Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36400:544Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šobáň Radek
Vu Duy Tiep
 
 
Mirovský Ondřej
Matuna Václav
 
 
WO    0301
2.Veselý Filip
Blažek Jan
 
 
Bláha Milan
Rychlý Tomáš
 
 
WO    3011
3.Veselý FilipRychlý Tomáš-1-97-2 1312
4.Blažek JanBláha Milan-5-4-3  0313
5.Šobáň RadekMirovský OndřejWO    0314
6.Vu Duy TiepMatuna Václav974  3024
7.Blažek JanRychlý Tomáš10-8-12-14 1325
8.Šobáň RadekBláha MilanWO    0326
9.Vu Duy TiepMirovský Ondřej-154-14113236
10.Veselý FilipMatuna Václav-6-5-5  0337
11.Šobáň RadekRychlý TomášWO    0338
12.Vu Duy TiepBláha Milan497  3048
13.Veselý FilipMirovský Ondřej-55-4973258
14.Blažek JanMatuna Václav-8-4-9  0359
15.Vu Duy TiepRychlý Tomáš-1156-12133269
16.Veselý FilipBláha Milan-107-6-3 13610
17.Blažek JanMirovský Ondřej         
18.Šobáň RadekMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Veselý Filip13Rychlý Tomáš21
Blažek Jan03Bláha Milan21
Vu Duy Tiep40Mirovský Ondřej02
   Matuna Václav21
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31302:398TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Hanzal Petr
 
 
Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
6-859 3110
2.Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
Kremla Tomáš
Krenk Tomáš
 
 
-9-8-8  0311
3.Hozman BohumilČihák Josef st.-5-6-7  0312
4.Pecka ZdeněkJiroušek Pavel-55-7-8 1313
5.Laube PetrKremla Tomáš-11-7-6  0314
6.Hanzal PetrKrenk Tomáš-10-710-9 1315
7.Pecka ZdeněkČihák Josef st.-7-8-6  0316
8.Laube PetrJiroušek Pavel-8-9-5  0317
9.Hanzal PetrKremla Tomáš-7-9-11  0318
10.Marek VladimírKohout Radek-6-88-7 1319
11.Laube PetrČihák Josef st.-79-0-5 13110
12.Hanzal PetrJiroušek Pavel7    10  
13.Marek VladimírKremla Tomáš         
14.Pecka ZdeněkKohout Radek         
15.Hanzal PetrČihák Josef st.         
16.Marek VladimírJiroušek Pavel         
17.Pecka ZdeněkKremla Tomáš         
18.Laube PetrKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hozman Bohumil01Čihák Josef st.30
Pecka Zdeněk02Jiroušek Pavel20
Laube Petr03Kremla Tomáš20
Hanzal Petr02Krenk Tomáš10
Marek Vladimír01Kohout Radek10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32503:529TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamrich Robert
Abrahám Petr
 
 
Herrmann Vít
Seliverstkin Mikhail
 
 
-7-77-6 1301
2.Dušek Zdeněk
Huleš Jiří
 
 
Lipták Ondřej
Stránský Zdeněk
 
 
4-7710 3111
3.Jamrich RobertHerrmann Vít-10267 3121
4.Abrahám PetrSeliverstkin Mikhail-7-6-6  0322
5.Huleš JiříLipták Ondřej-4-108-9 1323
6.Dušek ZdeněkStránský Zdeněk-8-859-92324
7.Abrahám PetrHerrmann Vít-6-107-4 1325
8.Huleš JiříSeliverstkin Mikhail9-4-1-7 1326
9.Dušek ZdeněkLipták Ondřej9-10-8-4 1327
10.Jamrich RobertStránský Zdeněk482  3037
11.Huleš JiříHerrmann Vít8-9-8-4 1338
12.Dušek ZdeněkSeliverstkin Mikhail-68-10-12 1339
13.Jamrich RobertLipták Ondřej629  3049
14.Abrahám PetrStránský Zdeněk959  3059
15.Dušek ZdeněkHerrmann Vít9-8-6-6 13510
16.Jamrich RobertSeliverstkin Mikhail-2-98-9 13  
17.Abrahám PetrLipták Ondřej         
18.Huleš JiříStránský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jamrich Robert30Herrmann Vít31
Abrahám Petr12Seliverstkin Mikhail30
Huleš Jiří03Lipták Ondřej21
Dušek Zdeněk04Stránský Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Horčák Martin
Nový Pavel
 
 
WO    3010
2.Srnka Jan
Eberl Milan
 
 
Verner Pavel
Hrdlic Roman
 
 
WO    3020
3.Plch Jiří st.Horčák MartinWO    3030
4.Hrabě VáclavNový PavelWO    3040
5.Eberl MilanVerner PavelWO    3050
6.Srnka JanHrdlic RomanWO    3060
7.Hrabě VáclavHorčák MartinWO    3070
8.Eberl MilanNový PavelWO    3080
9.Srnka JanVerner PavelWO    3090
10.Plch Jiří st.Hrdlic RomanWO    30100
11.Eberl MilanHorčák Martin         
12.Srnka JanNový Pavel         
13.Plch Jiří st.Verner Pavel         
14.Hrabě VáclavHrdlic Roman         
15.Srnka JanHorčák Martin         
16.Plch Jiří st.Nový Pavel         
17.Hrabě VáclavVerner Pavel         
18.Eberl MilanHrdlic Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34696:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Marat Filip
 
 
Fišer Martin
Holub Martin
 
 
875  3010
2.Šimeček Jan
Fausek Jiří
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
12-9-3-7 1311
3.Šimeček JanFišer Petr-610-7-10 1312
4.Kotlorz LukášTůma Ladislav-7-910-5 1313
5.Marat FilipFišer Martin697  3023
6.Fausek JiříHolub Martin4-9-711-142324
7.Kotlorz LukášFišer Petr-5129-10-92325
8.Marat FilipTůma Ladislav-10-88-4 1326
9.Fausek JiříFišer Martin912-9-9113236
10.Šimeček JanHolub Martin8612  3046
11.Marat FilipFišer Petr177-910 3156
12.Fausek JiříTůma Ladislav-12-8-12  0357
13.Šimeček JanFišer Martin92-811 3167
14.Kotlorz LukášHolub Martin-10255 3177
15.Fausek JiříFišer Petr-4-6-8  0378
16.Šimeček JanTůma Ladislav6-979 3188
17.Kotlorz LukášFišer Martin210-57 3198
18.Marat FilipHolub Martin-1011-7-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan31Fišer Petr31
Kotlorz Lukáš22Tůma Ladislav31
Marat Filip22Fišer Martin04
Fausek Jiří13Holub Martin22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline