Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25639:577TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan st.
Matějka Zdeněk
 
 
Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
51010  3010
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
-8-99-7 1311
3.Blažek JanKára Petr-127-8883221
4.Šobáň RadekHrabě Václav7-997 3131
5.Matějka ZdeněkPlch Jiří st.99-78 3141
6.Krameš Jan st.Pluska Oleh57-89 3151
7.Šobáň RadekKára Petr5-5-13-9 1352
8.Matějka ZdeněkHrabě Václav12-9-4823262
9.Krameš Jan st.Plch Jiří st.6511  3072
10.Blažek JanPluska Oleh9-7-84-92373
11.Matějka ZdeněkKára Petr118-4-8-72374
12.Krameš Jan st.Beneš Karel667  3084
13.Blažek JanPlch Jiří st.11-912-8-72385
14.Šobáň RadekPluska Oleh68-11-9103295
15.Krameš Jan st.Kára Petr7-9111 31105
16.Blažek JanBeneš Karel9-67-7532  
17.Šobáň RadekPlch Jiří st.         
18.Matějka ZdeněkPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan12Kára Petr22
Šobáň Radek21Hrabě Václav02
Matějka Zdeněk21Plch Jiří st.12
Krameš Jan st.40Pluska Oleh12
   Beneš Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24576:533TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Průša Martin
 
 
Huleš Jiří
Dang Tuan Dat
 
 
698  3010
2.Vojtěch Radek
Marat Filip
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
1596  3020
3.Marat FilipAbrahám Petr69-59 3130
4.Kotlorz LukášDušek Zdeněk-47-81083240
5.Průša MartinHuleš Jiří837  3050
6.Vojtěch RadekDang Tuan Dat747  3060
7.Kotlorz LukášAbrahám Petr-7-6-7  0361
8.Průša MartinDušek Zdeněk-8139-6-82362
9.Vojtěch RadekHuleš Jiří-8-12-12  0363
10.Marat FilipDang Tuan Dat9-68-893273
11.Průša MartinAbrahám Petr-10755 3183
12.Vojtěch RadekDušek Zdeněk-1068-873293
13.Marat FilipHuleš Jiří7-9-73-92394
14.Kotlorz LukášDang Tuan Dat-77-1-1 1395
15.Vojtěch RadekAbrahám Petr123-104 31105
16.Marat FilipDušek Zdeněk-205   11  
17.Kotlorz LukášHuleš Jiří         
18.Průša MartinDang Tuan Dat         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marat Filip21Abrahám Petr13
Kotlorz Lukáš12Dušek Zdeněk12
Průša Martin21Huleš Jiří21
Vojtěch Radek31Dang Tuan Dat12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19539:494TJ AVIA Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydel Jan
Zázvorka Jan
 
 
Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
458  3010
2.Toula Vladimír
Mach Jakub
 
 
Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
8-8-10893220
3.Toula VladimírHanzal Petr879  3030
4.Mach JakubHozman Bohumil107-68 3140
5.Zázvorka JanManko Viktor-77-88-112341
6.Žydel JanLaube Petr9-9-5993251
7.Mach JakubHanzal Petr-91089 3161
8.Zázvorka JanHozman Bohumil-9611-9133271
9.Žydel JanManko Viktor-36-711-112372
10.Toula VladimírLaube Petr-888-983282
11.Zázvorka JanHanzal Petr-8-9-5  0383
12.Žydel JanHozman Bohumil91012  3093
13.Toula VladimírManko Viktor756  30103
14.Mach JakubLaube Petr         
15.Žydel JanHanzal Petr         
16.Toula VladimírHozman Bohumil         
17.Mach JakubManko Viktor         
18.Zázvorka JanLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toula Vladimír30Hanzal Petr12
Mach Jakub20Hozman Bohumil03
Zázvorka Jan12Manko Viktor21
Žydel Jan21Laube Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25563:530AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Klouček Pavel
 
 
Rychlý Tomáš
Bláha Milan
 
 
96-413 3110
2.Annayev Sanjar
Kohlmannová Aneta
 
 
Mirovský Ondřej
Filip Michal
 
 
-9-8-6  0311
3.Kohlmannová AnetaRychlý Tomáš1011-109 3121
4.Klouček PavelFilip Michal8-836 3131
5.Kantor JanBláha Milan103-12-343241
6.Annayev SanjarMirovský Ondřej-117610 3151
7.Klouček PavelRychlý Tomáš75-65 3161
8.Kantor JanFilip Michal1154  3071
9.Annayev SanjarBláha Milan-7-3-7  0372
10.Kohlmannová AnetaMirovský Ondřej-48-57-82373
11.Kantor JanRychlý Tomáš10-6-7-5 1374
12.Annayev SanjarFilip Michal-9-756-72375
13.Kohlmannová AnetaBláha Milan-2855 3185
14.Klouček PavelMirovský Ondřej8-7107 3195
15.Annayev SanjarRychlý Tomáš7-438 31105
16.Kohlmannová AnetaFilip Michal         
17.Klouček PavelBláha Milan         
18.Kantor JanMirovský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohlmannová Aneta21Rychlý Tomáš13
Klouček Pavel30Filip Michal12
Kantor Jan21Bláha Milan12
Annayev Sanjar22Mirovský Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32489:529TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Martin
Pastír Jiří
 
 
Čihák Josef st.
Krenk Tomáš
 
 
7-8-9-13 1301
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Jiroušek Pavel
Kohout Radek
 
 
7-968 3111
3.Fišer PetrČihák Josef st.89-48 3121
4.Tůma LadislavJiroušek Pavel13-9-6-8 1322
5.Fišer MartinKohout Radek-8-9-7  0323
6.Pastír JiříKrenk Tomáš945  3033
7.Tůma LadislavČihák Josef st.898  3043
8.Fišer MartinJiroušek Pavel-1214-109-82344
9.Pastír JiříKohout Radek412-6-9-82345
10.Fišer PetrKrenk Tomáš-12-811-10 1346
11.Fišer MartinČihák Josef st.-9-6-9  0347
12.Pastír JiříJiroušek Pavel-1-6-8  0348
13.Fišer PetrKohout Radek-65-7-7 1349
14.Tůma LadislavKrenk Tomáš-5-10-8  03410
15.Pastír JiříČihák Josef st.WO    03  
16.Fišer PetrJiroušek Pavel         
17.Tůma LadislavKohout Radek         
18.Fišer MartinKrenk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Petr12Čihák Josef st.12
Tůma Ladislav12Jiroušek Pavel30
Fišer Martin03Kohout Radek30
Pastír Jiří12Krenk Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29597:595TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
Stránský Zdeněk
Seliverstkin Mikhail
 
 
999  3010
2.Brothánek Jan
Verner Pavel
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-5-11-10  0311
3.Kratochvíl KarelLipták Ondřej6-8-51193221
4.Jiroš MartinČečák Milan10-7-5-9 1322
5.Verner PavelSeliverstkin Mikhail-9-8-5  0323
6.Brothánek JanStránský Zdeněk779  3033
7.Jiroš MartinLipták Ondřej-5-4-7  0334
8.Verner PavelČečák Milan8910  3044
9.Brothánek JanSeliverstkin Mikhail434  3054
10.Kratochvíl KarelStránský Zdeněk-98-58-92355
11.Verner PavelLipták Ondřej-68-2-2 1356
12.Brothánek JanČečák Milan658  3066
13.Kratochvíl KarelSeliverstkin Mikhail107-58 3176
14.Jiroš MartinStránský Zdeněk-8-988-72377
15.Brothánek JanLipták Ondřej-83-10743287
16.Kratochvíl KarelČečák Milan-97108 3197
17.Jiroš MartinSeliverstkin Mikhail510-2-41032107
18.Verner PavelStránský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Karel31Lipták Ondřej22
Jiroš Martin13Čečák Milan13
Verner Pavel12Seliverstkin Mikhail13
Brothánek Jan40Stránský Zdeněk21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS