Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22556:506SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
-8896 3110
2.Němec Filip
Kubelka Martin
 
 
Votípka Emanuel
Hrdlička Jakub
 
 
6-8-6-7 1311
3.Šíp MartinMotyčka Oldřich7710  3021
4.Němec FilipAmbrož Jiří13-778 3131
5.Kubelka MartinVotípka Emanuel9-6-5-5 1332
6.Ducháček JosefHrdlička Jakub-109-8483242
7.Němec FilipMotyčka Oldřich4-10-4-10 1343
8.Kubelka MartinAmbrož Jiří-6910-773253
9.Ducháček JosefVotípka Emanuel-7692 3163
10.Šíp MartinHrdlička Jakub9128  3073
11.Kubelka MartinMotyčka Oldřich646  3083
12.Ducháček JosefAmbrož Jiří-711-8-12 1384
13.Šíp MartinVotípka Emanuel-671-1883294
14.Němec FilipHrdlička Jakub88-63 31104
15.Ducháček JosefMotyčka Oldřich8    10  
16.Šíp MartinAmbrož Jiří         
17.Němec FilipVotípka Emanuel         
18.Kubelka MartinHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíp Martin30Motyčka Oldřich12
Němec Filip21Ambrož Jiří12
Kubelka Martin21Votípka Emanuel12
Ducháček Josef21Hrdlička Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16522:428Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
9-985 3110
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
-10-648-102311
3.Houška JaroslavStejskal Tomáš5-747 3121
4.Klouček OndřejMeline Jéróme6-710-873231
5.Radouš JaromírKanzelsberger Martin7119  3041
6.Balcar ZdeněkVřešťál Milan943  3051
7.Klouček OndřejStejskal Tomáš6-10-7-8 1352
8.Radouš JaromírMeline Jéróme6107  3062
9.Balcar ZdeněkKanzelsberger Martin-9-10810163272
10.Houška JaroslavVřešťál Milan916  3082
11.Radouš JaromírStejskal Tomáš6107  3092
12.Balcar ZdeněkMeline Jéróme-68-10-11 1393
13.Houška JaroslavKanzelsberger Martin6-776 31103
14.Klouček OndřejVřešťál Milan         
15.Balcar ZdeněkStejskal Tomáš         
16.Houška JaroslavMeline Jéróme         
17.Klouček OndřejKanzelsberger Martin         
18.Radouš JaromírVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav30Stejskal Tomáš12
Klouček Ondřej11Meline Jéróme12
Radouš Jaromír30Kanzelsberger Martin03
Balcar Zdeněk21Vřešťál Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:21556:447TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Vaněk Petr
Linert Martin
 
 
11-889 3120
3.Hofman JaroslavLinert Martin811-66 3130
4.Vedral FrantišekVaněk Petr74-9-783240
5.Vorel MartinTvrdý Miroslav73-10-993250
6.Švec OndřejWO    3060
7.Vedral FrantišekLinert Martin-8119-7-52361
8.Vorel MartinVaněk Petr8-10-10-2 1362
9.Švec OndřejTvrdý Miroslav89-9-863272
10.Hofman JaroslavWO    3082
11.Vorel MartinLinert Martin10-810-8113292
12.Švec OndřejVaněk Petr-88-109-82393
13.Hofman JaroslavTvrdý Miroslav7-89-3632103
14.Vedral František         
15.Švec OndřejLinert Martin         
16.Hofman JaroslavVaněk Petr         
17.Vedral FrantišekTvrdý Miroslav         
18.Vorel Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofman Jaroslav20Linert Martin12
Vedral František11Vaněk Petr21
Vorel Martin21Tvrdý Miroslav03
Švec Ondřej11   
WO30WO03
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36623:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satorie Michal
Pacák Miroslav
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
88-7-973210
2.Dorko Tomáš
Lipták Milan
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
-8-5-7  0311
3.Satorie MichalSedláček Vladimír-6-6-9  0312
4.Dorko TomášPecka Milan-779-8-52313
5.Pacák MiroslavSatrapa Jan103-66 3123
6.Lipták MilanMatoušek Jan-8489 3133
7.Dorko TomášSedláček Vladimír-5-48-3 1334
8.Pacák MiroslavPecka Milan-910-9-3 1335
9.Lipták MilanSatrapa Jan-87-41053245
10.Satorie MichalMatoušek Jan877  3055
11.Pacák MiroslavSedláček Vladimír-11-5-12  0356
12.Lipták MilanPecka Milan-8788 3166
13.Satorie MichalSatrapa Jan769  3076
14.Dorko TomášMatoušek Jan-89-6-9 1377
15.Lipták MilanSedláček Vladimír-7-2-3  0378
16.Satorie MichalPecka Milan-10-885-92379
17.Dorko TomášSatrapa Jan-3211-793289
18.Pacák MiroslavMatoušek Jan645  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Satorie Michal22Sedláček Vladimír40
Dorko Tomáš13Pecka Milan31
Pacák Miroslav22Satrapa Jan04
Lipták Milan31Matoušek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30706:678TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raiser Dan
Pospíšil Jan
 
 
Křehnáč Milan
Jírů Libor
 
 
678  3010
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
788  3020
3.Hanzal PetrKřehnáč Milan8-7-75-102321
4.Pospíšil JanJírů Libor8-1010-10-42322
5.Raiser DanProcházka Ivan ml.1011-117 3132
6.Červeňák MiroslavRejent Štěpán9-1210-11-132333
7.Pospíšil JanKřehnáč Milan-9-791283243
8.Raiser DanJírů Libor12-85-1273253
9.Červeňák MiroslavProcházka Ivan ml.8-7-714-62354
10.Hanzal PetrRejent Štěpán9-6-8993264
11.Raiser DanKřehnáč Milan-4-3-7  0365
12.Červeňák MiroslavJírů Libor945  3075
13.Hanzal PetrProcházka Ivan ml.556  3085
14.Pospíšil JanRejent Štěpán-7-4-7  0386
15.Červeňák MiroslavKřehnáč Milan-9-71911-92387
16.Hanzal PetrJírů Libor696  3097
17.Pospíšil JanProcházka Ivan ml.7-99-7632107
18.Raiser DanRejent Štěpán-9-68-10 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanzal Petr31Křehnáč Milan31
Pospíšil Jan22Jírů Libor13
Raiser Dan21Procházka Ivan ml.13
Červeňák Miroslav13Rejent Štěpán21
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24577:530SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Marek Michal
 
 
Kubový Jan
Nguyen Dominik
 
 
546  3010
2.Hamáček Jan
Maršíková Martina
 
 
Sýs Alan
Bartošek Jan
 
 
-4-14-7  0311
3.Hamáček JanKubový Jan-88-9993221
4.Uhl JiříNguyen Dominik45-105 3131
5.Maršíková MartinaBartošek Jan87-7-10-92332
6.Marek MichalSýs Alan3-1046 3142
7.Uhl JiříKubový Jan845  3052
8.Maršíková MartinaNguyen Dominik8117  3062
9.Marek MichalBartošek Jan8-8-8-9 1363
10.Hamáček JanSýs Alan-4-513883273
11.Maršíková MartinaKubový Jan-6-712-7 1374
12.Marek MichalNguyen Dominik81710  3084
13.Hamáček JanBartošek Jan-7-3-6  0385
14.Uhl JiříSýs Alan-10797 3195
15.Marek MichalKubový Jan9-9-88732105
16.Hamáček JanNguyen Dominik869  30  
17.Uhl JiříBartošek Jan         
18.Maršíková MartinaSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamáček Jan21Kubový Jan13
Uhl Jiří30Nguyen Dominik03
Maršíková Martina12Bartošek Jan30
Marek Michal31Sýs Alan03
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS