Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34675:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Milan
Matuška František
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
7-6-9-11 1301
2.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Motyčka Oldřich
Radil Milan
 
 
-96-69-112302
3.Matoušek JanMotyčka Oldřich-7-97-4 1303
4.Satrapa JanVotípka Emanuel968  3013
5.Matuška FrantišekRadil Milan8-67-353223
6.Pecka MilanKucharčík Jan-8877 3133
7.Satrapa JanMotyčka Oldřich-9-3-7  0334
8.Matuška FrantišekVotípka Emanuel-9-8-5  0335
9.Pecka MilanRadil Milan-7937 3145
10.Matoušek JanKucharčík Jan799  3055
11.Matuška FrantišekMotyčka Oldřich-39-79-82356
12.Pecka MilanVotípka Emanuel-10667 3166
13.Matoušek JanRadil Milan1079  3076
14.Satrapa JanKucharčík Jan-99-78-82377
15.Pecka MilanMotyčka Oldřich-9138 3187
16.Matoušek JanVotípka Emanuel612-88 3197
17.Satrapa JanRadil Milan8-08-3-82398
18.Matuška FrantišekKucharčík Jan87-10-9-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Jan31Motyčka Oldřich31
Satrapa Jan13Votípka Emanuel13
Matuška František13Radil Milan13
Pecka Milan40Kucharčík Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:42660:703TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Křehnáč Milan
Jírů Libor
 
 
-3-2-10  0301
2.Vaněk Petr
Nádvorník Václav
 
 
Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
66-47 3111
3.Vaněk PetrKřehnáč Milan-65-7-5 1312
4.Tvrdý MiroslavJírů Libor-109-78-92313
5.Nádvorník VáclavRejent Štěpán-1053-12-72314
6.Linert MartinProcházka Ivan ml.9-68-1043224
7.Tvrdý MiroslavKřehnáč Milan-5-8-6  0325
8.Nádvorník VáclavJírů Libor11-8-8-4 1326
9.Linert MartinRejent Štěpán-3-910973236
10.Vaněk PetrProcházka Ivan ml.66-97 3146
11.Nádvorník VáclavKřehnáč Milan-9-7-5  0347
12.Linert MartinJírů Libor6-4-9-11 1348
13.Vaněk PetrRejent Štěpán7-811-753258
14.Tvrdý MiroslavProcházka Ivan ml.5-6-15-7 1359
15.Linert MartinKřehnáč Milan14-7-91093269
16.Vaněk PetrJírů Libor-8-97953279
17.Tvrdý MiroslavRejent Štěpán6-10-75-223710
18.Nádvorník VáclavProcházka Ivan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Petr31Křehnáč Milan31
Tvrdý Miroslav04Jírů Libor31
Nádvorník Václav03Rejent Štěpán22
Linert Martin31Procházka Ivan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:33631:529AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Bartošek Jan
Podrazil Václav
 
 
-5-910-2 1301
2.Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Kanzelsberger MartinPodrazil Václav-8-9-5  0312
4.Meline JérómeBartošek Jan8-79-8-82313
5.Vřešťál MilanPodrazil Vojtěch4135  3023
6.Stejskal TomášWO    3033
7.Meline JérómePodrazil Václav9-5WOWO 1334
8.Vřešťál MilanBartošek Jan10-9-13-9 1335
9.Stejskal TomášPodrazil Vojtěch-125177 3145
10.Kanzelsberger MartinWO    3055
11.Vřešťál MilanPodrazil Václav-9-910-8 1356
12.Stejskal TomášBartošek Jan-86-7-12 1357
13.Kanzelsberger MartinPodrazil Vojtěch-799-9103267
14.Meline JérómeWO    3077
15.Stejskal TomášPodrazil Václav-7-86-9 1378
16.Kanzelsberger MartinBartošek Jan8-99-4-102379
17.Elčkner Miroslav ml.Podrazil Vojtěch-7-9210-1023710
18.Vřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kanzelsberger Martin12Podrazil Václav40
Meline Jéróme02Bartošek Jan40
Vřešťál Milan12Podrazil Vojtěch13
Stejskal Tomáš12   
Elčkner Miroslav ml.01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20531:455SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Navrátil Jiří
 
 
Uhl Jiří
Marek Michal
 
 
9-977 3110
2.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Hamáček Jan
Krajč Rudolf
 
 
-10-3-4  0311
3.Khalaila AdamMarek Michal7-6-93-112312
4.Němec FilipMaršíková Martina5710  3022
5.Navrátil JiříHamáček Jan82-96 3132
6.Ducháček JosefUhl Jiří-8699 3142
7.Němec FilipMarek Michal6-5-7-7 1343
8.Navrátil JiříMaršíková Martina748  3053
9.Ducháček JosefHamáček Jan773  3063
10.Khalaila AdamUhl Jiří10-8-6-9 1364
11.Navrátil JiříMarek Michal75-16-473274
12.Ducháček JosefMaršíková Martina459  3084
13.Khalaila AdamKrajč Rudolf-8763 3194
14.Němec FilipUhl Jiří4-8-591232104
15.Ducháček JosefMarek Michal-11-9   02  
16.Khalaila AdamMaršíková Martina         
17.Němec FilipKrajč Rudolf         
18.Navrátil JiříUhl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khalaila Adam12Marek Michal21
Němec Filip21Maršíková Martina03
Navrátil Jiří30Hamáček Jan02
Ducháček Josef30Uhl Jiří12
   Krajč Rudolf01
Střídání u SK Hamr A-Rudolf Krajč střídal Jana Hamáčka.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37678:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
787  3010
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
-6-5-9  0311
3.Houška JaroslavČerveňák Miroslav8-10-7-9 1312
4.Balcar ZdeněkHanzal Petr-5-9-8  0313
5.Radouš JaromírPospíšil Jan9-644 3123
6.Klouček OndřejRaiser Dan810-86 3133
7.Balcar ZdeněkČerveňák Miroslav-9897 3143
8.Radouš JaromírHanzal Petr-26-5773253
9.Klouček OndřejPospíšil Jan685  3063
10.Houška JaroslavRaiser Dan-1277-7-72364
11.Domnosil TomášČerveňák Miroslav7-92-783274
12.Klouček OndřejHanzal Petr97-8-7-112375
13.Houška JaroslavPospíšil Jan-5106-6-52376
14.Balcar ZdeněkRaiser Dan10-6124 3186
15.Klouček OndřejČerveňák Miroslav-9-1266143296
16.Houška JaroslavHanzal Petr-4-4-5  0397
17.Balcar ZdeněkPospíšil Jan-6-8-9  0398
18.Domnosil TomášRaiser Dan-78-67-132399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav04Červeňák Miroslav13
Balcar Zdeněk22Hanzal Petr31
Radouš Jaromír20Pospíšil Jan22
Klouček Ondřej31Raiser Dan22
Domnosil Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:20545:409TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
9142  3010
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Hofman JaroslavDorko Tomáš986  3030
4.Vedral FrantišekSatorie Michal8-79-9-92331
5.Vorel MartinPacák Miroslav-6-8-9  0332
6.Švec OndřejWO    3042
7.Vedral FrantišekDorko Tomáš-8-7-9  0343
8.Vorel MartinSatorie Michal-9-9-9  0344
9.Švec OndřejPacák Miroslav-109-86-72345
10.Hofman JaroslavWO    3055
11.Vorel MartinDorko Tomáš9-9-6-4 1356
12.Švec OndřejSatorie Michal9810  3066
13.Hofman JaroslavPacák Miroslav-39108 3176
14.Vedral FrantišekWO    3086
15.Švec OndřejDorko Tomáš868  3096
16.Hofman JaroslavSatorie Michal8-796 31106
17.Vedral FrantišekPacák Miroslav         
18.Vorel Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofman Jaroslav30Dorko Tomáš22
Vedral František02Satorie Michal22
Vorel Martin03Pacák Miroslav21
Švec Ondřej21   
WO40WO04
Bez

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS