Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Jiroušek Pavel
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27597:537TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
Knobloch Miroslav
Matějka Zdeněk
 
 
-868-8113210
2.Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-5-7-7  0311
3.Krenk TomášMatějka Zdeněk7-78-673221
4.Jiroušek PavelŠobáň Radek977  3031
5.Kohout RadekKnobloch Miroslav-78-6-8 1332
6.Čihák Josef st.Blažek Jan83-65 3142
7.Jiroušek PavelMatějka Zdeněk94-88 3152
8.Kohout RadekŠobáň Radek11106  3062
9.Čihák Josef st.Knobloch Miroslav567  3072
10.Krenk TomášBlažek Jan56-10-7-92373
11.Kohout RadekMatějka Zdeněk-7-10-8  0374
12.Čihák Josef st.Šobáň Radek441  3084
13.Krenk TomášKnobloch Miroslav-4-98-10 1385
14.Jiroušek PavelBlažek Jan-7666 3195
15.Čihák Josef st.Matějka Zdeněk-78-9-8 1396
16.Krenk Tomᚊobáň Radek4-10-881032106
17.Jiroušek PavelKnobloch Miroslav         
18.Kohout RadekBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krenk Tomáš22Matějka Zdeněk22
Jiroušek Pavel30Šobáň Radek04
Kohout Radek12Knobloch Miroslav21
Čihák Josef st.31Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28605:557Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Stránský Zdeněk
Herrmann Vít
 
 
9-4-7-8 1301
2.Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-98-8-6 1302
3.Rychlý TomášHerrmann Vít8-89-1033212
4.Cihlář MatějLipták Ondřej-8747 3122
5.Filip MichalČečák Milan-10-95-8 1323
6.Bláha MilanStránský Zdeněk669  3033
7.Cihlář MatějHerrmann Vít-79-10873243
8.Filip MichalLipták Ondřej11-756 3153
9.Bláha MilanČečák Milan-6-6-8  0354
10.Rychlý TomášStránský Zdeněk7-74-753264
11.Filip MichalHerrmann Vít-7-8-9  0365
12.Bláha MilanLipták Ondřej2810  3075
13.Rychlý TomášČečák Milan4-8-712-42376
14.Cihlář MatějStránský Zdeněk-41176 3186
15.Bláha MilanHerrmann Vít-713109 3196
16.Rychlý TomášLipták Ondřej416  30106
17.Cihlář MatějČečák Milan         
18.Filip MichalStránský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rychlý Tomáš31Herrmann Vít13
Cihlář Matěj30Lipták Ondřej04
Filip Michal12Čečák Milan30
Bláha Milan31Stránský Zdeněk03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33636:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manko Viktor
Laube Petr
 
 
Brothánek Jan
Horčák Martin
 
 
-5-7-6  0301
2.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
-53-7-8 1302
3.Hozman BohumilBrothánek Jan-6-7-6  0303
4.Laube PetrKratochvíl Karel2811  3013
5.Manko ViktorJiroš Martin8-877 3123
6.Hanzal PetrHorčák Martin-7784 3133
7.Laube PetrBrothánek Jan7-11-8-5 1334
8.Manko ViktorKratochvíl Karel289  3044
9.Hanzal PetrJiroš Martin-7-8106113254
10.Hozman BohumilHorčák Martin-6-826-82355
11.Manko ViktorBrothánek Jan-9-12-8  0356
12.Hanzal PetrKratochvíl Karel589  3066
13.Hozman BohumilJiroš Martin-7-8-8  0367
14.Laube PetrHorčák Martin565  3077
15.Hanzal PetrBrothánek Jan78-9-7-92378
16.Hozman BohumilKratochvíl Karel-7639 3188
17.Laube PetrJiroš Martin-8834 3198
18.Manko ViktorHorčák Martin88-9-6-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hozman Bohumil13Brothánek Jan40
Laube Petr31Kratochvíl Karel04
Manko Viktor22Jiroš Martin13
Hanzal Petr31Horčák Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11434:325TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamrich Robert
Sedláček Luděk
 
 
Fišer Martin
Pastír Jiří
 
 
1364  3010
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
210-9-293220
3.Jamrich RobertFišer Martin8-1058 3130
4.Abrahám PetrFišer Petr4-997 3140
5.Huleš JiříTůma Ladislav948  3050
6.Sedláček LuděkPastír Jiří433  3060
7.Abrahám PetrFišer Martin585  3070
8.Huleš JiříFišer Petr-2793 3180
9.Dušek ZdeněkTůma Ladislav7-6-12-10 1381
10.Jamrich RobertPastír Jiří-8-72343291
11.Huleš JiříFišer Martin9-9138 31101
12.Dušek ZdeněkFišer Petr4-9   11  
13.Jamrich RobertTůma Ladislav         
14.Abrahám PetrPastír Jiří         
15.Dušek ZdeněkFišer Martin         
16.Jamrich RobertFišer Petr         
17.Abrahám PetrTůma Ladislav         
18.Huleš JiříPastír Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamrich Robert20Fišer Martin03
Abrahám Petr20Fišer Petr02
Huleš Jiří30Tůma Ladislav11
Sedláček Luděk10Pastír Jiří02
Dušek Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37688:695AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Květoslav
Eberl Milan
 
 
Kohlmannová Aneta
Annayev Sanjar
 
 
-105-95103210
2.Srnka Jan
Pluska Oleh
 
 
Klouček Pavel
Dlask Marek
 
 
8-412-7113220
3.Srnka JanAnnayev Sanjar289  3030
4.Eberl MilanKlouček Pavel-787-8-52331
5.Pluska OlehKohlmannová Aneta10-10-7-6 1332
6.Tichý KvětoslavDlask Marek-12-6-7  0333
7.Eberl MilanAnnayev Sanjar91011  3043
8.Pluska OlehKlouček Pavel-7-6-8  0344
9.Tichý KvětoslavKohlmannová Aneta77-74 3154
10.Srnka JanDlask Marek-998-993264
11.Pluska OlehAnnayev Sanjar9-79-9-52365
12.Tichý KvětoslavKlouček Pavel-8-87-5 1366
13.Srnka JanKohlmannová Aneta-10-10-8  0367
14.Eberl MilanDlask Marek9-4-78-102368
15.Tichý KvětoslavAnnayev Sanjar355  3078
16.Srnka JanKlouček Pavel-99-99-62379
17.Eberl MilanKohlmannová Aneta979  3089
18.Pluska OlehDlask Marek-1066-6-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srnka Jan22Annayev Sanjar13
Eberl Milan22Klouček Pavel40
Pluska Oleh04Kohlmannová Aneta22
Tichý Květoslav22Dlask Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28621:496TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Maushart Milan
 
 
Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
6-9-10873210
2.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
WO    3020
3.Benák JanTaraňko Mikhail-12-2-7  0321
4.Marat FilipToula Vladimír-38-6-9 1322
5.Maushart MilanŽydel Jan4-10-151173232
6.Benák VítPeršl MartinWO    3042
7.Marat FilipTaraňko Mikhail659  3052
8.Maushart MilanToula Vladimír-8-108-9 1353
9.Benák VítŽydel Jan853  3063
10.Benák JanPeršl MartinWO    3073
11.Maushart MilanTaraňko Mikhail-499-10193283
12.Benák VítToula Vladimír-5-2-8  0384
13.Benák JanŽydel Jan2-9-711-112385
14.Marat FilipPeršl MartinWO    3095
15.Benák VítTaraňko Mikhail610-9-8-62396
16.Benák JanToula Vladimír-5-4-7  0397
17.Marat FilipŽydel Jan4-544 31107
18.Maushart MilanPeršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benák Jan03Taraňko Mikhail22
Marat Filip21Toula Vladimír40
Maushart Milan21Žydel Jan13
Benák Vít12   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline