Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24592:505TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
-856-933210
2.Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
Žydel Jan
Mach Jakub
 
 
526  3020
3.Blažek JanToula Vladimír-10-107-8 1321
4.Šobáň RadekŽydel Jan1-10108 3131
5.Matějka ZdeněkMach Jakub3-945 3141
6.Vu Duy TiepPeršl Martin-8-11-9  0342
7.Šobáň RadekToula Vladimír-9-3-9  0343
8.Matějka ZdeněkŽydel Jan1177  3053
9.Vu Duy TiepMach Jakub8134  3063
10.Blažek JanPeršl Martin109-7-573273
11.Matějka ZdeněkToula Vladimír108-135 3183
12.Vu Duy TiepŽydel Jan4-1099 3193
13.Blažek JanMach Jakub5-7-5-11 1394
14.Šobáň RadekPeršl Martin6-62-11-92395
15.Vu Duy TiepToula Vladimír8-1298 31105
16.Blažek JanŽydel Jan         
17.Šobáň RadekMach Jakub         
18.Matějka ZdeněkPeršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan12Toula Vladimír22
Šobáň Radek12Žydel Jan03
Matějka Zdeněk30Mach Jakub12
Vu Duy Tiep31Peršl Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:30693:628AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Dlask Marek
 
 
Hampl Pavel
Kotlorz Lukáš
 
 
-4-845-92301
2.Kohlmannová Aneta
Annayev Sanjar
 
 
Marat Filip
Maushart Milan
 
 
-57108 3111
3.Kantor JanMaushart Milan-9-694-82312
4.Kohlmannová AnetaHampl Pavel10-99-9103222
5.Dlask MarekMarat Filip-59-97-82323
6.Annayev SanjarKotlorz Lukáš833  3033
7.Kohlmannová AnetaMaushart Milan-85-9-8 1334
8.Dlask MarekHampl Pavel112-6-873244
9.Annayev SanjarMarat Filip9-123-8-92345
10.Kantor JanKotlorz Lukáš225  3055
11.Dlask MarekMaushart Milan87-107 3165
12.Annayev SanjarHampl Pavel76-78 3175
13.Kantor JanMarat Filip28-15-2-42376
14.Kohlmannová AnetaKotlorz Lukáš5-2-510123286
15.Annayev SanjarMaushart Milan-105109 3196
16.Kantor JanHampl Pavel-5-81561032106
17.Kohlmannová AnetaMarat Filip7-10-5-8 13  
18.Dlask MarekKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Jan22Maushart Milan22
Kohlmannová Aneta21Hampl Pavel04
Dlask Marek21Marat Filip30
Annayev Sanjar31Kotlorz Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37465:583TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Martin
Pastír Jiří
 
 
Plch Jiří st.
Srnka Jan
 
 
-5-7-9  0301
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
68-49 3111
3.Tůma LadislavSrnka Jan-5-510-6 1312
4.Fišer PetrKára Petr-9878 3122
5.Fišer MartinPlch Jiří st.9-779 3132
6.Pastír JiříPluska Oleh11-5-4-10 1333
7.Fišer PetrSrnka Jan-5-5-2  0334
8.Fišer MartinKára Petr-7889 3144
9.Pastír JiříPlch Jiří st.-7-3-9  0345
10.Tůma LadislavPluska Oleh-10865 3155
11.Fišer MartinSrnka Jan8-4-8-5 1356
12.Pastír JiříKára Petr-9-8-3  0357
13.Tůma LadislavPlch Jiří st.-5-8-3  0358
14.Fišer PetrPluska Oleh-4-210933268
15.Pastír JiříSrnka Jan-5-6-8  0369
16.Tůma LadislavKára Petr8-3-5-9 13610
17.Fišer PetrPlch Jiří st.         
18.Fišer MartinPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Ladislav13Srnka Jan40
Fišer Petr21Kára Petr22
Fišer Martin21Plch Jiří st.21
Pastír Jiří04Pluska Oleh12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33435:504TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brothánek Jan
Michálek David
 
 
Huleš Jiří
Jamrich Robert
 
 
-10-9-8  0301
2.Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
5-753 3111
3.Kratochvíl KarelJamrich Robert6-9-9-8 1312
4.Michálek DavidDušek Zdeněk-10-4-3  0313
5.Jiroš MartinAbrahám Petr-7-7-5  0314
6.Brothánek JanHuleš Jiří109-87 3124
7.Michálek DavidJamrich Robert-0-7-5  0325
8.Jiroš MartinDušek Zdeněk8-688 3135
9.Brothánek JanAbrahám Petr884  3045
10.Kratochvíl KarelHuleš Jiří-8-5710-42346
11.Jiroš MartinJamrich Robert9-6-5-6 1347
12.Brothánek JanDušek Zdeněk-95-78-62348
13.Kratochvíl KarelAbrahám Petr-6-69-10 1349
14.Michálek DavidHuleš Jiří-10-6-8  03410
15.Brothánek JanJamrich Robert         
16.Kratochvíl KarelDušek Zdeněk         
17.Michálek DavidAbrahám Petr         
18.Jiroš MartinHuleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Karel03Jamrich Robert30
Michálek David03Dušek Zdeněk21
Jiroš Martin12Abrahám Petr21
Brothánek Jan21Huleš Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:27659:565TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
-71088 3110
2.Herrmann Vít
Stránský Zdeněk
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
86-98 3120
3.Lipták OndřejHozman Bohumil8-862 3130
4.Čečák MilanMarek Vladimír1066  3040
5.Stránský ZdeněkHanzal Petr-28-57-152341
6.Herrmann VítLaube Petr8-212-6-72342
7.Čečák MilanHozman Bohumil875  3052
8.Stránský ZdeněkMarek Vladimír2-7-95-32353
9.Herrmann VítHanzal Petr899  3063
10.Lipták OndřejLaube Petr-11-58-5 1364
11.Stránský ZdeněkHozman Bohumil-5-993-92365
12.Herrmann VítMarek Vladimír4WO   3075
13.Lipták OndřejHanzal Petr-597-8-82376
14.Čečák MilanLaube Petr3510  3086
15.Herrmann VítHozman Bohumil-7-8-7  0387
16.Lipták OndřejMarek VladimírWO    3097
17.Čečák MilanHanzal Petr10-10-7-6 1398
18.Stránský ZdeněkLaube Petr557  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lipták Ondřej12Hozman Bohumil22
Čečák Milan31Marek Vladimír12
Stránský Zdeněk13Hanzal Petr31
Herrmann Vít22Laube Petr22
WO10WO01
hráč hostů ve 12 utkání (Marek V) vzdal utkání pro zranění za stavu 8:4 v prvním setě utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:Krenk Tmáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kremla Tomáš
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29622:632TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroušek Pavel
Čihák Josef st.
 
 
Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
96-69 3110
2.Krenk Tomáš
Kremla Tomáš
 
 
Mirovský Ondřej
Bláha Milan
 
 
WO    0311
3.Krenk TomášRychlý Tomáš-6-6-6  0312
4.Jiroušek PavelBláha Milan9-8913 3122
5.Kohout RadekMirovský Ondřej785  3032
6.Čihák Josef st.Filip Michal4610  3042
7.Jiroušek PavelRychlý Tomáš8-8-610-62343
8.Kohout RadekBláha Milan6-789 3153
9.Čihák Josef st.Mirovský Ondřej8-699 3163
10.Krenk TomášFilip Michal717  3073
11.Kohout RadekRychlý Tomáš9-98-6-12374
12.Čihák Josef st.Bláha Milan-138-88-92375
13.Krenk TomášMirovský Ondřej8-6-812-22376
14.Jiroušek PavelFilip Michal9-7-6883286
15.Čihák Josef st.Rychlý Tomáš8-697 3196
16.Krenk TomášBláha Milan9-9-9-11 1397
17.Jiroušek PavelMirovský Ondřej65-98 31107
18.Kohout RadekFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krenk Tomáš13Rychlý Tomáš31
Jiroušek Pavel31Bláha Milan22
Kohout Radek21Mirovský Ondřej13
Čihák Josef st.31Filip Michal03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS