Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:18485:453TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohumský Petr
Nádvorník Václav
 
 
Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 
-67-10983210
2.Vaněk Petr
Tvrdý Miroslav
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
9-88-853220
3.Tvrdý MiroslavAmbrož Jiří-41189 3130
4.Nádvorník VáclavMotyčka Oldřich108-8-6163240
5.Bohumský PetrVotípka Emanuel7-7-61073250
6.Vaněk PetrRadil Milan7-78-10113260
7.Nádvorník VáclavAmbrož Jiří7-5-3-9 1361
8.Bohumský PetrMotyčka Oldřich5116  3071
9.Vaněk PetrVotípka Emanuel-784-1053281
10.Tvrdý MiroslavRadil Milan12-63-5103291
11.Bohumský PetrAmbrož Jiří797  30101
12.Vaněk PetrMotyčka Oldřich         
13.Tvrdý MiroslavVotípka Emanuel         
14.Nádvorník VáclavRadil Milan         
15.Vaněk PetrAmbrož Jiří         
16.Tvrdý MiroslavMotyčka Oldřich         
17.Nádvorník VáclavVotípka Emanuel         
18.Bohumský PetrRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tvrdý Miroslav20Ambrož Jiří12
Nádvorník Václav11Motyčka Oldřich02
Bohumský Petr30Votípka Emanuel02
Vaněk Petr20Radil Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32412:487TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
-1-9-2  0301
2.Stejskal Tomáš
Ako David
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
7810  3011
3.Kanzelsberger MartinSedláček Vladimír-5-11-3  0312
4.Vřešťál MilanPecka Milan-7-9-9  0313
5.Stejskal TomášSatrapa Jan788  3023
6.Ako DavidMatoušek Jan-39-8-4 1324
7.Vřešťál MilanSedláček Vladimír-9-9-7  0325
8.Stejskal TomášPecka Milan-10-617-10 1326
9.Ako DavidSatrapa Jan28-9-973236
10.Kanzelsberger MartinMatoušek Jan-11-710-8 1337
11.Stejskal TomášSedláček Vladimír-2-7-8  0338
12.Ako DavidPecka Milan-5-910-10 1339
13.Kanzelsberger MartinSatrapa Jan-125-78-1023310
14.Vřešťál MilanMatoušek Jan         
15.Ako DavidSedláček Vladimír         
16.Kanzelsberger MartinPecka Milan         
17.Vřešťál MilanSatrapa Jan         
18.Stejskal TomášMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kanzelsberger Martin03Sedláček Vladimír30
Vřešťál Milan02Pecka Milan30
Stejskal Tomáš12Satrapa Jan12
Ako David12Matoušek Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:Ducháček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10437:283SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Navrátil Jiří
 
 
Křehnáč Milan
Rejent Štěpán
 
 
8-9-146-92301
2.Khalaila Adam
Šíp Martin
 
 
Procházka Ivan ml.
Richter Jan
 
 
WO    3011
3.Navrátil JiříKřehnáč Milan-6546 3121
4.Khalaila AdamRejent Štěpán1096  3031
5.Šíp MartinProcházka Ivan ml.WO    3041
6.Ducháček JosefRichter Jan97-87 3151
7.Khalaila AdamKřehnáč Milan7-55-983261
8.Šíp MartinRejent Štěpán8-133-093271
9.Ducháček JosefProcházka Ivan ml.WO    3081
10.Navrátil JiříRichter Jan926  3091
11.Šíp MartinKřehnáč Milan9-6714 31101
12.Ducháček JosefRejent Štěpán         
13.Navrátil JiříProcházka Ivan ml.         
14.Khalaila AdamRichter Jan         
15.Ducháček JosefKřehnáč Milan         
16.Navrátil JiříRejent Štěpán         
17.Khalaila AdamProcházka Ivan ml.         
18.Šíp MartinRichter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Navrátil Jiří20Křehnáč Milan03
Khalaila Adam20Rejent Štěpán02
Šíp Martin20Richter Jan02
Ducháček Josef10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34710:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Skopec Daniel
Sochor Adam
 
 
-8108-6123210
2.Balcar Zdeněk
Novosad Rostislav
 
 
Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
19-98 3120
3.Klouček OndřejSochor Adam78-119 3130
4.Novosad RostislavSkopec Daniel-65-6-9 1331
5.Balcar ZdeněkBartošek Jan7811  3041
6.Radouš JaromírSýs Alan55-105 3151
7.Novosad RostislavSochor Adam8-7-84-92352
8.Balcar ZdeněkSkopec Daniel-5-108-14 1353
9.Radouš JaromírBartošek Jan-68-9883263
10.Klouček OndřejSýs Alan688  3073
11.Balcar ZdeněkSochor Adam-11-85-2 1374
12.Radouš JaromírSkopec Daniel7511  3084
13.Klouček OndřejBartošek Jan8-4-98-102385
14.Novosad RostislavSýs Alan-109-5-5 1386
15.Radouš JaromírSochor Adam-73-810-92387
16.Klouček OndřejSkopec Daniel567  3097
17.Novosad RostislavBartošek Jan-78-4-8 1398
18.Balcar ZdeněkSýs Alan99-7-9-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Ondřej31Sochor Adam31
Novosad Rostislav04Skopec Daniel22
Balcar Zdeněk13Bartošek Jan22
Radouš Jaromír31Sýs Alan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16491:417TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Uhl Jiří
Hamáček Jan
 
 
98-7-933210
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Hořejší Jiří
Bruk Martin
 
 
-91684 3120
3.Hofman JaroslavHamáček Jan8912  3030
4.Vedral FrantišekUhl Jiří8-9-7-8 1331
5.Vorel MartinHořejší Jiří448  3041
6.Švec OndřejBruk Martin6107  3051
7.Vedral FrantišekHamáček Jan9-878 3161
8.Vorel MartinUhl Jiří-5-9-9  0362
9.Švec OndřejHořejší Jiří766  3072
10.Hofman JaroslavBruk Martin9-810-663282
11.Vorel MartinHamáček Jan8-10-8-9 1383
12.Švec OndřejUhl Jiří5-5108 3193
13.Hofman JaroslavHořejší Jiří656  30103
14.Vedral FrantišekBruk Martin         
15.Švec OndřejHamáček Jan         
16.Hofman JaroslavUhl Jiří         
17.Vedral FrantišekHořejší Jiří         
18.Vorel MartinBruk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav30Hamáček Jan12
Vedral František11Uhl Jiří21
Vorel Martin12Hořejší Jiří03
Švec Ondřej30Bruk Martin02
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:31311:400TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Pacák Miroslav
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
-6-5-8  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Lipták MilanČerveňák Miroslav-98-7-6 1302
4.Siblík MichalHanzal Petr-6-8-1  0303
5.Raiser DanWO    0304
6.Pacák MiroslavWO    3014
7.Siblík MichalČerveňák Miroslav-5-7-3  0315
8.Hanzal PetrWO    0316
9.Pacák MiroslavRaiser Dan10810  3026
10.Lipták MilanWO    3036
11.Červeňák MiroslavWO    0337
12.Pacák MiroslavHanzal Petr-5-4-7  0338
13.Lipták MilanRaiser Dan-87610 3148
14.Siblík MichalWO    3058
15.Pacák MiroslavČerveňák Miroslav-8-5-1  0359
16.Lipták MilanHanzal Petr-8-9-6  03510
17.Siblík MichalRaiser Dan         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lipták Milan12Červeňák Miroslav30
Siblík Michal02Hanzal Petr30
Pacák Miroslav12Raiser Dan02
WO33WO33

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS