Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20510:483Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-109-9893210
2.Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
Vu Duy Tiep
Matějka Zdeněk
 
 
-671011 3120
3.Bláha MilanVu Duy Tiep11912  3030
4.Cihlář MatějMatějka Zdeněk11-697 3140
5.Filip MichalŠobáň Radek-7-6-5  0341
6.Rychlý TomášBlažek Jan-9939 3151
7.Cihlář MatějVu Duy Tiep-6-10-7  0352
8.Filip MichalMatějka Zdeněk748  3062
9.Rychlý Tomᚊobáň Radek10-6-8-5 1363
10.Bláha MilanBlažek Jan476  3073
11.Filip MichalVu Duy Tiep1083  3083
12.Rychlý TomášMatějka Zdeněk-6-710-9 1384
13.Bláha MilanŠobáň Radek10-886 3194
14.Cihlář MatějBlažek Jan-99-58932104
15.Rychlý TomášVu Duy Tiep-9    01  
16.Bláha MilanMatějka Zdeněk         
17.Cihlář MatějŠobáň Radek         
18.Filip MichalBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Milan30Vu Duy Tiep12
Cihlář Matěj21Matějka Zdeněk12
Filip Michal21Šobáň Radek21
Rychlý Tomáš12Blažek Jan03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25583:540TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
Hozman Bohumil
Pícha David
 
 
8-8-89103210
2.Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
Hanzal Petr
Marek Vladimír
 
 
-6-6-6  0311
3.Krenk TomášHozman Bohumil-99-6-6 1312
4.Jiroušek PavelMarek Vladimír8-1110-9-62313
5.Kohout RadekHanzal Petr-6-881083223
6.Čihák Josef st.Pícha David8-833 3133
7.Jiroušek PavelHozman Bohumil8-6-91083243
8.Kohout RadekMarek Vladimír128-88 3153
9.Čihák Josef st.Hanzal Petr885  3063
10.Krenk TomášPícha David56-88 3173
11.Kohout RadekHozman Bohumil-9989 3183
12.Čihák Josef st.Marek Vladimír-910-9-12 1384
13.Krenk TomášHanzal Petr-88-91093294
14.Jiroušek PavelPícha David-10125 31104
15.Čihák Josef st.Hozman Bohumil         
16.Krenk TomášMarek Vladimír         
17.Jiroušek PavelHanzal Petr         
18.Kohout RadekPícha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krenk Tomáš21Hozman Bohumil12
Jiroušek Pavel21Marek Vladimír21
Kohout Radek30Hanzal Petr03
Čihák Josef st.21Pícha David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:36408:523TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Celler Jiří
Herrmann Vít
 
 
Huleš Jiří
Jamrich Robert
 
 
-9-7-9  0301
2.Čečák Milan
Hladík Ivo
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-85-7-9 1302
3.Celler JiříJamrich Robert-8-5-4  0303
4.Stránský ZdeněkDušek Zdeněk-99-58-72304
5.Čečák MilanAbrahám Petr-3-89-8 1305
6.Herrmann VítHuleš Jiří6-94-283215
7.Stránský ZdeněkJamrich Robert10-7-5-6 1316
8.Čečák MilanDušek Zdeněk8-4-5-9 1317
9.Herrmann VítAbrahám Petr8-79-663227
10.Celler JiříHuleš Jiří-8-108-10 1328
11.Čečák MilanJamrich RobertWO    0329
12.Herrmann VítDušek Zdeněk-78-9893239
13.Celler JiříAbrahám Petr-11-6-4  03310
14.Stránský ZdeněkHuleš Jiří         
15.Herrmann VítJamrich Robert         
16.Celler JiříDušek Zdeněk         
17.Stránský ZdeněkAbrahám Petr         
18.Čečák MilanHuleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Celler Jiří03Jamrich Robert20
Stránský Zdeněk02Dušek Zdeněk21
Čečák Milan02Abrahám Petr21
Herrmann Vít30Huleš Jiří11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:32269:448TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek David
Jiroš Martin
 
 
Tichý Květoslav
Eberl Milan
 
 
-85-12-6 1301
2.
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
WO    0302
3.Plch Jiří st.WO    0303
4.Jiroš MartinEberl Milan-8-77683213
5.Michálek DavidTichý Květoslav-8-6-4  0314
6.Brothánek JanHrabě Václav-16-8-4  0315
7.Jiroš MartinPlch Jiří st.-13-6-3  0316
8.Michálek DavidEberl Milan-810-4-2 1317
9.Brothánek JanTichý Květoslav1089  3027
10.Hrabě VáclavWO    0328
11.Michálek DavidPlch Jiří st.-6-9-8  0329
12.Brothánek JanEberl Milan856  3039
13.Tichý KvětoslavWO    03310
14.Jiroš MartinHrabě Václav         
15.Brothánek JanPlch Jiří st.         
16.Eberl Milan         
17.Jiroš MartinTichý Květoslav         
18.Michálek DavidHrabě Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jiroš Martin11Plch Jiří st.20
Michálek David03Eberl Milan12
Brothánek Jan21Tichý Květoslav11
   Hrabě Václav10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:Fišer Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31624:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Peřina Tadeáš
Remunda Alexandros Matheos
 
 
12-8-9-8 1301
2.Veselý Luboš
Pastír Jiří
 
 
Marat Filip
Bialas Filip
 
 
648  3011
3.Pastír JiříPeřina Tadeáš-6-69-10 1312
4.Tůma LadislavBialas Filip784  3022
5.Veselý LubošMarat Filip79-9-943232
6.Fišer PetrRemunda Alexandros Matheos-10-410-9 1333
7.Tůma LadislavPeřina Tadeáš10-78-7-72334
8.Veselý LubošBialas Filip5610  3044
9.Fišer PetrMarat Filip-75-6-6 1345
10.Pastír JiříRemunda Alexandros Matheos8610  3055
11.Veselý LubošPeřina Tadeáš-6-7-8  0356
12.Fišer PetrBialas Filip7910  3066
13.Pastír JiříMarat Filip-8-5-9  0367
14.Tůma LadislavRemunda Alexandros Matheos8-99-8103277
15.Fišer PetrPeřina Tadeáš-99-6-7 1378
16.Pastír JiříBialas Filip889  3088
17.Tůma LadislavMarat Filip-98-4-7 1389
18.Veselý LubošRemunda Alexandros Matheos415  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastír Jiří22Peřina Tadeáš40
Tůma Ladislav22Bialas Filip04
Veselý Luboš31Marat Filip31
Fišer Petr13Remunda Alexandros Matheos13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33616:636AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Annayev Sanjar
Kohlmannová Aneta
 
 
Taraňko Mikhail
Mach Jakub
 
 
9-8-6-6 1301
2.Klouček Pavel
Kantor Jan
 
 
Peršl Martin
Toula Vladimír
 
 
853  3011
3.Klouček PavelTaraňko Mikhail-5-67-3 1312
4.Kantor JanToula Vladimír3-52-643222
5.Kohlmannová AnetaPeršl Martin-4-1-7  0323
6.Annayev SanjarMach Jakub-45-9613233
7.Kantor JanTaraňko Mikhail-6-97-7 1334
8.Kohlmannová AnetaToula Vladimír-5169-6-42335
9.Annayev SanjarPeršl Martin969  3045
10.Klouček PavelMach Jakub869  3055
11.Kohlmannová AnetaTaraňko Mikhail-6-7-9  0356
12.Annayev SanjarToula Vladimír-3210-783266
13.Klouček PavelPeršl Martin10911  3076
14.Kantor JanMach Jakub12129  3086
15.Annayev SanjarTaraňko Mikhail-14-4-5  0387
16.Klouček PavelToula Vladimír9-7106 3197
17.Kantor JanPeršl Martin-5-97-5 1398
18.Kohlmannová AnetaMach Jakub-66-89632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Pavel31Taraňko Mikhail40
Kantor Jan22Toula Vladimír13
Kohlmannová Aneta13Peršl Martin22
Annayev Sanjar31Mach Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline