Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18532:449TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Votípka Emanuel
 
 
Křehnáč Milan
Jírů Libor
 
 
78-86 3110
2.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
Rejent Štěpán
Richter Jan
 
 
256  3020
3.Votípka EmanuelKřehnáč Milan6-6-11-8 1321
4.Ambrož JiříJírů Libor788  3031
5.Kucharčík JanRejent Štěpán98-8-1373241
6.Motyčka OldřichRichter Jan7-468 3151
7.Ambrož JiříKřehnáč Milan98-11-10-102352
8.Kucharčík JanJírů Libor6107  3062
9.Motyčka OldřichRejent Štěpán10-5611 3172
10.Votípka EmanuelRichter Jan-5767 3182
11.Kucharčík JanKřehnáč Milan-10-5-8  0383
12.Motyčka OldřichJírů Libor96-8-6-72384
13.Radil MilanRejent Štěpán667  3094
14.Ambrož JiříRichter Jan524  30104
15.Motyčka OldřichKřehnáč Milan         
16.Radil MilanJírů Libor         
17.Ambrož JiříRejent Štěpán         
18.Kucharčík JanRichter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votípka Emanuel11Křehnáč Milan30
Ambrož Jiří21Jírů Libor12
Kucharčík Jan21Rejent Štěpán03
Motyčka Oldřich21Richter Jan03
Radil Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28596:552TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
9-8312 3110
2.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Bartošek Jan
Podrazil Vojtěch
 
 
9-8-101293220
3.Pecka MilanKubový Jan-10-4-8  0321
4.Satrapa JanBeránek Václav ml.-6-8-9  0322
5.Matoušek JanBartošek Jan-611135 3132
6.Sedláček VladimírPodrazil Vojtěch767  3042
7.Satrapa JanKubový Jan-9-8-5  0343
8.Matoušek JanBeránek Václav ml.-75-11943253
9.Sedláček VladimírBartošek Jan459  3063
10.Pecka MilanPodrazil Vojtěch-8-84-8 1364
11.Matoušek JanKubový Jan8-9-78-92365
12.Sedláček VladimírBeránek Václav ml.105-96 3175
13.Pecka MilanBartošek Jan-7-6-9  0376
14.Satrapa JanPodrazil Vojtěch-784-963286
15.Sedláček VladimírKubový Jan954  3096
16.Pecka MilanBeránek Václav ml.10-659 31106
17.Satrapa JanBartošek Jan         
18.Matoušek JanPodrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pecka Milan13Kubový Jan31
Satrapa Jan12Beránek Václav ml.13
Matoušek Jan21Bartošek Jan12
Sedláček Vladimír40Podrazil Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:33509:554SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Hamáček Jan
Marek Michal
 
 
-3887 3110
2.Vaněk Petr
Šimůnková Veronika
 
 
Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
3-312-4-52311
3.Vaněk PetrKrajč Rudolf7-79-7-52312
4.Šimůnková VeronikaHamáček Jan9-6-6-9 1313
5.Tvrdý MiroslavUhl Jiří-658-8-52314
6.Linert MartinMarek Michal5106  3024
7.Šimůnková VeronikaKrajč Rudolf9-1-10-8 1325
8.Tvrdý MiroslavHamáček Jan655  3035
9.Linert MartinUhl Jiří510-5-8-102336
10.Vaněk PetrMarek Michal3-6-8-10 1337
11.Tvrdý MiroslavKrajč Rudolf-10-9-3  0338
12.Linert MartinHořejší Jiří666  3048
13.Vaněk PetrUhl Jiří-98-91473258
14.Šimůnková VeronikaMarek Michal-7-7-7  0359
15.Linert MartinKrajč Rudolf-3-5-4  03510
16.Vaněk PetrHořejší Jiří         
17.Šimůnková VeronikaUhl Jiří         
18.Tvrdý MiroslavMarek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Petr12Krajč Rudolf40
Šimůnková Veronika03Hamáček Jan11
Tvrdý Miroslav12Uhl Jiří21
Linert Martin22Marek Michal21
   Hořejší Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30335:424TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
Raiser Dan
Pospíšil Jan
 
 
-6-5-10  0301
2.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
10-10-9-2 1302
3.Kanzelsberger MartinČerveňák Miroslav-8-8-6  0303
4.Vřešťál MilanHanzal Petr-9-410-6 1304
5.Meline JérómePospíšil Jan-847-8-122305
6.Stejskal TomášRaiser Dan10-1112-3-92306
7.Vřešťál MilanČerveňák Miroslav-478-6-92307
8.Meline JérómeHanzal Petr9-8-7-5 1308
9.Stejskal TomášPospíšil Jan-7-10-7  0309
10.Kanzelsberger MartinRaiser Dan-89-7-7 13010
11.Meline JérómeČerveňák Miroslav         
12.Stejskal TomášHanzal Petr         
13.Kanzelsberger MartinPospíšil Jan         
14.Vřešťál MilanRaiser Dan         
15.Stejskal TomášČerveňák Miroslav         
16.Kanzelsberger MartinHanzal Petr         
17.Vřešťál MilanPospíšil Jan         
18.Meline JérómeRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kanzelsberger Martin02Červeňák Miroslav20
Vřešťál Milan02Hanzal Petr20
Meline Jéróme02Pospíšil Jan20
Stejskal Tomáš02Raiser Dan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23517:478SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Michael
Šíp Martin
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
-2-7-9  0301
2.Ducháček Josef
Khalaila Adam
 
 
Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
-7-8107-62302
3.Khalaila AdamDorko Tomáš117-64 3112
4.Šíp MartinSatorie Michal-8588 3122
5.Kopecký MichaelLipták Milan-27-4-7 1323
6.Ducháček JosefPacák Miroslav-9436 3133
7.Šíp MartinDorko Tomáš10-61010 3143
8.Kopecký MichaelSatorie Michal-6-7-7  0344
9.Ducháček JosefLipták Milan785  3054
10.Khalaila AdamPacák Miroslav785  3064
11.Kopecký MichaelDorko Tomáš-7-3-9  0365
12.Ducháček JosefSatorie Michal-5578 3175
13.Khalaila AdamLipták Milan7-7-8553285
14.Šíp MartinPacák Miroslav2106  3095
15.Ducháček JosefDorko Tomáš7-767 31105
16.Khalaila AdamSatorie Michal7    10  
17.Šíp MartinLipták Milan         
18.Kopecký MichaelPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Khalaila Adam30Dorko Tomáš13
Šíp Martin30Satorie Michal12
Kopecký Michael03Lipták Milan12
Ducháček Josef40Pacák Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35666:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
765  3010
2.Houška Jaroslav
Slavata Josef
 
 
Vedral František
Vorel Martin
 
 
11-2-9-10 1311
3.Houška JaroslavŠvec Ondřej-9-8-8  0312
4.Klouček OndřejHofman Jaroslav5-9-9-3 1313
5.Slavata JosefVedral František9-11-7-9 1314
6.Radouš JaromírVorel Martin61210  3024
7.Klouček OndřejŠvec Ondřej-78-7-5 1325
8.Slavata JosefHofman Jaroslav4-7-7-13 1326
9.Radouš JaromírVedral František-75123 3136
10.Houška JaroslavVorel Martin67-46 3146
11.Balcar ZdeněkŠvec Ondřej5-9-32-72347
12.Radouš JaromírHofman Jaroslav5-829 3157
13.Houška JaroslavVedral František-5-5-3  0358
14.Klouček OndřejVorel Martin677  3068
15.Radouš JaromírŠvec Ondřej3-894 3178
16.Houška JaroslavHofman Jaroslav7-94-8-82379
17.Klouček OndřejVedral František-56-81043289
18.Balcar ZdeněkVorel Martin410-11-1183299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav13Švec Ondřej31
Klouček Ondřej22Hofman Jaroslav31
Slavata Josef02Vedral František22
Radouš Jaromír40Vorel Martin04
Balcar Zdeněk11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline