Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34420:505TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Motyčka Oldřich
Votípka Emanuel
 
 
997  3010
2.Stejskal Tomáš
Červeňák Marian
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
8-5-3-4 1311
3.Kanzelsberger MartinAmbrož Jiří-87-10-8 1312
4.Vřešťál MilanMotyčka Oldřich-108-4-8 1313
5.Červeňák MarianVotípka Emanuel-8-5-8  0314
6.Stejskal TomášRadil Milan-6-114-7 1315
7.Vřešťál MilanAmbrož Jiří7-11-10-7 1316
8.Červeňák MarianMotyčka Oldřich76-12-663226
9.Stejskal TomášVotípka Emanuel-6-89-4 1327
10.Kanzelsberger MartinRadil Milan78-8-1093237
11.Červeňák MarianAmbrož Jiří-3-7-8  0338
12.Stejskal TomášMotyčka Oldřich-7-2-9  0339
13.Kanzelsberger MartinVotípka Emanuel-79-8-6 13310
14.Elčkner Miroslav ml.Radil Milan-5    01  
15.Stejskal TomášAmbrož Jiří         
16.Kanzelsberger MartinMotyčka Oldřich         
17.Elčkner Miroslav ml.Votípka Emanuel         
18.Červeňák MarianRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kanzelsberger Martin12Ambrož Jiří30
Vřešťál Milan02Motyčka Oldřich21
Červeňák Marian12Votípka Emanuel30
Stejskal Tomáš03Radil Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18527:441SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Kubelka Martin
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
-569-1073210
2.Ducháček Josef
Prokopenko Oleg
 
 
Vaněk Petr
Lukashin Nikolajevič Jaroslaw
 
 
1189  3020
3.Khalaila AdamTvrdý Miroslav1092  3030
4.Kubelka MartinVaněk Petr8-8-7-2 1331
5.Prokopenko OlegLukashin Nikolajevič Jaroslaw1195  3041
6.Ducháček JosefTimonina Vjatsheslavovna Valerija275  3051
7.Kubelka MartinTvrdý Miroslav9611  3061
8.Prokopenko OlegVaněk Petr768  3071
9.Ducháček JosefLukashin Nikolajevič Jaroslaw5-103-7-112372
10.Khalaila AdamTimonina Vjatsheslavovna Valerija-8456 3182
11.Prokopenko OlegTvrdý Miroslav-10-102-11 1383
12.Ducháček JosefVaněk Petr-6-7-14  0384
13.Khalaila AdamLukashin Nikolajevič Jaroslaw6712  3094
14.Kubelka MartinTimonina Vjatsheslavovna Valerija-4-8-5  0395
15.Ducháček JosefTvrdý Miroslav555  30105
16.Khalaila AdamVaněk Petr6-98-9-823  
17.Kubelka MartinLukashin Nikolajevič Jaroslaw         
18.Prokopenko OlegTimonina Vjatsheslavovna Valerija         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Khalaila Adam30Tvrdý Miroslav13
Kubelka Martin12Vaněk Petr21
Prokopenko Oleg21Lukashin Nikolajevič Jaroslaw12
Ducháček Josef22Timonina Vjatsheslavovna Valerija12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26612:558Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Pecka Milan
Matuška František
 
 
957  3010
2.Houška Jaroslav
Novosad Rostislav
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
-88-7-6 1311
3.Houška JaroslavPecka Milan-6-6-7  0312
4.Klouček OndřejSatrapa Jan-5796 3122
5.Radouš JaromírMatoušek Jan5-109-1153232
6.Balcar ZdeněkMatuška František1097  3042
7.Klouček OndřejPecka Milan-7656 3152
8.Radouš JaromírSatrapa Jan869  3062
9.Balcar ZdeněkMatoušek Jan4-9-115-92363
10.Houška JaroslavMatuška František67-7-1253273
11.Radouš JaromírPecka Milan-7-6-4  0374
12.Balcar ZdeněkSatrapa Jan1163  3084
13.Houška JaroslavMatoušek Jan-6-7810103294
14.Klouček OndřejMatuška František-8912-8-62395
15.Balcar ZdeněkPecka Milan-63-811-82396
16.Houška JaroslavSatrapa Jan585  30106
17.Klouček OndřejMatoušek Jan         
18.Radouš JaromírMatuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav31Pecka Milan31
Klouček Ondřej21Satrapa Jan04
Radouš Jaromír21Matoušek Jan12
Balcar Zdeněk22Matuška František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20536:480TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Ondřej
Hofman Jaroslav
 
 
Jírů Libor
Dvořák Petr
 
 
6-891 3110
2.Vorel Martin
Král Martin
 
 
Rejent Štěpán
Křehnáč Milan
 
 
12710  3020
3.Hofman JaroslavKřehnáč Milan8-7-99103230
4.Král MartinRejent Štěpán69-8-9-82331
5.Vorel MartinJírů Libor-7-99-8 1332
6.Švec OndřejDvořák Petr5-638 3142
7.Král MartinKřehnáč Milan710-76 3152
8.Vorel MartinRejent Štěpán9-57-673262
9.Švec OndřejJírů Libor-91098 3172
10.Hofman JaroslavDvořák Petr7-78-933282
11.Vorel MartinKřehnáč Milan9-8-7-7 1383
12.Švec OndřejRejent Štěpán5106  3093
13.Hofman JaroslavJírů Libor-98109 31103
14.Král MartinDvořák Petr7-972 31  
15.Švec OndřejKřehnáč Milan         
16.Hofman JaroslavRejent Štěpán         
17.Král MartinJírů Libor         
18.Vorel MartinDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav30Křehnáč Milan12
Král Martin11Rejent Štěpán12
Vorel Martin12Jírů Libor12
Švec Ondřej30Dvořák Petr02
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39680:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Sochor Adam
Skopec Daniel
 
 
86-610 3110
2.Dorko Tomáš
Peštuka Zdeněk
 
 
Bartošek Jan
Bláha Tomáš
 
 
7-96-843220
3.Dorko TomášSochor Adam9-11-6-5 1321
4.Peštuka ZdeněkBartošek Jan-6-10-6  0322
5.Pacák MiroslavSkopec Daniel-6-881673232
6.Satorie MichalBláha Tomáš8612  3042
7.Peštuka ZdeněkSochor Adam-810813 3152
8.Pacák MiroslavBartošek Jan-12-5-10  0353
9.Satorie MichalSkopec Daniel-6-10-9  0354
10.Dorko TomášBláha Tomáš-77103 3164
11.Pacák MiroslavSochor Adam105-78 3174
12.Satorie MichalBartošek Jan-9-7-10  0375
13.Dorko TomášSkopec Daniel7-8-9483285
14.Peštuka ZdeněkBláha Tomáš-79-113-82386
15.Satorie MichalSochor Adam-36-6-7 1387
16.Dorko TomášBartošek Jan-8-983103297
17.Peštuka ZdeněkSkopec Daniel-8-3-6  0398
18.Pacák MiroslavBláha Tomáš-63-810-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorko Tomáš31Sochor Adam22
Peštuka Zdeněk13Bartošek Jan31
Pacák Miroslav22Skopec Daniel22
Satorie Michal13Bláha Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39687:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Hájek Luděk st.
 
 
Hamáček Jan
Krajč Rudolf
 
 
-88-5-6 1301
2.Červeňák Miroslav
Raiser Dan
 
 
Marek Michal
Uhl Jiří
 
 
-12897 3111
3.Červeňák MiroslavMarek Michal-1511115 3121
4.Hájek Luděk st.Uhl Jiří-7-39-12 1322
5.Raiser DanHamáček Jan6-66-873232
6.Pospíšil JanKrajč Rudolf2-889 3142
7.Hájek Luděk st.Marek Michal-9-8-9  0343
8.Raiser DanUhl Jiří2-9-24-62344
9.Pospíšil JanHamáček Jan-6-7-1  0345
10.Červeňák MiroslavKrajč Rudolf-145-8733255
11.Raiser DanMarek Michal-9-391093265
12.Pospíšil JanUhl Jiří1128  3075
13.Červeňák MiroslavHamáček Jan-5-9-9  0376
14.Hájek Luděk st.Krajč Rudolf-76-69-62377
15.Pospíšil JanMarek Michal8-2-98-92378
16.Červeňák MiroslavUhl Jiří10-736 3188
17.Hájek Luděk st.Hamáček Jan4-6-3-7 1389
18.Raiser DanKrajč Rudolf-587-9113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červeňák Miroslav31Marek Michal22
Hájek Luděk st.04Uhl Jiří22
Raiser Dan31Hamáček Jan31
Pospíšil Jan22Krajč Rudolf13
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline