Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12460:360TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Abrahám Petr
Dang Tuan Dat
 
 
8-611-6113210
2.Krameš Jan st.
Matějka Zdeněk
 
 
Svatoň Petr
Novák Jan
 
 
-101043 3120
3.Blažek JanAbrahám Petr-5911-9-42321
4.Šobáň RadekDang Tuan Dat9-599 3131
5.Matějka ZdeněkKrejsa Josef333  3041
6.Krameš Jan st.Svatoň Petr472  3051
7.Šobáň RadekAbrahám Petr-6-812583261
8.Matějka ZdeněkDang Tuan Dat-77-9-11 1362
9.Krameš Jan st.Krejsa Josef334  3072
10.Blažek JanSvatoň Petr889  3082
11.Matějka ZdeněkAbrahám Petr9107  3092
12.Krameš Jan st.Dang Tuan Dat583  30102
13.Blažek JanKrejsa Josef         
14.Šobáň RadekSvatoň Petr         
15.Krameš Jan st.Abrahám Petr         
16.Blažek JanDang Tuan Dat         
17.Šobáň RadekKrejsa Josef         
18.Matějka ZdeněkSvatoň Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan11Abrahám Petr12
Šobáň Radek20Dang Tuan Dat12
Matějka Zdeněk21Krejsa Josef02
Krameš Jan st.30Svatoň Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14485:382TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Manko Viktor
Laube Petr
 
 
-778-8-82301
2.Srnka Jan
Kára Petr
 
 
Hanzal Petr
Marek Vladimír
 
 
-91078 3111
3.Plch Jiří st.Hanzal Petr-8-76753221
4.Hrabě VáclavManko Viktor-114-10-9 1322
5.Kára PetrLaube Petr478  3032
6.Srnka JanMarek Vladimír9611  3042
7.Hrabě VáclavHanzal Petr-958-883252
8.Kára PetrManko Viktor82-79 3162
9.Srnka JanLaube Petr931  3072
10.Plch Jiří st.Marek Vladimír7710  3082
11.Kára PetrHanzal Petr659  3092
12.Srnka JanManko Viktor6-89-9632102
13.Plch Jiří st.Laube Petr9    10  
14.Hrabě VáclavMarek Vladimír         
15.Srnka JanHanzal Petr         
16.Plch Jiří st.Manko Viktor         
17.Hrabě VáclavLaube Petr         
18.Kára PetrMarek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří st.20Hanzal Petr03
Hrabě Václav11Manko Viktor12
Kára Petr30Laube Petr02
Srnka Jan30Marek Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38668:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
Bláha Milan
Rychlý Tomáš
 
 
9-5-7-10 1301
2.Marat Filip
Rochowanski Jan
 
 
Fridrich Miloslav
Mirovský Ondřej
 
 
696  3011
3.Marat FilipRychlý Tomáš10-5-118-92312
4.Rochowanski JanBláha Milan-6-010-9 1313
5.Šimeček JanFridrich Miloslav889  3023
6.Fausek JiříMirovský Ondřej-6-3-8  0324
7.Rochowanski JanRychlý Tomáš-9-75-10 1325
8.Šimeček JanBláha Milan-9109-8-62326
9.Fausek JiříFridrich Miloslav5-999 3136
10.Marat FilipMirovský Ondřej710-612 3146
11.Šimeček JanRychlý Tomáš-689-983256
12.Fausek JiříBláha Milan-10-9-4  0357
13.Marat FilipFridrich Miloslav-7-87673267
14.Rochowanski JanMirovský Ondřej-61078 3177
15.Fausek JiříRychlý Tomáš-77-8-6 1378
16.Marat FilipBláha Milan-6-68793288
17.Rochowanski JanFridrich Miloslav-68-111243298
18.Šimeček JanMirovský Ondřej-5-8-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip31Rychlý Tomáš31
Rochowanski Jan22Bláha Milan31
Šimeček Jan22Fridrich Miloslav04
Fausek Jiří13Mirovský Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30236:377TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Krenk Tomáš
Kremla Tomáš
 
 
WO    0301
2.Žydel Jan
Zázvorka Jan
 
 
Jiroušek Pavel
Kohout Radek
 
 
11-9-11-8 1302
3.Zázvorka JanKremla Tomáš-3-6-4  0303
4.Mach JakubJiroušek Pavel36-9-9-22304
5.Kohout RadekWO    0305
6.Žydel JanKrenk Tomáš6-9-86-62306
7.Mach JakubKremla Tomáš-9-5-9  0307
8.Jiroušek PavelWO    0308
9.Žydel JanKohout Radek-11-126-9 1309
10.Zázvorka JanKrenk Tomáš-9-11-9  03010
11.Kremla Tomáš         
12.Žydel JanJiroušek Pavel         
13.Zázvorka JanKohout Radek         
14.Mach JakubKrenk Tomáš         
15.Žydel JanKremla Tomáš         
16.Zázvorka JanJiroušek Pavel         
17.Mach JakubKohout Radek         
18.Krenk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zázvorka Jan02Kremla Tomáš20
Mach Jakub02Jiroušek Pavel10
Žydel Jan02Kohout Radek10
   Krenk Tomáš20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:36521:575TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Košek Lukáš
 
 
Herrmann Vít
Stránský Zdeněk
 
 
-78-9-10 1301
2.Kroupa Rudolf
Kohlmannová Aneta
 
 
Lipták Ondřej
Seliverstkin Mikhail
 
 
8-9-101193211
3.Kroupa RudolfHerrmann Vít-78-9-6 1312
4.Kohlmannová AnetaStránský Zdeněk97-8-10123222
5.Košek LukášLipták Ondřej-8-79-6 1323
6.Dlask MarekSeliverstkin Mikhail78-9-10113233
7.Kohlmannová AnetaHerrmann Vít9-9-8-6 1334
8.Košek LukášStránský Zdeněk-910-7-8 1335
9.Dlask MarekLipták Ondřej-78-96-92336
10.Kroupa RudolfSeliverstkin Mikhail-87-9-8 1337
11.Košek LukášHerrmann Vít-7-811-7 1338
12.Dlask MarekStránský Zdeněk-9-107-8 1339
13.Kroupa RudolfLipták Ondřej-6-79-7 13310
14.Kohlmannová AnetaSeliverstkin Mikhail8-9   11  
15.Dlask MarekHerrmann Vít         
16.Kroupa RudolfStránský Zdeněk         
17.Kohlmannová AnetaLipták Ondřej         
18.Košek LukášSeliverstkin Mikhail         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Rudolf03Herrmann Vít30
Kohlmannová Aneta11Stránský Zdeněk21
Košek Lukáš03Lipták Ondřej30
Dlask Marek12Seliverstkin Mikhail11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33352:476TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
-7-9-8  0301
2.
 
 
Michálek David
Brothánek Jan
 
 
WO    0302
3.Fišer PetrBrothánek Jan19-78 3112
4.Jiroš MartinWO    0313
5.Fišer MartinKratochvíl Karel-4-10-7  0314
6.Tůma LadislavMichálek David768  3024
7.Brothánek JanWO    0325
8.Fišer MartinJiroš Martin-847-2-72326
9.Tůma LadislavKratochvíl Karel5-789 3136
10.Fišer PetrMichálek David36-6-9-92337
11.Fišer MartinBrothánek Jan-55105 3147
12.Tůma LadislavJiroš Martin-10-9-8  0348
13.Fišer PetrKratochvíl Karel-125-9-11 1349
14.Michálek DavidWO    03410
15.Tůma LadislavBrothánek Jan-9-8   02  
16.Fišer PetrJiroš Martin         
17.Kratochvíl Karel         
18.Fišer MartinMichálek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišer Petr12Brothánek Jan02
Fišer Martin12Jiroš Martin20
Tůma Ladislav21Kratochvíl Karel21
   Michálek David11
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS