Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:40620:661TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
7-846 3110
2.Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
Motyčka Oldřich
Ambrož Jiří
 
 
-6-8-8  0311
3.Domnosil TomášMotyčka Oldřich-611-1-8 1312
4.Kouba JanAmbrož Jiří-8-128-9 1313
5.Klouček OndřejVotípka Emanuel9-8-67-82314
6.Radouš JaromírKucharčík Jan-7-83393224
7.Kouba JanMotyčka Oldřich-6-8-6  0325
8.Klouček OndřejAmbrož Jiří-8679 3135
9.Radouš JaromírVotípka Emanuel866  3045
10.Domnosil TomášKucharčík Jan-48-5-2 1346
11.Klouček OndřejMotyčka Oldřich-610-9-8 1347
12.Radouš JaromírAmbrož Jiří10-68-8133257
13.Novosad RostislavVotípka Emanuel4-8-7-6 1358
14.Kouba JanKucharčík Jan99-11-7103268
15.Radouš JaromírMotyčka Oldřich4-106-1023278
16.Novosad RostislavAmbrož Jiří9-5-3-8 1379
17.Kouba JanVotípka Emanuel-7-43-8 13710
18.Klouček OndřejKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš02Motyčka Oldřich31
Kouba Jan13Ambrož Jiří22
Klouček Ondřej12Votípka Emanuel31
Radouš Jaromír40Kucharčík Jan12
Novosad Rostislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:30638:608TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Buchar Michael
Khalaila Adam
 
 
810-3-8-82301
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Prokopenko Oleg
Šíp Martin
 
 
7-986 3111
3.Hofman JaroslavKhalaila Adam98-4-343221
4.Vedral FrantišekBuchar Michael-8-11-8  0322
5.Vorel MartinŠíp Martin-9-89-9 1323
6.Švec OndřejProkopenko Oleg-8993 3133
7.Vedral FrantišekKhalaila Adam-89-8-9 1334
8.Vorel MartinBuchar Michael8-9-7-12 1335
9.Švec OndřejŠíp Martin10-926 3145
10.Hofman JaroslavProkopenko Oleg-8968 3155
11.Vorel MartinKhalaila Adam-12-9-8  0356
12.Švec OndřejBuchar Michael1177  3066
13.Hofman JaroslavŠíp Martin8-796 3176
14.Vedral FrantišekProkopenko Oleg-9-1010843286
15.Švec OndřejKhalaila Adam-9798 3196
16.Hofman JaroslavBuchar Michael-89-910832106
17.Vedral FrantišekŠíp Martin         
18.Vorel MartinProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Jaroslav40Khalaila Adam22
Vedral František12Buchar Michael22
Vorel Martin03Šíp Martin12
Švec Ondřej40Prokopenko Oleg03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:34548:496TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raiser Dan
Hájek Luděk st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Platil Stanislav
Červeňák Miroslav
 
 
Vaněk Petr
Linert Martin
 
 
-45-5-8 1311
3.Raiser DanLinert Martin-3-5-5  0312
4.Platil StanislavVaněk Petr-5-6-9  0313
5.Hájek Luděk st.Tvrdý Miroslav-4-1011-13 1314
6.Červeňák MiroslavWO    3024
7.Platil StanislavLinert Martin-4-2-9  0325
8.Hájek Luděk st.Vaněk Petr5-9-8-11 1326
9.Červeňák MiroslavTvrdý Miroslav-98-7643236
10.Raiser DanWO    3046
11.Hájek Luděk st.Linert Martin-88-9-6 1347
12.Červeňák MiroslavVaněk Petr-8-99-9 1348
13.Raiser DanTvrdý Miroslav5-4-84103258
14.Pospíšil JanWO    3068
15.Červeňák MiroslavLinert Martin894  3078
16.Raiser DanVaněk Petr-298-8-82379
17.Pospíšil JanTvrdý Miroslav-7-4-11  03710
18.Hájek Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Raiser Dan12Linert Martin31
Platil Stanislav02Vaněk Petr40
Hájek Luděk st.03Tvrdý Miroslav22
Červeňák Miroslav21   
Pospíšil Jan01   
WO40WO04
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32310:428TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Maršíková Martina
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
7-511-983210
2.Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
-4-5-7  0311
3.Hamáček JanSedláček Vladimír9-6-6-11 1312
4.Uhl JiříPecka Milan-5-8-7  0313
5.Krajč RudolfSatrapa Jan-88-9-8 1314
6.Hořejší JiříMatoušek Jan-10-6-8  0315
7.Uhl JiříSedláček Vladimír-8-5810-62316
8.Krajč RudolfPecka Milan-10-8-7  0317
9.Hořejší JiříSatrapa Jan-7-6-10  0318
10.Hamáček JanMatoušek Jan9-7-5-5 1319
11.Maršíková MartinaSedláček Vladimír-10-1-2  03110
12.Hořejší JiříPecka Milan         
13.Hamáček JanSatrapa Jan         
14.Uhl JiříMatoušek Jan         
15.Hořejší JiříSedláček Vladimír         
16.Hamáček JanPecka Milan         
17.Uhl JiříSatrapa Jan         
18.Maršíková MartinaMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamáček Jan02Sedláček Vladimír30
Uhl Jiří02Pecka Milan20
Krajč Rudolf02Satrapa Jan20
Hořejší Jiří02Matoušek Jan20
Maršíková Martina01   
v 11.kole střídá domácího hráče Rudolfa Krajče domácí hráčka Martina Maršíková



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35519:560TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Jan
Nguyen Dominik
 
 
Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
-9-9-3  0301
2.Podrazil Václav
Podrazil Vojtěch
 
 
Richter Jan
Vítek Milan
 
 
655  3011
3.Nguyen DominikKřehnáč Milan8-8-76-42312
4.Podrazil VojtěchJírů Libor-7-310-4 1313
5.Podrazil VáclavRichter Jan466  3023
6.Bartošek JanVítek Milan-787-7-102324
7.Podrazil VojtěchKřehnáč Milan-5-10-7  0325
8.Podrazil VáclavJírů Libor-7137-743235
9.Bartošek JanRichter Jan9-9-9-5 1336
10.Nguyen DominikVítek Milan-9-49483246
11.Podrazil VáclavKřehnáč Milan77-8-4-62347
12.Bartošek JanJírů Libor-10-68-9 1348
13.Nguyen DominikRichter Jan77-74 3158
14.Podrazil VojtěchVítek Milan-9-3-8  0359
15.Bartošek JanKřehnáč Milan7-6-7-6 13510
16.Nguyen DominikJírů Libor-10-6   02  
17.Podrazil VojtěchRichter Jan         
18.Podrazil VáclavVítek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Dominik21Křehnáč Milan40
Podrazil Vojtěch03Jírů Libor21
Podrazil Václav21Richter Jan12
Bartošek Jan04Vítek Milan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS