Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:Blažková Anežka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35751:737TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
Klouček Pavel
Kantor Jan
 
 
-878-7-92301
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Annayev Sanjar
Kohlmannová Aneta
 
 
7-811-963211
3.Blažek JanKantor Jan-810-15-2 1312
4.Šobáň RadekAnnayev Sanjar10-911-5-52313
5.Matějka ZdeněkKlouček Pavel7810  3023
6.Vu Duy TiepKohlmannová Aneta6-739 3133
7.Šobáň RadekKantor Jan1089  3043
8.Matějka ZdeněkAnnayev Sanjar77-10-9-82344
9.Vu Duy TiepKlouček Pavel9-5710 3154
10.Blažek JanKohlmannová Aneta-88-4693264
11.Matějka ZdeněkKantor Jan-118-7-7 1365
12.Vu Duy TiepAnnayev Sanjar-810-57-102366
13.Blažek JanKlouček Pavel8-8-9-8 1367
14.Šobáň RadekKohlmannová Aneta-8-87-6 1368
15.Vu Duy TiepKantor Jan98-106 3178
16.Blažek JanAnnayev Sanjar13-7-81163288
17.Šobáň RadekKlouček Pavel7-3412 3198
18.Matějka ZdeněkKohlmannová Aneta7-8312 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan22Kantor Jan22
Šobáň Radek22Annayev Sanjar31
Matějka Zdeněk22Klouček Pavel13
Vu Duy Tiep31Kohlmannová Aneta13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28595:598TJ AVIA Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Hanzlík Tomáš
 
 
Pastír Jiří
Veselý Luboš
 
 
WO    0301
2.Jež Dominik
Žydel Jan
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
68-6-6123211
3.Jež DominikTůma Ladislav3413  3021
4.Žydel JanFišer Petr8-89-9-32322
5.Hanzlík TomášPastír Jiří-4-10119-32323
6.Toula VladimírVeselý Luboš6-87-8103233
7.Žydel JanTůma Ladislav9-8-57103243
8.Hanzlík TomášFišer Petr7-108-10-62344
9.Toula VladimírPastír Jiří8-887 3154
10.Jež DominikVeselý Luboš-8689 3164
11.Hanzlík TomášTůma Ladislav-10-9-6  0365
12.Toula VladimírFišer Petr88-97 3175
13.Jež DominikPastír Jiří8-97-953285
14.Žydel JanVeselý Luboš8-87-7103295
15.Toula VladimírTůma Ladislav898  30105
16.Jež DominikFišer Petr         
17.Žydel JanPastír Jiří         
18.Hanzlík TomášVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jež Dominik30Tůma Ladislav13
Žydel Jan21Fišer Petr21
Hanzlík Tomáš03Pastír Jiří12
Toula Vladimír40Veselý Luboš03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:19541:489TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Marat Filip
 
 
Jiroš Martin
Michálek David
 
 
-68-81173210
2.Průša Martin
Kotlorz Lukáš
 
 
Brothánek Jan
Kárník Tomáš
 
 
76-5-793220
3.Průša MartinKárník Tomáš-3-99933230
4.Kotlorz LukášBrothánek Jan39-9-12-42331
5.Marat FilipJiroš Martin9-343 3141
6.Bialas FilipMichálek David8712  3051
7.Kotlorz LukášKárník Tomáš59-2-7-42352
8.Marat FilipBrothánek Jan99-75 3162
9.Bialas FilipJiroš Martin10-6914 3172
10.Průša MartinMichálek David1036  3082
11.Marat FilipKárník Tomáš-8-10149-112383
12.Bialas FilipBrothánek Jan-7724 3193
13.Průša MartinJiroš Martin997  30103
14.Kotlorz LukášMichálek David         
15.Bialas FilipKárník Tomáš         
16.Průša MartinBrothánek Jan         
17.Kotlorz LukášJiroš Martin         
18.Marat FilipMichálek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Martin30Kárník Tomáš21
Kotlorz Lukáš02Brothánek Jan12
Marat Filip21Jiroš Martin03
Bialas Filip30Michálek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17465:395TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Herrmann Vít
Stránský Zdeněk
 
 
87-610 3110
2.Beneš Karel
Eberl Milan
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-8-8-8  0311
3.Hrabě VáclavStránský Zdeněk849  3021
4.Beneš KarelLipták Ondřej58-6-5103231
5.Eberl MilanHerrmann Vít-88-6-5 1332
6.Plch Jiří st.Čečák Milan67-410 3142
7.Beneš KarelStránský Zdeněk-5647 3152
8.Eberl MilanLipták Ondřej-43-5-4 1353
9.Plch Jiří st.Herrmann Vít293  3063
10.Hrabě VáclavČečák Milan430  3073
11.Eberl MilanStránský Zdeněk10-87-10103283
12.Plch Jiří st.Lipták Ondřej685  3093
13.Hrabě VáclavHerrmann Vít-8578 31103
14.Beneš KarelČečák Milan-96-8-7 13  
15.Plch Jiří st.Stránský Zdeněk         
16.Hrabě VáclavLipták Ondřej         
17.Beneš KarelHerrmann Vít         
18.Eberl MilanČečák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabě Václav30Stránský Zdeněk03
Beneš Karel20Lipták Ondřej12
Eberl Milan12Herrmann Vít12
Plch Jiří st.30Čečák Milan02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29625:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Luděk
Jamrich Robert
 
 
Jiroušek Pavel
Nosál Martin
 
 
1181  3010
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Kremla Tomáš
Krenk Tomáš
 
 
859  3020
3.Jamrich RobertKremla Tomáš-99-11-11 1321
4.Sedláček LuděkJiroušek Pavel64-912 3131
5.Abrahám PetrKrenk Tomáš-7-9-8  0332
6.Dušek ZdeněkNosál Martin6108  3042
7.Sedláček LuděkKremla Tomáš9-11118 3152
8.Abrahám PetrJiroušek Pavel-8-3-8  0353
9.Dušek ZdeněkKrenk Tomáš-5-7-10  0354
10.Jamrich RobertKohout Radek10165  3064
11.Abrahám PetrKremla Tomáš-13-55-8 1365
12.Dušek ZdeněkJiroušek Pavel-79-8-6 1366
13.Jamrich RobertKrenk Tomáš10127  3076
14.Sedláček LuděkKohout Radek1095  3086
15.Dušek ZdeněkKremla Tomáš9-7-9-10 1387
16.Jamrich RobertJiroušek Pavel107-9-9-112388
17.Sedláček LuděkKrenk Tomáš991  3098
18.Abrahám PetrKohout Radek-7-8-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamrich Robert22Kremla Tomáš31
Sedláček Luděk40Jiroušek Pavel31
Abrahám Petr04Krenk Tomáš22
Dušek Zdeněk13Nosál Martin01
   Kohout Radek12
Střídání hosté Nosál/Kohout



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23543:520TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
Matuna Václav
Mirovský Ondřej
 
 
-9-6-7  0301
2.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Rychlý Tomáš
Bláha Milan
 
 
7-7-68113211
3.Marek VladimírRychlý Tomáš6118  3021
4.Hanzal PetrBláha Milan-59-5-9 1322
5.Laube PetrMirovský Ondřej8-97-673232
6.Hozman BohumilMatuna Václav98-77 3142
7.Hanzal PetrRychlý Tomáš8-6-76-102343
8.Laube PetrBláha Milan64-28 3153
9.Hozman BohumilMirovský Ondřej8-786 3163
10.Marek VladimírMatuna Václav79-99 3173
11.Laube PetrRychlý Tomáš77-5-1553283
12.Hozman BohumilBláha Milan-9-7-4  0384
13.Marek VladimírMirovský Ondřej8-1595 3194
14.Hanzal PetrMatuna Václav61210  30104
15.Hozman BohumilRychlý Tomáš         
16.Marek VladimírBláha Milan         
17.Hanzal PetrMirovský Ondřej         
18.Laube PetrMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír30Rychlý Tomáš12
Hanzal Petr12Bláha Milan21
Laube Petr30Mirovský Ondřej03
Hozman Bohumil21Matuna Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline