Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:18491:420TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Ambrož Jiří
 
 
Pecka Milan
Matuška František
 
 
-10-3-4  0301
2.Kucharčík Jan
Motyčka Oldřich
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
-8968 3111
3.Kucharčík JanPecka Milan-86-11-6 1312
4.Ambrož JiříSatrapa Jan756  3022
5.Radil MilanMatoušek Jan-4-8-7  0323
6.Motyčka OldřichMatuška František887  3033
7.Ambrož JiříPecka Milan-8-108-8 1334
8.Radil MilanSatrapa Jan31210  3044
9.Motyčka OldřichMatoušek Jan1184  3054
10.Kucharčík JanMatuška František7-9710 3164
11.Radil MilanPecka Milan76-74 3174
12.Motyčka OldřichSatrapa Jan544  3084
13.Kucharčík JanMatoušek Jan-5-8-8  0385
14.Ambrož JiříMatuška František663  3095
15.Motyčka OldřichPecka Milan995  30105
16.Kucharčík JanSatrapa Jan         
17.Ambrož JiříMatoušek Jan         
18.Radil MilanMatuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kucharčík Jan12Pecka Milan22
Ambrož Jiří21Satrapa Jan03
Radil Milan21Matoušek Jan21
Motyčka Oldřich40Matuška František03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:31535:538TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křehnáč Milan
Jírů Libor
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
8-148-6-52301
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Vaněk Petr
Zeidler Michal
 
 
12-68-8-92302
3.Křehnáč MilanLinert Martin-9-898-62303
4.Jírů LiborVaněk Petr-6-5-10  0304
5.Rejent ŠtěpánZeidler Michal5115  3014
6.Procházka Ivan ml.Tvrdý Miroslav-7-96-8 1315
7.Jírů LiborLinert Martin-7-69-10 1316
8.Rejent ŠtěpánVaněk Petr-6-6-13  0317
9.Procházka Ivan ml.Zeidler Michal556  3027
10.Křehnáč MilanTvrdý Miroslav563  3037
11.Rejent ŠtěpánLinert Martin767  3047
12.Procházka Ivan ml.Vaněk Petr-4-5-8  0348
13.Křehnáč MilanZeidler Michal-6353 3158
14.Jírů LiborTvrdý Miroslav1088  3068
15.Procházka Ivan ml.Linert Martin-1-10-5  0369
16.Křehnáč MilanVaněk Petr-117-9-9 13610
17.Jírů LiborZeidler Michal389  30  
18.Rejent ŠtěpánTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křehnáč Milan22Linert Martin31
Jírů Libor12Vaněk Petr40
Rejent Štěpán21Zeidler Michal03
Procházka Ivan ml.13Tvrdý Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18510:446AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubový Jan
Beránek Václav ml.
 
 
Ako David
Kanzelsberger Martin
 
 
7-992 3110
2.Bartošek Jan
Bozděch Jan
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
108-77 3120
3.Bozděch JanMeline Jéróme-69-4-4 1321
4.Beránek Václav ml.Ako David7-596 3131
5.Kubový JanStejskal Tomáš776  3041
6.Bartošek JanKanzelsberger Martin-23-13663251
7.Beránek Václav ml.Meline Jéróme6-59-643261
8.Kubový JanAko David5105  3071
9.Bartošek JanStejskal Tomáš115-106 3181
10.Bozděch JanKanzelsberger Martin-8-778-102382
11.Kubový JanMeline Jéróme1043  3092
12.Bartošek JanAko David412-6-2-72393
13.Bozděch JanStejskal Tomáš-57107 31103
14.Beránek Václav ml.Kanzelsberger Martin         
15.Bartošek JanMeline Jéróme         
16.Bozděch JanAko David         
17.Beránek Václav ml.Stejskal Tomáš         
18.Kubový JanKanzelsberger Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bozděch Jan12Meline Jéróme12
Beránek Václav ml.20Ako David12
Kubový Jan30Stejskal Tomáš03
Bartošek Jan21Kanzelsberger Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32457:522SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Marek Michal
 
 
Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
9-57-10-42301
2.Uhl Jiří
Bruk Martin
 
 
Khalaila Adam
Prokopenko Oleg
 
 
-8-912-9 1302
3.Marek MichalDucháček Josef-9-8-7  0303
4.Uhl JiříKhalaila Adam-712-10-11 1304
5.Bruk MartinŠíp Martin-13-10-3  0305
6.Hamáček JanProkopenko Oleg9610  3015
7.Uhl JiříDucháček Josef-9-25-8 1316
8.Bruk MartinKhalaila Adam-6-8-6  0317
9.Hamáček JanŠíp Martin14-6-4-7 1318
10.Marek MichalProkopenko Oleg-8989 3128
11.Bruk MartinDucháček Josef-89-9-9 1329
12.Hamáček JanKhalaila Adam87-98 3139
13.Marek MichalŠíp Martin8-1010-7-723310
14.Uhl JiříProkopenko Oleg169-68 31  
15.Hamáček JanDucháček Josef         
16.Marek MichalKhalaila Adam         
17.Uhl JiříŠíp Martin         
18.Bruk MartinProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Michal12Ducháček Josef30
Uhl Jiří02Khalaila Adam21
Bruk Martin03Šíp Martin30
Hamáček Jan21Prokopenko Oleg02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39692:719Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Platil Stanislav
 
 
Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
-6-477-82301
2.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
-4-57-9 1302
3.Hanzal PetrKlouček Ondřej984  3012
4.Raiser DanRadouš Jaromír-6-7-5  0313
5.Pospíšil JanBalcar Zdeněk-9-8-11  0314
6.Červeňák MiroslavHouška Jaroslav-8-6-7  0315
7.Raiser DanKlouček Ondřej9-49-473225
8.Pospíšil JanRadouš Jaromír-121010-8-72326
9.Červeňák MiroslavBalcar Zdeněk-1-7711-102327
10.Hanzal PetrHouška Jaroslav946  3037
11.Pospíšil JanKlouček Ondřej-7754 3147
12.Červeňák MiroslavRadouš Jaromír67-99 3157
13.Hanzal PetrBalcar Zdeněk97-97 3167
14.Raiser DanHouška Jaroslav-8-5712-62368
15.Červeňák MiroslavKlouček Ondřej7-611-8103278
16.Hanzal PetrRadouš Jaromír-897-983288
17.Raiser DanBalcar Zdeněk7-9-88-42389
18.Pospíšil JanHouška Jaroslav7-9-86-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanzal Petr40Klouček Ondřej04
Raiser Dan13Radouš Jaromír22
Pospíšil Jan13Balcar Zdeněk31
Červeňák Miroslav22Houška Jaroslav31
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:38735:739TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satorie Michal
Peštuka Zdeněk
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-7-8-8  0301
2.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Vorel Martin
Vedral František
 
 
-4-106763211
3.Lipták MilanŠvec Ondřej-78-99-102312
4.Satorie MichalHofman Jaroslav9-15148 3122
5.Peštuka ZdeněkVedral František9-5107 3132
6.Dorko TomášVorel Martin63-2-8-52333
7.Satorie MichalŠvec Ondřej88-5-993243
8.Peštuka ZdeněkHofman Jaroslav7-810-9-42344
9.Dorko TomášVedral František494  3054
10.Lipták MilanVorel Martin8-124-1083264
11.Peštuka ZdeněkŠvec Ondřej8-1138 3174
12.Dorko TomášHofman Jaroslav77-7-383284
13.Lipták MilanVedral František-97-8-5 1385
14.Satorie MichalVorel Martin9-9-79-102386
15.Dorko Tomᚊvec Ondřej-56-6993296
16.Lipták MilanHofman Jaroslav-9-6-4  0397
17.Satorie MichalVedral František-7-1110-9 1398
18.Peštuka ZdeněkVorel Martin87-68 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan13Švec Ondřej13
Satorie Michal22Hofman Jaroslav22
Peštuka Zdeněk31Vedral František22
Dorko Tomáš31Vorel Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS