Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34405:519TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Fausek Jiří
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-8-3-7  0301
2.Vožický Bohumil
Průša Ondřej ml.
 
 
Vu Duy Tiep
Matějka Zdeněk
 
 
-9-5-9  0302
3.Šimeček JanVu Duy Tiep7-479 3112
4.Fausek JiříŠobáň Radek-6-5-6  0313
5.Vožický BohumilMatějka Zdeněk-811-119-72314
6.Průša Ondřej ml.Veselý Filip10-8-7893224
7.Fausek JiříVu Duy Tiep-610-26-52325
8.Vožický BohumilŠobáň Radek10-8-7-7 1326
9.Průša Ondřej ml.Matějka Zdeněk-12-7-5  0327
10.Šimeček JanVeselý Filip-6-56-1 1328
11.Vožický BohumilVu Duy Tiep-6958 3138
12.Průša Ondřej ml.Šobáň Radek8-7-7-6 1339
13.Šimeček JanMatějka Zdeněk-5-68-2 13310
14.Fausek JiříVeselý Filip         
15.Průša Ondřej ml.Vu Duy Tiep         
16.Šimeček JanŠobáň Radek         
17.Fausek JiříMatějka Zdeněk         
18.Vožický BohumilVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Jan12Vu Duy Tiep12
Fausek Jiří02Šobáň Radek30
Vožický Bohumil12Matějka Zdeněk30
Průša Ondřej ml.12Veselý Filip11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:Hruška Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34726:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
536  3010
2.Eberl Milan
Hruška Jan
 
 
Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
-12-10-8  0311
3.Plch Jiří st.Toula Vladimír912-911 3121
4.Hrabě VáclavTaraňko Mikhail6-917-9-72322
5.Eberl MilanPeršl Martin9-77-773232
6.Hruška JanŽydel Jan88-76 3142
7.Hrabě VáclavToula Vladimír-9-878-72343
8.Eberl MilanTaraňko Mikhail10-8-8-6 1344
9.Hruška JanPeršl Martin-93710 3154
10.Plch Jiří st.Žydel Jan775  3064
11.Eberl MilanToula Vladimír910-7-8-92365
12.Pluska OlehTaraňko Mikhail-4-8-6  0366
13.Plch Jiří st.Peršl Martin937  3076
14.Hrabě VáclavŽydel Jan7-4-106143286
15.Pluska OlehToula Vladimír-77-6-9 1387
16.Plch Jiří st.Taraňko Mikhail3-10-113-92388
17.Hrabě VáclavPeršl Martin556  3098
18.Eberl MilanŽydel Jan-79-1012-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří st.31Toula Vladimír31
Hrabě Václav22Taraňko Mikhail40
Eberl Milan13Peršl Martin04
Hruška Jan20Žydel Jan13
Pluska Oleh02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10449:294TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Jamrich Robert
 
 
Kočí Štěpán
Kohlmannová Aneta
 
 
79-9-9103210
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Jamrich RobertKočí Štěpán10136  3030
4.Abrahám PetrKošek Lukáš-7346 3140
5.Huleš JiříKohlmannová Aneta978  3050
6.Dušek ZdeněkWO    3060
7.Abrahám PetrKočí Štěpán69-6-15-82361
8.Huleš JiříKošek Lukáš85-106 3171
9.Dušek ZdeněkKohlmannová Aneta-4649 3181
10.Jamrich RobertWO    3091
11.Huleš JiříKočí Štěpán9-1012-10932101
12.Dušek ZdeněkKošek Lukáš7-10118 31  
13.Jamrich RobertKohlmannová Aneta         
14.Abrahám Petr         
15.Dušek ZdeněkKočí Štěpán         
16.Jamrich RobertKošek Lukáš         
17.Abrahám PetrKohlmannová Aneta         
18.Huleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jamrich Robert10Kočí Štěpán12
Abrahám Petr11Košek Lukáš02
Huleš Jiří30Kohlmannová Aneta02
Dušek Zdeněk10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25556:524TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
Fišer Martin
Pastír Jiří
 
 
8-777 3110
2.Pícha David
Marek Vladimír
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
-8-9-9  0311
3.Marek VladimírFišer Martin-5-78523221
4.Hanzal PetrTůma Ladislav-38-61023231
5.Pícha DavidFišer Petr-9-13-8  0332
6.Hozman BohumilPastír Jiří-89-9883242
7.Hanzal PetrFišer Martin6710  3052
8.Pícha DavidTůma Ladislav-7-8-8  0353
9.Hozman BohumilFišer Petr898  3063
10.Marek VladimírPastír Jiří-88-78-52364
11.Pícha DavidFišer Martin9-7-6863274
12.Hozman BohumilTůma Ladislav878  3084
13.Marek VladimírFišer Petr-8-108-7 1385
14.Hanzal PetrPastír Jiří5-986 3195
15.Hozman BohumilFišer Martin898  30105
16.Marek VladimírTůma Ladislav         
17.Hanzal PetrFišer Petr         
18.Pícha DavidPastír Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír12Fišer Martin04
Hanzal Petr30Tůma Ladislav12
Pícha David12Fišer Petr21
Hozman Bohumil40Pastír Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20537:476Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihlář Matěj
Bláha Milan
 
 
Kárník Tomáš
Brothánek Jan
 
 
-39-10-14 1301
2.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
746  3011
3.Bláha MilanKárník Tomáš-6-46-7 1312
4.Cihlář MatějBrothánek Jan-8-776-82313
5.Filip MichalKratochvíl Karel-10-106283223
6.Rychlý TomášJiroš Martin779  3033
7.Cihlář MatějKárník Tomáš-56-311133243
8.Filip MichalBrothánek Jan9-788 3153
9.Rychlý TomášKratochvíl Karel856  3063
10.Bláha MilanJiroš Martin12-1167 3173
11.Filip MichalKárník Tomáš-12-8-7  0374
12.Rychlý TomášBrothánek Jan312-3-883284
13.Bláha MilanKratochvíl Karel668  3094
14.Cihlář MatějJiroš Martin557  30104
15.Rychlý TomášKárník Tomáš         
16.Bláha MilanBrothánek Jan         
17.Cihlář MatějKratochvíl Karel         
18.Filip MichalJiroš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan21Kárník Tomáš21
Cihlář Matěj21Brothánek Jan12
Filip Michal21Kratochvíl Karel03
Rychlý Tomáš30Jiroš Martin03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Čihák Josef st.
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:31675:657TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Skoumal Adam
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-7103-11143210
2.Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
Stránský Zdeněk
Herrmann Vít
 
 
-615-45-52311
3.Kohout RadekHerrmann Vít510-7-5-72312
4.Krenk TomášLipták Ondřej8-11-68113222
5.Skoumal AdamČečák Milan-89-7893232
6.Čihák Josef st.Stránský Zdeněk-3468 3142
7.Krenk TomášHerrmann Vít8-89-6-72343
8.Skoumal AdamLipták Ondřej-77-8893253
9.Čihák Josef st.Čečák Milan1098  3063
10.Kohout RadekStránský Zdeněk-68-97-52364
11.Skoumal AdamHerrmann Vít6-7-9-8 1365
12.Čihák Josef st.Lipták Ondřej-4586 3175
13.Kohout RadekČečák Milan87-810 3185
14.Krenk TomášStránský Zdeněk865  3095
15.Čihák Josef st.Herrmann Vít-94-7-8 1396
16.Kohout RadekLipták Ondřej-878-7832106
17.Krenk TomášČečák Milan         
18.Skoumal AdamStránský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohout Radek22Herrmann Vít40
Krenk Tomáš21Lipták Ondřej04
Skoumal Adam21Čečák Milan03
Čihák Josef st.31Stránský Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS