Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Beránek Václav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35492:575TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Jan
Beránek Václav ml.
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
7-94-9-62301
2.Nguyen Dominik
Sýs Alan
 
 
Motyčka Oldřich
Ambrož Jiří
 
 
-4-3-5  0302
3.Bartošek JanMotyčka Oldřich9-6-5973212
4.Beránek Václav ml.Ambrož Jiří8-7-79-32313
5.Nguyen DominikVotípka Emanuel-8106-683223
6.Sýs AlanKucharčík Jan5-8-9-6 1324
7.Beránek Václav ml.Motyčka Oldřich514-8-9-42325
8.Nguyen DominikAmbrož Jiří-11687 3135
9.Sýs AlanVotípka Emanuel12-8-7-4 1336
10.Bartošek JanKucharčík Jan-6-84-2 1337
11.Nguyen DominikMotyčka Oldřich-8-4-7  0338
12.Sýs AlanAmbrož Jiří-1110-1-10 1339
13.Bartošek JanVotípka Emanuel10108  3049
14.Beránek Václav ml.Kucharčík Jan-8-79-3 13410
15.Sýs AlanMotyčka Oldřich         
16.Bartošek JanAmbrož Jiří         
17.Beránek Václav ml.Votípka Emanuel         
18.Nguyen DominikKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek Jan21Motyčka Oldřich21
Beránek Václav ml.03Ambrož Jiří21
Nguyen Dominik21Votípka Emanuel12
Sýs Alan03Kucharčík Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Krajč Rudolf
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:38499:591TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
Richter Jan
Jírů Libor
 
 
5126  3010
2.Hamáček Jan
Šinákl Jan
 
 
Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
6-73-483220
3.Hamáček JanJírů Libor4-13-1-7 1321
4.Šinákl JanProcházka Ivan ml.-7-5-4  0322
5.Uhl JiříRejent Štěpán6-10-67-72323
6.Krajč RudolfRichter Jan8-5-3-9 1324
7.Šinákl JanJírů Libor-8-6-7  0325
8.Uhl JiříProcházka Ivan ml.99-7-283235
9.Krajč RudolfRejent Štěpán-4-9-7  0336
10.Hamáček JanRichter Jan-83-10-8 1337
11.Uhl JiříJírů Libor-8-1-7  0338
12.Krajč RudolfProcházka Ivan ml.-6910-353248
13.Hamáček JanRejent Štěpán5-89-1183258
14.Šinákl JanRichter Jan-6-610-5 1359
15.Krajč RudolfJírů Libor8-3-67-723510
16.Hamáček JanProcházka Ivan ml.588  30  
17.Šinákl JanRejent Štěpán-8    01  
18.Uhl JiříRichter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hamáček Jan12Jírů Libor40
Šinákl Jan03Procházka Ivan ml.12
Uhl Jiří12Rejent Štěpán21
Krajč Rudolf13Richter Jan30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34403:502TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
12107  3010
2.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
-87-98-62311
3.Pospíšil JanSedláček Vladimír-4-6-8  0312
4.Hanzal PetrPecka Milan-67-8-7 1313
5.Raiser DanSatrapa Jan-2-6-5  0314
6.Červeňák MiroslavMatoušek Jan98-7-1273224
7.Hanzal PetrSedláček Vladimír-6-13-12  0325
8.Raiser DanPecka Milan-7-6-9  0326
9.Červeňák MiroslavSatrapa Jan863  3036
10.Pospíšil JanMatoušek Jan-66-7653246
11.Raiser DanSedláček Vladimír-6-6-4  0347
12.Červeňák MiroslavPecka Milan-7-7-9  0348
13.Pospíšil JanSatrapa Jan-8-99-7 1349
14.Hanzal PetrMatoušek JanWO    03410
15.Červeňák MiroslavSedláček Vladimír         
16.Pospíšil JanPecka Milan         
17.Hanzal PetrSatrapa Jan         
18.Raiser DanMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jan12Sedláček Vladimír30
Hanzal Petr02Pecka Milan30
Raiser Dan03Satrapa Jan21
Červeňák Miroslav21Matoušek Jan02
WO01WO10
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Lipták Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25599:540TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Vaněk Petr
Tvrdý Miroslav
 
 
-8-79-9 1301
2.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Šimůnková Veronika
Hozman Antonín
 
 
691  3011
3.Lipták MilanVaněk Petr-899-793221
4.Pacák MiroslavŠimůnková Veronika-98-4-7 1322
5.Satorie MichalTvrdý Miroslav-5-10-11  0323
6.Dorko TomášHozman Antonín688  3033
7.Pacák MiroslavVaněk Petr6-7-97-62334
8.Satorie MichalŠimůnková Veronika-7-9-8  0335
9.Dorko TomášTvrdý Miroslav626  3045
10.Lipták MilanHozman Antonín879  3055
11.Satorie MichalVaněk Petr-68-69-22356
12.Dorko Tomᚊimůnková Veronika7108  3066
13.Lipták MilanTvrdý Miroslav676  3076
14.Pacák MiroslavHozman Antonín254  3086
15.Dorko TomášVaněk Petr5-7-6-9 1387
16.Lipták MilanŠimůnková Veronika7811  3097
17.Pacák MiroslavTvrdý Miroslav-94-9121032107
18.Satorie MichalHozman Antonín8-89-9632  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan40Vaněk Petr31
Pacák Miroslav22Šimůnková Veronika22
Satorie Michal03Tvrdý Miroslav13
Dorko Tomáš31Hozman Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20508:472TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Meline Jéróme
Vřešťál Milan
 
 
879  3010
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Stejskal Tomáš
Kanzelsberger Martin
 
 
-69-89113220
3.Hofman JaroslavMeline Jéróme-8982 3130
4.Vedral FrantišekStejskal Tomáš-98-9993240
5.Vorel MartinKanzelsberger Martin-7899 3150
6.Švec OndřejVřešťál Milan77-5-763260
7.Vedral FrantišekMeline Jéróme-9-6-1  0361
8.Vorel MartinStejskal Tomáš-410-69-132362
9.Švec OndřejKanzelsberger Martin82-56 3172
10.Hofman JaroslavVřešťál Milan765  3082
11.Vorel MartinMeline Jéróme8-7-9-8 1383
12.Švec OndřejStejskal Tomáš898  3093
13.Hofman JaroslavKanzelsberger Martin76-6-9532103
14.Vedral FrantišekVřešťál Milan         
15.Švec OndřejMeline Jéróme         
16.Hofman JaroslavStejskal Tomáš         
17.Vedral FrantišekKanzelsberger Martin         
18.Vorel MartinVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav30Meline Jéróme21
Vedral František11Stejskal Tomáš12
Vorel Martin12Kanzelsberger Martin03
Švec Ondřej30Vřešťál Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:Radouš Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30683:616Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
38-96 3110
2.Houška Jaroslav
Kouba Jan
 
 
Kubelka Martin
Prokopenko Oleg
 
 
-67-99-62311
3.Kouba JanDucháček Josef-8-99-5 1312
4.Houška JaroslavŠíp Martin487  3022
5.Klouček OndřejProkopenko Oleg539  3032
6.Radouš JaromírKubelka Martin-569-793242
7.Houška JaroslavDucháček Josef-7-98-9 1343
8.Klouček OndřejŠíp Martin812-7-6-52344
9.Radouš JaromírProkopenko Oleg-8610-963254
10.Kouba JanKubelka Martin-6274 3164
11.Klouček OndřejDucháček Josef-8-8-8  0365
12.Radouš JaromírŠíp Martin-11869 3175
13.Kouba JanProkopenko Oleg4-114-11-42376
14.Houška JaroslavKubelka Martin5121  3086
15.Radouš JaromírDucháček Josef77-710 3196
16.Kouba JanŠíp Martin-11-989-92397
17.Houška JaroslavProkopenko Oleg9-7104 31107
18.Klouček OndřejKubelka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouba Jan13Ducháček Josef31
Houška Jaroslav31Šíp Martin22
Klouček Ondřej12Prokopenko Oleg13
Radouš Jaromír40Kubelka Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline