Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:21567:477TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
9-86-7-72301
2.Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
96-7-10-82302
3.Votípka EmanuelStejskal Tomáš-8-783-72303
4.Ambrož JiříMeline Jéróme46-109 3113
5.Kucharčík JanKanzelsberger Martin6-98-833223
6.Motyčka OldřichVřešťál Milan657  3033
7.Ambrož JiříStejskal Tomáš9-697 3143
8.Kucharčík JanMeline Jéróme4-868 3153
9.Motyčka OldřichKanzelsberger Martin6-53-9103263
10.Votípka EmanuelVřešťál Milan-658-1653273
11.Kucharčík JanStejskal Tomáš10-1194 3183
12.Motyčka OldřichMeline Jéróme583  3093
13.Votípka EmanuelKanzelsberger Martin68-4-8732103
14.Ambrož JiříVřešťál Milan7-84-8 22  
15.Motyčka OldřichStejskal Tomáš         
16.Votípka EmanuelMeline Jéróme         
17.Ambrož JiříKanzelsberger Martin         
18.Kucharčík JanVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votípka Emanuel21Stejskal Tomáš12
Ambrož Jiří20Meline Jéróme03
Kucharčík Jan30Kanzelsberger Martin03
Motyčka Oldřich30Vřešťál Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37645:645SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Petr
Šimůnková Veronika
 
 
Šíp Martin
Ducháček Josef
 
 
656  3010
2.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Navrátil Jiří
Khalaila Adam
 
 
-5-1099-82311
3.Vaněk PetrDucháček Josef-89-11663221
4.Šimůnková VeronikaNavrátil Jiří-8-6-9  0322
5.Tvrdý MiroslavKhalaila Adam-679-9-122323
6.Linert MartinŠíp Martin-59-7-7 1324
7.Šimůnková VeronikaDucháček Josef-11-4-5  0325
8.Tvrdý MiroslavNavrátil Jiří11-9-8-8 1326
9.Linert MartinKhalaila Adam-7-76-7 1327
10.Vaněk PetrŠíp Martin-9111110 3137
11.Tvrdý MiroslavDucháček Josef-4-8-1  0338
12.Linert MartinNavrátil Jiří-5453 3148
13.Vaněk PetrKhalaila Adam10-11-81113258
14.Šimůnková VeronikaŠíp Martin3-88-8-72359
15.Linert MartinDucháček Josef86-66 3169
16.Vaněk PetrNavrátil Jiří653  3079
17.Šimůnková VeronikaKhalaila Adam-10611-9-1023710
18.Tvrdý MiroslavŠíp Martin10-9811 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Petr40Ducháček Josef22
Šimůnková Veronika04Navrátil Jiří22
Tvrdý Miroslav03Khalaila Adam31
Linert Martin22Šíp Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26618:561TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Karel
Matoušek Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Kouba Jan
 
 
6-10-69-82301
2.Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
83-613 3111
3.Pecka MilanRadouš Jaromír-9-10-7  0312
4.Matoušek JanKlouček Ondřej9-9-85-62313
5.Hájek KarelBalcar Zdeněk-6-911-5 1314
6.Sedláček VladimírKouba Jan88-87 3124
7.Matoušek JanRadouš Jaromír-9-684-72325
8.Hájek KarelKlouček Ondřej6-4-9-8 1326
9.Sedláček VladimírBalcar Zdeněk484  3036
10.Pecka MilanKouba Jan497  3046
11.Hájek KarelRadouš Jaromír-5-5-7  0347
12.Sedláček VladimírKlouček Ondřej1111-69 3157
13.Pecka MilanBalcar Zdeněk79-95 3167
14.Matoušek JanKouba Jan97-84 3177
15.Sedláček VladimírRadouš Jaromír995  3087
16.Pecka MilanKlouček Ondřej786  3097
17.Matoušek JanBalcar Zdeněk538  30107
18.Hájek KarelKouba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan31Radouš Jaromír31
Matoušek Jan22Klouček Ondřej22
Hájek Karel03Balcar Zdeněk13
Sedláček Vladimír40Kouba Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35612:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
876  3010
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Vorel Martin
Vedral František
 
 
1376  3020
3.Jírů LiborŠvec Ondřej-12-8-7  0321
4.Křehnáč MilanHofman Jaroslav-10-7-4  0322
5.Rejent ŠtěpánVedral František7-7-72-42323
6.Procházka Ivan ml.Vorel Martin-5-5-10  0324
7.Křehnáč MilanŠvec Ondřej-8-46-7 1325
8.Rejent ŠtěpánHofman Jaroslav-7799 3135
9.Procházka Ivan ml.Vedral František-5-6-2  0336
10.Jírů LiborVorel Martin58-78 3146
11.Rejent ŠtěpánŠvec Ondřej-5-9-7  0347
12.Procházka Ivan ml.Hofman Jaroslav10-5-91073257
13.Jírů LiborVedral František-8778 3167
14.Křehnáč MilanVorel Martin96-105 3177
15.Procházka Ivan ml.Švec Ondřej6-10-10-7 1378
16.Jírů LiborHofman Jaroslav8-87-3-82379
17.Křehnáč MilanVedral František82-49 3189
18.Rejent ŠtěpánVorel Martin104-75 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírů Libor22Švec Ondřej40
Křehnáč Milan22Hofman Jaroslav22
Rejent Štěpán22Vedral František22
Procházka Ivan ml.13Vorel Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19556:439AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Siblík Michal
Peštuka Zdeněk
 
 
874  3010
2.Bartošek Jan
Nguyen Dominik
 
 
Pacák Miroslav
Dorko Tomáš
 
 
12-8-59113220
3.Kubový JanDorko Tomáš-931-10-72321
4.Beránek Václav ml.Pacák Miroslav297  3031
5.Nguyen DominikPeštuka Zdeněk-9814 3141
6.Bartošek JanSiblík Michal776  3051
7.Beránek Václav ml.Dorko Tomáš-85-11573261
8.Nguyen DominikPacák Miroslav-77-11-7 1362
9.Bartošek JanPeštuka Zdeněk785  3072
10.Kubový JanSiblík Michal725  3082
11.Nguyen DominikDorko Tomáš-86-8-8 1383
12.Bartošek JanPacák Miroslav-6-37853293
13.Kubový JanPeštuka Zdeněk-9-978-122394
14.Beránek Václav ml.Siblík Michal647  30104
15.Bartošek JanDorko Tomáš         
16.Kubový JanPacák Miroslav         
17.Beránek Václav ml.Peštuka Zdeněk         
18.Nguyen DominikSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubový Jan12Dorko Tomáš21
Beránek Václav ml.30Pacák Miroslav12
Nguyen Dominik12Peštuka Zdeněk12
Bartošek Jan30Siblík Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33434:506TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Krajč Rudolf
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
-57-9-8 1301
2.Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
-9-3-4  0302
3.Hořejší JiříHanzal Petr9-6-6-10 1303
4.Maršíková MartinaČerveňák Miroslav89-64 3113
5.Krajč RudolfPospíšil Jan-77-8-9 1314
6.Hamáček JanRaiser Dan-984-7-72315
7.Maršíková MartinaHanzal Petr10-1212-1083225
8.Krajč RudolfČerveňák Miroslav-1010-9-10 1326
9.Hamáček JanPospíšil Jan16-14-7-7 1327
10.Hořejší JiříRaiser Dan9-810-9-72328
11.Joska TomášHanzal Petr-2-9-5  0329
12.Hamáček JanČerveňák Miroslav-8-8-8  03210
13.Hořejší JiříPospíšil Jan         
14.Maršíková MartinaRaiser Dan         
15.Hamáček JanHanzal Petr         
16.Hořejší JiříČerveňák Miroslav         
17.Maršíková MartinaPospíšil Jan         
18.Joska TomášRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořejší Jiří02Hanzal Petr21
Maršíková Martina20Červeňák Miroslav21
Krajč Rudolf02Pospíšil Jan20
Hamáček Jan03Raiser Dan20
Joska Tomáš01   
V. 11. kole střídal domácího hráče Rudolfa Krajče domácí hráč Tomáš Joska

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline