Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19547:461TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
Benák Vít
Benák Jan
 
 
67-75 3110
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Marat Filip
Bialas Filip
 
 
697  3020
3.Blažek JanBialas Filip-610-9-8 1321
4.Šobáň RadekBenák Vít54-5-8-92322
5.Matějka ZdeněkMarat Filip584  3032
6.Vu Duy TiepBenák Jan89-11-953242
7.Šobáň RadekBialas Filip47-10-573252
8.Matějka ZdeněkBenák Vít-96-85-72353
9.Vu Duy TiepMarat Filip-8119-9103263
10.Blažek JanBenák Jan119-54 3173
11.Matějka ZdeněkBialas Filip795  3083
12.Vu Duy TiepBenák Vít2-1279 3193
13.Blažek JanMarat Filip78-911 31103
14.Šobáň RadekBenák Jan4119  30  
15.Vu Duy TiepBialas Filip         
16.Blažek JanBenák Vít         
17.Šobáň RadekMarat Filip         
18.Matějka ZdeněkBenák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan21Bialas Filip12
Šobáň Radek11Benák Vít21
Matějka Zdeněk21Marat Filip03
Vu Duy Tiep30Benák Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36607:607TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
Plch Jiří st.
Srnka Jan
 
 
-1088-8-82301
2.Mach Jakub
Taraňko Mikhail
 
 
Pluska Oleh
Eberl Milan
 
 
-106510 3111
3.Peršl MartinSrnka Jan-85-45-92312
4.Mach JakubPlch Jiří st.-4-3-9  0313
5.Toula VladimírEberl Milan1069  3023
6.Taraňko MikhailPluska Oleh810-106 3133
7.Mach JakubSrnka Jan-8-6-8  0334
8.Toula VladimírPlch Jiří st.8-118-8-82335
9.Taraňko MikhailEberl Milan33-83 3145
10.Peršl MartinPluska Oleh-10-14-9  0346
11.Toula VladimírSrnka Jan8-88-9-82347
12.Taraňko MikhailPlch Jiří st.8-4-5673257
13.Peršl MartinEberl Milan-1111141 3167
14.Mach JakubPluska Oleh6-88-8-82368
15.Taraňko MikhailSrnka Jan-9-7-8  0369
16.Peršl MartinPlch Jiří st.-8-6-9  03610
17.Mach JakubEberl Milan3-10-4  12  
18.Toula VladimírPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peršl Martin13Srnka Jan40
Mach Jakub03Plch Jiří st.31
Toula Vladimír12Eberl Milan03
Taraňko Mikhail31Pluska Oleh21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28590:564AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Klouček Pavel
 
 
Huleš Jiří
Jamrich Robert
 
 
-5-115-9 1301
2.Annayev Sanjar
Kohlmannová Aneta
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-7-5-9  0302
3.Kantor JanJamrich Robert3-7-9-7 1303
4.Annayev SanjarDušek Zdeněk7-237 3113
5.Kohlmannová AnetaAbrahám Petr107-6-10-72314
6.Klouček PavelHuleš Jiří7710  3024
7.Annayev SanjarJamrich Robert-6-6-10  0325
8.Kohlmannová AnetaDušek Zdeněk-56-95163235
9.Klouček PavelAbrahám Petr-77-9573245
10.Kantor JanHuleš Jiří-10897 3155
11.Kohlmannová AnetaJamrich Robert75-89 3165
12.Klouček PavelDušek Zdeněk-7968 3175
13.Kantor JanAbrahám Petr936  3085
14.Annayev SanjarHuleš Jiří-3-411973295
15.Klouček PavelJamrich Robert-0-95-7 1396
16.Kantor JanDušek Zdeněk588  30106
17.Annayev SanjarAbrahám Petr8-88  21  
18.Kohlmannová AnetaHuleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kantor Jan31Jamrich Robert31
Annayev Sanjar21Dušek Zdeněk04
Kohlmannová Aneta21Abrahám Petr12
Klouček Pavel31Huleš Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19499:442TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Hanzal Petr
Laube Petr
 
 
87-99 3110
2.Pastír Jiří
Veselý Luboš
 
 
Manko Viktor
Hozman Bohumil
 
 
8-696 3120
3.Tůma LadislavLaube Petr12-754 3130
4.Veselý LubošHanzal Petr16-89 3140
5.Pastír JiříHozman Bohumil12-696 3150
6.Fišer PetrManko Viktor64-53 3160
7.Veselý LubošLaube Petr948  3070
8.Pastír JiříHanzal Petr7-9-8-7 1371
9.Fišer PetrHozman Bohumil-10-88-8 1372
10.Tůma LadislavManko Viktor1053  3082
11.Pastír JiříLaube Petr-3-8-7  0383
12.Fišer PetrHanzal Petr710-59 3193
13.Tůma LadislavHozman Bohumil-5-7-9  0394
14.Veselý LubošManko Viktor8713  30104
15.Fišer PetrLaube Petr         
16.Tůma LadislavHanzal Petr         
17.Veselý LubošHozman Bohumil         
18.Pastír JiříManko Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav21Laube Petr12
Veselý Luboš30Hanzal Petr12
Pastír Jiří12Hozman Bohumil21
Fišer Petr21Manko Viktor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1037:36695:673Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horčák Martin
Brothánek Jan
 
 
Mirovský Ondřej
Filip Michal
 
 
9-866 3110
2.Hrdlic Roman
Jiroš Martin
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
-51376 3120
3.Hrdlic RomanBláha Milan1178  3030
4.Horčák MartinMirovský Ondřej-890-8-62331
5.Jiroš MartinFilip Michal-76-86-82332
6.Brothánek JanFridrich Miloslav546  3042
7.Horčák MartinBláha Milan6-4-5-11 1343
8.Jiroš MartinMirovský Ondřej7-8-10-4 1344
9.Brothánek JanFilip Michal87-4-1083254
10.Hrdlic RomanFridrich Miloslav-93-7-4 1355
11.Jiroš MartinBláha Milan7-6-10-9 1356
12.Brothánek JanMirovský Ondřej9-677 3166
13.Hrdlic RomanFilip Michal-8129-12-102367
14.Horčák MartinFridrich Miloslav-998-10-102368
15.Brothánek JanBláha Milan8-858 3178
16.Hrdlic RomanMirovský Ondřej7-10-93-72379
17.Horčák MartinFilip Michal7-211-8-923710
18.Jiroš MartinFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdlic Roman13Bláha Milan22
Horčák Martin04Mirovský Ondřej31
Jiroš Martin03Filip Michal31
Brothánek Jan40Fridrich Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:35448:518TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopásek Luboš
Nevmeržický Vadim
 
 
Krenk Tomáš
Čihák Josef st.
 
 
-10-5-6  0301
2.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Jiroušek Pavel
Kohout Radek
 
 
379  3011
3.Čečák MilanČihák Josef st.-54-6983221
4.Nevmeržický VadimJiroušek Pavel10-733 3131
5.Konopásek LubošKohout Radek-8-8-3  0332
6.Lipták OndřejKrenk Tomáš-67-6883242
7.Nevmeržický VadimČihák Josef st.-38-8-6 1343
8.Konopásek LubošJiroušek Pavel-7-6-8  0344
9.Lipták OndřejKohout Radek-7-4-8  0345
10.Čečák MilanKrenk Tomáš475  3055
11.Konopásek LubošČihák Josef st.-7-5-4  0356
12.Lipták OndřejJiroušek Pavel-9-6-6  0357
13.Čečák MilanKohout Radek4-8-37-52358
14.Nevmeržický VadimKrenk Tomáš386  3068
15.Lipták OndřejČihák Josef st.-4-8-5  0369
16.Čečák MilanJiroušek Pavel-10-7-2  03610
17.Nevmeržický VadimKohout Radek87   20  
18.Konopásek LubošKrenk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čečák Milan22Čihák Josef st.31
Nevmeržický Vadim21Jiroušek Pavel31
Konopásek Luboš03Kohout Radek30
Lipták Ondřej13Krenk Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS