Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:Jírů Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22563:495TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Motyčka Oldřich
Valeš Zbyněk
 
 
55-116 3110
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
1174  3020
3.Jírů LiborMotyčka Oldřich6-96-9-92321
4.Křehnáč MilanValeš Zbyněk2-64-5-132322
5.Rejent ŠtěpánKucharčík Jan-4-9-3  0323
6.Procházka Ivan ml.Radil Milan58-5-8-92324
7.Křehnáč MilanMotyčka Oldřich986  3034
8.Rejent ŠtěpánValeš Zbyněk835  3044
9.Procházka Ivan ml.Kucharčík Jan-7-07683254
10.Jírů LiborRadil Milan89-14-333264
11.Rejent ŠtěpánMotyčka Oldřich-9-9-2  0365
12.Procházka Ivan ml.Valeš Zbyněk858  3075
13.Jírů LiborKucharčík Jan1597  3085
14.Křehnáč MilanRadil Milan-7958 3195
15.Procházka Ivan ml.Motyčka Oldřich64-89 31105
16.Jírů LiborValeš Zbyněk-9    01  
17.Křehnáč MilanKucharčík Jan         
18.Rejent ŠtěpánRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírů Libor21Motyčka Oldřich22
Křehnáč Milan21Valeš Zbyněk12
Rejent Štěpán12Kucharčík Jan12
Procházka Ivan ml.31Radil Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Hubač Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:30314:414TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubač Martin
Nguyen Dominik
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
-86-812-42301
2.Podrazil Václav
Podrazil Vojtěch
 
 
Matoušek Jan
Satrapa Jan
 
 
-98-5-7 1302
3.Hubač MartinSedláček Vladimír-4-9-6  0303
4.Podrazil VáclavPecka Milan-4-6-8  0304
5.Podrazil VojtěchMatoušek Jan6102  3014
6.Nguyen DominikSatrapa Jan-9-610-6 1315
7.Podrazil VáclavSedláček Vladimír-5-6-7  0316
8.Podrazil VojtěchPecka Milan-4-9-5  0317
9.Nguyen DominikMatoušek Jan5611  3027
10.Hubač MartinSatrapa Jan-2-8-6  0328
11.Podrazil VojtěchSedláček Vladimír-5-4-4  0329
12.Nguyen DominikPecka Milan8-6-9-7 13210
13.Hubač MartinMatoušek Jan9-6   11  
14.Podrazil VáclavSatrapa Jan         
15.Nguyen DominikSedláček Vladimír         
16.Hubač MartinPecka Milan         
17.Podrazil VáclavMatoušek Jan         
18.Podrazil VojtěchSatrapa Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubač Martin02Sedláček Vladimír30
Podrazil Václav02Pecka Milan30
Podrazil Vojtěch12Matoušek Jan02
Nguyen Dominik12Satrapa Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:Hamáček Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Maršíková Martina
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:Krajč Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21567:459SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
Vaněk Petr
Šimůnková Veronika
 
 
58-98 3110
2.Hamáček Jan
Maršíková Martina
 
 
Klimovič Filip
Tvrdý Miroslav
 
 
WO    3020
3.Hamáček JanŠimůnková Veronika818  3030
4.Maršíková MartinaVaněk Petr-12-17-8  0331
5.Krajč RudolfTvrdý Miroslav8-9-7-7 1332
6.Uhl JiříKlimovič FilipWO    3042
7.Maršíková MartinaŠimůnková Veronika-7-88-7 1343
8.Krajč RudolfVaněk Petr75-4-3-32344
9.Uhl JiříTvrdý Miroslav8-7109 3154
10.Hamáček JanLinert Martin4811  3064
11.Krajč RudolfŠimůnková Veronika232  3074
12.Uhl JiříVaněk Petr-11-6127-62375
13.Hamáček JanTvrdý Miroslav996  3085
14.Maršíková MartinaLinert Martin4-6-8-3 1386
15.Uhl JiříŠimůnková Veronika-6779 3196
16.Hamáček JanVaněk Petr868  30106
17.Maršíková MartinaTvrdý Miroslav-9-8   02  
18.Krajč RudolfLinert Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hamáček Jan40Šimůnková Veronika13
Maršíková Martina03Vaněk Petr31
Krajč Rudolf12Tvrdý Miroslav12
Uhl Jiří21Linert Martin11
WO20WO02
beHráče Klimkoviče střídal v 1é.zápase hráč Martin Linert u hostujícího družstva



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24594:502TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Ako David
Stejskal Tomáš
 
 
897  3010
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Slováček Jakub
Kanzelsberger Martin
 
 
595  3020
3.Pospíšil JanAko David-693-7-122321
4.Hanzal PetrStejskal Tomáš874  3031
5.Raiser DanKanzelsberger Martin9-2-10-7 1332
6.Červeňák MiroslavSlováček Jakub754  3042
7.Hanzal PetrAko David57-86 3152
8.Raiser DanStejskal Tomáš-8-6-11  0353
9.Červeňák MiroslavKanzelsberger Martin5-9-8393263
10.Pospíšil JanSlováček Jakub-137152 3173
11.Raiser DanAko David-9-82-6 1374
12.Červeňák MiroslavStejskal Tomáš53-10-8-82375
13.Pospíšil JanKanzelsberger Martin4-4-10993285
14.Hanzal PetrSlováček Jakub58-88 3195
15.Červeňák MiroslavAko David-58-93432105
16.Pospíšil JanStejskal Tomáš         
17.Hanzal PetrKanzelsberger Martin         
18.Raiser DanSlováček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Jan21Ako David22
Hanzal Petr30Stejskal Tomáš21
Raiser Dan03Kanzelsberger Martin12
Červeňák Miroslav31Slováček Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28674:624TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Ducháček Josef
 
 
3-20-9973210
2.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Kubelka Martin
Korchak Oleksandr
 
 
8-867 3120
3.Dorko TomášDucháček Josef10-9-88-92321
4.Satorie Michal8-99-5-72322
5.Pacák MiroslavKubelka Martin868  3032
6.Lipták MilanKorchak Oleksandr1037  3042
7.Satorie MichalDucháček Josef-10989 3152
8.Pacák Miroslav-107-7-12 1353
9.Lipták MilanKubelka Martin5108  3063
10.Dorko TomášKorchak Oleksandr-31049 3173
11.Pacák MiroslavDucháček Josef-58-7-7 1374
12.Lipták Milan-13115-11-62375
13.Dorko TomášKubelka Martin-8847 3185
14.Satorie MichalKorchak Oleksandr7-96-773295
15.Lipták MilanDucháček Josef-108-8-9 1396
16.Dorko Tomáš-77-510932106
17.Satorie MichalKubelka Martin4109  30  
18.Pacák MiroslavKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorko Tomáš31Ducháček Josef31
Satorie Michal2131
Pacák Miroslav12Kubelka Martin03
Lipták Milan22Korchak Oleksandr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:27593:568TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
7-478 3110
2.Vorel Martin
Ševčík Ivan
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
4-55-963220
3.Hofman JaroslavKlouček Ondřej8-8-8-8 1321
4.Švec OndřejRadouš Jaromír6-211-7123231
5.Ševčík IvanDomnosil Tomáš-6366 3141
6.Vorel MartinKouba Jan-899-463251
7.Švec OndřejKlouček Ondřej8-810-793261
8.Ševčík IvanRadouš Jaromír7-10-6-9 1362
9.Vorel MartinDomnosil Tomáš-9879 3172
10.Hofman JaroslavKouba Jan7-988 3182
11.Ševčík IvanKlouček Ondřej12-9-10583292
12.Vorel MartinRadouš Jaromír-511-3-12 1393
13.Hofman JaroslavDomnosil Tomáš-108-9-12 1394
14.Švec OndřejKouba Jan9-10104 31104
15.Vorel MartinKlouček Ondřej         
16.Hofman JaroslavRadouš Jaromír         
17.Švec OndřejDomnosil Tomáš         
18.Ševčík IvanKouba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav12Klouček Ondřej12
Švec Ondřej30Radouš Jaromír21
Ševčík Ivan21Domnosil Tomáš12
Vorel Martin21Kouba Jan03
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
Motyčka
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:36466:548Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
847  3010
2.Chovanec Jakub
Motyčka Oldřich
 
 
Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
49-95 3120
3.Kucharčík JanRadouš Jaromír-7-9-6  0321
4.Chovanec JakubKlouček Ondřej-9-10-7  0322
5.Votípka EmanuelBalcar Zdeněk-8-5-6  0323
6.Motyčka OldřichHouška Jaroslav-749-793233
7.Chovanec JakubRadouš Jaromír-5-7-5  0334
8.Votípka EmanuelKlouček Ondřej-4-8-6  0335
9.Motyčka OldřichBalcar Zdeněk77-119 3145
10.Kucharčík JanHouška Jaroslav10810  3055
11.Votípka EmanuelRadouš Jaromír-3-107-3 1356
12.Motyčka OldřichKlouček Ondřej-7-5-9  0357
13.Kucharčík JanBalcar Zdeněk10-5-9653267
14.Radil MilanHouška Jaroslav-5-7-9  0368
15.Motyčka OldřichRadouš Jaromír10-5-3-5 1369
16.Kucharčík JanKlouček Ondřej-8-7-6  03610
17.Radil MilanBalcar Zdeněk         
18.Votípka EmanuelHouška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kucharčík Jan22Radouš Jaromír40
Chovanec Jakub02Klouček Ondřej40
Votípka Emanuel03Balcar Zdeněk12
Motyčka Oldřich22Houška Jaroslav12
Radil Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
Ducháček Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31683:656SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Kubelka Martin
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-7-9-14  0301
2.Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
Vorel Martin
Ševčík Ivan
 
 
1097  3011
3.Khalaila AdamŠvec Ondřej-158-6-5 1312
4.Šíp MartinHofman Jaroslav-6-1314793222
5.Kubelka MartinVorel Martin946  3032
6.Ducháček JosefŠevčík Ivan-3-6-8  0333
7.Šíp MartinŠvec Ondřej-8-666-82334
8.Kubelka MartinHofman Jaroslav-7613-4-52335
9.Ducháček JosefVorel Martin989  3045
10.Khalaila AdamŠevčík Ivan267  3055
11.Kubelka MartinŠvec Ondřej-711-6-9 1356
12.Ducháček JosefHofman Jaroslav-94-8693266
13.Khalaila AdamVorel Martin810-68 3176
14.Šíp MartinŠevčík Ivan-9-45903286
15.Ducháček JosefŠvec Ondřej59-126 3196
16.Khalaila AdamHofman Jaroslav6-9-99-72397
17.Šíp MartinVorel Martin-6717-101232107
18.Kubelka MartinŠevčík Ivan11-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khalaila Adam22Švec Ondřej31
Šíp Martin31Hofman Jaroslav22
Kubelka Martin12Vorel Martin04
Ducháček Josef31Ševčík Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37647:668TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
Peštuka Zdeněk
Lipták Milan
 
 
9-9-8-10 1301
2.Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
-96-6-9 1302
3.Stejskal TomášSatorie Michal46-79 3112
4.Kanzelsberger MartinLipták Milan-5-4-6  0313
5.Vřešťál MilanPacák Miroslav-12-957-82314
6.Meline JérómePeštuka Zdeněk1478  3024
7.Kanzelsberger MartinSatorie Michal-5-9-7  0325
8.Vřešťál MilanLipták Milan889  3035
9.Meline JérómePacák Miroslav12-739 3145
10.Stejskal TomášPeštuka Zdeněk-657-7-92346
11.Vřešťál MilanSatorie Michal-9-77893256
12.Meline JérómeLipták Milan-5-6-7  0357
13.Stejskal TomášPacák Miroslav-57810 3167
14.Kanzelsberger MartinPeštuka Zdeněk-38-116-82368
15.Meline JérómeSatorie Michal68-7-993278
16.Stejskal TomášLipták Milan854  3088
17.Kanzelsberger MartinPacák Miroslav106-8-5-42389
18.Vřešťál MilanPeštuka Zdeněk-7-6-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Tomáš31Satorie Michal13
Kanzelsberger Martin04Lipták Milan22
Vřešťál Milan22Pacák Miroslav22
Meline Jéróme31Peštuka Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37546:582TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linert Martin
Tvrdý Miroslav
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
10-7-55-72301
2.Vaněk Petr
Zeidler Michal
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
-3-28-13 1302
3.Vaněk PetrČerveňák Miroslav4-6-7773212
4.Zeidler MichalHanzal Petr-4-5-8  0313
5.Tvrdý MiroslavPospíšil Jan57-13-223223
6.Linert MartinRaiser Dan3104  3033
7.Zeidler MichalČerveňák Miroslav-9-5-6  0334
8.Tvrdý MiroslavHanzal Petr-8-98-5 1335
9.Linert MartinPospíšil Jan795  3045
10.Vaněk PetrRaiser Dan-7666 3155
11.Tvrdý MiroslavČerveňák Miroslav-4-10-9  0356
12.Linert MartinHanzal Petr-8-8-9  0357
13.Vaněk PetrPospíšil Jan2-9-1010-92358
14.Zeidler MichalRaiser Dan-759-963268
15.Linert MartinČerveňák Miroslav-2-459-62369
16.Vaněk PetrHanzal Petr-6-7-9  03610
17.Zeidler MichalPospíšil Jan         
18.Tvrdý MiroslavRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Petr22Červeňák Miroslav31
Zeidler Michal12Hanzal Petr40
Tvrdý Miroslav12Pospíšil Jan12
Linert Martin22Raiser Dan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21573:519TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
Hořejší Jiří
Maršíková Martina
 
 
878  3010
2.Matoušek Jan
Satrapa Jan
 
 
Hamáček Jan
Uhl Jiří
 
 
-49-29-102311
3.Pecka MilanHamáček Jan-74109 3121
4.Satrapa JanUhl Jiří10-8-6-9 1322
5.Matoušek JanHořejší Jiří5-1053 3132
6.Sedláček VladimírMaršíková Martina1199  3042
7.Satrapa JanHamáček Jan11-1066 3152
8.Matoušek JanUhl Jiří10-5-10-9 1353
9.Sedláček VladimírHořejší Jiří586  3063
10.Pecka MilanMaršíková Martina-89-510-82364
11.Matoušek JanHamáček Jan-10-9-12  0365
12.Sedláček VladimírUhl Jiří-7879 3175
13.Pecka MilanHořejší Jiří8612  3085
14.Satrapa JanMaršíková Martina97-7-1093295
15.Sedláček VladimírHamáček Jan665  30105
16.Pecka MilanUhl Jiří         
17.Satrapa JanHořejší Jiří         
18.Matoušek JanMaršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan21Hamáček Jan13
Satrapa Jan21Uhl Jiří21
Matoušek Jan12Hořejší Jiří03
Sedláček Vladimír40Maršíková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:Procházka Ivan ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:31674:624TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Beránek Václav ml.
Bartošek Jan
 
 
3108  3010
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
10-7-12-7 1311
3.Jírů LiborBeránek Václav ml.-7346 3121
4.Křehnáč MilanBartošek Jan688  3031
5.Rejent ŠtěpánSkopec Daniel11-5-118-52332
6.Procházka Ivan ml.Podrazil Václav-6-96633242
7.Křehnáč MilanBeránek Václav ml.-10-88-6 1343
8.Rejent ŠtěpánBartošek Jan-6-565103253
9.Procházka Ivan ml.Skopec Daniel4-61010 3163
10.Jírů LiborPodrazil Václav313-59 3173
11.Rejent ŠtěpánBeránek Václav ml.4-5-7-10 1374
12.Procházka Ivan ml.Bartošek Jan-117-7-9 1375
13.Jírů LiborSkopec Daniel9-101-9-92376
14.Křehnáč MilanPodrazil Václav144-9-893286
15.Procházka Ivan ml.Beránek Václav ml.-884-463296
16.Jírů LiborBartošek Jan-4139-11532106
17.Křehnáč MilanSkopec Daniel-9888 31  
18.Rejent ŠtěpánPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírů Libor31Beránek Václav ml.22
Křehnáč Milan21Bartošek Jan13
Rejent Štěpán12Skopec Daniel21
Procházka Ivan ml.31Podrazil Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Beránek Václav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35492:575TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Jan
Beránek Václav ml.
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
7-94-9-62301
2.Nguyen Dominik
Sýs Alan
 
 
Motyčka Oldřich
Ambrož Jiří
 
 
-4-3-5  0302
3.Bartošek JanMotyčka Oldřich9-6-5973212
4.Beránek Václav ml.Ambrož Jiří8-7-79-32313
5.Nguyen DominikVotípka Emanuel-8106-683223
6.Sýs AlanKucharčík Jan5-8-9-6 1324
7.Beránek Václav ml.Motyčka Oldřich514-8-9-42325
8.Nguyen DominikAmbrož Jiří-11687 3135
9.Sýs AlanVotípka Emanuel12-8-7-4 1336
10.Bartošek JanKucharčík Jan-6-84-2 1337
11.Nguyen DominikMotyčka Oldřich-8-4-7  0338
12.Sýs AlanAmbrož Jiří-1110-1-10 1339
13.Bartošek JanVotípka Emanuel10108  3049
14.Beránek Václav ml.Kucharčík Jan-8-79-3 13410
15.Sýs AlanMotyčka Oldřich         
16.Bartošek JanAmbrož Jiří         
17.Beránek Václav ml.Votípka Emanuel         
18.Nguyen DominikKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek Jan21Motyčka Oldřich21
Beránek Václav ml.03Ambrož Jiří21
Nguyen Dominik21Votípka Emanuel12
Sýs Alan03Kucharčík Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Krajč Rudolf
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:38499:591TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
Richter Jan
Jírů Libor
 
 
5126  3010
2.Hamáček Jan
Šinákl Jan
 
 
Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
6-73-483220
3.Hamáček JanJírů Libor4-13-1-7 1321
4.Šinákl JanProcházka Ivan ml.-7-5-4  0322
5.Uhl JiříRejent Štěpán6-10-67-72323
6.Krajč RudolfRichter Jan8-5-3-9 1324
7.Šinákl JanJírů Libor-8-6-7  0325
8.Uhl JiříProcházka Ivan ml.99-7-283235
9.Krajč RudolfRejent Štěpán-4-9-7  0336
10.Hamáček JanRichter Jan-83-10-8 1337
11.Uhl JiříJírů Libor-8-1-7  0338
12.Krajč RudolfProcházka Ivan ml.-6910-353248
13.Hamáček JanRejent Štěpán5-89-1183258
14.Šinákl JanRichter Jan-6-610-5 1359
15.Krajč RudolfJírů Libor8-3-67-723510
16.Hamáček JanProcházka Ivan ml.588  30  
17.Šinákl JanRejent Štěpán-8    01  
18.Uhl JiříRichter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hamáček Jan12Jírů Libor40
Šinákl Jan03Procházka Ivan ml.12
Uhl Jiří12Rejent Štěpán21
Krajč Rudolf13Richter Jan30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34403:502TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
12107  3010
2.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
-87-98-62311
3.Pospíšil JanSedláček Vladimír-4-6-8  0312
4.Hanzal PetrPecka Milan-67-8-7 1313
5.Raiser DanSatrapa Jan-2-6-5  0314
6.Červeňák MiroslavMatoušek Jan98-7-1273224
7.Hanzal PetrSedláček Vladimír-6-13-12  0325
8.Raiser DanPecka Milan-7-6-9  0326
9.Červeňák MiroslavSatrapa Jan863  3036
10.Pospíšil JanMatoušek Jan-66-7653246
11.Raiser DanSedláček Vladimír-6-6-4  0347
12.Červeňák MiroslavPecka Milan-7-7-9  0348
13.Pospíšil JanSatrapa Jan-8-99-7 1349
14.Hanzal PetrMatoušek JanWO    03410
15.Červeňák MiroslavSedláček Vladimír         
16.Pospíšil JanPecka Milan         
17.Hanzal PetrSatrapa Jan         
18.Raiser DanMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jan12Sedláček Vladimír30
Hanzal Petr02Pecka Milan30
Raiser Dan03Satrapa Jan21
Červeňák Miroslav21Matoušek Jan02
WO01WO10
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Lipták Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25599:540TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Vaněk Petr
Tvrdý Miroslav
 
 
-8-79-9 1301
2.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Šimůnková Veronika
Hozman Antonín
 
 
691  3011
3.Lipták MilanVaněk Petr-899-793221
4.Pacák MiroslavŠimůnková Veronika-98-4-7 1322
5.Satorie MichalTvrdý Miroslav-5-10-11  0323
6.Dorko TomášHozman Antonín688  3033
7.Pacák MiroslavVaněk Petr6-7-97-62334
8.Satorie MichalŠimůnková Veronika-7-9-8  0335
9.Dorko TomášTvrdý Miroslav626  3045
10.Lipták MilanHozman Antonín879  3055
11.Satorie MichalVaněk Petr-68-69-22356
12.Dorko Tomᚊimůnková Veronika7108  3066
13.Lipták MilanTvrdý Miroslav676  3076
14.Pacák MiroslavHozman Antonín254  3086
15.Dorko TomášVaněk Petr5-7-6-9 1387
16.Lipták MilanŠimůnková Veronika7811  3097
17.Pacák MiroslavTvrdý Miroslav-94-9121032107
18.Satorie MichalHozman Antonín8-89-9632  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan40Vaněk Petr31
Pacák Miroslav22Šimůnková Veronika22
Satorie Michal03Tvrdý Miroslav13
Dorko Tomáš31Hozman Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20508:472TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Meline Jéróme
Vřešťál Milan
 
 
879  3010
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Stejskal Tomáš
Kanzelsberger Martin
 
 
-69-89113220
3.Hofman JaroslavMeline Jéróme-8982 3130
4.Vedral FrantišekStejskal Tomáš-98-9993240
5.Vorel MartinKanzelsberger Martin-7899 3150
6.Švec OndřejVřešťál Milan77-5-763260
7.Vedral FrantišekMeline Jéróme-9-6-1  0361
8.Vorel MartinStejskal Tomáš-410-69-132362
9.Švec OndřejKanzelsberger Martin82-56 3172
10.Hofman JaroslavVřešťál Milan765  3082
11.Vorel MartinMeline Jéróme8-7-9-8 1383
12.Švec OndřejStejskal Tomáš898  3093
13.Hofman JaroslavKanzelsberger Martin76-6-9532103
14.Vedral FrantišekVřešťál Milan         
15.Švec OndřejMeline Jéróme         
16.Hofman JaroslavStejskal Tomáš         
17.Vedral FrantišekKanzelsberger Martin         
18.Vorel MartinVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav30Meline Jéróme21
Vedral František11Stejskal Tomáš12
Vorel Martin12Kanzelsberger Martin03
Švec Ondřej30Vřešťál Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:Radouš Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30683:616Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
38-96 3110
2.Houška Jaroslav
Kouba Jan
 
 
Kubelka Martin
Prokopenko Oleg
 
 
-67-99-62311
3.Kouba JanDucháček Josef-8-99-5 1312
4.Houška JaroslavŠíp Martin487  3022
5.Klouček OndřejProkopenko Oleg539  3032
6.Radouš JaromírKubelka Martin-569-793242
7.Houška JaroslavDucháček Josef-7-98-9 1343
8.Klouček OndřejŠíp Martin812-7-6-52344
9.Radouš JaromírProkopenko Oleg-8610-963254
10.Kouba JanKubelka Martin-6274 3164
11.Klouček OndřejDucháček Josef-8-8-8  0365
12.Radouš JaromírŠíp Martin-11869 3175
13.Kouba JanProkopenko Oleg4-114-11-42376
14.Houška JaroslavKubelka Martin5121  3086
15.Radouš JaromírDucháček Josef77-710 3196
16.Kouba JanŠíp Martin-11-989-92397
17.Houška JaroslavProkopenko Oleg9-7104 31107
18.Klouček OndřejKubelka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouba Jan13Ducháček Josef31
Houška Jaroslav31Šíp Martin22
Klouček Ondřej12Prokopenko Oleg13
Radouš Jaromír40Kubelka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37576:592SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Ambrož Jiří
 
 
Ducháček Josef
Šíp Martin
 
 
2-5610 3110
2.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Prokopenko Oleg
Khalaila Adam
 
 
4-7-61233220
3.Motyčka OldřichDucháček Josef-712-9-4 1321
4.Ambrož JiříKhalaila Adam7-4-9-10 1322
5.Votípka EmanuelŠíp Martin8-628 3132
6.Kucharčík JanProkopenko Oleg4-487 3142
7.Ambrož JiříDucháček Josef10-88-8-82343
8.Votípka EmanuelKhalaila Adam-55-910-102344
9.Kucharčík JanŠíp Martin-5-78-8 1345
10.Motyčka OldřichProkopenko Oleg-9-66-9 1346
11.Votípka EmanuelDucháček Josef88-8-383256
12.Kucharčík JanKhalaila Adam-5-6-9  0357
13.Radil MilanŠíp Martin9-7-9-10 1358
14.Ambrož JiříProkopenko Oleg333  3068
15.Kucharčík JanDucháček Josef-8-7-9  0369
16.Radil MilanKhalaila Adam-9-9-8  03610
17.Ambrož JiříŠíp Martin         
18.Votípka EmanuelProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motyčka Oldřich02Ducháček Josef31
Ambrož Jiří12Khalaila Adam40
Votípka Emanuel21Šíp Martin21
Kucharčík Jan13Prokopenko Oleg12
Radil Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33450:532Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
67-35 3110
2.Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
9412  3020
3.Kanzelsberger MartinBalcar Zdeněk-9-510-4 1321
4.Stejskal TomášRadouš Jaromír-97-4-5 1322
5.Vřešťál MilanKlouček Ondřej-9-8-4  0323
6.Meline JérómeHouška Jaroslav10713  3033
7.Stejskal TomášBalcar Zdeněk1194  3043
8.Vřešťál MilanRadouš Jaromír9-5-7-6 1344
9.Meline JérómeKlouček Ondřej-7-9197-62345
10.Kanzelsberger MartinHouška Jaroslav-6-5-4  0346
11.Vřešťál MilanBalcar Zdeněk-9-9-7  0347
12.Meline JérómeRadouš Jaromír-5-5-3  0348
13.Kanzelsberger MartinKlouček Ondřej3-5-7-8 1349
14.Stejskal TomášHouška Jaroslav69-5-923259
15.Meline JérómeBalcar Zdeněk-6-5-0  03510
16.Kanzelsberger MartinRadouš Jaromír         
17.Stejskal TomášKlouček Ondřej         
18.Vřešťál MilanHouška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kanzelsberger Martin03Balcar Zdeněk31
Stejskal Tomáš21Radouš Jaromír30
Vřešťál Milan03Klouček Ondřej30
Meline Jéróme13Houška Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:40524:612TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Vaněk Petr
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-7-9-6  0301
2.Linert Martin
Hozman Antonín
 
 
Vorel Martin
Vedral František
 
 
-8-7-5  0302
3.Vaněk PetrŠvec Ondřej613-5-473212
4.Hozman AntonínHofman Jaroslav-1-4-3  0313
5.Tvrdý MiroslavVedral František-1012-96-92314
6.Linert MartinVorel Martin8-96-833224
7.Hozman AntonínŠvec Ondřej-3-4-1  0325
8.Tvrdý MiroslavHofman Jaroslav-8-7-10  0326
9.Linert MartinVedral František-8-754-142327
10.Vaněk PetrVorel Martin28-10-663237
11.Tvrdý MiroslavŠvec Ondřej-8-99-10 1338
12.Linert MartinHofman Jaroslav109-9-753248
13.Vaněk PetrVedral František-4-361193258
14.Hozman AntonínVorel Martin-10-89-4 1359
15.Linert MartinŠvec Ondřej8-9-2-7 13510
16.Vaněk PetrHofman Jaroslav         
17.Hozman AntonínVedral František         
18.Tvrdý MiroslavVorel Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Petr30Švec Ondřej31
Hozman Antonín03Hofman Jaroslav21
Tvrdý Miroslav03Vedral František21
Linert Martin22Vorel Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35562:580TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
7-8610 3110
2.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
-67-9-10 1311
3.Pecka MilanDorko Tomáš8-8-8-7 1312
4.Satrapa JanLipták Milan-8-9-6  0313
5.Matoušek JanPacák Miroslav612-106 3123
6.Sedláček VladimírSatorie Michal853  3033
7.Satrapa JanDorko Tomáš-9-10-6  0334
8.Matoušek JanLipták Milan-10-9-5  0335
9.Sedláček VladimírPacák Miroslav-8743 3145
10.Pecka MilanSatorie Michal-29-8-8 1346
11.Matoušek JanDorko Tomáš-486-11-82347
12.Sedláček VladimírLipták Milan-37-8-8 1348
13.Pecka MilanPacák Miroslav-7974 3158
14.Satrapa JanSatorie Michal-7-1078-92359
15.Sedláček VladimírDorko Tomáš67-611 3169
16.Pecka MilanLipták Milan-57-3-6 13610
17.Satrapa JanPacák Miroslav         
18.Matoušek JanSatorie Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan13Dorko Tomáš31
Satrapa Jan03Lipták Milan40
Matoušek Jan12Pacák Miroslav03
Sedláček Vladimír31Satorie Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29615:598TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křehnáč Milan
Richter Jan
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
6-27-593210
2.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Červeňák Miroslav
Hanzal Petr
 
 
-311-3-9 1311
3.Křehnáč MilanČerveňák Miroslav-13-8-9  0312
4.Richter JanHanzal Petr-889-8-62313
5.Rejent ŠtěpánPospíšil Jan7114  3023
6.Procházka Ivan ml.Raiser Dan9-988 3133
7.Richter JanČerveňák Miroslav-8-86-7 1334
8.Rejent ŠtěpánHanzal Petr-7-910-8 1335
9.Procházka Ivan ml.Pospíšil Jan-66-91473245
10.Křehnáč MilanRaiser Dan910-117 3155
11.Rejent ŠtěpánČerveňák Miroslav6-7107 3165
12.Procházka Ivan ml.Hanzal Petr-7-9-10  0366
13.Křehnáč MilanPospíšil Jan688  3076
14.Richter JanRaiser Dan9-728 3186
15.Procházka Ivan ml.Červeňák Miroslav-101047 3196
16.Křehnáč MilanHanzal Petr105-8-2532106
17.Richter JanPospíšil Jan858  30  
18.Rejent ŠtěpánRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křehnáč Milan31Červeňák Miroslav22
Richter Jan12Hanzal Petr31
Rejent Štěpán21Pospíšil Jan03
Procházka Ivan ml.31Raiser Dan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Bartošek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34362:533SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýs Alan
Bartošek Jan
 
 
Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
710-97 3110
2.
 
 
Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
WO    0311
3.Sýs AlanKrajč Rudolf-6465 3121
4.Nguyen DominikHamáček Jan-10-3-9  0322
5.Marek MichalWO    0323
6.Bartošek JanUhl Jiří-910116 3133
7.Nguyen DominikKrajč Rudolf-98-9-2 1334
8.Hamáček JanWO    0335
9.Bartošek JanMarek Michal10-457 3145
10.Sýs AlanUhl Jiří-311-3-5 1346
11.Krajč RudolfWO    0347
12.Bartošek JanHamáček Jan-257-6-52348
13.Sýs AlanMarek Michal1011-8-7-62349
14.Nguyen DominikMaršíková Martina810-2-8-623410
15.Bartošek JanKrajč Rudolf-887  21  
16.Sýs AlanHamáček Jan         
17.Nguyen DominikMarek Michal         
18.Maršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sýs Alan12Krajč Rudolf11
Nguyen Dominik03Hamáček Jan20
Bartošek Jan21Marek Michal11
   Uhl Jiří11
   Maršíková Martina10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35604:618TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Krajč Rudolf
 
 
Kucharčík Jan
Valeš Zbyněk
 
 
1084  3010
2.Hořejší Jiří
Šinákl Jan
 
 
Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
-5-14-7  0311
3.Uhl JiříKucharčík Jan-9884 3121
4.Hořejší JiříAmbrož Jiří-6-7-4  0322
5.Šinákl JanMotyčka Oldřich-5-78-7 1323
6.Krajč RudolfValeš Zbyněk57-49 3133
7.Hořejší JiříKucharčík Jan-57-6673243
8.Šinákl JanAmbrož Jiří-12-8-7  0344
9.Krajč RudolfMotyčka Oldřich-846-6-62345
10.Uhl JiříValeš Zbyněk885  3055
11.Šinákl JanKucharčík Jan12-4-9-8 1356
12.Krajč RudolfAmbrož Jiří-10-10-10  0357
13.Uhl JiříMotyčka Oldřich-121212-6-62358
14.Hořejší JiříValeš Zbyněk554  3068
15.Krajč RudolfKucharčík Jan-798-8-152369
16.Uhl JiříAmbrož Jiří108-104 3179
17.Hořejší JiříMotyčka Oldřich-8-8-10  03710
18.Šinákl JanValeš Zbyněk886  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhl Jiří31Kucharčík Jan22
Hořejší Jiří22Ambrož Jiří31
Šinákl Jan03Motyčka Oldřich40
Krajč Rudolf13Valeš Zbyněk03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15482:393TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Nguyen Dominik
Podrazil Václav
 
 
956  3010
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
663  3020
3.Pospíšil JanBartošek Jan536  3030
4.Hanzal PetrSýs Alan7910  3040
5.Raiser DanNguyen Dominik-881-7-62341
6.Červeňák MiroslavPodrazil Vojtěch9106  3051
7.Hanzal PetrBartošek Jan-6-576-32352
8.Raiser DanSýs Alan7-869 3162
9.Červeňák MiroslavNguyen Dominik6-71012 3172
10.Pospíšil JanPodrazil Vojtěch-9297 3182
11.Raiser DanBartošek Jan569  3092
12.Červeňák MiroslavSýs Alan-8-9-8  0393
13.Pospíšil JanNguyen Dominik-6-7-5  0394
14.Hanzal PetrPodrazil Vojtěch675  30104
15.Červeňák MiroslavBartošek Jan         
16.Pospíšil JanSýs Alan         
17.Hanzal PetrNguyen Dominik         
18.Raiser DanPodrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Jan21Bartošek Jan12
Hanzal Petr21Sýs Alan12
Raiser Dan21Nguyen Dominik21
Červeňák Miroslav21Podrazil Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Lipták Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:41692:705TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
-9959 3110
2.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
-78-7-5 1311
3.Dorko TomášJírů Libor6-98-1173221
4.Satorie MichalKřehnáč Milan-5-116-6 1322
5.Pacák MiroslavRejent Štěpán-9-87683232
6.Lipták MilanProcházka Ivan ml.-987-8-32333
7.Satorie MichalJírů Libor-107-9-10 1334
8.Pacák MiroslavKřehnáč Milan-7842 3144
9.Lipták MilanRejent Štěpán-5-6-7  0345
10.Dorko TomášProcházka Ivan ml.76-104 3155
11.Pacák MiroslavJírů Libor-84-5993265
12.Lipták MilanKřehnáč Milan-6-8-7  0366
13.Dorko TomášRejent Štěpán-109-84-82367
14.Satorie MichalProcházka Ivan ml.-9-611883277
15.Lipták MilanJírů Libor-8-759-92378
16.Dorko TomášKřehnáč Milan-1098-5-62379
17.Satorie MichalRejent Štěpán128-7-6-923710
18.Pacák MiroslavProcházka Ivan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorko Tomáš22Jírů Libor22
Satorie Michal13Křehnáč Milan31
Pacák Miroslav30Rejent Štěpán31
Lipták Milan04Procházka Ivan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26603:560TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
7-99-793210
2.Vedral František
Ševčík Ivan
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
576  3020
3.Hofman JaroslavSedláček Vladimír10-5-1218-92321
4.Vedral FrantišekPecka Milan8-8-99-62322
5.Ševčík IvanSatrapa Jan98-78 3132
6.Švec OndřejMatoušek Jan-813410 3142
7.Vedral FrantišekSedláček Vladimír7-9-8-6 1343
8.Ševčík IvanPecka Milan-8-8-9  0344
9.Švec OndřejSatrapa Jan384  3054
10.Hofman JaroslavMatoušek Jan3138  3064
11.Ševčík IvanSedláček Vladimír-9-8-8  0365
12.Švec OndřejPecka Milan8-39-453275
13.Hofman JaroslavSatrapa Jan6-787 3185
14.Vedral FrantišekMatoušek Jan75-8-973295
15.Švec OndřejSedláček Vladimír4-612-6732105
16.Hofman JaroslavPecka Milan         
17.Vedral FrantišekSatrapa Jan         
18.Ševčík IvanMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav21Sedláček Vladimír31
Vedral František12Pecka Milan21
Ševčík Ivan12Satrapa Jan03
Švec Ondřej40Matoušek Jan03
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19541:442Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Tvrdý Miroslav
Vaněk Petr
 
 
-9-8-8  0301
2.Radouš Jaromír
Domnosil Tomáš
 
 
Linert Martin
Hozman Antonín
 
 
235  3011
3.Houška JaroslavLinert Martin-89109 3121
4.Domnosil TomášVaněk Petr-98-2-7 1322
5.Balcar ZdeněkHozman Antonín614  3032
6.Radouš JaromírTvrdý Miroslav9-958 3142
7.Domnosil TomášLinert Martin-9-987-72343
8.Balcar ZdeněkVaněk Petr1189  3053
9.Radouš JaromírHozman Antonín743  3063
10.Houška JaroslavTvrdý Miroslav1076  3073
11.Balcar ZdeněkLinert Martin-1288-9-82374
12.Radouš JaromírVaněk Petr84-710 3184
13.Houška JaroslavHozman Antonín557  3094
14.Domnosil TomášTvrdý Miroslav-6-9-6  0395
15.Radouš JaromírLinert Martin54-97 31105
16.Houška JaroslavVaněk Petr         
17.Domnosil TomášHozman Antonín         
18.Balcar ZdeněkTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav30Linert Martin22
Domnosil Tomáš03Vaněk Petr12
Balcar Zdeněk21Hozman Antonín03
Radouš Jaromír40Tvrdý Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
Ducháček Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13459:381SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
668  3010
2.Šíp Martin
Ducháček Josef
 
 
Vřešťál Milan
Ako David
 
 
5910  3020
3.Němec FilipAko David-8-8-10  0321
4.Khalaila AdamStejskal Tomáš8-1355 3131
5.Šíp MartinMeline Jéróme611-57 3141
6.Ducháček JosefVřešťál Milan11-108-1133251
7.Khalaila AdamAko David-16676 3161
8.Šíp MartinStejskal Tomáš1089  3071
9.Ducháček JosefMeline Jéróme396  3081
10.Němec FilipVřešťál Milan-12-6-6  0382
11.Šíp MartinAko David-91099 3192
12.Ducháček JosefStejskal Tomáš7-876 31102
13.Němec FilipMeline Jéróme-99-11-9 13  
14.Khalaila AdamVřešťál Milan         
15.Ducháček JosefAko David         
16.Němec FilipStejskal Tomáš         
17.Khalaila AdamMeline Jéróme         
18.Šíp MartinVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Filip02Ako David12
Khalaila Adam20Stejskal Tomáš03
Šíp Martin30Meline Jéróme02
Ducháček Josef30Vřešťál Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:21567:477TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
9-86-7-72301
2.Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
96-7-10-82302
3.Votípka EmanuelStejskal Tomáš-8-783-72303
4.Ambrož JiříMeline Jéróme46-109 3113
5.Kucharčík JanKanzelsberger Martin6-98-833223
6.Motyčka OldřichVřešťál Milan657  3033
7.Ambrož JiříStejskal Tomáš9-697 3143
8.Kucharčík JanMeline Jéróme4-868 3153
9.Motyčka OldřichKanzelsberger Martin6-53-9103263
10.Votípka EmanuelVřešťál Milan-658-1653273
11.Kucharčík JanStejskal Tomáš10-1194 3183
12.Motyčka OldřichMeline Jéróme583  3093
13.Votípka EmanuelKanzelsberger Martin68-4-8732103
14.Ambrož JiříVřešťál Milan7-84-8 22  
15.Motyčka OldřichStejskal Tomáš         
16.Votípka EmanuelMeline Jéróme         
17.Ambrož JiříKanzelsberger Martin         
18.Kucharčík JanVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votípka Emanuel21Stejskal Tomáš12
Ambrož Jiří20Meline Jéróme03
Kucharčík Jan30Kanzelsberger Martin03
Motyčka Oldřich30Vřešťál Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37645:645SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Petr
Šimůnková Veronika
 
 
Šíp Martin
Ducháček Josef
 
 
656  3010
2.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Navrátil Jiří
Khalaila Adam
 
 
-5-1099-82311
3.Vaněk PetrDucháček Josef-89-11663221
4.Šimůnková VeronikaNavrátil Jiří-8-6-9  0322
5.Tvrdý MiroslavKhalaila Adam-679-9-122323
6.Linert MartinŠíp Martin-59-7-7 1324
7.Šimůnková VeronikaDucháček Josef-11-4-5  0325
8.Tvrdý MiroslavNavrátil Jiří11-9-8-8 1326
9.Linert MartinKhalaila Adam-7-76-7 1327
10.Vaněk PetrŠíp Martin-9111110 3137
11.Tvrdý MiroslavDucháček Josef-4-8-1  0338
12.Linert MartinNavrátil Jiří-5453 3148
13.Vaněk PetrKhalaila Adam10-11-81113258
14.Šimůnková VeronikaŠíp Martin3-88-8-72359
15.Linert MartinDucháček Josef86-66 3169
16.Vaněk PetrNavrátil Jiří653  3079
17.Šimůnková VeronikaKhalaila Adam-10611-9-1023710
18.Tvrdý MiroslavŠíp Martin10-9811 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Petr40Ducháček Josef22
Šimůnková Veronika04Navrátil Jiří22
Tvrdý Miroslav03Khalaila Adam31
Linert Martin22Šíp Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26618:561TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Karel
Matoušek Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Kouba Jan
 
 
6-10-69-82301
2.Pecka Milan
Sedláček Vladimír
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
83-613 3111
3.Pecka MilanRadouš Jaromír-9-10-7  0312
4.Matoušek JanKlouček Ondřej9-9-85-62313
5.Hájek KarelBalcar Zdeněk-6-911-5 1314
6.Sedláček VladimírKouba Jan88-87 3124
7.Matoušek JanRadouš Jaromír-9-684-72325
8.Hájek KarelKlouček Ondřej6-4-9-8 1326
9.Sedláček VladimírBalcar Zdeněk484  3036
10.Pecka MilanKouba Jan497  3046
11.Hájek KarelRadouš Jaromír-5-5-7  0347
12.Sedláček VladimírKlouček Ondřej1111-69 3157
13.Pecka MilanBalcar Zdeněk79-95 3167
14.Matoušek JanKouba Jan97-84 3177
15.Sedláček VladimírRadouš Jaromír995  3087
16.Pecka MilanKlouček Ondřej786  3097
17.Matoušek JanBalcar Zdeněk538  30107
18.Hájek KarelKouba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan31Radouš Jaromír31
Matoušek Jan22Klouček Ondřej22
Hájek Karel03Balcar Zdeněk13
Sedláček Vladimír40Kouba Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35612:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
876  3010
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Vorel Martin
Vedral František
 
 
1376  3020
3.Jírů LiborŠvec Ondřej-12-8-7  0321
4.Křehnáč MilanHofman Jaroslav-10-7-4  0322
5.Rejent ŠtěpánVedral František7-7-72-42323
6.Procházka Ivan ml.Vorel Martin-5-5-10  0324
7.Křehnáč MilanŠvec Ondřej-8-46-7 1325
8.Rejent ŠtěpánHofman Jaroslav-7799 3135
9.Procházka Ivan ml.Vedral František-5-6-2  0336
10.Jírů LiborVorel Martin58-78 3146
11.Rejent ŠtěpánŠvec Ondřej-5-9-7  0347
12.Procházka Ivan ml.Hofman Jaroslav10-5-91073257
13.Jírů LiborVedral František-8778 3167
14.Křehnáč MilanVorel Martin96-105 3177
15.Procházka Ivan ml.Švec Ondřej6-10-10-7 1378
16.Jírů LiborHofman Jaroslav8-87-3-82379
17.Křehnáč MilanVedral František82-49 3189
18.Rejent ŠtěpánVorel Martin104-75 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírů Libor22Švec Ondřej40
Křehnáč Milan22Hofman Jaroslav22
Rejent Štěpán22Vedral František22
Procházka Ivan ml.13Vorel Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19556:439AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Siblík Michal
Peštuka Zdeněk
 
 
874  3010
2.Bartošek Jan
Nguyen Dominik
 
 
Pacák Miroslav
Dorko Tomáš
 
 
12-8-59113220
3.Kubový JanDorko Tomáš-931-10-72321
4.Beránek Václav ml.Pacák Miroslav297  3031
5.Nguyen DominikPeštuka Zdeněk-9814 3141
6.Bartošek JanSiblík Michal776  3051
7.Beránek Václav ml.Dorko Tomáš-85-11573261
8.Nguyen DominikPacák Miroslav-77-11-7 1362
9.Bartošek JanPeštuka Zdeněk785  3072
10.Kubový JanSiblík Michal725  3082
11.Nguyen DominikDorko Tomáš-86-8-8 1383
12.Bartošek JanPacák Miroslav-6-37853293
13.Kubový JanPeštuka Zdeněk-9-978-122394
14.Beránek Václav ml.Siblík Michal647  30104
15.Bartošek JanDorko Tomáš         
16.Kubový JanPacák Miroslav         
17.Beránek Václav ml.Peštuka Zdeněk         
18.Nguyen DominikSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubový Jan12Dorko Tomáš21
Beránek Václav ml.30Pacák Miroslav12
Nguyen Dominik12Peštuka Zdeněk12
Bartošek Jan30Siblík Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33434:506TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Krajč Rudolf
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
-57-9-8 1301
2.Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
-9-3-4  0302
3.Hořejší JiříHanzal Petr9-6-6-10 1303
4.Maršíková MartinaČerveňák Miroslav89-64 3113
5.Krajč RudolfPospíšil Jan-77-8-9 1314
6.Hamáček JanRaiser Dan-984-7-72315
7.Maršíková MartinaHanzal Petr10-1212-1083225
8.Krajč RudolfČerveňák Miroslav-1010-9-10 1326
9.Hamáček JanPospíšil Jan16-14-7-7 1327
10.Hořejší JiříRaiser Dan9-810-9-72328
11.Joska TomášHanzal Petr-2-9-5  0329
12.Hamáček JanČerveňák Miroslav-8-8-8  03210
13.Hořejší JiříPospíšil Jan         
14.Maršíková MartinaRaiser Dan         
15.Hamáček JanHanzal Petr         
16.Hořejší JiříČerveňák Miroslav         
17.Maršíková MartinaPospíšil Jan         
18.Joska TomášRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořejší Jiří02Hanzal Petr21
Maršíková Martina20Červeňák Miroslav21
Krajč Rudolf02Pospíšil Jan20
Hamáček Jan03Raiser Dan20
Joska Tomáš01   
V. 11. kole střídal domácího hráče Rudolfa Krajče domácí hráč Tomáš Joska



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25554:529TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
6-79-893210
2.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
716-76 3120
3.Raiser DanMotyčka Oldřich7-8-6-8 1321
4.Hanzal PetrVotípka Emanuel69-717 3131
5.Pospíšil JanRadil Milan-9785 3141
6.Červeňák MiroslavKucharčík Jan999  3051
7.Hanzal PetrMotyčka Oldřich-12-54-6 1352
8.Pospíšil JanVotípka Emanuel-4-574143262
9.Červeňák MiroslavRadil Milan6-7-4463272
10.Raiser DanKucharčík Jan-6-11-5  0373
11.Pospíšil JanMotyčka Oldřich-83-10993283
12.Červeňák MiroslavVotípka Emanuel893  3093
13.Raiser DanRadil Milan-3-69-7 1394
14.Hanzal PetrKucharčík Jan-6-693232104
15.Červeňák MiroslavMotyčka Oldřich26-9  21  
16.Raiser DanVotípka Emanuel         
17.Hanzal PetrRadil Milan         
18.Pospíšil JanKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raiser Dan03Motyčka Oldřich21
Hanzal Petr21Votípka Emanuel03
Pospíšil Jan30Radil Milan12
Červeňák Miroslav30Kucharčík Jan12
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Lipták Milan
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18520:446TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Maršíková Martina
Hořejší Jiří
 
 
-78610 3110
2.Pacák Miroslav
Peštuka Zdeněk
 
 
Uhl Jiří
Marek Michal
 
 
776  3020
3.Peštuka ZdeněkUhl Jiří-8-7-4  0321
4.Pacák MiroslavMarek Michal729  3031
5.Lipták MilanMaršíková Martina988  3041
6.Dorko TomášHořejší Jiří74-9-913251
7.Pacák MiroslavUhl Jiří56-4-3-72352
8.Lipták MilanMarek Michal7-87-733262
9.Dorko TomášMaršíková Martina8-88-893272
10.Peštuka ZdeněkHořejší Jiří746  3082
11.Lipták MilanUhl Jiří9-10109 3192
12.Dorko TomášMarek Michal9-87-10-92393
13.Peštuka ZdeněkMaršíková Martina6-141210 31103
14.Pacák MiroslavHořejší Jiří-79-71 22  
15.Dorko TomášUhl Jiří         
16.Peštuka ZdeněkMarek Michal         
17.Pacák MiroslavMaršíková Martina         
18.Lipták MilanHořejší Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peštuka Zdeněk21Uhl Jiří21
Pacák Miroslav11Marek Michal12
Lipták Milan30Maršíková Martina03
Dorko Tomáš21Hořejší Jiří02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29628:591TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Bartošek Jan
Beránek Václav ml.
 
 
49-9-7103210
2.Vedral František
Vorel Martin
 
 
Hubač Martin
Podrazil Václav
 
 
9710  3020
3.Hofman JaroslavBartošek Jan-89-910123230
4.Vedral FrantišekBeránek Václav ml.-7-8-9  0331
5.Vorel MartinPodrazil Václav-9-82-9 1332
6.Švec OndřejHubač Martin-9627 3142
7.Vedral FrantišekBartošek Jan-10-9-7  0343
8.Vorel MartinBeránek Václav ml.-81189 3153
9.Švec OndřejPodrazil Václav-8-1197-82354
10.Hofman JaroslavHubač Martin689  3064
11.Vorel MartinBartošek Jan-9-8-8  0365
12.Švec OndřejBeránek Václav ml.-109-9-8 1366
13.Hofman JaroslavPodrazil Václav988  3076
14.Vedral FrantišekHubač Martin-10-9-4  0377
15.Švec OndřejBartošek Jan8-979 3187
16.Hofman JaroslavBeránek Václav ml.98-97 3197
17.Ševčík IvanPodrazil Václav588  30107
18.Vorel MartinHubač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav40Bartošek Jan22
Vedral František03Beránek Václav ml.22
Vorel Martin12Podrazil Václav22
Švec Ondřej22Hubač Martin12
Ševčík Ivan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18514:450Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
996  3010
2.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
-98-7963220
3.Houška JaroslavJírů Libor-6989 3130
4.Klouček OndřejKřehnáč Milan78-77 3140
5.Balcar ZdeněkRejent Štěpán8-96-8-82341
6.Radouš JaromírProcházka Ivan ml.558  3051
7.Klouček OndřejJírů Libor-88513 3161
8.Balcar ZdeněkKřehnáč Milan9-8-1-7 1362
9.Radouš JaromírRejent Štěpán564  3072
10.Houška JaroslavProcházka Ivan ml.-98-10-8 1373
11.Balcar ZdeněkJírů Libor58-106 3183
12.Radouš JaromírKřehnáč Milan85-59 3193
13.Houška JaroslavRejent Štěpán-888-8832103
14.Klouček OndřejProcházka Ivan ml.989  30  
15.Radouš JaromírJírů Libor         
16.Houška JaroslavKřehnáč Milan         
17.Klouček OndřejRejent Štěpán         
18.Balcar ZdeněkProcházka Ivan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houška Jaroslav21Jírů Libor03
Klouček Ondřej20Křehnáč Milan12
Balcar Zdeněk12Rejent Štěpán12
Radouš Jaromír30Procházka Ivan ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19482:457SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
10107  3010
2.Šíp Martin
Navrátil Jiří
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
10-5106 3120
3.Khalaila AdamSedláček Vladimír-58-3-8 1321
4.Šíp MartinPecka Milan-9410-8103231
5.Němec FilipSatrapa Jan85-99 3141
6.Navrátil JiříMatoušek Jan9-896 3151
7.Šíp MartinSedláček Vladimír-75-3-7 1352
8.Němec FilipPecka Milan9-7-9933262
9.Navrátil JiříSatrapa Jan6106  3072
10.Khalaila AdamMatoušek Jan1011-311 3182
11.Němec FilipSedláček Vladimír-7-3-8  0383
12.Navrátil JiříPecka Milan4-36-513293
13.Khalaila AdamSatrapa Jan7910  30103
14.Šíp MartinMatoušek Jan-799-8432  
15.Navrátil JiříSedláček Vladimír         
16.Khalaila AdamPecka Milan         
17.Šíp MartinSatrapa Jan         
18.Němec FilipMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Khalaila Adam21Sedláček Vladimír30
Šíp Martin11Pecka Milan03
Němec Filip21Satrapa Jan03
Navrátil Jiří30Matoušek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:32463:527TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
-10446 3110
2.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Kulveit Jonáš
Vaněk Petr
 
 
-6-4-4  0311
3.Meline JérómeLinert Martin107-8-6-92312
4.Vřešťál MilanVaněk Petr811-12-5-32313
5.Kanzelsberger MartinKulveit Jonáš-7-1010-11 1314
6.Stejskal TomášTvrdý Miroslav-1089-8-102315
7.Vřešťál MilanLinert Martin-6-4-1  0316
8.Kanzelsberger MartinVaněk Petr-6-56-7 1317
9.Stejskal TomášKulveit Jonáš993  3027
10.Meline JérómeTvrdý Miroslav811-96 3137
11.Kanzelsberger MartinLinert Martin9-9-11-7 1338
12.Stejskal TomášVaněk Petr-4610-4-62339
13.Meline JérómeKulveit Jonáš10-8-9-5 13310
14.Vřešťál MilanTvrdý Miroslav         
15.Stejskal TomášLinert Martin         
16.Meline JérómeVaněk Petr         
17.Vřešťál MilanKulveit Jonáš         
18.Kanzelsberger MartinTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Meline Jéróme12Linert Martin30
Vřešťál Milan02Vaněk Petr30
Kanzelsberger Martin03Kulveit Jonáš21
Stejskal Tomáš12Tvrdý Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35447:496TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
79-8-853210
2.Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
Vaněk Petr
Kulveit Jonáš
 
 
66-8-8-72311
3.Votípka EmanuelLinert Martin-6-78-9 1312
4.Radil MilanVaněk Petr97-4-7-82313
5.Kucharčík JanKulveit Jonáš-6-69-8 1314
6.Motyčka OldřichTvrdý Miroslav610-6-1253224
7.Radil MilanLinert Martin-9-2-5  0325
8.Kucharčík JanVaněk Petr-10-8-12  0326
9.Motyčka OldřichKulveit Jonáš-8253 3136
10.Votípka EmanuelTvrdý Miroslav-6-8-10  0337
11.Kucharčík JanLinert Martin4-9-9-7 1338
12.Motyčka OldřichVaněk Petr-10-8-6  0339
13.Votípka EmanuelKulveit Jonáš-9-6-10  03310
14.Radil MilanTvrdý Miroslav9-10   11  
15.Motyčka OldřichLinert Martin         
16.Votípka EmanuelVaněk Petr         
17.Radil MilanKulveit Jonáš         
18.Kucharčík JanTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votípka Emanuel03Linert Martin30
Radil Milan02Vaněk Petr30
Kucharčík Jan03Kulveit Jonáš21
Motyčka Oldřich21Tvrdý Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38739:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Milan
Matuška František
 
 
Stejskal Tomáš
Fišer Josef
 
 
-6-7-5  0301
2.Satrapa Jan
Matoušek Jan
 
 
Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
-896-7-92302
3.Satrapa JanKanzelsberger Martin-1098-5103212
4.Matuška FrantišekStejskal Tomáš-6156-1083222
5.Matoušek JanVřešťál Milan45-9-9-92323
6.Pecka MilanFišer Josef746  3033
7.Matuška FrantišekKanzelsberger Martin-9-575-72334
8.Matoušek JanStejskal Tomáš2-27-7-32335
9.Pecka MilanVřešťál Milan13127  3045
10.Satrapa JanFišer Josef-9-13-6  0346
11.Matoušek JanKanzelsberger Martin-857-9-92347
12.Pecka MilanStejskal Tomáš665  3057
13.Satrapa JanVřešťál Milan-7-875-72358
14.Matuška FrantišekFišer Josef-8-69-10 1359
15.Pecka MilanKanzelsberger Martin5-497 3169
16.Satrapa JanStejskal Tomáš7-84-1063279
17.Matuška FrantišekVřešťál Milan88-6-983289
18.Matoušek JanFišer Josef7-77-843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Satrapa Jan22Kanzelsberger Martin22
Matuška František22Stejskal Tomáš13
Matoušek Jan13Vřešťál Milan22
Pecka Milan40Fišer Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Jírů Libor
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16501:393TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírů Libor
Křehnáč Milan
 
 
Navrátil Jiří
Šíp Martin
 
 
-97-9-9 1301
2.Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
Ducháček Josef
Khalaila Adam
 
 
-96113 3111
3.Jírů LiborDucháček Josef-496-743221
4.Křehnáč MilanNavrátil Jiří06-1110 3131
5.Rejent ŠtěpánKhalaila Adam-6-75-10 1332
6.Procházka Ivan ml.Šíp Martin-6785 3142
7.Křehnáč MilanDucháček Josef1388  3052
8.Rejent ŠtěpánNavrátil Jiří765  3062
9.Procházka Ivan ml.Khalaila Adam-886-5-82363
10.Jírů LiborŠíp Martin82-98 3173
11.Rejent ŠtěpánDucháček Josef544  3083
12.Procházka Ivan ml.Navrátil Jiří6-365 3193
13.Jírů LiborKhalaila Adam648  30103
14.Křehnáč MilanŠíp Martin5    10  
15.Procházka Ivan ml.Ducháček Josef         
16.Jírů LiborNavrátil Jiří         
17.Křehnáč MilanKhalaila Adam         
18.Rejent ŠtěpánŠíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírů Libor30Ducháček Josef03
Křehnáč Milan20Navrátil Jiří03
Rejent Štěpán21Khalaila Adam21
Procházka Ivan ml.21Šíp Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30326:415Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Skopec Daniel
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
-78-7-6 1301
2.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
-89-810-72302
3.Bláha TomášRadouš Jaromír-6-5-7  0303
4.Beránek Václav ml.Klouček Ondřej7-67-9-52304
5.Skopec DanielBalcar Zdeněk9-8-7-8 1305
6.Kubový JanHouška Jaroslav-97-89-102306
7.Beránek Václav ml.Radouš Jaromír-79-7-6 1307
8.Skopec DanielKlouček Ondřej-7-8-7  0308
9.Kubový JanBalcar Zdeněk9-8-7-9 1309
10.Bláha TomášHouška Jaroslav-7-6-5  03010
11.Skopec DanielRadouš Jaromír         
12.Kubový JanKlouček Ondřej         
13.Bláha TomášBalcar Zdeněk         
14.Beránek Václav ml.Houška Jaroslav         
15.Kubový JanRadouš Jaromír         
16.Bláha TomášKlouček Ondřej         
17.Beránek Václav ml.Balcar Zdeněk         
18.Skopec DanielHouška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Tomáš02Radouš Jaromír20
Beránek Václav ml.02Klouček Ondřej20
Skopec Daniel02Balcar Zdeněk20
Kubový Jan02Houška Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35541:584TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
9-87-993210
2.Hořejší Jiří
Krajč Rudolf
 
 
Čuda Jan
Krauz Samuel
 
 
-3-3-8  0311
3.Marek MichalHofman Jaroslav8810  3021
4.Maršíková MartinaVedral František-69-9-12 1322
5.Hořejší JiříČuda Jan-6-8-7  0323
6.Krajč RudolfKrauz Samuel-5-8108-152324
7.Maršíková MartinaHofman Jaroslav-8-3-11  0325
8.Hořejší JiříVedral František-9-8-8  0326
9.Krajč RudolfČuda Jan4106  3036
10.Marek MichalKrál Martin8-9-10-12 1337
11.Hořejší JiříHofman Jaroslav-8-9-8  0338
12.Krajč RudolfVedral František7-879 3148
13.Marek MichalČuda Jan9-78-9-102349
14.Maršíková MartinaKrál Martin-89-7783259
15.Krajč RudolfHofman Jaroslav5-98-9-823510
16.Marek MichalVedral František         
17.Maršíková MartinaČuda Jan         
18.Hořejší JiříKrál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Michal12Hofman Jaroslav31
Maršíková Martina12Vedral František21
Hořejší Jiří03Čuda Jan21
Krajč Rudolf22Krauz Samuel10
   Král Martin11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25595:552TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Hájek Luděk st.
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
8-1499 3110
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Dorko Tomáš
Peštuka Zdeněk
 
 
-9-769-92311
3.Hanzal PetrDorko Tomáš6-10-7-8 1312
4.Hájek Luděk st.Peštuka Zdeněk12-268 3122
5.Pospíšil JanSatorie Michal-9-76-8 1323
6.Červeňák MiroslavPacák Miroslav877  3033
7.Hájek Luděk st.Dorko Tomáš-8-5-6  0334
8.Pospíšil JanPeštuka Zdeněk10410  3044
9.Červeňák MiroslavSatorie Michal48-99 3154
10.Hanzal PetrPacák Miroslav67-8-1153264
11.Pospíšil JanDorko Tomáš-106-7-10 1365
12.Červeňák MiroslavPeštuka Zdeněk8711  3075
13.Hanzal PetrSatorie Michal69-89 3185
14.Hájek Luděk st.Pacák Miroslav-6-8-6  0386
15.Červeňák MiroslavDorko Tomáš8-91010 3196
16.Hanzal PetrPeštuka Zdeněk766  30106
17.Hájek Luděk st.Satorie Michal         
18.Pospíšil JanPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzal Petr31Dorko Tomáš31
Hájek Luděk st.12Peštuka Zdeněk04
Pospíšil Jan12Satorie Michal12
Červeňák Miroslav40Pacák Miroslav12
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:34584:602TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
-1011-75-82301
2.Lipták Milan
Dorko Tomáš
 
 
Ambrož Jiří
Motyčka Oldřich
 
 
8710  3011
3.Lipták MilanMotyčka Oldřich-76-75-102312
4.Pacák MiroslavAmbrož Jiří8-8-8-8 1313
5.Satorie MichalKucharčík Jan-10719 3123
6.Dorko TomášVotípka Emanuel109-7-8-112324
7.Pacák MiroslavMotyčka Oldřich-7-7108-42325
8.Satorie MichalAmbrož Jiří-11-10-9  0326
9.Dorko TomášKucharčík Jan20-118-10-82327
10.Lipták MilanVotípka Emanuel10-7-5-3 1328
11.Satorie MichalMotyčka Oldřich-6798 3138
12.Dorko TomášAmbrož Jiří6-17-963248
13.Lipták MilanKucharčík Jan284  3058
14.Pacák MiroslavVotípka Emanuel-9-5-3  0359
15.Dorko TomášMotyčka Oldřich-6-107-9 13510
16.Lipták MilanAmbrož Jiří4    10  
17.Pacák MiroslavKucharčík Jan         
18.Satorie MichalVotípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan12Motyčka Oldřich31
Pacák Miroslav03Ambrož Jiří21
Satorie Michal21Kucharčík Jan12
Dorko Tomáš13Votípka Emanuel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:32432:485TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
Raiser Dan
Pospíšil Jan
 
 
12-10-7-11 1301
2.Vedral František
Ševčík Ivan
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
7-9-10-6 1302
3.Hofman JaroslavČerveňák Miroslav-8-99-8 1303
4.Ševčík IvanHanzal Petr-448-6-132304
5.Vedral FrantišekPospíšil Jan-7-885-82305
6.Švec OndřejRaiser Dan78-8-2-42306
7.Ševčík IvanČerveňák Miroslav8-9-5-8 1307
8.Čuda JanHanzal Petr8-15-2-4 1308
9.Švec OndřejPospíšil Jan-8-73383218
10.Hofman JaroslavRaiser Dan354  3028
11.Čuda JanČerveňák Miroslav-3-7-6  0329
12.Švec OndřejHanzal Petr-49-8-7 13210
13.Hofman JaroslavPospíšil Jan         
14.Ševčík IvanRaiser Dan         
15.Švec OndřejČerveňák Miroslav         
16.Hofman JaroslavHanzal Petr         
17.Ševčík IvanPospíšil Jan         
18.Čuda JanRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Jaroslav11Červeňák Miroslav30
Ševčík Ivan02Hanzal Petr30
Vedral František01Pospíšil Jan11
Švec Ondřej12Raiser Dan11
Čuda Jan02   
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17530:449Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
-6-489-82301
2.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
4510  3011
3.Houška JaroslavMaršíková Martina768  3021
4.Klouček OndřejUhl Jiří89-9-8133231
5.Balcar ZdeněkKrajč Rudolf554  3041
6.Radouš JaromírMarek Michal13-810-9-82342
7.Klouček OndřejMaršíková Martina12-9117 3152
8.Balcar ZdeněkUhl Jiří-7-8-10  0353
9.Radouš JaromírKrajč Rudolf7611  3063
10.Houška JaroslavMarek Michal-7-9-10  0364
11.Balcar ZdeněkMaršíková Martina-710710 3174
12.Radouš JaromírUhl Jiří763  3084
13.Houška JaroslavKrajč Rudolf955  3094
14.Klouček OndřejMarek Michal37-109 31104
15.Radouš JaromírMaršíková Martina         
16.Houška JaroslavUhl Jiří         
17.Klouček OndřejKrajč Rudolf         
18.Balcar ZdeněkMarek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav21Maršíková Martina03
Klouček Ondřej30Uhl Jiří12
Balcar Zdeněk21Krajč Rudolf03
Radouš Jaromír21Marek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:Duchček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12440:382SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Ducháček Josef
 
 
Beránek Václav ml.
Nguyen Dominik
 
 
-9972 3110
2.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
Bartošek Jan
Sýs Alan
 
 
-9-810-6 1311
3.Khalaila AdamBeránek Václav ml.5108  3021
4.Šíp MartinBartošek Jan9-1359 3131
5.Němec FilipNguyen Dominik769  3041
6.Ducháček JosefSýs Alan8-5-3563251
7.Šíp MartinBeránek Václav ml.888  3061
8.Němec FilipBartošek Jan-4139-593271
9.Ducháček JosefNguyen Dominik-9987 3181
10.Khalaila AdamSýs Alan1149  3091
11.Němec FilipBeránek Václav ml.-10-9109832101
12.Ducháček JosefBartošek Jan         
13.Khalaila AdamNguyen Dominik         
14.Šíp MartinSýs Alan         
15.Ducháček JosefBeránek Václav ml.         
16.Khalaila AdamBartošek Jan         
17.Šíp MartinNguyen Dominik         
18.Němec FilipSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khalaila Adam20Beránek Václav ml.03
Šíp Martin20Bartošek Jan02
Němec Filip30Nguyen Dominik02
Ducháček Josef20Sýs Alan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40