Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28614:551TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
Matějka Zdeněk
Železný Miroslav
 
 
-8-10810-62301
2.Brothánek Jan
Michálek David
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-712-9-8 1302
3.Kratochvíl KarelMatějka Zdeněk-5-10-8  0303
4.Jiroš MartinŠobáň Radek6-10-5743213
5.Michálek DavidBlažek Jan11710  3023
6.Brothánek JanŽelezný Miroslav249  3033
7.Jiroš MartinMatějka Zdeněk-8-9-9  0334
8.Michálek DavidŠobáň Radek-46-9-8 1335
9.Brothánek JanBlažek Jan379  3045
10.Kratochvíl KarelŽelezný Miroslav485  3055
11.Michálek DavidMatějka Zdeněk5-969 3165
12.Brothánek JanŠobáň Radek610-89 3175
13.Kratochvíl KarelBlažek Jan-9-7-9  0376
14.Jiroš MartinŽelezný Miroslav-9-11-8  0377
15.Brothánek JanMatějka Zdeněk9610  3087
16.Kratochvíl KarelŠobáň Radek-8638 3197
17.Jiroš MartinBlažek Jan-11-974632107
18.Michálek DavidŽelezný Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Karel22Matějka Zdeněk22
Jiroš Martin22Šobáň Radek13
Michálek David21Blažek Jan13
Brothánek Jan40Železný Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Zdeněk
Herrmann Vít
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
     3210
2.Lipták Ondřej
Seliverstkin Mikhail
 
 
Fišer Martin
Holub Martin
 
 
     3120
3.Herrmann VítTůma Ladislav     3230
4.Lipták OndřejFišer Petr     0331
5.Seliverstkin MikhailFišer Martin     3041
6.Stránský ZdeněkHolub Martin     3051
7.Lipták OndřejTůma Ladislav     1352
8.Seliverstkin MikhailFišer Petr     3062
9.Stránský ZdeněkFišer Martin     3072
10.Herrmann VítHolub Martin     3182
11.Seliverstkin MikhailTůma Ladislav     1383
12.Stránský ZdeněkFišer Petr     3093
13.Herrmann VítFišer Martin     31103
14.Lipták OndřejHolub Martin         
15.Stránský ZdeněkTůma Ladislav         
16.Herrmann VítFišer Petr         
17.Lipták OndřejFišer Martin         
18.Seliverstkin MikhailHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herrmann Vít30Tůma Ladislav21
Lipták Ondřej02Fišer Petr12
Seliverstkin Mikhail21Fišer Martin03
Stránský Zdeněk30Holub Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kremla Tomáš
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:24669:524TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroušek Pavel
Kohout Radek
 
 
Annayev Sanjar
Dlask Marek
 
 
-899-12-72301
2.Krenk Tomáš
Kremla Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Krenk TomášDlask Marek912-10-9-72312
4.Kremla TomášAnnayev Sanjar-87-12-14 1313
5.Kohout RadekKohlmannová Aneta78-912 3123
6.Jiroušek PavelWO    3033
7.Kremla TomášDlask Marek910-99 3143
8.Kohout RadekAnnayev Sanjar-875-9-92344
9.Jiroušek PavelKohlmannová Aneta987  3054
10.Krenk TomášWO    3064
11.Kohout RadekDlask Marek8-9-10-7 1365
12.Jiroušek PavelAnnayev Sanjar-88910 3175
13.Krenk TomášKohlmannová Aneta8-97-9-102376
14.Kremla TomášWO    3086
15.Jiroušek PavelDlask Marek99-79 3196
16.Krenk TomášAnnayev Sanjar-89-891432106
17.Kremla TomášKohlmannová Aneta         
18.Kohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krenk Tomáš12Dlask Marek22
Kremla Tomáš11Annayev Sanjar22
Kohout Radek12Kohlmannová Aneta12
Jiroušek Pavel30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37678:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
Peršl Martin
Žydel Jan
 
 
8811  3010
2.Bláha Milan
Rychlý Tomáš
 
 
Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
368  3020
3.Bláha MilanTaraňko Mikhail11-211-8133230
4.Matuna VáclavZázvorka Jan8-34-7-32331
5.Pinkas JanŽydel Jan3-7-116-52332
6.Rychlý TomášPeršl Martin5-557 3142
7.Matuna VáclavTaraňko Mikhail-1-6-3  0343
8.Pinkas JanZázvorka Jan-11-6-7  0344
9.Rychlý Tomᚎydel Jan-7-449103254
10.Bláha MilanPeršl Martin-976-993264
11.Pinkas JanTaraňko Mikhail-7-58-9 1365
12.Rychlý TomášZázvorka Jan-45-912-42366
13.Bláha MilanŽydel Jan65-96 3176
14.Matuna VáclavPeršl Martin-866-2-72377
15.Rychlý TomášTaraňko Mikhail964  3087
16.Bláha MilanZázvorka Jan7-78-1013297
17.Matuna VáclavŽydel Jan-98-58-112398
18.Pinkas JanPeršl Martin-6-11-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Milan40Taraňko Mikhail22
Matuna Václav04Zázvorka Jan31
Pinkas Jan04Žydel Jan22
Rychlý Tomáš31Peršl Martin22
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38546:618TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Laube Petr
 
 
Vojtěch Radek
Marat Filip
 
 
-78-6-9 1301
2.Marek Vladimír
Hanzal Petr
 
 
Průša Martin
Kotlorz Lukáš
 
 
-910-121153211
3.Černý ZdeněkVojtěch Radek-811-7463221
4.Hozman BohumilPrůša Martin898  3031
5.Laube PetrMarat Filip-9118-3-32332
6.Hanzal PetrKotlorz Lukáš2-5-84-82333
7.Hozman BohumilVojtěch Radek-9-7-7  0334
8.Laube PetrPrůša Martin-5-9-10  0335
9.Hanzal PetrMarat Filip-78-7-7 1336
10.Černý ZdeněkKotlorz Lukáš99-67 3146
11.Laube PetrVojtěch Radek-7-6-9  0347
12.Hanzal PetrPrůša Martin6-7-10-7 1348
13.Černý ZdeněkMarat Filip8-76-683258
14.Marek VladimírKotlorz Lukáš9-8910 3168
15.Hanzal PetrVojtěch Radek-10-9-9  0369
16.Černý ZdeněkPrůša MartinWO    03610
17.Marek VladimírMarat Filip         
18.Laube PetrKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk30Vojtěch Radek31
Hozman Bohumil11Průša Martin21
Laube Petr03Marat Filip21
Hanzal Petr04Kotlorz Lukáš12
Marek Vladimír10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35529:586TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Luděk
Huleš Jiří
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
8-7-84-72301
2.Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
Srnka Jan
Kára Petr
 
 
-711-48-42302
3.Sedláček LuděkSrnka Jan1010-6-1243212
4.Abrahám PetrHrabě Václav5-310-4-72313
5.Huleš JiříKára Petr699  3023
6.Dušek ZdeněkPlch Jiří st.-3-6-6  0324
7.Abrahám PetrSrnka Jan-4-8-12  0325
8.Huleš JiříHrabě Václav-71010-993235
9.Dušek ZdeněkKára Petr-68-9-9 1336
10.Sedláček LuděkPlch Jiří st.-812-7-1 1337
11.Huleš JiříSrnka Jan6-9-9-6 1338
12.Dušek ZdeněkHrabě Václav-73-6-10 1339
13.Sedláček LuděkKára Petr367  3049
14.Abrahám PetrPlch Jiří st.-13877 3159
15.Dušek ZdeněkSrnka Jan-7-5-8  03510
16.Sedláček LuděkHrabě Václav         
17.Abrahám PetrKára Petr         
18.Huleš JiříPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Luděk21Srnka Jan31
Abrahám Petr12Hrabě Václav21
Huleš Jiří21Kára Petr12
Dušek Zdeněk04Plch Jiří st.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline