Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35604:618TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Krajč Rudolf
 
 
Kucharčík Jan
Valeš Zbyněk
 
 
1084  3010
2.Hořejší Jiří
Šinákl Jan
 
 
Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
-5-14-7  0311
3.Uhl JiříKucharčík Jan-9884 3121
4.Hořejší JiříAmbrož Jiří-6-7-4  0322
5.Šinákl JanMotyčka Oldřich-5-78-7 1323
6.Krajč RudolfValeš Zbyněk57-49 3133
7.Hořejší JiříKucharčík Jan-57-6673243
8.Šinákl JanAmbrož Jiří-12-8-7  0344
9.Krajč RudolfMotyčka Oldřich-846-6-62345
10.Uhl JiříValeš Zbyněk885  3055
11.Šinákl JanKucharčík Jan12-4-9-8 1356
12.Krajč RudolfAmbrož Jiří-10-10-10  0357
13.Uhl JiříMotyčka Oldřich-121212-6-62358
14.Hořejší JiříValeš Zbyněk554  3068
15.Krajč RudolfKucharčík Jan-798-8-152369
16.Uhl JiříAmbrož Jiří108-104 3179
17.Hořejší JiříMotyčka Oldřich-8-8-10  03710
18.Šinákl JanValeš Zbyněk886  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhl Jiří31Kucharčík Jan22
Hořejší Jiří22Ambrož Jiří31
Šinákl Jan03Motyčka Oldřich40
Krajč Rudolf13Valeš Zbyněk03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15482:393TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Nguyen Dominik
Podrazil Václav
 
 
956  3010
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
663  3020
3.Pospíšil JanBartošek Jan536  3030
4.Hanzal PetrSýs Alan7910  3040
5.Raiser DanNguyen Dominik-881-7-62341
6.Červeňák MiroslavPodrazil Vojtěch9106  3051
7.Hanzal PetrBartošek Jan-6-576-32352
8.Raiser DanSýs Alan7-869 3162
9.Červeňák MiroslavNguyen Dominik6-71012 3172
10.Pospíšil JanPodrazil Vojtěch-9297 3182
11.Raiser DanBartošek Jan569  3092
12.Červeňák MiroslavSýs Alan-8-9-8  0393
13.Pospíšil JanNguyen Dominik-6-7-5  0394
14.Hanzal PetrPodrazil Vojtěch675  30104
15.Červeňák MiroslavBartošek Jan         
16.Pospíšil JanSýs Alan         
17.Hanzal PetrNguyen Dominik         
18.Raiser DanPodrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Jan21Bartošek Jan12
Hanzal Petr21Sýs Alan12
Raiser Dan21Nguyen Dominik21
Červeňák Miroslav21Podrazil Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Lipták Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:41692:705TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
-9959 3110
2.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
-78-7-5 1311
3.Dorko TomášJírů Libor6-98-1173221
4.Satorie MichalKřehnáč Milan-5-116-6 1322
5.Pacák MiroslavRejent Štěpán-9-87683232
6.Lipták MilanProcházka Ivan ml.-987-8-32333
7.Satorie MichalJírů Libor-107-9-10 1334
8.Pacák MiroslavKřehnáč Milan-7842 3144
9.Lipták MilanRejent Štěpán-5-6-7  0345
10.Dorko TomášProcházka Ivan ml.76-104 3155
11.Pacák MiroslavJírů Libor-84-5993265
12.Lipták MilanKřehnáč Milan-6-8-7  0366
13.Dorko TomášRejent Štěpán-109-84-82367
14.Satorie MichalProcházka Ivan ml.-9-611883277
15.Lipták MilanJírů Libor-8-759-92378
16.Dorko TomášKřehnáč Milan-1098-5-62379
17.Satorie MichalRejent Štěpán128-7-6-923710
18.Pacák MiroslavProcházka Ivan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorko Tomáš22Jírů Libor22
Satorie Michal13Křehnáč Milan31
Pacák Miroslav30Rejent Štěpán31
Lipták Milan04Procházka Ivan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26603:560TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
7-99-793210
2.Vedral František
Ševčík Ivan
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
576  3020
3.Hofman JaroslavSedláček Vladimír10-5-1218-92321
4.Vedral FrantišekPecka Milan8-8-99-62322
5.Ševčík IvanSatrapa Jan98-78 3132
6.Švec OndřejMatoušek Jan-813410 3142
7.Vedral FrantišekSedláček Vladimír7-9-8-6 1343
8.Ševčík IvanPecka Milan-8-8-9  0344
9.Švec OndřejSatrapa Jan384  3054
10.Hofman JaroslavMatoušek Jan3138  3064
11.Ševčík IvanSedláček Vladimír-9-8-8  0365
12.Švec OndřejPecka Milan8-39-453275
13.Hofman JaroslavSatrapa Jan6-787 3185
14.Vedral FrantišekMatoušek Jan75-8-973295
15.Švec OndřejSedláček Vladimír4-612-6732105
16.Hofman JaroslavPecka Milan         
17.Vedral FrantišekSatrapa Jan         
18.Ševčík IvanMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav21Sedláček Vladimír31
Vedral František12Pecka Milan21
Ševčík Ivan12Satrapa Jan03
Švec Ondřej40Matoušek Jan03
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19541:442Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Tvrdý Miroslav
Vaněk Petr
 
 
-9-8-8  0301
2.Radouš Jaromír
Domnosil Tomáš
 
 
Linert Martin
Hozman Antonín
 
 
235  3011
3.Houška JaroslavLinert Martin-89109 3121
4.Domnosil TomášVaněk Petr-98-2-7 1322
5.Balcar ZdeněkHozman Antonín614  3032
6.Radouš JaromírTvrdý Miroslav9-958 3142
7.Domnosil TomášLinert Martin-9-987-72343
8.Balcar ZdeněkVaněk Petr1189  3053
9.Radouš JaromírHozman Antonín743  3063
10.Houška JaroslavTvrdý Miroslav1076  3073
11.Balcar ZdeněkLinert Martin-1288-9-82374
12.Radouš JaromírVaněk Petr84-710 3184
13.Houška JaroslavHozman Antonín557  3094
14.Domnosil TomášTvrdý Miroslav-6-9-6  0395
15.Radouš JaromírLinert Martin54-97 31105
16.Houška JaroslavVaněk Petr         
17.Domnosil TomášHozman Antonín         
18.Balcar ZdeněkTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav30Linert Martin22
Domnosil Tomáš03Vaněk Petr12
Balcar Zdeněk21Hozman Antonín03
Radouš Jaromír40Tvrdý Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
Ducháček Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13459:381SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
668  3010
2.Šíp Martin
Ducháček Josef
 
 
Vřešťál Milan
Ako David
 
 
5910  3020
3.Němec FilipAko David-8-8-10  0321
4.Khalaila AdamStejskal Tomáš8-1355 3131
5.Šíp MartinMeline Jéróme611-57 3141
6.Ducháček JosefVřešťál Milan11-108-1133251
7.Khalaila AdamAko David-16676 3161
8.Šíp MartinStejskal Tomáš1089  3071
9.Ducháček JosefMeline Jéróme396  3081
10.Němec FilipVřešťál Milan-12-6-6  0382
11.Šíp MartinAko David-91099 3192
12.Ducháček JosefStejskal Tomáš7-876 31102
13.Němec FilipMeline Jéróme-99-11-9 13  
14.Khalaila AdamVřešťál Milan         
15.Ducháček JosefAko David         
16.Němec FilipStejskal Tomáš         
17.Khalaila AdamMeline Jéróme         
18.Šíp MartinVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Filip02Ako David12
Khalaila Adam20Stejskal Tomáš03
Šíp Martin30Meline Jéróme02
Ducháček Josef30Vřešťál Milan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline