Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26600:555Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Mirovský Ondřej
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-9-689-72301
2.Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
Mazánek Jiří
Gruber Josef
 
 
-8-911-8 1302
3.Vomlel LukášŘepík Jaroslav-11-6-8  0303
4.Polcar VojtěchGruber Josef-9-1041073213
5.Růžička FilipKubera František9119  3023
6.Mirovský OndřejMazánek Jiří-7-81653233
7.Polcar VojtěchŘepík Jaroslav-83-7783243
8.Růžička FilipGruber Josef99-68 3153
9.Mirovský OndřejKubera František10-68-883263
10.Vomlel LukášMazánek Jiří-7-5-8  0364
11.Růžička FilipŘepík Jaroslav84-6-7-92365
12.Mirovský OndřejGruber Josef7148  3075
13.Vomlel LukášKubera František557  3085
14.Polcar VojtěchMazánek Jiří-119-9843295
15.Mirovský OndřejŘepík Jaroslav6910  30105
16.Vomlel LukášGruber Josef         
17.Polcar VojtěchKubera František         
18.Růžička FilipMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vomlel Lukáš12Řepík Jaroslav22
Polcar Vojtěch30Gruber Josef03
Růžička Filip21Kubera František03
Mirovský Ondřej40Mazánek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:Budík Bohuslav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27569:527TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav ml.
Hrabě Václav
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-12-91083210
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Zámyslický Jaroslav
Valeš Zbyněk
 
 
66-127 3120
3.Přáda JaroslavČernoch Jan-79-5-7 1321
4.Hrabě VáclavAmbrož Jiří5108  3031
5.Eberl MilanZámyslický Jaroslav-779-4-32332
6.Kocábek PavelValeš Zbyněk112-6-953242
7.Hrabě VáclavČernoch Jan78-76 3152
8.Eberl MilanAmbrož Jiří-6-7-7  0353
9.Kocábek PavelZámyslický Jaroslav-4-6-10  0354
10.Přáda JaroslavValeš Zbyněk596  3064
11.Eberl MilanČernoch Jan-8-6-4  0365
12.Kocábek PavelAmbrož Jiří488  3075
13.Přáda JaroslavZámyslický Jaroslav-99-9-9 1376
14.Hrabě VáclavValeš Zbyněk555  3086
15.Kocábek PavelČernoch Jan-9-11-8  0387
16.Přáda JaroslavAmbrož Jiří974  3097
17.Hrabě VáclavZámyslický Jaroslav257  30107
18.Budík Bohuslav ml.Valeš Zbyněk-10    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přáda Jaroslav22Černoch Jan31
Hrabě Václav40Ambrož Jiří13
Eberl Milan03Zámyslický Jaroslav31
Kocábek Pavel22Valeš Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35549:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Tůma Michal
 
 
Šebl Jáchym
Sklenář Ondřej
 
 
WO    0301
2.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Diblíková Klára
Vaněk Petr
 
 
-577-8-52302
3.Tůma MichalDiblíková KláraWO    0303
4.Ploc MarekŠebl Jáchym-7-8-7  0304
5.Němeček JiříSklenář Ondřej9412  3014
6.Hron JiříVaněk Petr-7695 3124
7.Ploc MarekDiblíková Klára3-2-6-7 1325
8.Němeček JiříŠebl Jáchym7-98-683235
9.Hron JiříSklenář Ondřej87-1210 3145
10.Tůma MichalVaněk PetrWO    0346
11.Němeček JiříDiblíková Klára987  3056
12.Hron JiříŠebl Jáchym88-95 3166
13.Tůma MichalSklenář Ondřej-0710-873276
14.Ploc MarekVaněk Petr-7-6-8  0377
15.Hron JiříDiblíková Klára67-57 3187
16.Tůma MichalŠebl Jáchym-57-59-62388
17.Ploc MarekSklenář Ondřej888  3098
18.Němeček JiříVaněk Petr-96-58-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tůma Michal11Diblíková Klára12
Ploc Marek13Šebl Jáchym22
Němeček Jiří31Sklenář Ondřej04
Hron Jiří40Vaněk Petr21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19532:463TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
Balák Pavel
Průša Ondřej
 
 
107-65 3110
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
6511  3020
3.Moravec RomanPrůša Ondřej568  3030
4.Hondlík JosefSvoboda Robert-93-7-9 1331
5.Veselý LubošBalák Pavel898  3041
6.Müller RadekNejedlý Pavel3-118-8-122342
7.Hondlík JosefPrůša Ondřej9710  3052
8.Veselý LubošSvoboda Robert-6785 3162
9.Müller RadekBalák Pavel-774-483272
10.Moravec RomanNejedlý Pavel5-9-8-7 1373
11.Veselý LubošPrůša Ondřej7148  3083
12.Müller RadekSvoboda Robert789  3093
13.Moravec RomanBalák Pavel-8-7-0  0394
14.Hondlík JosefNejedlý Pavel-58-7-8 1395
15.Müller RadekPrůša Ondřej466  30105
16.Moravec RomanSvoboda Robert         
17.Hondlík JosefBalák Pavel         
18.Veselý LubošNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Roman12Průša Ondřej04
Hondlík Josef12Svoboda Robert12
Veselý Luboš30Balák Pavel12
Müller Radek31Nejedlý Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33672:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
Martiška Jan
Skopec Daniel
 
 
WO    3010
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
-68-8983220
3.Chlumský PetrMartiška JanWO    3030
4.Vokurka MiloslavStano Peter57-10-7-82331
5.Jelínek TomášAnnayev Sanjar-7-106-5 1332
6.Remunda ŠtěpánSkopec Daniel-122119 3142
7.Vokurka MiloslavMartiška Jan-98-89-92343
8.Jelínek TomášStano Peter-8-610-4 1344
9.Remunda ŠtěpánAnnayev Sanjar-6-69-8 1345
10.Chlumský PetrSkopec Daniel355  3055
11.Jelínek TomášMartiška Jan-7-6-9  0356
12.Remunda ŠtěpánStano Peter8-3-79-92357
13.Chlumský PetrAnnayev Sanjar106-89 3167
14.Vokurka MiloslavSkopec Daniel-8749 3177
15.Remunda ŠtěpánMartiška Jan549  3087
16.Chlumský PetrStano Peter11-2118 3197
17.Vokurka MiloslavAnnayev Sanjar6-99-5-32398
18.Jelínek TomášSkopec Daniel10-9-7-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chlumský Petr30Martiška Jan21
Vokurka Miloslav13Stano Peter31
Jelínek Tomáš04Annayev Sanjar31
Remunda Štěpán22Skopec Daniel13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11434:284TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišar Martin
Provazník Petr
 
 
Forgáč Andrej
Černý Martin
 
 
-8-511643210
2.Milek Petr
Rulec Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Provazník PetrForgáč Andrej7101  3030
4.Milek PetrČerný Martin945  3040
5.Rulec JakubDuchoslav Petr8-7-8993250
6.Fišar MartinWO    3060
7.Milek PetrForgáč Andrej-4465 3170
8.Rulec JakubČerný Martin98-9-7-62371
9.Fišar MartinDuchoslav Petr10-775 3181
10.Provazník PetrWO    3091
11.Rulec JakubForgáč Andrej117-8-7832101
12.Fišar MartinČerný Martin562  30  
13.Provazník PetrDuchoslav Petr         
14.Milek Petr         
15.Fišar MartinForgáč Andrej         
16.Provazník PetrČerný Martin         
17.Milek PetrDuchoslav Petr         
18.Rulec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Petr10Forgáč Andrej03
Milek Petr20Černý Martin11
Rulec Jakub21Duchoslav Petr02
Fišar Martin10   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS