Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 

 
 
         
2.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 

 
 
         
3.Votípka Emanuel         
4.Motyčka Oldřich         
5.Ambrož Jiří         
6.Radil Milan         
7.Motyčka Oldřich         
8.Ambrož Jiří         
9.Radil Milan         
10.Votípka Emanuel         
11.Ambrož Jiří         
12.Radil Milan         
13.Votípka Emanuel         
14.Motyčka Oldřich         
15.Radil Milan         
16.Votípka Emanuel         
17.Motyčka Oldřich         
18.Ambrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34586:616TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Krajč Rudolf
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
-99-8-5 1301
2.Marek Michal
Uhl Jiří
 
 
Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
-4-689-42302
3.Hamáček JanDorko Tomáš9-538 3112
4.Krajč RudolfPacák Miroslav9-9-5-8 1313
5.Uhl JiříSatorie Michal988  3023
6.Marek MichalLipták Milan488  3033
7.Krajč RudolfDorko Tomáš-37-9-8 1334
8.Uhl JiříPacák Miroslav84-126 3144
9.Marek MichalSatorie Michal6-89-9-82345
10.Hamáček JanLipták Milan14-7-8-9 1346
11.Uhl JiříDorko Tomáš-9-8-8  0347
12.Marek MichalPacák Miroslav-2-6910-62348
13.Hamáček JanSatorie Michal8-979 3158
14.Krajč RudolfLipták Milan8-789 3168
15.Marek MichalDorko Tomáš-12-107-8 1369
16.Hamáček JanPacák Miroslav5-4-10-7 13610
17.Krajč RudolfSatorie Michal-7-6-5  03  
18.Uhl JiříLipták Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamáček Jan22Dorko Tomáš31
Krajč Rudolf12Pacák Miroslav31
Uhl Jiří21Satorie Michal12
Marek Michal13Lipták Milan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32613:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-7-4-7  0301
2.Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
Krauz Samuel
Vorel Martin
 
 
56-114 3111
3.Skopec DanielŠvec Ondřej8-8-8-9 1312
4.Bartošek JanHofman Jaroslav987  3022
5.Sýs AlanVorel Martin-11-8-4  0323
6.Podrazil VáclavKrauz Samuel1068  3033
7.Bartošek JanŠvec Ondřej-6486 3143
8.Sýs AlanHofman Jaroslav-12-8-5  0344
9.Podrazil VáclavVorel Martin-611-8983254
10.Skopec DanielKrauz Samuel9-6-1-11 1355
11.Sýs AlanŠvec Ondřej-10-8-5  0356
12.Podrazil VáclavHofman Jaroslav974  3066
13.Skopec DanielVorel Martin489  3076
14.Bartošek JanKrauz Samuel5-797 3186
15.Podrazil VáclavŠvec Ondřej-10-9-6  0387
16.Skopec DanielHofman Jaroslav-93-67-62388
17.Bartošek JanVorel Martin1499  3098
18.Sýs AlanKrauz Samuel-979-9-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopec Daniel13Švec Ondřej31
Bartošek Jan40Hofman Jaroslav22
Sýs Alan04Vorel Martin13
Podrazil Václav31Krauz Samuel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37664:664Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Houška Jaroslav
Novosad Rostislav
 
 
9-7-98-92301
2.Rejent Štěpán
Šprongl Jaroslav
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
88-9-993211
3.Šprongl JaroslavRadouš Jaromír-78-8-8 1312
4.Jírů LiborHouška Jaroslav-7-12106-92313
5.Rejent ŠtěpánKlouček Ondřej99-96 3123
6.Křehnáč MilanBalcar Zdeněk7-976 3133
7.Jírů LiborRadouš Jaromír-7-7-8  0334
8.Rejent ŠtěpánHouška Jaroslav767  3044
9.Křehnáč MilanKlouček Ondřej389  3054
10.Šprongl JaroslavBalcar Zdeněk-93-910-62355
11.Rejent ŠtěpánRadouš Jaromír-8-7-4  0356
12.Křehnáč MilanHouška Jaroslav-9-996-102357
13.Šprongl JaroslavKlouček Ondřej-4-8-9  0358
14.Jírů LiborBalcar Zdeněk5-95-1063268
15.Křehnáč MilanRadouš Jaromír-7987 3178
16.Šprongl JaroslavHouška Jaroslav-11-89-7 1379
17.Jírů LiborKlouček Ondřej-1108-5-1423710
18.Rejent ŠtěpánBalcar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprongl Jaroslav04Radouš Jaromír31
Jírů Libor13Houška Jaroslav31
Rejent Štěpán21Klouček Ondřej22
Křehnáč Milan31Balcar Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32355:454SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Ducháček Josef
Prokopenko Oleg
 
 
-4-99-12 1301
2.Pecka Milan
Matuška František
 
 
Khalaila Adam
Šíp Martin
 
 
-9-11-11  0302
3.Matoušek JanDucháček Josef-8-810-6 1303
4.Satrapa JanKhalaila Adam10-5-8-8 1304
5.Matuška FrantišekŠíp Martin-9-77-9 1305
6.Pecka MilanProkopenko Oleg-8-813893215
7.Satrapa JanDucháček Josef-5-3-11  0316
8.Matuška FrantišekKhalaila Adam-19-5-7 1317
9.Pecka MilanŠíp Martin5-129-9-72318
10.Matoušek JanProkopenko Oleg-6-3-10  0319
11.Matuška FrantišekDucháček Josef-4-8-8  03110
12.Pecka MilanKhalaila Adam-7-88-9 13  
13.Matoušek JanŠíp Martin         
14.Satrapa JanProkopenko Oleg         
15.Pecka MilanDucháček Josef         
16.Matoušek JanKhalaila Adam         
17.Satrapa JanŠíp Martin         
18.Matuška FrantišekProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Jan02Ducháček Josef30
Satrapa Jan02Khalaila Adam20
Matuška František03Šíp Martin20
Pecka Milan11Prokopenko Oleg11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14460:361TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Stejskal Tomáš
Kanzelsberger Martin
 
 
-9598 3110
2.Vaněk Petr
Šimůnková Veronika
 
 
Červeňák Marian
Elčkner Miroslav ml.
 
 
7-7-8563220
3.Vaněk PetrKanzelsberger Martin54-96 3130
4.Šimůnková VeronikaStejskal Tomáš-8911-563240
5.Tvrdý MiroslavČerveňák Marian866  3050
6.Linert MartinElčkner Miroslav ml.-9756 3160
7.Šimůnková VeronikaKanzelsberger Martin4-4-9-11 1361
8.Tvrdý MiroslavStejskal Tomáš897  3071
9.Linert MartinČerveňák Marian555  3081
10.Vaněk PetrElčkner Miroslav ml.-991-1553291
11.Tvrdý MiroslavKanzelsberger Martin9-85-6832101
12.Linert MartinStejskal Tomáš         
13.Vaněk PetrČerveňák Marian         
14.Šimůnková VeronikaElčkner Miroslav ml.         
15.Linert MartinKanzelsberger Martin         
16.Vaněk PetrStejskal Tomáš         
17.Šimůnková VeronikaČerveňák Marian         
18.Tvrdý MiroslavElčkner Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněk Petr20Kanzelsberger Martin12
Šimůnková Veronika11Stejskal Tomáš02
Tvrdý Miroslav30Červeňák Marian02
Linert Martin20Elčkner Miroslav ml.02
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS