332
6.Remunda ŠtěpánSkopec Daniel-122119 3142
7.Vokurka MiloslavMartiška Jan-98-89-92343
8.Jelínek TomášStano Peter-8-610-4 1344
9.Remunda ŠtěpánAnnayev Sanjar-6-69-8 1345
10.Chlumský PetrSkopec Daniel355  3055
11.Jelínek TomášMartiška Jan-7-6-9  0356
12.Remunda ŠtěpánStano Peter8-3-79-92357
13.Chlumský PetrAnnayev Sanjar106-89 3167
14.Vokurka MiloslavSkopec Daniel-8749 3177
15.Remunda ŠtěpánMartiška Jan549  3087
16.Chlumský PetrStano Peter11-2118 3197
17.Vokurka MiloslavAnnayev Sanjar6-99-5-32398
18.Jelínek TomášSkopec Daniel10-9-7-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chlumský Petr30Martiška Jan21
Vokurka Miloslav13Stano Peter31
Jelínek Tomáš04Annayev Sanjar31
Remunda Štěpán22Skopec Daniel13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11434:284TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišar Martin
Provazník Petr
 
 
Forgáč Andrej
Černý Martin
 
 
-8-511643210
2.Milek Petr
Rulec Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Provazník PetrForgáč Andrej7101  3030
4.Milek PetrČerný Martin945  3040
5.Rulec JakubDuchoslav Petr8-7-8993250
6.Fišar MartinWO    3060
7.Milek PetrForgáč Andrej-4465 3170
8.Rulec JakubČerný Martin98-9-7-62371
9.Fišar MartinDuchoslav Petr10-775 3181
10.Provazník PetrWO    3091
11.Rulec JakubForgáč Andrej117-8-7832101
12.Fišar MartinČerný Martin562  30  
13.Provazník PetrDuchoslav Petr         
14.Milek Petr         
15.Fišar MartinForgáč Andrej         
16.Provazník PetrČerný Martin         
17.Milek PetrDuchoslav Petr         
18.Rulec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Petr10Forgáč Andrej03
Milek Petr20Černý Martin11
Rulec Jakub21Duchoslav Petr02
Fišar Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39667:672TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Trnka Václav
Flekač Tomáš
 
 
9-944 3110
2.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Forgáč Andrej
Černý Martin
 
 
-73-87-92311
3.Gruber JosefTrnka Václav-9-5-3  0312
4.Kubera FrantišekFlekač Tomáš764  3022
5.Mazánek JiříForgáč Andrej5-78-7-82323
6.Řepík JaroslavČerný Martin8-9-58-42324
7.Kubera FrantišekTrnka Václav-6-7-10  0325
8.Mazánek JiříFlekač Tomáš10-710-10-102326
9.Řepík JaroslavForgáč Andrej9-5-13993236
10.Gruber JosefČerný Martin16-6-643246
11.Mazánek JiříTrnka Václav-3-8-7  0347
12.Řepík JaroslavFlekač Tomáš-10-5-8  0348
13.Gruber JosefForgáč Andrej7-685 3158
14.Kubera FrantišekČerný Martin10-778 3168
15.Řepík JaroslavTrnka Václav-10-67983278
16.Gruber JosefFlekač Tomáš268  3088
17.Kubera FrantišekForgáč Andrej8-97-8-122389
18.Mazánek JiříČerný Martin-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Josef31Trnka Václav31
Kubera František22Flekač Tomáš22
Mazánek Jiří04Forgáč Andrej22
Řepík Jaroslav22Černý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33491:560TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
12-7-59-122301
2.Gaydoš Vít
Kantor Jan
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
-3-89-8 1302
3.Gaydoš VítFišar Martin799  3012
4.Annayev SanjarMilek Petr-79-8-9 1313
5.Skopec DanielRulec Jakub118-910 3123
6.Kantor JanProvazník Petr-7-10-8  0324
7.Annayev SanjarFišar Martin9-3-8-6 1325
8.Skopec DanielMilek Petr-1-10-9  0326
9.Kantor JanRulec Jakub11-44-7-82327
10.Gaydoš VítProvazník Petr6810  3037
11.Skopec DanielFišar Martin-4-49883247
12.Stano PeterMilek Petr7-7-9-6 1348
13.Gaydoš VítRulec Jakub-108-9-8 1349
14.Annayev SanjarProvazník Petr-89-10-8 13410
15.Stano PeterFišar Martin         
16.Gaydoš VítMilek Petr         
17.Annayev SanjarRulec Jakub         
18.Skopec DanielProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gaydoš Vít21Fišar Martin12
Annayev Sanjar03Milek Petr30
Skopec Daniel21Rulec Jakub21
Kantor Jan02Provazník Petr21
Stano Peter01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18510:425TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Markéta
Šimáček Milan
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-9947 3110
2.Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
66-615 3120
3.Nejedlý PavelVokurka Miloslav-83-9-5 1321
4.Novotná MarkétaChlumský Petr636  3031
5.Šimáček MilanRemunda Štěpán5-68-893241
6.Svoboda RobertHorák Dominik-7-638-72342
7.Novotná MarkétaVokurka Miloslav-8-98783252
8.Šimáček MilanChlumský Petr8-867 3162
9.Svoboda RobertRemunda Štěpán-10-7-11  0363
10.Nejedlý PavelHorák Dominik-88-61253273
11.Šimáček MilanVokurka Miloslav856  3083
12.Svoboda RobertChlumský Petr669  3093
13.Nejedlý PavelRemunda Štěpán368  30103
14.Novotná MarkétaHorák Dominik         
15.Svoboda RobertVokurka Miloslav         
16.Nejedlý PavelChlumský Petr         
17.Novotná MarkétaRemunda Štěpán         
18.Šimáček MilanHorák Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nejedlý Pavel21Vokurka Miloslav12
Novotná Markéta20Chlumský Petr03
Šimáček Milan30Remunda Štěpán12
Svoboda Robert12Horák Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32683:657TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-5-8-5  0301
2.Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
-9109-9-92302
3.Kaba RadkaMüller Radek-7-124-1 1303
4.Bohumský PetrHondlík Josef-59-8683213
5.Sklenář OndřejMoravec Roman1053  3023
6.Pospíšil DavidVeselý Luboš-74-107103233
7.Bohumský PetrMüller Radek7-79-1083243
8.Sklenář OndřejHondlík Josef-79-9953253
9.Pospíšil DavidMoravec Roman978  3063
10.Kaba RadkaVeselý Luboš77-7-6-82364
11.Sklenář OndřejMüller Radek9-5-9-10 1365
12.Pospíšil DavidHondlík Josef9-58-17-62366
13.Kaba RadkaMoravec Roman-134-9973276
14.Bohumský PetrVeselý Luboš1135  3086
15.Pospíšil DavidMüller Radek8-7-6-1 1387
16.Kaba RadkaHondlík Josef6-967 3197
17.Bohumský PetrMoravec Roman1285  30107
18.Sklenář OndřejVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaba Radka22Müller Radek31
Bohumský Petr40Hondlík Josef13
Sklenář Ondřej21Moravec Roman04
Pospíšil David22Veselý Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29640:565TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
147-7-743210
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Pocz Štefan
Tůma Michal
 
 
755  3020
3.Zámyslický JaroslavHron Jiří-97-7-5 1321
4.Ambrož JiříNěmeček Jiří-2-109-11 1322
5.Veselý VojtěchTůma Michal8811  3032
6.Černoch JanPocz Štefan6-996 3142
7.Ambrož JiříHron Jiří-9-8-4  0343
8.Veselý VojtěchNěmeček Jiří-7286 3153
9.Černoch JanTůma Michal285  3063
10.Zámyslický JaroslavPocz Štefan555  3073
11.Veselý VojtěchHron Jiří-69-107-112374
12.Černoch JanNěmeček Jiří88-11-9-82375
13.Zámyslický JaroslavTůma Michal-7-8-7  0376
14.Ambrož JiříPocz Štefan754  3086
15.Černoch JanHron Jiří-2-5-6  0387
16.Zámyslický JaroslavNěmeček Jiří-89-102-62388
17.Ambrož JiříTůma Michal138  3098
18.Veselý VojtěchPocz Štefan-6581 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámyslický Jaroslav13Hron Jiří40
Ambrož Jiří22Němeček Jiří31
Veselý Vojtěch31Tůma Michal13
Černoch Jan22Pocz Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36652:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomlel Lukáš
Mirovský Ondřej
 
 
Hrabě Václav
Chadt Jiří
 
 
-9-89-9 1301
2.Růžička Filip
Polcar Vojtěch
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
-10104-663211
3.Polcar VojtěchHrabě Václav9-747 3121
4.Růžička FilipKocábek Pavel9107  3031
5.Vomlel LukášPřáda Jaroslav75-7-9-62332
6.Mirovský OndřejChadt Jiří997  3042
7.Růžička FilipHrabě Václav-29-3-4 1343
8.Vomlel LukášKocábek Pavel610-78 3153
9.Mirovský OndřejPřáda Jaroslav-11-9-9  0354
10.Polcar VojtěchChadt Jiří5-5810 3164
11.Vomlel LukášHrabě Václav-7-6-6  0365
12.Mirovský OndřejKocábek Pavel-84-131253275
13.Polcar VojtěchPřáda Jaroslav5710  3085
14.Růžička FilipChadt Jiří-88-10-6 1386
15.Mirovský OndřejHrabě Václav-6-711-3 1387
16.Polcar VojtěchKocábek Pavel-6-5-10  0388
17.Růžička FilipPřáda Jaroslav88-1-6103298
18.Vomlel LukášChadt Jiří-66-105-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polcar Vojtěch31Hrabě Václav31
Růžička Filip22Kocábek Pavel13
Vomlel Lukáš13Přáda Jaroslav22
Mirovský Ondřej22Chadt Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Kocábek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26638:560TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadt Jiří
Hrabě Václav
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-99-87-92301
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
877  3011
3.Chadt JiříŘepík Jaroslav-6-7-7  0312
4.Přáda JaroslavGruber Josef-9935 3122
5.Kocábek PavelKubera František6-6-8-9 1323
6.Hrabě VáclavMazánek Jiří669  3033
7.Přáda JaroslavŘepík Jaroslav-129-9-11 1334
8.Kocábek PavelGruber Josef46-92 3144
9.Hrabě VáclavKubera František354  3054
10.Chadt JiříMazánek Jiří-5-6-7  0355
11.Kocábek PavelŘepík Jaroslav99-79 3165
12.Hrabě VáclavGruber Josef1022  3075
13.Eberl MilanKubera František88-6-9-92376
14.Přáda JaroslavMazánek Jiří98-87 3186
15.Hrabě VáclavŘepík Jaroslav7-8412 3196
16.Eberl MilanGruber Josef10-7-87-102397
17.Přáda JaroslavKubera František13118  30107
18.Kocábek PavelMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadt Jiří02Řepík Jaroslav22
Přáda Jaroslav31Gruber Josef13
Kocábek Pavel21Kubera František22
Hrabě Václav40Mazánek Jiří12
Eberl Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23544:511PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Mirovský Ondřej
Růžička Filip
 
 
1025  3010
2.Tůma Michal
Ploc Marek
 
 
Polcar Vojtěch
Cihlář Matěj
 
 
-1010-9-3 1311
3.Ploc MarekMirovský Ondřej-46-9793221
4.Tůma MichalPolcar Vojtěch-18-86-22322
5.Němeček JiříRůžička Filip-7876 3132
6.Hron JiříCihlář Matěj6103  3042
7.Tůma MichalMirovský Ondřej10-539 3152
8.Němeček JiříPolcar Vojtěch10-6-91073262
9.Hron JiříRůžička Filip-7977 3172
10.Ploc MarekCihlář Matěj-8-6-9  0373
11.Němeček JiříMirovský Ondřej679  3083
12.Hron JiříPolcar Vojtěch84-58 3193
13.Ploc MarekRůžička Filip-79-8-8 1394
14.Tůma MichalCihlář Matěj7-8-8-6 1395
15.Hron JiříMirovský Ondřej996  30105
16.Ploc MarekPolcar Vojtěch         
17.Tůma MichalRůžička Filip         
18.Němeček JiříCihlář Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek12Mirovský Ondřej04
Tůma Michal12Polcar Vojtěch12
Němeček Jiří30Růžička Filip12
Hron Jiří40Cihlář Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15491:397TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
Černoch Jan
Kucharčík Jan
 
 
8115  3010
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
12102  3020
3.Hondlík JosefČernoch Jan-8713-6-52321
4.Veselý LubošVeselý Vojtěch8611  3031
5.Moravec RomanZámyslický Jaroslav676  3041
6.Müller RadekKucharčík Jan-6667 3151
7.Veselý LubošČernoch Jan8-894 3161
8.Moravec RomanVeselý Vojtěch-12-8-9  0362
9.Müller RadekZámyslický Jaroslav25-79 3172
10.Hondlík JosefKucharčík Jan655  3082
11.Moravec RomanČernoch Jan-8-7-4  0383
12.Müller RadekVeselý Vojtěch977  3093
13.Hondlík JosefZámyslický Jaroslav5-10-10-8 1394
14.Veselý LubošKucharčík Jan663  30104
15.Müller RadekČernoch Jan         
16.Hondlík JosefVeselý Vojtěch         
17.Veselý LubošZámyslický Jaroslav         
18.Moravec RomanKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hondlík Josef12Černoch Jan21
Veselý Luboš30Veselý Vojtěch12
Moravec Roman12Zámyslický Jaroslav12
Müller Radek30Kucharčík Jan03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38631:660TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Pospíšil David
Kaba Radka
 
 
94-96 3110
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Sklenář Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
89-86 3120
3.Remunda ŠtěpánPospíšil David-86-6-3 1321
4.Vokurka MiloslavSklenář Ondřej-66-9-8 1322
5.Chlumský PetrKaba Radka810-36 3132
6.Horák DominikŠebl Jáchym79-9-5-102333
7.Vokurka MiloslavPospíšil David6-10-87-102334
8.Chlumský PetrSklenář Ondřej-9-411-7 1335
9.Horák DominikKaba Radka-10-9-9  0336
10.Remunda ŠtěpánŠebl Jáchym-96-9-9 1337
11.Chlumský PetrPospíšil David-6-910693247
12.Horák DominikSklenář Ondřej-7-8141183257
13.Remunda ŠtěpánKaba Radka-6-6-6  0358
14.Vokurka MiloslavŠebl Jáchym-8699 3168
15.Horák DominikPospíšil David-9-688-142369
16.Remunda ŠtěpánSklenář Ondřej-109-9-10 13610
17.Vokurka MiloslavKaba Radka         
18.Chlumský PetrŠebl Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Remunda Štěpán04Pospíšil David31
Vokurka Miloslav12Sklenář Ondřej31
Chlumský Petr21Kaba Radka21
Horák Dominik13Šebl Jáchym21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39704:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
-5-57693210
2.Milek Petr
Obraz Martin
 
 
Novotná Markéta
Šimáček Milan
 
 
-7-145-7 1311
3.Provazník PetrŠimáček Milan-96-5-5 1312
4.Rulec JakubNejedlý Pavel99-84 3122
5.Obraz MartinSvoboda Robert-94-1012-42323
6.Milek PetrNovotná Markéta-93108 3133
7.Rulec JakubŠimáček Milan3-129-443243
8.Obraz MartinNejedlý Pavel-3-52-9 1344
9.Milek PetrSvoboda Robert-94-57-72345
10.Provazník PetrNovotná Markéta10-6-4-6 1346
11.Obraz MartinŠimáček Milan-4-38-9 1347
12.Milek PetrNejedlý Pavel8-5-65-52348
13.Provazník PetrSvoboda Robert536  3058
14.Rulec JakubNovotná Markéta-88-9873268
15.Milek PetrŠimáček Milan-7655 3178
16.Provazník PetrNejedlý Pavel-8799 3188
17.Rulec JakubSvoboda Robert-99-10553298
18.Obraz MartinNovotná Markéta-58-10-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr22Šimáček Milan22
Rulec Jakub40Nejedlý Pavel22
Obraz Martin04Svoboda Robert22
Milek Petr22Novotná Markéta22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Flekač Tomáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25570:511TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav
Černý Martin
 
 
Kantor Jan
Annayev Sanjar
 
 
1064  3010
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Stano Peter
Skopec Daniel
 
 
-12-8-9  0311
3.Trnka VáclavAnnayev Sanjar11125  3021
4.Flekač TomášStano Peter475  3031
5.Forgáč AndrejSkopec Daniel858  3041
6.Černý MartinKantor Jan-9-9-10  0342
7.Flekač TomášAnnayev Sanjar9-938 3152
8.Forgáč AndrejStano Peter-10-7-5  0353
9.Černý MartinSkopec Daniel-5-9-11  0354
10.Trnka VáclavKantor Jan-999-1063264
11.Forgáč AndrejAnnayev Sanjar8-64-663274
12.Černý MartinStano Peter4-7-811-102375
13.Trnka VáclavSkopec Daniel69-7-553285
14.Flekač TomášKantor Jan9-998 3195
15.Černý MartinAnnayev Sanjar6-117-9432105
16.Trnka VáclavStano Peter         
17.Flekač TomášSkopec Daniel         
18.Forgáč AndrejKantor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Václav30Annayev Sanjar04
Flekač Tomáš30Stano Peter21
Forgáč Andrej21Skopec Daniel12
Černý Martin13Kantor Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36700:669AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
-84811 3110
2.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Stano Peter
Skopec Daniel
 
 
-12784 3120
3.Gruber JosefStano Peter-8-8-12  0321
4.Kubera FrantišekMartiška Jan-187-9783231
5.Mazánek JiříSkopec Daniel6-8-814-92332
6.Řepík JaroslavGaydoš Vít-918-6-9 1333
7.Kubera FrantišekStano Peter-8-7-7  0334
8.Mazánek JiříMartiška Jan-9-99-8 1335
9.Řepík JaroslavSkopec Daniel869  3045
10.Gruber JosefGaydoš Vít-6478 3155
11.Mazánek JiříStano Peter98-10-3-62356
12.Řepík JaroslavMartiška Jan10-667 3166
13.Gruber JosefSkopec Daniel239  3076
14.Kubera FrantišekGaydoš Vít-8-77-4 1377
15.Řepík JaroslavStano Peter6-29-8-102378
16.Gruber JosefMartiška Jan-86-98-102379
17.Kubera FrantišekSkopec DanielWO    3089
18.Mazánek JiříGaydoš Vít10-1-11-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Josef22Stano Peter40
Kubera František12Martiška Jan22
Mazánek Jiří04Skopec Daniel12
Řepík Jaroslav22Gaydoš Vít31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39576:635TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Milan
Nejedlý Pavel
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-6796 3110
2.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Trnka Václav
Flekač Tomáš
 
 
-6710-883220
3.Svoboda RobertFlekač Tomáš9-7-68-42321
4.Šimáček MilanTrnka Václav-5-11-10  0322
5.Balák PavelČerný Martin-11-67-6 1323
6.Nejedlý PavelDuchoslav Petr-108-5673233
7.Šimáček MilanFlekač Tomáš-9-3-2  0334
8.Balák PavelTrnka Václav-88-7-9 1335
9.Nejedlý PavelČerný Martin3-811-11133245
10.Svoboda RobertDuchoslav Petr-2-8-8  0346
11.Balák PavelFlekač Tomáš-910-44-92347
12.Nejedlý PavelTrnka Václav-6-6-2  0348
13.Svoboda RobertČerný Martin10-67-7-72349
14.Šimáček MilanDuchoslav Petr-8-94533259
15.Nejedlý PavelFlekač Tomáš794  3069
16.Svoboda RobertTrnka Václav8-6-6-9 13610
17.Šimáček MilanČerný Martin8    10  
18.Balák PavelDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Robert04Flekač Tomáš31
Šimáček Milan12Trnka Václav40
Balák Pavel03Černý Martin21
Nejedlý Pavel31Duchoslav Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34689:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
-7-4-10  0301
2.Diblíková Klára
Šebl Jáchym
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
-12-14-7  0302
3.Sklenář OndřejMilek Petr-6-6-8  0303
4.Diblíková KláraFišar Martin-678-7-112304
5.Šebl JáchymRulec Jakub-91086 3114
6.Pospíšil DavidProvazník Petr1086  3024
7.Diblíková KláraMilek Petr-7-78-3 1325
8.Šebl JáchymFišar Martin-6-37983235
9.Pospíšil DavidRulec Jakub586  3045
10.Sklenář OndřejProvazník Petr-81-1011-92346
11.Šebl JáchymMilek Petr-9-811833256
12.Pospíšil DavidFišar Martin9-6-67-92357
13.Sklenář OndřejRulec JakubWO    3067
14.Diblíková KláraProvazník Petr777  3077
15.Pospíšil DavidMilek Petr813-8-10-52378
16.Sklenář OndřejFišar Martin6-8-99-92379
17.Diblíková KláraRulec JakubWO    3089
18.Šebl JáchymProvazník Petr7-66-843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej03Milek Petr31
Diblíková Klára12Fišar Martin31
Šebl Jáchym40Rulec Jakub02
Pospíšil David22Provazník Petr13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35496:532TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Horák Dominik
Chlumský Petr
 
 
-9-710-6 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-8-89-9 1302
3.Veselý VojtěchChlumský Petr-9-7-9  0303
4.Ambrož JiříRemunda Štěpán-9974 3113
5.Černoch JanHorák Dominik945  3023
6.Zámyslický JaroslavVokurka Miloslav-5-97753233
7.Ambrož JiříChlumský Petr5-8-9-4 1334
8.Černoch JanRemunda Štěpán4-7-9-9 1335
9.Zámyslický JaroslavHorák Dominik-6-661273245
10.Veselý VojtěchVokurka Miloslav-6-810-10 1346
11.Černoch JanChlumský Petr-7-7-11  0347
12.Zámyslický JaroslavRemunda Štěpán5-9-10-9 1348
13.Veselý VojtěchHorák Dominik-7-4-8  0349
14.Ambrož JiříVokurka Miloslav-48-89-1023410
15.Zámyslický JaroslavChlumský Petr-7-784 22  
16.Veselý VojtěchRemunda Štěpán         
17.Ambrož JiříHorák Dominik         
18.Černoch JanVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Vojtěch03Chlumský Petr30
Ambrož Jiří12Remunda Štěpán21
Černoch Jan12Horák Dominik12
Zámyslický Jaroslav21Vokurka Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38667:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Polcar Vojtěch
 
 
Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
67-68 3110
2.Vomlel Lukáš
Mirovský Ondřej
 
 
Moravec Roman
Müller Radek
 
 
-97-9-9 1311
3.Růžička FilipVeselý Luboš785  3021
4.Mirovský OndřejMüller Radek-6-2-8  0322
5.Vomlel LukášHondlík Josef-8-8-4  0323
6.Polcar VojtěchMoravec Roman5-127-7-82324
7.Mirovský OndřejVeselý Luboš-859-8-52325
8.Vomlel LukášMüller Radek-87-5-5 1326
9.Polcar VojtěchHondlík Josef-877-593236
10.Růžička FilipMoravec Roman4-10-7793246
11.Vomlel LukášVeselý Luboš-776-1163256
12.Polcar VojtěchMüller Radek-159-5-10 1357
13.Růžička FilipHondlík Josef-9565 3167
14.Mirovský OndřejMoravec Roman7-10-7-5 1368
15.Polcar VojtěchVeselý Luboš-6647 3178
16.Růžička FilipMüller Radek-4-5-8  0379
17.Mirovský OndřejHondlík Josef95-58 3189
18.Vomlel LukášMoravec Roman-71288 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip31Veselý Luboš13
Mirovský Ondřej13Müller Radek40
Vomlel Lukáš22Hondlík Josef13
Polcar Vojtěch22Moravec Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Kocábek Pavel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:Budík Bohuslav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:23579:506TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Budík Bohuslav ml.
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
5108  3010
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Ploc Marek
Tůma Michal
 
 
-9-89-8 1311
3.Kocábek PavelHron Jiří-210-7-9 1312
4.Přáda JaroslavNěmeček Jiří678  3022
5.Budík Bohuslav ml.Ploc Marek887  3032
6.Hrabě VáclavTůma Michal757  3042
7.Přáda JaroslavHron Jiří-9-5-9  0343
8.Budík Bohuslav ml.Němeček Jiří1096  3053
9.Hrabě VáclavPloc Marek-77146 3163
10.Kocábek PavelTůma Michal5411  3073
11.Budík Bohuslav ml.Hron Jiří-9-9-9  0374
12.Hrabě VáclavNěmeček Jiří-7478 3184
13.Kocábek PavelPloc Marek13-10-9-32385
14.Přáda JaroslavTůma Michal978  3095
15.Hrabě VáclavHron Jiří57-6-4-82396
16.Kocábek PavelNěmeček Jiří-10-7-8  0397
17.Přáda JaroslavPloc Marek2310  30107
18.Budík Bohuslav ml.Tůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel13Hron Jiří40
Přáda Jaroslav31Němeček Jiří13
Budík Bohuslav ml.21Ploc Marek13
Hrabě Václav31Tůma Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37666:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
8-67-983210
2.Tůma Michal
Budiš Ondřej
 
 
Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
-7-5-6  0311
3.Tůma MichalŘepík Jaroslav-68-3-7 1312
4.Budiš OndřejGruber Josef-9-991043222
5.Němeček JiříMazánek Jiří87-73 3132
6.Hron JiříKubera František10-798 3142
7.Budiš OndřejŘepík Jaroslav-9-5-7  0343
8.Němeček JiříGruber Josef-79-8-9 1344
9.Hron JiříMazánek Jiří986  3054
10.Tůma MichalKubera František8-5-6-5 1355
11.Němeček JiříŘepík Jaroslav11-1010-10-102356
12.Hron JiříGruber Josef10-1195 3166
13.Tůma MichalMazánek Jiří8-78-8-62367
14.Budiš OndřejKubera František89-7-9-72368
15.Hron JiříŘepík Jaroslav10-973 3178
16.Tůma MichalGruber Josef-5-8-1  0379
17.Budiš OndřejMazánek Jiří8-9-4683289
18.Němeček JiříKubera František866  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal04Řepík Jaroslav31
Budiš Ondřej22Gruber Josef22
Němeček Jiří22Mazánek Jiří13
Hron Jiří40Kubera František22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36680:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
815-55 3110
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Budík Bohuslav ml.
Hrabě Václav
 
 
7-10-5-5 1311
3.Müller RadekHrabě Václav311-112 3121
4.Hondlík JosefPřáda Jaroslav875  3031
5.Moravec RomanBudík Bohuslav ml.-9-8-9  0332
6.Veselý LubošKocábek Pavel7-6-9893242
7.Hondlík JosefHrabě Václav-952-10-62343
8.Moravec RomanPřáda Jaroslav-12-1059-32344
9.Veselý LubošBudík Bohuslav ml.-11-7-4  0345
10.Müller RadekKocábek Pavel4-5-812-102346
11.Moravec RomanHrabě Václav-6-7-11  0347
12.Veselý LubošPřáda Jaroslav695  3057
13.Müller RadekBudík Bohuslav ml.-8879 3167
14.Hondlík JosefKocábek Pavel-11-721073277
15.Veselý LubošHrabě Václav-7-878WO3287
16.Müller RadekPřáda Jaroslav785  3097
17.Hondlík JosefBudík Bohuslav ml.-75-9-9 1398
18.Moravec RomanKocábek Pavel-8-3-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Radek31Hrabě Václav22
Hondlík Josef22Přáda Jaroslav13
Moravec Roman04Budík Bohuslav ml.31
Veselý Luboš31Kocábek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32686:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-4945 3110
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Růžička Filip
Cihlář Matěj
 
 
789  3020
3.Remunda ŠtěpánPolcar Vojtěch75-312 3130
4.Horák DominikRůžička Filip4-8-10-8 1331
5.Vokurka MiloslavVomlel Lukáš9-7-810-112332
6.Chlumský PetrCihlář Matěj429  3042
7.Horák DominikPolcar Vojtěch-94-8-9 1343
8.Vokurka MiloslavRůžička Filip773  3053
9.Chlumský PetrVomlel Lukáš75-11-8-82354
10.Remunda ŠtěpánCihlář Matěj6-996 3164
11.Vokurka MiloslavPolcar Vojtěch9-9-56-82365
12.Chlumský PetrRůžička Filip10-6811 3175
13.Remunda ŠtěpánVomlel Lukáš9-9-7-9 1376
14.Horák DominikCihlář Matěj-9-8-8  0377
15.Chlumský PetrPolcar Vojtěch-7787 3187
16.Remunda ŠtěpánRůžička Filip7117  3097
17.Horák DominikVomlel Lukáš-119-8-8 1398
18.Vokurka MiloslavCihlář Matěj7-8-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Remunda Štěpán31Polcar Vojtěch22
Horák Dominik04Růžička Filip13
Vokurka Miloslav13Vomlel Lukáš40
Chlumský Petr31Cihlář Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12445:352TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-5-557-92301
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
-98710 3111
3.Provazník PetrČernoch Jan-2-8-7  0312
4.Milek PetrVeselý Vojtěch544  3022
5.Rulec JakubAmbrož Jiří-86-71193232
6.Fišar MartinZámyslický Jaroslav597  3042
7.Milek PetrČernoch Jan-975-6143252
8.Rulec JakubVeselý Vojtěch9-666 3162
9.Fišar MartinAmbrož Jiří9313  3072
10.Provazník PetrZámyslický Jaroslav457  3082
11.Rulec JakubČernoch Jan797  3092
12.Fišar MartinVeselý Vojtěch264  30102
13.Provazník PetrAmbrož Jiří         
14.Milek PetrZámyslický Jaroslav         
15.Fišar MartinČernoch Jan         
16.Provazník PetrVeselý Vojtěch         
17.Milek PetrAmbrož Jiří         
18.Rulec JakubZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr11Černoch Jan12
Milek Petr20Veselý Vojtěch03
Rulec Jakub30Ambrož Jiří02
Fišar Martin30Zámyslický Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40643:698TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
-38-6-4 1301
2.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Sklenář Ondřej
Kaba Radka
 
 
7-887 3111
3.Duchoslav PetrPospíšil David-56-96-72312
4.Flekač TomášSklenář Ondřej-9-77753222
5.Černý MartinBohumský Petr-85-41163232
6.Forgáč AndrejKaba Radka-3-6-7  0333
7.Flekač TomášPospíšil David-9-89873243
8.Černý MartinSklenář Ondřej6912  3053
9.Forgáč AndrejBohumský Petr9-7117 3163
10.Duchoslav PetrKaba Radka-2-6-9  0364
11.Černý MartinPospíšil David-8213-8-82365
12.Forgáč AndrejSklenář Ondřej-4109-7-42366
13.Duchoslav PetrBohumský Petr6-7-10-11 1367
14.Flekač TomášKaba Radka-7-9-7  0368
15.Forgáč AndrejPospíšil David-8-6-6  0369
16.Duchoslav PetrSklenář Ondřej-7-88753279
17.Flekač TomášBohumský Petr7118  3089
18.Černý MartinKaba Radka-48-3-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr13Pospíšil David31
Flekač Tomáš31Sklenář Ondřej13
Černý Martin22Bohumský Petr13
Forgáč Andrej13Kaba Radka40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Stano Peter
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34610:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Stano Peter
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
99-7-773210
2.Kantor Jan
Annayev Sanjar
 
 
Šimáček Milan
Peršl Martin
 
 
-9-5109-62311
3.Martiška JanNejedlý Pavel-63-4-4 1312
4.Kantor JanPeršl Martin288  3022
5.Annayev SanjarŠimáček Milan-98-10-17 1323
6.Stano PeterSvoboda Robert589  3033
7.Kantor JanNejedlý Pavel-5-25-4 1334
8.Annayev SanjarPeršl Martin48-98 3144
9.Stano PeterŠimáček Milan-6496 3154
10.Martiška JanSvoboda Robert-3-7-7  0355
11.Annayev SanjarNejedlý Pavel-3-89-7 1356
12.Stano PeterPeršl Martin786  3066
13.Martiška JanŠimáček Milan-5-13-8  0367
14.Kantor JanSvoboda Robert8610  3077
15.Stano PeterNejedlý Pavel-3108-8123287
16.Martiška JanPeršl Martin-9771 3197
17.Kantor JanŠimáček Milan-6-11-10  0398
18.Annayev SanjarSvoboda Robert-7-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martiška Jan13Nejedlý Pavel31
Kantor Jan22Peršl Martin04
Annayev Sanjar13Šimáček Milan31
Stano Peter40Svoboda Robert22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26608:551SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Novotná Markéta
Balák Pavel
 
 
-8792 3110
2.Kačinetz Alan
Gruber Josef
 
 
Šimáček Milan
Nejedlý Pavel
 
 
9-648 3120
3.Kubera FrantišekNovotná Markéta676  3030
4.Kačinetz AlanŠimáček Milan6-6-49-82331
5.Gruber JosefBalák Pavel7-6-9-7 1332
6.Řepík JaroslavNejedlý Pavel5109  3042
7.Kačinetz AlanNovotná Markéta-8-8-7  0343
8.Gruber JosefŠimáček Milan14-7-44-82344
9.Řepík JaroslavBalák Pavel5-885 3154
10.Kubera FrantišekNejedlý Pavel-9885 3164
11.Gruber JosefNovotná Markéta785  3074
12.Řepík JaroslavŠimáček Milan-666-873284
13.Kubera FrantišekBalák Pavel7-8-67-82385
14.Kačinetz AlanNejedlý Pavel8-4-8-7 1386
15.Řepík JaroslavNovotná Markéta656  3096
16.Kubera FrantišekŠimáček Milan126-5-8832106
17.Kačinetz AlanBalák Pavel         
18.Gruber JosefNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubera František31Novotná Markéta13
Kačinetz Alan03Šimáček Milan22
Gruber Josef12Balák Pavel21
Řepík Jaroslav40Nejedlý Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:33546:593AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Klimovič Filip
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
6-8-3-9 1301
2.Pospíšil David
Diblíková Klára
 
 
Kantor Jan
Stano Peter
 
 
-7-78-8 1302
3.Sklenář OndřejStano Peter-588-2-62303
4.Klimovič FilipGaydoš Vít-4-510-3 1304
5.Diblíková KláraMartiška Jan11118  3014
6.Pospíšil DavidKantor Jan349  3024
7.Klimovič FilipStano Peter-10-410-5 1325
8.Diblíková KláraGaydoš Vít48-8-9-52326
9.Pospíšil DavidMartiška Jan7-4-11-6 1327
10.Sklenář OndřejKantor Jan9-1197 3137
11.Diblíková KláraStano Peter7-688 3147
12.Pospíšil DavidGaydoš Vít411-9-9-82348
13.Sklenář OndřejMartiška Jan9-999 3158
14.Klimovič FilipKantor Jan-5-8-11  0359
15.Pospíšil DavidStano Peter8-118-7-723510
16.Sklenář OndřejGaydoš Vít-67-8-10 13  
17.Klimovič FilipMartiška Jan         
18.Diblíková KláraKantor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej21Stano Peter31
Klimovič Filip03Gaydoš Vít30
Diblíková Klára21Martiška Jan12
Pospíšil David13Kantor Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30607:600TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Martinec Tomáš
 
 
Trnka Václav
Černý Martin
 
 
-610-94103210
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
889  3020
3.Martinec TomášTrnka Václav11-8910 3130
4.Ambrož JiříFlekač Tomáš8-786 3140
5.Zámyslický JaroslavForgáč Andrej-8-8-6  0341
6.Černoch JanČerný Martin749  3051
7.Ambrož JiříTrnka Václav-2-3-6  0352
8.Zámyslický JaroslavFlekač Tomáš8118  3062
9.Černoch JanForgáč Andrej498  3072
10.Martinec TomášČerný Martin9-99-7-52373
11.Kucharčík JanTrnka Václav-94-96-92374
12.Černoch JanFlekač Tomáš99-7-10103284
13.Martinec TomášForgáč Andrej-9-9-8  0385
14.Ambrož JiříČerný Martin-75-6883295
15.Černoch JanTrnka Václav34-2-7-62396
16.Martinec TomášFlekač Tomáš-2-4-8  0397
17.Ambrož JiříForgáč Andrej101-65 31107
18.Kucharčík JanČerný Martin6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Tomáš13Trnka Václav31
Ambrož Jiří31Flekač Tomáš13
Zámyslický Jaroslav11Forgáč Andrej22
Černoch Jan31Černý Martin12
Kucharčík Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35487:554TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polcar Vojtěch
Růžička Filip
 
 
Provazník Petr
Pour Tomáš
 
 
-10-6-6  0301
2.Mirovský Ondřej
Vomlel Lukáš
 
 
Fišar Martin
Rulec Jakub
 
 
-5-513943211
3.Polcar VojtěchFišar Martin-7-8-6  0312
4.Mirovský OndřejProvazník Petr5-11-9-7 1313
5.Růžička FilipRulec Jakub-7-6-7  0314
6.Vomlel LukášPour Tomáš-7878 3124
7.Mirovský OndřejFišar Martin-4-8-11  0325
8.Růžička FilipProvazník Petr-5-6117-102326
9.Vomlel LukášRulec Jakub9-7158 3136
10.Polcar VojtěchPour Tomáš8-8310 3146
11.Růžička FilipFišar Martin-88-1010-82347
12.Vomlel LukášProvazník Petr6-9-7-5 1348
13.Polcar VojtěchRulec Jakub8-2-85-92349
14.Mirovský OndřejPour Tomáš-8-7-6  03410
15.Vomlel LukášFišar Martin         
16.Polcar VojtěchProvazník Petr         
17.Mirovský OndřejRulec Jakub         
18.Růžička FilipPour Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polcar Vojtěch12Fišar Martin30
Mirovský Ondřej03Provazník Petr30
Růžička Filip03Rulec Jakub21
Vomlel Lukáš21Pour Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:Kocábek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32604:596TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
868  3010
2.Budík Bohuslav ml.
Budík Bohuslav st.
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-104-69-112311
3.Kocábek PavelChlumský Petr-6-7-9  0312
4.Eberl MilanRemunda Štěpán-6-9-4  0313
5.Přáda JaroslavHorák Dominik9-7-10-2 1314
6.Budík Bohuslav ml.Vokurka Miloslav1087  3024
7.Eberl MilanChlumský Petr-2-2-7  0325
8.Přáda JaroslavRemunda Štěpán10-9105 3135
9.Budík Bohuslav ml.Horák Dominik9-6104 3145
10.Kocábek PavelVokurka Miloslav972  3055
11.Přáda JaroslavChlumský Petr9-9-10-8 1356
12.Budík Bohuslav ml.Remunda Štěpán458  3066
13.Kocábek PavelHorák Dominik-58-7863276
14.Eberl MilanVokurka Miloslav-8-6-8  0377
15.Budík Bohuslav ml.Chlumský Petr677  3087
16.Kocábek PavelRemunda Štěpán-87-9773297
17.Budík Bohuslav st.Horák Dominik-8-7-6  0398
18.Přáda JaroslavVokurka Miloslav47-8-6432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel31Chlumský Petr31
Eberl Milan03Remunda Štěpán13
Přáda Jaroslav22Horák Dominik22
Budík Bohuslav ml.40Vokurka Miloslav13
Budík Bohuslav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38594:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
-96-8-10 1301
2.Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
7-6-8-5 1302
3.Budiš OndřejMüller Radek-1-3-1  0303
4.Ploc MarekVeselý Luboš-5-103-4 1304
5.Němeček JiříHondlík Josef-657-773214
6.Hron JiříMoravec Roman-6529 3124
7.Ploc MarekMüller Radek-711-4-7 1325
8.Němeček JiříVeselý Luboš2119  3035
9.Hron JiříHondlík Josef-4-7-13  0336
10.Budiš OndřejMoravec Roman9-878 3146
11.Němeček JiříMüller Radek-87-81083256
12.Hron JiříVeselý Luboš99-10-1063266
13.Budiš OndřejHondlík Josef-2-89-7 1367
14.Ploc MarekMoravec Roman-9-9-7  0368
15.Hron JiříMüller Radek9-576 3178
16.Budiš OndřejVeselý Luboš8-7-8963288
17.Ploc MarekHondlík JosefWO    0389
18.Němeček JiříMoravec Roman658  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budiš Ondřej22Müller Radek22
Ploc Marek03Veselý Luboš13
Němeček Jiří40Hondlík Josef21
Hron Jiří31Moravec Roman13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33607:607SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-8-798-102301
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Gruber Josef
Kačinetz Alan
 
 
911-97 3111
3.Müller RadekŘepík Jaroslav4712  3021
4.Veselý LubošGruber Josef-8-78-7 1322
5.Moravec RomanKačinetz Alan5614  3032
6.Hondlík JosefKubera František6109  3042
7.Veselý LubošŘepík Jaroslav-7-6-4  0343
8.Moravec RomanGruber Josef9-7-77-82344
9.Hondlík JosefKačinetz Alan8-859 3154
10.Müller RadekKubera František214  3064
11.Moravec RomanŘepík Jaroslav-88-5-6 1365
12.Hondlík JosefGruber Josef10-8-8-7 1366
13.Müller RadekKačinetz Alan-96126 3176
14.Veselý LubošKubera František-118-810-102377
15.Hondlík JosefŘepík Jaroslav-4-9-9  0378
16.Kočvara TomášGruber Josef-5-4-10  0379
17.Veselý LubošKačinetz Alan-98-7-10 13710
18.Moravec RomanKubera František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Radek30Řepík Jaroslav31
Veselý Luboš04Gruber Josef40
Moravec Roman12Kačinetz Alan13
Hondlík Josef22Kubera František12
Kočvara Tomáš01   
Střídání - hráč Kočvara tomáš střídal Mullera Radka



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8435:208TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Horák Dominik
 
 
Ploc Marek
Němeček Jiří
 
 
4-8-6-8 1301
2.Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Jelínek TomášWO    3021
4.Horák DominikNěmeček Jiří-81475 3131
5.Remunda ŠtěpánPloc Marek4-1344 3141
6.Chlumský PetrPocz Štefan531  3051
7.Horák DominikWO    3061
8.Remunda ŠtěpánNěmeček Jiří6810  3071
9.Chlumský PetrPloc Marek241  3081
10.Jelínek TomášPocz Štefan-569-15-32382
11.Remunda ŠtěpánWO    3092
12.Chlumský PetrNěmeček Jiří526  30102
13.Jelínek TomášPloc Marek         
14.Horák DominikPocz Štefan         
15.Chlumský Petr         
16.Jelínek TomášNěmeček Jiří         
17.Horák DominikPloc Marek         
18.Remunda ŠtěpánPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jelínek Tomáš01Němeček Jiří03
Horák Dominik10Ploc Marek02
Remunda Štěpán20Pocz Štefan11
Chlumský Petr30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11439:330TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Hrabě Václav
Budík Bohuslav ml.
 
 
99-138 3110
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
13-699 3120
3.Provazník PetrBudík Bohuslav ml.9-26-763230
4.Milek PetrPřáda Jaroslav9310  3040
5.Rulec JakubHrabě Václav8-9-10-9 1341
6.Fišar MartinKocábek Pavel1098  3051
7.Milek PetrBudík Bohuslav ml.710WO  3061
8.Rulec JakubPřáda Jaroslav23-7-1583271
9.Fišar MartinHrabě Václav232  3081
10.Provazník PetrKocábek Pavel10-3-9883291
11.Rulec JakubBudík Bohuslav ml.WO    30101
12.Fišar MartinPřáda Jaroslav-8-7   02  
13.Provazník PetrHrabě Václav         
14.Milek PetrKocábek Pavel         
15.Fišar MartinBudík Bohuslav ml.         
16.Provazník PetrPřáda Jaroslav         
17.Milek PetrHrabě Václav         
18.Rulec JakubKocábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr20Budík Bohuslav ml.02
Milek Petr20Přáda Jaroslav02
Rulec Jakub11Hrabě Václav11
Fišar Martin20Kocábek Pavel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14458:364TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Cihlář Matěj
Polcar Vojtěch
 
 
WO    3010
2.Trnka Václav
Černý Martin
 
 
Vomlel Lukáš
Mirovský Ondřej
 
 
6-866 3120
3.Černý MartinPolcar Vojtěch-91499 3130
4.Flekač TomášVomlel Lukáš-55-7-9 1331
5.Forgáč AndrejMirovský Ondřej-9-712983241
6.Trnka VáclavCihlář Matěj869  3051
7.Flekač TomášPolcar Vojtěch7510  3061
8.Forgáč AndrejVomlel Lukáš-9-5-7  0362
9.Trnka VáclavMirovský Ondřej-41135 3172
10.Černý MartinCihlář Matěj67-8-1153282
11.Forgáč AndrejPolcar Vojtěch68-86 3192
12.Trnka VáclavVomlel Lukáš967  30102
13.Černý MartinMirovský Ondřej         
14.Flekač TomášCihlář Matěj         
15.Trnka VáclavPolcar Vojtěch         
16.Černý MartinVomlel Lukáš         
17.Flekač TomášMirovský Ondřej         
18.Forgáč AndrejCihlář Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Martin20Polcar Vojtěch03
Flekač Tomáš11Vomlel Lukáš21
Forgáč Andrej21Mirovský Ondřej02
Trnka Václav30Cihlář Matěj02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20529:467AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubový Jan
Annayev Sanjar
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-99-4-9 1301
2.Stano Peter
Gaydoš Vít
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
-68-97-82302
3.Gaydoš VítČernoch Jan78-97 3112
4.Kubový JanAmbrož Jiří9-747 3122
5.Annayev SanjarZámyslický Jaroslav769  3032
6.Stano PeterVeselý Vojtěch661  3042
7.Kubový JanČernoch Jan-4-9-6  0343
8.Annayev SanjarAmbrož Jiří-77-6-10 1344
9.Stano PeterZámyslický Jaroslav1359  3054
10.Gaydoš VítVeselý Vojtěch78-97 3164
11.Annayev SanjarČernoch Jan8-97-893274
12.Stano PeterAmbrož Jiří-776-783284
13.Gaydoš VítZámyslický Jaroslav789  3094
14.Kubový JanVeselý Vojtěch9-874 31104
15.Stano PeterČernoch Jan         
16.Gaydoš VítAmbrož Jiří         
17.Kubový JanZámyslický Jaroslav         
18.Annayev SanjarVeselý Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gaydoš Vít30Černoch Jan12
Kubový Jan21Ambrož Jiří12
Annayev Sanjar21Zámyslický Jaroslav03
Stano Peter30Veselý Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38606:659TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
-10493 3110
2.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Diblíková Klára
Sklenář Ondřej
 
 
68-9-893220
3.Balák PavelPospíšil David676  3030
4.Nejedlý PavelSklenář Ondřej-4-9-5  0331
5.Svoboda RobertDiblíková Klára-10-4-8  0332
6.Šimáček MilanBohumský Petr-6-89-7 1333
7.Nejedlý PavelPospíšil David9-898 3143
8.Svoboda RobertSklenář Ondřej-6-5-11  0344
9.Šimáček MilanDiblíková Klára-8-5-6  0345
10.Balák PavelBohumský Petr-8-1099-52346
11.Svoboda RobertPospíšil David-8-71010103256
12.Šimáček MilanSklenář Ondřej-88-7983266
13.Balák PavelDiblíková Klára-47-28-72367
14.Nejedlý PavelBohumský Petr899  3077
15.Šimáček MilanPospíšil David-10-6-10  0378
16.Balák PavelSklenář Ondřej37-10-8-82379
17.Nejedlý PavelDiblíková Klára6-510-6-623710
18.Svoboda RobertBohumský Petr7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balák Pavel13Pospíšil David13
Nejedlý Pavel22Sklenář Ondřej31
Svoboda Robert12Diblíková Klára40
Šimáček Milan13Bohumský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35604:648TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazánek Jiří
Kačinetz Alan
 
 
Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
-8-74-4 1301
2.Řepík Jaroslav
Gruber Josef
 
 
Diblíková Klára
Vaněk Petr
 
 
12132  3011
3.Mazánek JiříSklenář Ondřej-25-410-72312
4.Řepík JaroslavPospíšil David-8-8-8  0313
5.Kačinetz AlanVaněk Petr98-15 3123
6.Gruber JosefDiblíková Klára-101098 3133
7.Řepík JaroslavSklenář Ondřej989  3043
8.Kačinetz AlanPospíšil David678  3053
9.Gruber JosefVaněk Petr-117-128-112354
10.Mazánek JiříDiblíková Klára-713-114103264
11.Kačinetz AlanSklenář Ondřej-5-8-12  0365
12.Gruber JosefPospíšil David-4-611-3 1366
13.Mazánek JiříVaněk Petr-7-4-6  0367
14.Řepík JaroslavDiblíková Klára85-97 3177
15.Gruber JosefSklenář Ondřej12-4-5-8 1378
16.Mazánek JiříPospíšil David-6-69-9 1379
17.Řepík JaroslavVaněk Petr7-14-11-9 13710
18.Kačinetz AlanDiblíková Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazánek Jiří13Sklenář Ondřej31
Řepík Jaroslav22Pospíšil David31
Kačinetz Alan21Vaněk Petr31
Gruber Josef13Diblíková Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39664:681TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
8-11-6-10 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Svoboda Robert
Balák Pavel
 
 
287  3011
3.Zámyslický JaroslavNejedlý Pavel-8-16-8  0312
4.Ambrož JiříŠimáček Milan79-8-7143222
5.Veselý VojtěchSvoboda Robert-957-7-62323
6.Černoch JanBalák Pavel94-33 3133
7.Ambrož JiříNejedlý Pavel-48-7-7 1334
8.Veselý VojtěchŠimáček Milan-1394-4-112335
9.Černoch JanSvoboda Robert-6565 3145
10.Zámyslický JaroslavBalák Pavel7-1048 3155
11.Veselý VojtěchNejedlý Pavel-5-5-10  0356
12.Černoch JanŠimáček Milan97-8-6-72357
13.Zámyslický JaroslavSvoboda Robert-68-9763267
14.Ambrož JiříBalák Pavel10-9-9-8 1368
15.Černoch JanNejedlý Pavel-41310-7103278
16.Zámyslický JaroslavŠimáček Milan-4-7-7  0379
17.Ambrož JiříSvoboda Robert68-9-9-1023710
18.Veselý VojtěchBalák Pavel69   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámyslický Jaroslav22Nejedlý Pavel31
Ambrož Jiří13Šimáček Milan31
Veselý Vojtěch03Svoboda Robert22
Černoch Jan31Balák Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31310:407AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
-968-7-42301
2.Růžička Filip
Mirovský Ondřej
 
 
Kantor Jan
Stano Peter
 
 
-12-7-8  0302
3.Polcar VojtěchGaydoš Vít-5-7-3  0303
4.Mirovský OndřejStano Peter-5-7-3  0304
5.Vomlel LukášKantor Jan8-8-8-5 1305
6.Růžička FilipMartiška Jan-7-6-6  0306
7.Mirovský OndřejGaydoš Vít-9-4-8  0307
8.Vomlel LukášStano Peter-5-9710-102308
9.Růžička FilipKantor Jan96-74 3118
10.Polcar VojtěchMartiška Jan-6-12-8  0319
11.Vomlel LukášGaydoš Vít-7-10-9  03110
12.Růžička FilipStano Peter         
13.Polcar VojtěchKantor Jan         
14.Mirovský OndřejMartiška Jan         
15.Růžička FilipGaydoš Vít         
16.Polcar VojtěchStano Peter         
17.Mirovský OndřejKantor Jan         
18.Vomlel LukášMartiška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polcar Vojtěch02Gaydoš Vít30
Mirovský Ondřej02Stano Peter20
Vomlel Lukáš03Kantor Jan11
Růžička Filip11Martiška Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38648:669TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Eberl Milan
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-3-4-7  0301
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Forgáč Andrej
Flekač Tomáš
 
 
-107-67-72302
3.Kocábek PavelFlekač Tomáš29-10-8-42303
4.Eberl MilanForgáč Andrej-4-7-6  0304
5.Přáda JaroslavČerný Martin810-78 3114
6.Hrabě VáclavDuchoslav Petr-7668 3124
7.Eberl MilanFlekač Tomáš-4-7-7  0325
8.Přáda JaroslavForgáč Andrej9-838 3135
9.Hrabě VáclavČerný Martin4-3-98-82336
10.Kocábek PavelDuchoslav Petr-410-8-8 1337
11.Přáda JaroslavFlekač Tomáš-13-6-11  0338
12.Hrabě VáclavForgáč Andrej695  3048
13.Kocábek PavelČerný Martin788  3058
14.Eberl MilanDuchoslav Petr6-79-683268
15.Hrabě VáclavFlekač Tomáš6-85-743278
16.Kocábek PavelForgáč Andrej9-9810 3188
17.Eberl MilanČerný Martin-89-9-4 1389
18.Přáda JaroslavDuchoslav Petr6-9-97-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocábek Pavel22Flekač Tomáš31
Eberl Milan13Forgáč Andrej13
Přáda Jaroslav22Černý Martin22
Hrabě Václav31Duchoslav Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33372:465TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
84-7-563210
2.Tůma Michal
Ploc Marek
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-6-8-9  0311
3.Tůma MichalFišar Martin-6-7-2  0312
4.Ploc MarekMilek Petr-6-6-7  0313
5.Němeček JiříRulec Jakub1010-117 3123
6.Hron JiříProvazník Petr8611  3033
7.Ploc MarekFišar Martin-2-67-3 1334
8.Němeček JiříMilek Petr5-7-47-62335
9.Hron JiříRulec Jakub-10-9-4  0336
10.Tůma MichalProvazník Petr-9-2-5  0337
11.Němeček JiříFišar Martin-9-107-8 1338
12.Hron JiříMilek Petr-9-52-8 1339
13.Tůma MichalRulec Jakub-4-8-6  03310
14.Ploc MarekProvazník Petr-8-1113-4 13  
15.Hron JiříFišar Martin         
16.Tůma MichalMilek Petr         
17.Ploc MarekRulec Jakub         
18.Němeček JiříProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal03Fišar Martin30
Ploc Marek02Milek Petr30
Němeček Jiří12Rulec Jakub21
Hron Jiří12Provazník Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30400:455TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
89-10-8-72301
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Vokurka Miloslav
Remunda Štěpán
 
 
-8-7-9  0302
3.Müller RadekChlumský Petr-10-11-9  0303
4.Moravec RomanRemunda Štěpán-8-10910-62304
5.Veselý LubošHorák Dominik679  3014
6.Hondlík JosefVokurka Miloslav-66-77-82315
7.Moravec RomanChlumský Petr8-9-8-7 1316
8.Veselý LubošRemunda Štěpán-89-9-8 1317
9.Hondlík JosefHorák Dominik7-89-8-82318
10.Tůma LadislavVokurka Miloslav-10-3-6  0319
11.Veselý LubošChlumský Petr-6-89-15 13110
12.Hondlík JosefRemunda Štěpán8-8-9  12  
13.Tůma LadislavHorák Dominik         
14.Moravec RomanVokurka Miloslav         
15.Hondlík JosefChlumský Petr         
16.Tůma LadislavRemunda Štěpán         
17.Moravec RomanHorák Dominik         
18.Veselý LubošVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Radek01Chlumský Petr30
Moravec Roman02Remunda Štěpán20
Veselý Luboš12Horák Dominik11
Hondlík Josef02Vokurka Miloslav20
Tůma Ladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19503:429TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-56-102-92301
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Mazánek Jiří
Gruber Josef
 
 
-8-9-11  0302
3.Remunda ŠtěpánŘepík Jaroslav-87-57103212
4.Horák DominikGruber Josef-7-5-5  0313
5.Vokurka MiloslavKubera František6610  3023
6.Chlumský PetrMazánek Jiří626  3033
7.Horák DominikŘepík Jaroslav-119-610103243
8.Vokurka MiloslavGruber Josef583  3053
9.Chlumský PetrKubera František-855-783263
10.Remunda ŠtěpánMazánek Jiří7-811-773273
11.Vokurka MiloslavŘepík Jaroslav1033  3083
12.Chlumský PetrGruber Josef897  3093
13.Remunda ŠtěpánKubera František9-72-8832103
14.Horák DominikMazánek Jiří         
15.Chlumský PetrŘepík Jaroslav         
16.Remunda ŠtěpánGruber Josef         
17.Horák DominikKubera František         
18.Vokurka MiloslavMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Štěpán30Řepík Jaroslav03
Horák Dominik11Gruber Josef12
Vokurka Miloslav30Kubera František03
Chlumský Petr30Mazánek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18507:413TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Hondlík Josef
Kočvara Tomáš
 
 
1067  3010
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-117-81153220
3.Provazník PetrMüller Radek-6-3-6  0321
4.Milek PetrHondlík Josef6-89-973231
5.Rulec JakubMoravec Roman733  3041
6.Fišar MartinKočvara Tomáš1051  3051
7.Milek PetrMüller Radek5-12-8-7 1352
8.Rulec JakubHondlík Josef7-7-44103262
9.Fišar MartinMoravec Roman7-1043 3172
10.Provazník PetrKočvara Tomáš586  3082
11.Rulec JakubMüller Radek-68-89-92383
12.Fišar MartinHondlík Josef-7106-953293
13.Provazník PetrMoravec Roman762  30103
14.Milek PetrKočvara Tomáš55-9  21  
15.Fišar MartinMüller Radek         
16.Provazník PetrHondlík Josef         
17.Milek PetrMoravec Roman         
18.Rulec JakubKočvara Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr21Müller Radek30
Milek Petr11Hondlík Josef03
Rulec Jakub21Moravec Roman03
Fišar Martin30Kočvara Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17540:456TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
9-11-5-8 1301
2.Flekač Tomáš
Trnka Václav
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
-679-893211
3.Duchoslav PetrHron Jiří-117-6-8 1312
4.Flekač TomášNěmeček Jiří7-87-8-92313
5.Černý MartinPloc Marek434  3023
6.Trnka VáclavBudiš Ondřej1298  3033
7.Flekač TomášHron Jiří787  3043
8.Černý MartinNěmeček Jiří-581015 3153
9.Trnka VáclavPloc Marek314  3063
10.Duchoslav PetrBudiš Ondřej-712-88-62364
11.Černý MartinHron Jiří87-37 3174
12.Trnka VáclavNěmeček Jiří685  3084
13.Duchoslav PetrPloc Marek-1110115 3194
14.Flekač TomášBudiš Ondřej459  30104
15.Trnka VáclavHron Jiří         
16.Duchoslav PetrNěmeček Jiří         
17.Flekač TomášPloc Marek         
18.Černý MartinBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr12Hron Jiří12
Flekač Tomáš21Němeček Jiří12
Černý Martin30Ploc Marek03
Trnka Václav30Budiš Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25614:535AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
Hrabě Václav
Budík Bohuslav ml.
 
 
-11-13-8  0301
2.Kantor Jan
Stano Peter
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
974  3011
3.Kantor JanPřáda Jaroslav-73-10993221
4.Stano PeterBudík Bohuslav ml.589  3031
5.Gaydoš VítHrabě Václav-67-89-82332
6.Martiška JanKocábek Pavel-51084 3142
7.Stano PeterPřáda Jaroslav9-677 3152
8.Gaydoš VítBudík Bohuslav ml.-6-867WO3262
9.Martiška JanHrabě Václav5-11-6-8 1363
10.Kantor JanKocábek Pavel8-7-88-72364
11.Gaydoš VítPřáda Jaroslav-77-69123274
12.Martiška JanBudík Bohuslav ml.WO    3084
13.Kantor JanHrabě Václav8-9-812-72385
14.Stano PeterKocábek Pavel10-8-101083295
15.Martiška JanPřáda Jaroslav367  30105
16.Kantor JanBudík Bohuslav ml.WO    30  
17.Stano PeterHrabě Václav         
18.Gaydoš VítKocábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Jan12Přáda Jaroslav04
Stano Peter30Budík Bohuslav ml.02
Gaydoš Vít21Hrabě Václav30
Martiška Jan21Kocábek Pavel12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí: