Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:36622:616AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Klouček Pavel
 
 
Blažek Jan
Veselý Filip
 
 
-6-10-8  0301
2.Kroupa Rudolf
Kohlmannová Aneta
 
 
Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
-5-7-9  0302
3.Kohlmannová AnetaVu Duy Tiep-6-6113133212
4.Klouček PavelMatějka Zdeněk-97-1-6 1313
5.Kroupa RudolfBlažek Jan10-6-6-3 1314
6.Kantor JanVeselý Filip86-7-653224
7.Klouček PavelVu Duy Tiep9-29-683234
8.Kroupa RudolfMatějka Zdeněk6-7-8-4 1335
9.Kantor JanBlažek Jan399  3045
10.Kohlmannová AnetaVeselý Filip-9-72763255
11.Kroupa RudolfVu Duy Tiep-4-8-4  0356
12.Kantor JanMatějka Zdeněk2-5-8543266
13.Kohlmannová AnetaBlažek Jan54-67 3176
14.Klouček PavelVeselý Filip-588-763286
15.Kantor JanVu Duy TiepWO    3096
16.Kohlmannová AnetaMatějka Zdeněk7-8-89-52397
17.Klouček PavelBlažek Jan-10106-7632107
18.Kroupa RudolfVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kohlmannová Aneta31Vu Duy Tiep12
Klouček Pavel31Matějka Zdeněk31
Kroupa Rudolf03Blažek Jan13
Kantor Jan30Veselý Filip03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:30647:610TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Toula Vladimír
Hanzlík Tomáš
 
 
356  3010
2.Fišer Martin
Pastír Jiří
 
 
Zázvorka Jan
Mach Jakub
 
 
-7897 3120
3.Pastír JiříToula Vladimír89-9-363230
4.Tůma LadislavZázvorka Jan66-2-1093240
5.Fišer PetrMach Jakub9-943 3150
6.Fišer MartinHanzlík Tomáš58-9-963260
7.Tůma LadislavToula Vladimír-12-99-9 1361
8.Fišer PetrZázvorka Jan-95-6-6 1362
9.Fišer MartinMach Jakub8-79-5-82363
10.Pastír JiříHanzlík Tomáš7-699 3173
11.Fišer PetrToula Vladimír8712  3083
12.Fišer MartinZázvorka Jan-5-64-6 1384
13.Pastír JiříMach Jakub-73127 3194
14.Tůma LadislavHanzlík Tomáš6-9-99-92395
15.Fišer MartinToula Vladimír59-3-4-82396
16.Pastír JiříZázvorka Jan-894-3832106
17.Tůma LadislavMach Jakub-98   11  
18.Fišer PetrHanzlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří40Toula Vladimír22
Tůma Ladislav12Zázvorka Jan22
Fišer Petr21Mach Jakub12
Fišer Martin13Hanzlík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32384:459TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
Peřina Tadeáš
Marat Filip
 
 
653  3010
2.Verner Pavel
Michálek David
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Rochowanski Jan
 
 
87-6-5183220
3.Michálek DavidPeřina Tadeáš-8-78-7 1321
4.Jiroš MartinMarat Filip655  3031
5.Verner PavelRochowanski Jan7-8-89-32332
6.Kratochvíl KarelRemunda Alexandros Matheos-9-96-9 1333
7.Jiroš MartinPeřina Tadeáš-3-9-10  0334
8.Verner PavelMarat Filip-4-6-5  0335
9.Kratochvíl KarelRochowanski Jan-5-66-1 1336
10.Michálek DavidRemunda Alexandros Matheos-8-83-4 1337
11.Verner PavelPeřina Tadeáš-6-6-8  0338
12.Kratochvíl KarelMarat Filip-6-6-5  0339
13.Michálek DavidRochowanski Jan-6-34-5 13310
14.Jiroš MartinRemunda Alexandros Matheos         
15.Kratochvíl KarelPeřina Tadeáš         
16.Michálek DavidMarat Filip         
17.Jiroš MartinRochowanski Jan         
18.Verner PavelRemunda Alexandros Matheos         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michálek David03Peřina Tadeáš30
Jiroš Martin11Marat Filip21
Verner Pavel03Rochowanski Jan30
Kratochvíl Karel03Remunda Alexandros Matheos20
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:39581:659TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Seliverstkin Mikhail
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
-6-8-8  0301
2.Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
Kára Petr
Srnka Jan
 
 
10-10-7-10 1302
3.Lipták OndřejHrabě Václav-8-9-4  0303
4.Seliverstkin MikhailPlch Jiří st.-11-64-4 1304
5.Čečák MilanSrnka Jan-5-49-14 1305
6.Herrmann VítKára Petr7-7115 3115
7.Seliverstkin MikhailHrabě Václav89-4-883225
8.Čečák MilanPlch Jiří st.-7-7119-42326
9.Herrmann VítSrnka Jan-8-5-7  0327
10.Lipták OndřejKára Petr99-78 3137
11.Čečák MilanHrabě Václav689  3047
12.Herrmann VítPlch Jiří st.9-85-1143257
13.Lipták OndřejSrnka Jan-6-4-4  0358
14.Seliverstkin MikhailKára Petr-9-6101143268
15.Herrmann VítHrabě Václav-991510 3178
16.Lipták OndřejPlch Jiří st.-3-8-11  0379
17.Seliverstkin MikhailSrnka Jan-6-8-9  03710
18.Čečák MilanKára Petr-69108 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lipták Ondřej13Hrabě Václav13
Seliverstkin Mikhail22Plch Jiří st.31
Čečák Milan12Srnka Jan40
Herrmann Vít31Kára Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16499:422TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Radek
Jiroušek Pavel
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-10-67-8 1301
2.Kremla Tomáš
Krenk Tomáš
 
 
Huleš Jiří
Bláha Jaroslav
 
 
654  3011
3.Krenk TomášAbrahám Petr-71087 3121
4.Kremla TomášHuleš Jiří77-126 3131
5.Kohout RadekDušek Zdeněk-99811 3141
6.Jiroušek PavelBláha Jaroslav510-5-763251
7.Kremla TomášAbrahám Petr8-88-8123261
8.Kohout RadekHuleš Jiří78-54 3171
9.Jiroušek PavelDušek Zdeněk-8-91012-72372
10.Krenk TomášBláha Jaroslav655  3082
11.Kohout RadekAbrahám Petr866  3092
12.Jiroušek PavelHuleš Jiří-7-996632102
13.Krenk TomášDušek Zdeněk         
14.Kremla TomášBláha Jaroslav         
15.Jiroušek PavelAbrahám Petr         
16.Krenk TomášHuleš Jiří         
17.Kremla TomášDušek Zdeněk         
18.Kohout RadekBláha Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krenk Tomáš20Abrahám Petr03
Kremla Tomáš20Huleš Jiří03
Kohout Radek30Dušek Zdeněk11
Jiroušek Pavel21Bláha Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:25621:573Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Filip Michal
 
 
Pecka Zdeněk
Hozman Bohumil
 
 
10-7-81253210
2.Bláha Milan
Rychlý Tomáš
 
 
Marek Vladimír
Pícha David
 
 
-64-79-72311
3.Filip MichalPícha David29-112 3121
4.Rychlý TomášPecka Zdeněk7-610-8103231
5.Matuna VáclavHozman Bohumil99-710 3141
6.Bláha MilanMarek Vladimír-8-10-9  0342
7.Rychlý TomášPícha David-75-2711-72343
8.Matuna VáclavPecka Zdeněk2-88-11-72344
9.Bláha MilanHozman Bohumil8-683 3154
10.Filip MichalMarek Vladimír-291011 3164
11.Matuna VáclavPícha David63-11-873274
12.Bláha MilanPecka Zdeněk58-58 3184
13.Filip MichalHozman Bohumil912-99 3194
14.Rychlý TomášMarek Vladimír-8797 31104
15.Bláha MilanPícha David         
16.Filip MichalPecka Zdeněk         
17.Rychlý TomášHozman Bohumil         
18.Matuna VáclavMarek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filip Michal30Pícha David12
Rychlý Tomáš21Pecka Zdeněk12
Matuna Václav21Hozman Bohumil03
Bláha Milan21Marek Vladimír12
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline