Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:37659:676TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-3108-5-62301
2.Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
Vorel Martin
Vedral František
 
 
-8-87-7 1302
3.Radil MilanŠvec Ondřej-98-83-72303
4.Motyčka OldřichHofman Jaroslav-6-649-72304
5.Kucharčík JanVedral František-3-913-9 1305
6.Votípka EmanuelVorel Martin97-5-5-112306
7.Motyčka OldřichŠvec Ondřej-6-8-6  0307
8.Kucharčík JanHofman Jaroslav-9-712-8 1308
9.Votípka EmanuelVedral František7-1074 3118
10.Radil MilanVorel Martin-118126 3128
11.Kucharčík JanŠvec Ondřej879  3038
12.Votípka EmanuelHofman Jaroslav-87-7773248
13.Radil MilanVedral František-8877 3158
14.Motyčka OldřichVorel Martin7711  3068
15.Votípka EmanuelŠvec Ondřej7-3-11-5 1369
16.Radil MilanHofman Jaroslav83-6-663279
17.Motyčka OldřichVedral František9-63-6-823710
18.Kucharčík JanVorel Martin75   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Radil Milan31Švec Ondřej31
Motyčka Oldřich13Hofman Jaroslav22
Kucharčík Jan12Vedral František22
Votípka Emanuel22Vorel Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:31584:484SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Khalaila Adam
Ducháček Josef
 
 
67-109 3120
3.Červeňák MiroslavKhalaila Adam-8-7-3  0321
4.Hanzal PetrKorchak Oleksandr10610  3031
5.Pospíšil JanDucháček Josef-168-9-8 1332
6.Raiser DanWO    3042
7.Hanzal PetrKhalaila Adam865  3052
8.Pospíšil JanKorchak Oleksandr78-9-7-92353
9.Raiser DanDucháček Josef-2-6-9  0354
10.Červeňák MiroslavWO    3064
11.Pospíšil JanKhalaila Adam-6-7-5  0365
12.Raiser DanKorchak Oleksandr6-9-5-8 1366
13.Červeňák MiroslavDucháček Josef-12-10-9  0367
14.Hanzal PetrWO    3077
15.Raiser DanKhalaila Adam-107-9-7 1378
16.Červeňák MiroslavKorchak Oleksandr-78-96-72379
17.Hanzal PetrDucháček Josef-116-95-923710
18.Pospíšil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Červeňák Miroslav03Khalaila Adam31
Hanzal Petr21Korchak Oleksandr31
Pospíšil Jan03Ducháček Josef40
Raiser Dan03   
WO40WO04
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36670:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Bruk Martin
 
 
Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
-9-146743210
2.Maršíková Martina
Hořejší Jiří
 
 
Stejskal Tomáš
Vláčil Jiří
 
 
-9-3-7  0311
3.Uhl JiříStejskal Tomáš99-912 3121
4.Bruk MartinVřešťál Milan810-46 3131
5.Maršíková MartinaKanzelsberger Martin-98-9-8 1332
6.Hořejší JiříVláčil Jiří-5-6-7  0333
7.Bruk MartinStejskal Tomáš6-55-10-72334
8.Maršíková MartinaVřešťál Milan1810-9-993244
9.Hořejší JiříKanzelsberger Martin-95-4-8 1345
10.Uhl JiříVláčil Jiří8-97-6-102346
11.Maršíková MartinaStejskal Tomáš-8-8-8  0347
12.Hořejší JiříVřešťál Milan9-811-793257
13.Uhl JiříKanzelsberger Martin-7-8-9  0358
14.Bruk MartinVláčil Jiří9-1098 3168
15.Hořejší JiříStejskal Tomáš-6-79-9 1369
16.Uhl JiříVřešťál Milan476  3079
17.Bruk MartinKanzelsberger Martin989  3089
18.Maršíková MartinaVláčil Jiří788  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhl Jiří22Stejskal Tomáš31
Bruk Martin31Vřešťál Milan04
Maršíková Martina22Kanzelsberger Martin31
Hořejší Jiří13Vláčil Jiří22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:23536:495AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
784  3010
2.Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
Vaněk Petr
Nádvorník Václav
 
 
-9-8-6  0311
3.Sochor AdamLinert Martin97-74 3121
4.Bartošek JanVaněk Petr10-99-563231
5.Podrazil VáclavNádvorník Václav-865-963241
6.Sýs AlanTvrdý Miroslav710-9-673251
7.Bartošek JanLinert Martin68-98 3161
8.Podrazil VáclavVaněk Petr9-38-7-82362
9.Sýs AlanNádvorník Václav-68510 3172
10.Sochor AdamTvrdý Miroslav-9-867103282
11.Podrazil VáclavLinert Martin7-7118 3192
12.Skopec DanielVaněk Petr-15-9-9  0393
13.Sochor AdamNádvorník Václav-965-3932103
14.Bartošek JanTvrdý Miroslav-7    01  
15.Skopec DanielLinert Martin         
16.Sochor AdamVaněk Petr         
17.Bartošek JanNádvorník Václav         
18.Podrazil VáclavTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam30Linert Martin03
Bartošek Jan20Vaněk Petr21
Podrazil Václav21Nádvorník Václav03
Sýs Alan20Tvrdý Miroslav02
Skopec Daniel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18535:464TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křehnáč Milan
Jírů Libor
 
 
Pecka Milan
Matuška František
 
 
91211  3010
2.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Matoušek Jan
Satrapa Jan
 
 
775  3020
3.Křehnáč MilanPecka Milan68-710 3130
4.Jírů LiborMatoušek Jan-27-1211-92331
5.Rejent ŠtěpánSatrapa Jan-10-7-9  0332
6.Procházka Ivan ml.Matuška František109-85 3142
7.Jírů LiborPecka Milan5-510-1083252
8.Rejent ŠtěpánMatoušek Jan437  3062
9.Procházka Ivan ml.Satrapa Jan112-79 3172
10.Křehnáč MilanMatuška František-89-7743282
11.Rejent ŠtěpánPecka Milan-108-713-102383
12.Procházka Ivan ml.Matoušek Jan55-8-463293
13.Křehnáč MilanSatrapa Jan5147  30103
14.Jírů LiborMatuška František-7-5781232  
15.Procházka Ivan ml.Pecka Milan         
16.Křehnáč MilanMatoušek Jan         
17.Jírů LiborSatrapa Jan         
18.Rejent ŠtěpánMatuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křehnáč Milan30Pecka Milan12
Jírů Libor11Matoušek Jan12
Rejent Štěpán12Satrapa Jan12
Procházka Ivan ml.30Matuška František02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline