Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Mach Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19512:468TJ AVIA Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Jež Dominik
 
 
Havránek Jakub
Veselý Filip
 
 
8710  3010
2.Zázvorka Jan
Mach Jakub
 
 
Matějka Zdeněk
Šobáň Radek
 
 
8-8-7-6 1311
3.Toula VladimírMatějka Zdeněk5-6-8-6 1312
4.Mach JakubŠobáň Radek9-9-5-7 1313
5.Zázvorka JanHavránek Jakub867  3023
6.Jež DominikVeselý Filip6610  3033
7.Mach JakubMatějka Zdeněk9-7-78-32334
8.Zázvorka JanŠobáň Radek-48-6843244
9.Jež DominikHavránek Jakub759  3054
10.Toula VladimírVeselý Filip-56-5993264
11.Zázvorka JanMatějka Zdeněk-88116 3174
12.Jež DominikŠobáň Radek789  3084
13.Toula VladimírHavránek Jakub657  3094
14.Mach JakubVeselý Filip84-8-8832104
15.Jež DominikMatějka Zdeněk         
16.Toula VladimírŠobáň Radek         
17.Mach JakubHavránek Jakub         
18.Zázvorka JanVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toula Vladimír21Matějka Zdeněk21
Mach Jakub12Šobáň Radek12
Zázvorka Jan30Havránek Jakub03
Jež Dominik30Veselý Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:28699:546TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Šimeček Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Vožický Bohumil
Průša Ondřej ml.
 
 
Kočí Štěpán
Kantor Jan
 
 
14-12-811-62311
3.Průša Ondřej ml.Kantor Jan-87-7-3 1312
4.Marat FilipKohlmannová Aneta574  3022
5.Vožický BohumilKočí Štěpán776  3032
6.Šimeček JanWO    3042
7.Marat FilipKantor Jan11117  3052
8.Vožický BohumilKohlmannová Aneta1210-5-9-112353
9.Šimeček JanKočí Štěpán7-810-8-82354
10.Průša Ondřej ml.WO    3064
11.Vožický BohumilKantor Jan7-8-7-5 1365
12.Šimeček JanKohlmannová Aneta97-10-10-42366
13.Průša Ondřej ml.Kočí Štěpán-4-81211-82367
14.Marat FilipWO    3077
15.Šimeček JanKantor Jan-13-10-8  0378
16.Průša Ondřej ml.Kohlmannová Aneta-8-66883288
17.Marat FilipKočí Štěpán5-6-8893298
18.Vožický BohumilWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Průša Ondřej ml.12Kantor Jan31
Marat Filip30Kohlmannová Aneta22
Vožický Bohumil12Kočí Štěpán22
Šimeček Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:182TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Kára Petr
Eberl Milan
 
 
Fišer Petr
Fišer Martin
 
 
51010  3020
3.Plch Jiří st.WO    3030
4.Hrabě VáclavFišer Petr9105  3040
5.Eberl MilanFišer Martin6-689 3150
6.Kára PetrPastír Jiří66-87 3160
7.Hrabě VáclavWO    3070
8.Eberl MilanFišer Petr286  3080
9.Kára PetrFišer Martin-9888 3190
10.Plch Jiří st.Pastír Jiří684  30100
11.Eberl Milan         
12.Kára PetrFišer Petr         
13.Plch Jiří st.Fišer Martin         
14.Hrabě VáclavPastír Jiří         
15.Kára Petr         
16.Plch Jiří st.Fišer Petr         
17.Hrabě VáclavFišer Martin         
18.Eberl MilanPastír Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Plch Jiří st.10Fišer Petr02
Hrabě Václav10Fišer Martin02
Eberl Milan20Pastír Jiří02
Kára Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11443:338TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Luděk
Huleš Jiří
 
 
Michálek David
Hrdlic Roman
 
 
5106  3010
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Brothánek Jan
Jiroš Martin
 
 
48-44 3120
3.Sedláček LuděkBrothánek Jan768  3030
4.Abrahám PetrJiroš Martin567  3040
5.Huleš JiříMichálek David6-768 3150
6.Dušek ZdeněkHrdlic Roman1166  3060
7.Abrahám PetrBrothánek Jan11-9-8-9 1361
8.Huleš JiříJiroš Martin9-4-1-6 1362
9.Dušek ZdeněkMichálek David867  3072
10.Sedláček LuděkHrdlic Roman1054  3082
11.Jamrich RobertBrothánek Jan384  3092
12.Dušek ZdeněkJiroš Martin-7-76-12 1393
13.Sedláček LuděkMichálek David545  30103
14.Abrahám PetrHrdlic Roman         
15.Dušek ZdeněkBrothánek Jan         
16.Sedláček LuděkJiroš Martin         
17.Abrahám PetrMichálek David         
18.Jamrich RobertHrdlic Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Luděk30Brothánek Jan12
Abrahám Petr11Jiroš Martin21
Huleš Jiří11Michálek David03
Dušek Zdeněk21Hrdlic Roman02
Jamrich Robert10   
Střídání v zápase



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28627:623TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
Herrmann Vít
Svatoš Daniel
 
 
8-79-693210
2.Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-98-78-12311
3.Marek VladimírHerrmann Vít9-998 3121
4.Hanzal PetrLipták Ondřej-101098 3131
5.Pícha DavidČečák Milan-5-476-222332
6.Hozman BohumilSvatoš Daniel7-899 3142
7.Hanzal PetrHerrmann Vít-67-8983252
8.Pícha DavidLipták Ondřej-87-9-9 1353
9.Hozman BohumilČečák Milan-78-7-7 1354
10.Marek VladimírSvatoš Daniel-5-78773264
11.Pícha DavidHerrmann Vít-55-55-52365
12.Hozman BohumilLipták Ondřej-8879 3175
13.Marek VladimírČečák Milan-7-8-6  0376
14.Hanzal PetrSvatoš Daniel1296  3086
15.Hozman BohumilHerrmann Vít877  3096
16.Marek VladimírLipták Ondřej879  30106
17.Hanzal PetrČečák Milan         
18.Pícha DavidSvatoš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír31Herrmann Vít13
Hanzal Petr30Lipták Ondřej13
Pícha David03Čečák Milan30
Hozman Bohumil31Svatoš Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34681:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
9-6-65-92301
2.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
6-4711 3111
3.Bláha MilanČihák Josef st.-3-6811103221
4.Cihlář MatějJiroušek Pavel-99914 3131
5.Filip MichalKrenk Tomáš-1068-10-92332
6.Rychlý TomášKohout Radek3-8143 3142
7.Cihlář MatějČihák Josef st.7-6-4-7 1343
8.Filip MichalJiroušek Pavel-11-6-6  0344
9.Rychlý TomášKrenk Tomáš669  3054
10.Bláha MilanKohout Radek-85-9-10 1355
11.Filip MichalČihák Josef st.9108  3065
12.Rychlý TomášJiroušek Pavel5-9-108-72366
13.Bláha MilanKrenk Tomáš9123  3076
14.Cihlář MatějKohout Radek-8118-563286
15.Rychlý TomášČihák Josef st.-9-16-7 1387
16.Bláha MilanJiroušek Pavel-5-9-7  0388
17.Cihlář MatějKrenk Tomáš697  3098
18.Filip MichalKohout Radek-1311-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan22Čihák Josef st.22
Cihlář Matěj31Jiroušek Pavel31
Filip Michal13Krenk Tomáš13
Rychlý Tomáš22Kohout Radek22
Nejsou

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS