Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15495:335TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
7-6-3-3 1301
2.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Votípka EmanuelDorko Tomáš3-8-78-52312
4.Ambrož JiříPacák Miroslav1079  3022
5.Motyčka OldřichLipták Milan849  3032
6.Radil MilanWO    3042
7.Ambrož JiříDorko Tomáš-12-88-6 1343
8.Motyčka OldřichPacák Miroslav657  3053
9.Radil MilanLipták Milan-977-663263
10.Votípka EmanuelWO    3073
11.Motyčka OldřichDorko Tomáš-68-55-82374
12.Radil MilanPacák Miroslav988  3084
13.Votípka EmanuelLipták Milan5-667 3194
14.Ambrož JiříWO    30104
15.Kucharčík JanDorko Tomáš-5    01  
16.Votípka EmanuelPacák Miroslav         
17.Ambrož JiříLipták Milan         
18.Motyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Votípka Emanuel11Dorko Tomáš30
Ambrož Jiří11Pacák Miroslav03
Motyčka Oldřich21Lipták Milan03
Radil Milan20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34560:619TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Platil Stanislav
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-97-9-6 1301
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Vedral František
Krauz Samuel
 
 
6-877 3111
3.Červeňák MiroslavŠvec Ondřej679  3021
4.Platil StanislavHofman Jaroslav-5-7-6  0322
5.Pospíšil JanVedral František-7610-883232
6.Hanzal PetrKrauz Samuel5-834 3142
7.Platil StanislavŠvec Ondřej-2-2-5  0343
8.Pospíšil JanHofman Jaroslav-0-910-4 1344
9.Hanzal PetrVedral František-8699 3154
10.Červeňák MiroslavKrauz Samuel9-887 3164
11.Pospíšil JanŠvec Ondřej-2-86-6 1365
12.Hanzal PetrHofman Jaroslav-8-97-7 1366
13.Červeňák MiroslavVedral František89-69 3176
14.Platil StanislavKrauz SamuelWO    0377
15.Hanzal PetrŠvec Ondřej6-749 3187
16.Červeňák MiroslavHofman Jaroslav477  3097
17.Platil StanislavVedral FrantišekWO    0398
18.Pospíšil JanKrauz Samuel8-99-11732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červeňák Miroslav40Švec Ondřej22
Platil Stanislav02Hofman Jaroslav31
Pospíšil Jan22Vedral František03
Hanzal Petr31Krauz Samuel03
WO02WO20
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37638:659Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Uhl Jiří
 
 
Houška Jaroslav
Domnosil Tomáš
 
 
-76-98-92301
2.Marek Michal
Maršíková Martina
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
-85-7-7 1302
3.Hamáček JanRadouš Jaromír-8-10-9  0303
4.Marek MichalHouška Jaroslav9109  3013
5.Hořejší JiříKlouček Ondřej7-47-963223
6.Uhl JiříBalcar Zdeněk89-9-8-102324
7.Marek MichalRadouš Jaromír997  3034
8.Hořejší JiříHouška Jaroslav-8-9-8  0335
9.Uhl JiříKlouček Ondřej-7-89873245
10.Hamáček JanBalcar Zdeněk878  3055
11.Hořejší JiříRadouš Jaromír-5-6-5  0356
12.Uhl JiříHouška Jaroslav-9-9-5  0357
13.Hamáček JanKlouček Ondřej-88-9-7 1358
14.Marek MichalBalcar Zdeněk897  3068
15.Uhl JiříDomnosil Tomáš89-710 3178
16.Hamáček JanHouška Jaroslav-9-9-12  0379
17.Marek MichalKlouček Ondřej8-99-873289
18.Maršíková MartinaBalcar Zdeněk8-9-8-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamáček Jan13Radouš Jaromír21
Marek Michal40Houška Jaroslav31
Hořejší Jiří12Klouček Ondřej13
Uhl Jiří22Balcar Zdeněk22
Maršíková Martina01Domnosil Tomáš01
V 15.utkání střídal hráče hostů Radouše hráč Domnosil Tomáš.V 18. utkání střídá hráče domácích Hořejšího hráč Maršíková Martina.Utkání začalo později z důvodu výpadku elektriky, pak byly výpadky do 19:40 hod. než PRE vyměnila jistič.Soupeř se zápasem a hrou souhlasil.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39622:667SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Vojtěch
Skopec Daniel
 
 
Ducháček Josef
Prokopenko Oleg
 
 
9-5-5-9 1301
2.Bartošek Jan
Sochor Adam
 
 
Navrátil Jiří
Šíp Martin
 
 
128-76 3111
3.Sochor AdamDucháček Josef-8-97-8 1312
4.Podrazil VáclavNavrátil Jiří-5-511783222
5.Skopec DanielŠíp Martin-9-112-5 1323
6.Bartošek JanProkopenko Oleg797  3033
7.Podrazil VáclavDucháček Josef6-5-3-7 1334
8.Skopec DanielNavrátil Jiří-8-7-6  0335
9.Bartošek JanŠíp Martin-1014-99-102336
10.Sochor AdamProkopenko Oleg-94-6373246
11.Skopec DanielDucháček Josef-9-10-7  0347
12.Bartošek JanNavrátil Jiří-10-6-9  0348
13.Sochor AdamŠíp Martin7-5-8-9 1349
14.Podrazil VáclavProkopenko Oleg9-665 3159
15.Bartošek JanDucháček Josef8-12910 3169
16.Sochor AdamNavrátil Jiří-125-7893279
17.Podrazil VáclavŠíp Martin-45-10-9 13710
18.Skopec DanielProkopenko Oleg-2    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam22Ducháček Josef31
Podrazil Václav22Navrátil Jiří22
Skopec Daniel03Šíp Martin40
Bartošek Jan22Prokopenko Oleg03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37691:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jan
Satrapa Jan
 
 
Bohumský Petr
Nádvorník Václav
 
 
6-6-11-4 1301
2.Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
Vaněk Petr
Tvrdý Miroslav
 
 
89-14-4-52302
3.Pecka MilanNádvorník Václav-7454 3112
4.Satrapa JanBohumský Petr-7-1-8  0313
5.Matoušek JanVaněk Petr8-6-5-11 1314
6.Sedláček VladimírTvrdý Miroslav455  3024
7.Satrapa JanNádvorník Václav4108  3034
8.Matoušek JanBohumský Petr7-7-10-6 1335
9.Sedláček VladimírVaněk Petr9-8-8673245
10.Pecka MilanTvrdý Miroslav666  3055
11.Matoušek JanNádvorník Václav79-116 3165
12.Sedláček VladimírBohumský Petr-11-87993275
13.Pecka MilanVaněk Petr-6-6-8  0376
14.Satrapa JanTvrdý Miroslav-5-915-7 1377
15.Sedláček VladimírLinert Martin-79-8563287
16.Pecka MilanBohumský Petr-78-13-9 1388
17.Satrapa JanVaněk Petr67-10-8-72389
18.Matoušek JanTvrdý Miroslav-97-11653299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pecka Milan22Nádvorník Václav03
Satrapa Jan13Bohumský Petr31
Matoušek Jan22Vaněk Petr31
Sedláček Vladimír40Tvrdý Miroslav13
   Linert Martin01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS