Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:28573:533TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
Hamáček Jan
Bruk Martin
 
 
4-89-983210
2.Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 
Marek Michal
Uhl Jiří
 
 
4-678 3120
3.Votípka EmanuelUhl Jiří866  3030
4.Motyčka OldřichMarek Michal4-101110 3140
5.Radil MilanBruk Martin-11-95-11 1341
6.Ambrož JiříHamáček Jan-69-2183251
7.Motyčka OldřichUhl Jiří94-77 3161
8.Radil MilanMarek Michal-67-6-8 1362
9.Ambrož JiříBruk Martin2-105-813272
10.Votípka EmanuelHamáček Jan-10-5-2  0373
11.Radil MilanUhl Jiří-6-7-6  0374
12.Ambrož JiříMarek Michal7-9-8-9 1375
13.Votípka EmanuelBruk Martin739  3085
14.Motyčka OldřichHamáček Jan-699-883295
15.Ambrož JiříUhl Jiří-693-61132105
16.Votípka EmanuelMarek Michal         
17.Motyčka OldřichBruk Martin         
18.Radil MilanHamáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votípka Emanuel21Uhl Jiří13
Motyčka Oldřich30Marek Michal21
Radil Milan03Bruk Martin12
Ambrož Jiří31Hamáček Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28631:480AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
Červeňák Miroslav
Hanzal Petr
 
 
-75-8883210
2.Sochor Adam
Bartošek Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Bartošek JanČerveňák Miroslav-10-6109103230
4.Skopec DanielHanzal Petr-69-106-82331
5.Sochor AdamRaiser Dan7-81-223241
6.Podrazil VáclavWO    3051
7.Skopec DanielČerveňák Miroslav-8-1278-102352
8.Sochor AdamHanzal Petr88-9-783262
9.Podrazil VáclavRaiser Dan-1087-8123272
10.Bartošek JanWO    3082
11.Sochor AdamČerveňák Miroslav8-6-7-8 1383
12.Podrazil VáclavHanzal Petr-8-9-9  0384
13.Bartošek JanRaiser Dan-412-5-9 1385
14.Skopec DanielWO    3095
15.Podrazil VáclavČerveňák Miroslav-44-9-9 1396
16.Bartošek JanHanzal PetrWO    30106
17.Skopec DanielRaiser Dan         
18.Sochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartošek Jan11Červeňák Miroslav31
Skopec Daniel02Hanzal Petr21
Sochor Adam21Raiser Dan12
Podrazil Václav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37584:643TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křehnáč Milan
Jírů Libor
 
 
Satorie Michal
Pacák Miroslav
 
 
-589-3-72301
2.Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
-9-6-7  0302
3.Jírů LiborLipták Milan8-59-773212
4.Farář PetrSatorie Michal-6-4-4  0313
5.Dvořák PetrPacák Miroslav-8-47-8 1314
6.Křehnáč MilanDorko Tomáš4-711-5-32315
7.Farář PetrLipták Milan411-3-9-42316
8.Dvořák PetrSatorie Michal9-8-57-42317
9.Křehnáč MilanPacák Miroslav6810  3027
10.Jírů LiborDorko Tomáš8-89-1193237
11.Dvořák PetrLipták Milan-104-9863247
12.Křehnáč MilanSatorie Michal-88108 3157
13.Jírů LiborPacák Miroslav7-10-5-7 1358
14.Farář PetrDorko Tomáš-7-76-8 1359
15.Křehnáč MilanLipták Milan778  3069
16.Jírů LiborSatorie Michal9-9-9-9 13610
17.Farář PetrPacák Miroslav         
18.Dvořák PetrDorko Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jírů Libor22Lipták Milan13
Farář Petr03Satorie Michal31
Dvořák Petr12Pacák Miroslav21
Křehnáč Milan31Dorko Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36713:707TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Švec Ondřej
Hofman Jaroslav
 
 
-6-67-9 1301
2.Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
Vedral František
Vorel Martin
 
 
-47114 3111
3.Pecka MilanŠvec Ondřej-39-128-62312
4.Satrapa JanHofman Jaroslav4-6-4-8 1313
5.Matoušek JanVedral František-6-9812-82314
6.Sedláček VladimírVorel Martin665  3024
7.Satrapa JanŠvec Ondřej-9-99-6 1325
8.Matoušek JanHofman Jaroslav-5-65-5 1326
9.Sedláček VladimírVedral František-959-993236
10.Pecka MilanVorel Martin-8796 3146
11.Matoušek JanŠvec Ondřej-108-79103256
12.Sedláček VladimírHofman Jaroslav-8-689-12357
13.Pecka MilanVedral František-4545 3167
14.Satrapa JanVorel Martin5-559 3177
15.Sedláček VladimírŠvec Ondřej12-11-8-7 1378
16.Pecka MilanHofman Jaroslav78-99 3188
17.Satrapa JanVedral František9-10-5893298
18.Matoušek JanVorel Martin84-97 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan31Švec Ondřej31
Satrapa Jan22Hofman Jaroslav31
Matoušek Jan22Vedral František13
Sedláček Vladimír22Vorel Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32428:508Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Houška Jaroslav
Novosad Rostislav
 
 
-10-8-6  0301
2.Lukashin Nikolajevič Jaroslaw
Vaněk Petr
 
 
Klouček Ondřej
Radouš Jaromír
 
 
-8-74-6 1302
3.Lukashin Nikolajevič JaroslawKlouček Ondřej874  3012
4.Tvrdý MiroslavRadouš Jaromír-67-1-8 1313
5.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaHouška Jaroslav8-4-5-6 1314
6.Vaněk PetrNovosad Rostislav-911-79-92315
7.Tvrdý MiroslavKlouček Ondřej-3-211-6 1316
8.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaRadouš Jaromír-6-8-7  0317
9.Vaněk PetrHouška Jaroslav-9447 3127
10.Lukashin Nikolajevič JaroslawNovosad Rostislav847  3037
11.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaKlouček Ondřej-79-6-8 1338
12.Vaněk PetrRadouš Jaromír-1889 3148
13.Lukashin Nikolajevič JaroslawHouška Jaroslav-5-6-2  0349
14.Tvrdý MiroslavNovosad Rostislav9-49-7-623410
15.Vaněk PetrKlouček Ondřej128   20  
16.Lukashin Nikolajevič JaroslawRadouš Jaromír         
17.Tvrdý MiroslavHouška Jaroslav         
18.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaNovosad Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukashin Nikolajevič Jaroslaw21Klouček Ondřej21
Tvrdý Miroslav03Radouš Jaromír21
Timonina Vjatsheslavovna Valerija03Houška Jaroslav21
Vaněk Petr21Novosad Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34435:508SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Kanzelsberger Martin
 
 
Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
6-579 3110
2.Slováček Jakub
Meline Jéróme
 
 
Němec Filip
Khalaila Adam
 
 
-10-10-10  0311
3.Meline JérómeDucháček Josef-6-5-7  0312
4.Kanzelsberger MartinKhalaila Adam-6-7-6  0313
5.Slováček JakubŠíp Martin-99-118-52314
6.Stejskal TomášNěmec Filip-968-1043224
7.Kanzelsberger MartinDucháček Josef-8-6-8  0325
8.Slováček JakubKhalaila Adam-10-9-6  0326
9.Stejskal Tomᚊíp Martin7-4-87-92327
10.Meline JérómeNěmec Filip8-6127 3137
11.Slováček JakubDucháček Josef-9-7-5  0338
12.Stejskal TomášKhalaila Adam12-7-6-7 1339
13.Meline JérómeŠíp Martin8-99-6-723310
14.Kanzelsberger MartinNěmec Filip86-8-1-1023  
15.Stejskal TomášDucháček Josef         
16.Meline JérómeKhalaila Adam         
17.Kanzelsberger MartinŠíp Martin         
18.Slováček JakubNěmec Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Meline Jéróme12Ducháček Josef30
Kanzelsberger Martin02Khalaila Adam30
Slováček Jakub03Šíp Martin30
Stejskal Tomáš12Němec Filip02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS