Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28634:496TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
-5-9-7  0301
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Hofman JaroslavMotyčka Oldřich987  3021
4.Vedral FrantišekAmbrož Jiří9-8-9-7 1322
5.Vorel MartinKucharčík Jan8-9-8-11 1323
6.Švec OndřejWO    3033
7.Vedral FrantišekMotyčka Oldřich-8-99-5 1334
8.Vorel MartinAmbrož Jiří-8-979-72335
9.Švec OndřejKucharčík Jan-9-7-8  0336
10.Hofman JaroslavWO    3046
11.Vorel MartinMotyčka Oldřich-89-9883256
12.Švec OndřejAmbrož Jiří-10-6-6  0357
13.Hofman JaroslavKucharčík Jan998  3067
14.Vedral FrantišekWO    3077
15.Švec OndřejMotyčka Oldřich-8-767-62378
16.Hofman JaroslavAmbrož Jiří119-83 3188
17.Vedral FrantišekKucharčík Jan-139910 3198
18.Vorel MartinWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hofman Jaroslav30Motyčka Oldřich22
Vedral František12Ambrož Jiří31
Vorel Martin12Kucharčík Jan22
Švec Ondřej03   
WO50WO05
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21596:533Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Lipták Milan
Satorie Michal
 
 
-89-98-72301
2.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Pacák Miroslav
Siblík Michal
 
 
97-6-8-102302
3.Radouš JaromírLipták Milan-98-6-9 1303
4.Houška JaroslavSatorie Michal12-689 3113
5.Klouček OndřejPacák Miroslav7610  3023
6.Balcar ZdeněkSiblík Michal6912  3033
7.Houška JaroslavLipták Milan-79210 3143
8.Klouček OndřejSatorie Michal67-810 3153
9.Balcar ZdeněkPacák Miroslav1074  3063
10.Radouš JaromírSiblík Michal8-6-9-12 1364
11.Klouček OndřejLipták Milan-47-98123274
12.Balcar ZdeněkSatorie Michal-6978 3184
13.Radouš JaromírPacák Miroslav6-8-98-92385
14.Houška JaroslavSiblík Michal965  3095
15.Balcar ZdeněkLipták Milan479  30105
16.Radouš JaromírSatorie Michal         
17.Houška JaroslavPacák Miroslav         
18.Klouček OndřejSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Radouš Jaromír03Lipták Milan13
Houška Jaroslav30Satorie Michal03
Klouček Ondřej30Pacák Miroslav12
Balcar Zdeněk40Siblík Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24574:533SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
11-8-910-82301
2.Navrátil Jiří
Šíp Martin
 
 
Červeňák Miroslav
Hanzal Petr
 
 
-8-3-9  0302
3.Navrátil JiříČerveňák Miroslav-5-2131083212
4.Šíp MartinHanzal Petr9-109-8103222
5.Němec FilipRaiser Dan-85610 3132
6.Khalaila AdamPospíšil Jan3-5311 3142
7.Šíp MartinČerveňák Miroslav87-147 3152
8.Němec FilipHanzal Petr-8-25-5 1353
9.Khalaila AdamRaiser Dan6613  3063
10.Navrátil JiříPospíšil Jan948  3073
11.Němec FilipČerveňák Miroslav-78-3-11 1374
12.Khalaila AdamHanzal Petr8-6-7-7 1375
13.Navrátil JiříRaiser Dan444  3085
14.Šíp MartinPospíšil Jan77-97 3195
15.Khalaila AdamČerveňák Miroslav-11847 31105
16.Navrátil JiříHanzal Petr9    10  
17.Šíp MartinRaiser Dan         
18.Němec FilipPospíšil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navrátil Jiří30Červeňák Miroslav13
Šíp Martin30Hanzal Petr21
Němec Filip12Raiser Dan03
Khalaila Adam31Pospíšil Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34688:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
-1010-9-9 1301
2.Vřešťál Milan
Ako David
 
 
Hamáček Jan
Marek Michal
 
 
-8910-10-92302
3.Meline JérómeMarek Michal-89-108-92303
4.Stejskal TomášHamáček Jan9-78-663213
5.Vřešťál MilanKrajč Rudolf51-74 3123
6.Ako DavidUhl Jiří-9-103-8 1324
7.Stejskal TomášMarek Michal-589-983234
8.Vřešťál MilanHamáček Jan879  3044
9.Ako DavidKrajč Rudolf-6656 3154
10.Meline JérómeUhl Jiří-8-9-10  0355
11.Vřešťál MilanMarek Michal9-87-7-82356
12.Ako DavidMaršíková Martina879  3066
13.Fišer JosefKrajč Rudolf669  3076
14.Stejskal TomášUhl Jiří9-988 3186
15.Ako DavidMarek Michal5-10-89-72387
16.Fišer JosefMaršíková Martina8138  3097
17.Stejskal TomášKrajč Rudolf-6-7-5  0398
18.Vřešťál MilanUhl Jiří-8-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Meline Jéróme02Marek Michal31
Stejskal Tomáš31Hamáček Jan02
Vřešťál Milan22Krajč Rudolf13
Ako David22Uhl Jiří31
Fišer Josef20Maršíková Martina02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22561:447TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Vaněk Petr
Šimůnková Veronika
 
 
Podrazil Vojtěch
Nguyen Dominik
 
 
77-12-673220
3.Vaněk PetrSýs Alan-684-873230
4.Šimůnková VeronikaNguyen Dominik-3-13-3  0331
5.Tvrdý MiroslavPodrazil Vojtěch910-49 3141
6.Linert MartinWO    3051
7.Šimůnková VeronikaSýs Alan8-3-7-7 1352
8.Tvrdý MiroslavNguyen Dominik-7109-8-132353
9.Linert MartinPodrazil Vojtěch699  3063
10.Vaněk PetrWO    3073
11.Tvrdý MiroslavSýs Alan-910-8-9 1374
12.Linert MartinNguyen Dominik-4910-1153284
13.Vaněk PetrPodrazil Vojtěch9-86-4-82385
14.Šimůnková VeronikaWO    3095
15.Linert MartinSýs Alan879  30105
16.Vaněk PetrNguyen Dominik         
17.Šimůnková VeronikaPodrazil Vojtěch         
18.Tvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněk Petr11Sýs Alan22
Šimůnková Veronika02Nguyen Dominik21
Tvrdý Miroslav12Podrazil Vojtěch12
Linert Martin30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21527:464TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
Křehnáč Milan
Dvořák Petr
 
 
6-959 3110
2.Matoušek Jan
Satrapa Jan
 
 
Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
107-7-1063220
3.Pecka MilanDvořák Petr1088  3030
4.Satrapa JanKřehnáč Milan8-9-10-9 1331
5.Matoušek JanRejent Štěpán-9-696-92332
6.Sedláček VladimírProcházka Ivan ml.6-756 3142
7.Satrapa JanDvořák Petr289  3052
8.Matoušek JanKřehnáč Milan-8-6-5  0353
9.Sedláček VladimírRejent Štěpán688  3063
10.Pecka MilanProcházka Ivan ml.-5-5-10  0364
11.Matoušek JanDvořák Petr66-44 3174
12.Sedláček VladimírKřehnáč Milan658  3084
13.Pecka MilanRejent Štěpán-74710 3194
14.Satrapa JanProcházka Ivan ml.-9-6-10  0395
15.Sedláček VladimírDvořák Petr5810  30105
16.Pecka MilanKřehnáč Milan         
17.Satrapa JanRejent Štěpán         
18.Matoušek JanProcházka Ivan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pecka Milan21Dvořák Petr04
Satrapa Jan12Křehnáč Milan21
Matoušek Jan12Rejent Štěpán12
Sedláček Vladimír40Procházka Ivan ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS