Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35447:496TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
79-8-853210
2.Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
Vaněk Petr
Kulveit Jonáš
 
 
66-8-8-72311
3.Votípka EmanuelLinert Martin-6-78-9 1312
4.Radil MilanVaněk Petr97-4-7-82313
5.Kucharčík JanKulveit Jonáš-6-69-8 1314
6.Motyčka OldřichTvrdý Miroslav610-6-1253224
7.Radil MilanLinert Martin-9-2-5  0325
8.Kucharčík JanVaněk Petr-10-8-12  0326
9.Motyčka OldřichKulveit Jonáš-8253 3136
10.Votípka EmanuelTvrdý Miroslav-6-8-10  0337
11.Kucharčík JanLinert Martin4-9-9-7 1338
12.Motyčka OldřichVaněk Petr-10-8-6  0339
13.Votípka EmanuelKulveit Jonáš-9-6-10  03310
14.Radil MilanTvrdý Miroslav9-10   11  
15.Motyčka OldřichLinert Martin         
16.Votípka EmanuelVaněk Petr         
17.Radil MilanKulveit Jonáš         
18.Kucharčík JanTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votípka Emanuel03Linert Martin30
Radil Milan02Vaněk Petr30
Kucharčík Jan03Kulveit Jonáš21
Motyčka Oldřich21Tvrdý Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38739:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Milan
Matuška František
 
 
Stejskal Tomáš
Fišer Josef
 
 
-6-7-5  0301
2.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
-896-7-92302
3.Satrapa JanKanzelsberger Martin-1098-5103212
4.Matuška FrantišekStejskal Tomáš-6156-1083222
5.Matoušek JanVřešťál Milan45-9-9-92323
6.Pecka MilanFišer Josef746  3033
7.Matuška FrantišekKanzelsberger Martin-9-575-72334
8.Matoušek JanStejskal Tomáš2-27-7-32335
9.Pecka MilanVřešťál Milan13127  3045
10.Satrapa JanFišer Josef-9-13-6  0346
11.Matoušek JanKanzelsberger Martin-857-9-92347
12.Pecka MilanStejskal Tomáš665  3057
13.Satrapa JanVřešťál Milan-7-875-72358
14.Matuška FrantišekFišer Josef-8-69-10 1359
15.Pecka MilanKanzelsberger Martin5-497 3169
16.Satrapa JanStejskal Tomáš7-84-1063279
17.Matuška FrantišekVřešťál Milan88-6-983289
18.Matoušek JanFišer Josef7-77-843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Satrapa Jan22Kanzelsberger Martin22
Matuška František22Stejskal Tomáš13
Matoušek Jan13Vřešťál Milan22
Pecka Milan40Fišer Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16501:393TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Navrátil Jiří
Šíp Martin
 
 
-97-9-9 1301
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Ducháček Josef
Khalaila Adam
 
 
-96113 3111
3.Jírů LiborDucháček Josef-496-743221
4.Křehnáč MilanNavrátil Jiří06-1110 3131
5.Rejent ŠtěpánKhalaila Adam-6-75-10 1332
6.Procházka Ivan ml.Šíp Martin-6785 3142
7.Křehnáč MilanDucháček Josef1388  3052
8.Rejent ŠtěpánNavrátil Jiří765  3062
9.Procházka Ivan ml.Khalaila Adam-886-5-82363
10.Jírů LiborŠíp Martin82-98 3173
11.Rejent ŠtěpánDucháček Josef544  3083
12.Procházka Ivan ml.Navrátil Jiří6-365 3193
13.Jírů LiborKhalaila Adam648  30103
14.Křehnáč MilanŠíp Martin5    10  
15.Procházka Ivan ml.Ducháček Josef         
16.Jírů LiborNavrátil Jiří         
17.Křehnáč MilanKhalaila Adam         
18.Rejent ŠtěpánŠíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírů Libor30Ducháček Josef03
Křehnáč Milan20Navrátil Jiří03
Rejent Štěpán21Khalaila Adam21
Procházka Ivan ml.21Šíp Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30326:415Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Skopec Daniel
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
-78-7-6 1301
2.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
-89-810-72302
3.Bláha TomášRadouš Jaromír-6-5-7  0303
4.Beránek Václav ml.Klouček Ondřej7-67-9-52304
5.Skopec DanielBalcar Zdeněk9-8-7-8 1305
6.Kubový JanHouška Jaroslav-97-89-102306
7.Beránek Václav ml.Radouš Jaromír-79-7-6 1307
8.Skopec DanielKlouček Ondřej-7-8-7  0308
9.Kubový JanBalcar Zdeněk9-8-7-9 1309
10.Bláha TomášHouška Jaroslav-7-6-5  03010
11.Skopec DanielRadouš Jaromír         
12.Kubový JanKlouček Ondřej         
13.Bláha TomášBalcar Zdeněk         
14.Beránek Václav ml.Houška Jaroslav         
15.Kubový JanRadouš Jaromír         
16.Bláha TomášKlouček Ondřej         
17.Beránek Václav ml.Balcar Zdeněk         
18.Skopec DanielHouška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Tomáš02Radouš Jaromír20
Beránek Václav ml.02Klouček Ondřej20
Skopec Daniel02Balcar Zdeněk20
Kubový Jan02Houška Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35541:584TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
9-87-993210
2.Hořejší Jiří
Krajč Rudolf
 
 
Čuda Jan
Krauz Samuel
 
 
-3-3-8  0311
3.Marek MichalHofman Jaroslav8810  3021
4.Maršíková MartinaVedral František-69-9-12 1322
5.Hořejší JiříČuda Jan-6-8-7  0323
6.Krajč RudolfKrauz Samuel-5-8108-152324
7.Maršíková MartinaHofman Jaroslav-8-3-11  0325
8.Hořejší JiříVedral František-9-8-8  0326
9.Krajč RudolfČuda Jan4106  3036
10.Marek MichalKrál Martin8-9-10-12 1337
11.Hořejší JiříHofman Jaroslav-8-9-8  0338
12.Krajč RudolfVedral František7-879 3148
13.Marek MichalČuda Jan9-78-9-102349
14.Maršíková MartinaKrál Martin-89-7783259
15.Krajč RudolfHofman Jaroslav5-98-9-823510
16.Marek MichalVedral František         
17.Maršíková MartinaČuda Jan         
18.Hořejší JiříKrál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Michal12Hofman Jaroslav31
Maršíková Martina12Vedral František21
Hořejší Jiří03Čuda Jan21
Krajč Rudolf22Krauz Samuel10
   Král Martin11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25595:552TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Hájek Luděk st.
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
8-1499 3110
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Dorko Tomáš
Peštuka Zdeněk
 
 
-9-769-92311
3.Hanzal PetrDorko Tomáš6-10-7-8 1312
4.Hájek Luděk st.Peštuka Zdeněk12-268 3122
5.Pospíšil JanSatorie Michal-9-76-8 1323
6.Červeňák MiroslavPacák Miroslav877  3033
7.Hájek Luděk st.Dorko Tomáš-8-5-6  0334
8.Pospíšil JanPeštuka Zdeněk10410  3044
9.Červeňák MiroslavSatorie Michal48-99 3154
10.Hanzal PetrPacák Miroslav67-8-1153264
11.Pospíšil JanDorko Tomáš-106-7-10 1365
12.Červeňák MiroslavPeštuka Zdeněk8711  3075
13.Hanzal PetrSatorie Michal69-89 3185
14.Hájek Luděk st.Pacák Miroslav-6-8-6  0386
15.Červeňák MiroslavDorko Tomáš8-91010 3196
16.Hanzal PetrPeštuka Zdeněk766  30106
17.Hájek Luděk st.Satorie Michal         
18.Pospíšil JanPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzal Petr31Dorko Tomáš31
Hájek Luděk st.12Peštuka Zdeněk04
Pospíšil Jan12Satorie Michal12
Červeňák Miroslav40Pacák Miroslav12
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS