Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:34584:602TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
-1011-75-82301
2.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
8710  3011
3.Lipták MilanMotyčka Oldřich-76-75-102312
4.Pacák MiroslavAmbrož Jiří8-8-8-8 1313
5.Satorie MichalKucharčík Jan-10719 3123
6.Dorko TomášVotípka Emanuel109-7-8-112324
7.Pacák MiroslavMotyčka Oldřich-7-7108-42325
8.Satorie MichalAmbrož Jiří-11-10-9  0326
9.Dorko TomášKucharčík Jan20-118-10-82327
10.Lipták MilanVotípka Emanuel10-7-5-3 1328
11.Satorie MichalMotyčka Oldřich-6798 3138
12.Dorko TomášAmbrož Jiří6-17-963248
13.Lipták MilanKucharčík Jan284  3058
14.Pacák MiroslavVotípka Emanuel-9-5-3  0359
15.Dorko TomášMotyčka Oldřich-6-107-9 13510
16.Lipták MilanAmbrož Jiří4    10  
17.Pacák MiroslavKucharčík Jan         
18.Satorie MichalVotípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan12Motyčka Oldřich31
Pacák Miroslav03Ambrož Jiří21
Satorie Michal21Kucharčík Jan12
Dorko Tomáš13Votípka Emanuel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:32432:485TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Raiser Dan
Pospíšil Jan
 
 
12-10-7-11 1301
2.Vedral František
Ševčík Ivan
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
7-9-10-6 1302
3.Hofman JaroslavČerveňák Miroslav-8-99-8 1303
4.Ševčík IvanHanzal Petr-448-6-132304
5.Vedral FrantišekPospíšil Jan-7-885-82305
6.Švec OndřejRaiser Dan78-8-2-42306
7.Ševčík IvanČerveňák Miroslav8-9-5-8 1307
8.Čuda JanHanzal Petr8-15-2-4 1308
9.Švec OndřejPospíšil Jan-8-73383218
10.Hofman JaroslavRaiser Dan354  3028
11.Čuda JanČerveňák Miroslav-3-7-6  0329
12.Švec OndřejHanzal Petr-49-8-7 13210
13.Hofman JaroslavPospíšil Jan         
14.Ševčík IvanRaiser Dan         
15.Švec OndřejČerveňák Miroslav         
16.Hofman JaroslavHanzal Petr         
17.Ševčík IvanPospíšil Jan         
18.Čuda JanRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Jaroslav11Červeňák Miroslav30
Ševčík Ivan02Hanzal Petr30
Vedral František01Pospíšil Jan11
Švec Ondřej12Raiser Dan11
Čuda Jan02   
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17530:449Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
-6-489-82301
2.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
4510  3011
3.Houška JaroslavMaršíková Martina768  3021
4.Klouček OndřejUhl Jiří89-9-8133231
5.Balcar ZdeněkKrajč Rudolf554  3041
6.Radouš JaromírMarek Michal13-810-9-82342
7.Klouček OndřejMaršíková Martina12-9117 3152
8.Balcar ZdeněkUhl Jiří-7-8-10  0353
9.Radouš JaromírKrajč Rudolf7611  3063
10.Houška JaroslavMarek Michal-7-9-10  0364
11.Balcar ZdeněkMaršíková Martina-710710 3174
12.Radouš JaromírUhl Jiří763  3084
13.Houška JaroslavKrajč Rudolf955  3094
14.Klouček OndřejMarek Michal37-109 31104
15.Radouš JaromírMaršíková Martina         
16.Houška JaroslavUhl Jiří         
17.Klouček OndřejKrajč Rudolf         
18.Balcar ZdeněkMarek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav21Maršíková Martina03
Klouček Ondřej30Uhl Jiří12
Balcar Zdeněk21Krajč Rudolf03
Radouš Jaromír21Marek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:Duchček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12440:382SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Ducháček Josef
 
 
Beránek Václav ml.
Nguyen Dominik
 
 
-9972 3110
2.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
-9-810-6 1311
3.Khalaila AdamBeránek Václav ml.5108  3021
4.Šíp MartinBartošek Jan9-1359 3131
5.Němec FilipNguyen Dominik769  3041
6.Ducháček JosefSýs Alan8-5-3563251
7.Šíp MartinBeránek Václav ml.888  3061
8.Němec FilipBartošek Jan-4139-593271
9.Ducháček JosefNguyen Dominik-9987 3181
10.Khalaila AdamSýs Alan1149  3091
11.Němec FilipBeránek Václav ml.-10-9109832101
12.Ducháček JosefBartošek Jan         
13.Khalaila AdamNguyen Dominik         
14.Šíp MartinSýs Alan         
15.Ducháček JosefBeránek Václav ml.         
16.Khalaila AdamBartošek Jan         
17.Šíp MartinNguyen Dominik         
18.Němec FilipSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khalaila Adam20Beránek Václav ml.03
Šíp Martin20Bartošek Jan02
Němec Filip30Nguyen Dominik02
Ducháček Josef20Sýs Alan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37583:634TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ako David
Meline Jéróme
 
 
Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
-4-5-6  0301
2.Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
Rejent Štěpán
Vítek Milan
 
 
-7-6-8  0302
3.Kanzelsberger MartinJírů Libor-93-6-4 1303
4.Ako DavidKřehnáč Milan-6-78-6 1304
5.Vřešťál MilanRejent Štěpán9-7-4-7 1305
6.Meline JérómeVítek Milan10-1099 3115
7.Ako DavidJírů Libor-79-87-72316
8.Vřešťál MilanKřehnáč Milan-89-3-9 1317
9.Meline JérómeRejent Štěpán799  3027
10.Kanzelsberger MartinVítek Milan-86-8-9 1328
11.Vřešťál MilanJírů Libor9-499 3138
12.Meline JérómeKřehnáč Milan-8-979-122339
13.Kanzelsberger MartinRejent Štěpán-95-4663249
14.Ako DavidVítek Milan-15789 3159
15.Meline JérómeJírů Libor-882-1283269
16.Kanzelsberger MartinKřehnáč Milan8-8-9-7 13610
17.Ako DavidRejent Štěpán         
18.Vřešťál MilanVítek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kanzelsberger Martin13Jírů Libor22
Ako David12Křehnáč Milan40
Vřešťál Milan12Rejent Štěpán12
Meline Jéróme31Vítek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35620:633TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
-8-4-10  0301
2.Vaněk Petr
Klimovič Filip
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
1697  3011
3.Vaněk PetrSedláček Vladimír-13-47-6 1312
4.Klimovič FilipPecka Milan-114-8-7 1313
5.Tvrdý MiroslavSatrapa Jan-107-87-92314
6.Linert MartinMatoušek Jan7-799 3124
7.Klimovič FilipSedláček Vladimír-4-7-2  0325
8.Tvrdý MiroslavPecka Milan-879-683235
9.Linert MartinSatrapa Jan71-83 3145
10.Vaněk PetrMatoušek Jan-6598 3155
11.Tvrdý MiroslavSedláček Vladimír-6-4-8  0356
12.Linert MartinPecka Milan499  3066
13.Vaněk PetrSatrapa Jan896  3076
14.Klimovič FilipMatoušek Jan4-35-10-92377
15.Linert MartinSedláček Vladimír9-7-94-42378
16.Vaněk PetrPecka Milan8710  3088
17.Klimovič FilipSatrapa Jan-9-107-2 1389
18.Tvrdý MiroslavMatoušek Jan-8-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Petr31Sedláček Vladimír40
Klimovič Filip04Pecka Milan13
Tvrdý Miroslav13Satrapa Jan22
Linert Martin31Matoušek Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline