Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:Veselý Filip ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25604:551TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
78-9-7-122301
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Stránský Zdeněk
Konopásek Luboš
 
 
-89-4393211
3.Blažek JanLipták Ondřej8-7-6-8 1312
4.Matějka ZdeněkČečák Milan7-688 3122
5.Šobáň RadekStránský Zdeněk-58-98103232
6.Vu Duy TiepKonopásek Luboš4108  3042
7.Matějka ZdeněkLipták Ondřej66-69 3152
8.Šobáň RadekČečák Milan8-8-9-4 1353
9.Vu Duy TiepStránský Zdeněk58-46 3163
10.Blažek JanKonopásek Luboš7-13114 3173
11.Šobáň RadekLipták Ondřej-865-10-62374
12.Vu Duy TiepČečák Milan-107-98-22375
13.Blažek JanStránský Zdeněk72-46 3185
14.Matějka ZdeněkKonopásek Luboš569  3095
15.Vu Duy TiepLipták Ondřej-8858 31105
16.Blažek JanČečák Milan9    10  
17.Matějka ZdeněkStránský Zdeněk         
18.Šobáň RadekKonopásek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan21Lipták Ondřej22
Matějka Zdeněk30Čečák Milan21
Šobáň Radek12Stránský Zdeněk03
Vu Duy Tiep31Konopásek Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37517:600TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
-78102 3110
2.Michálek David
Brothánek Jan
 
 
Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
-8-38823220
3.Michálek DavidČihák Josef st.-4-297-72321
4.Jiroš MartinJiroušek Pavel-8-7-9  0322
5.Kratochvíl KarelKrenk Tomáš-10-12-4  0323
6.Brothánek JanKohout Radek8-111-1593233
7.Jiroš MartinČihák Josef st.12-412-7-82334
8.Kratochvíl KarelJiroušek Pavel-4-5-7  0335
9.Brothánek JanKrenk Tomáš1094  3045
10.Michálek DavidKohout Radek-1-4-7  0346
11.Kratochvíl KarelČihák Josef st.-58-89-42347
12.Brothánek JanJiroušek Pavel979  3057
13.Michálek DavidKrenk Tomáš-10-4-8  0358
14.Jiroš MartinKohout Radek-7-8-4  0359
15.Brothánek JanČihák Josef st.7-9-31023269
16.Michálek DavidJiroušek Pavel-8-3-9  03610
17.Jiroš MartinKrenk Tomáš         
18.Kratochvíl KarelKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michálek David04Čihák Josef st.31
Jiroš Martin03Jiroušek Pavel31
Kratochvíl Karel03Krenk Tomáš21
Brothánek Jan40Kohout Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36522:589Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Martin
Pastír Jiří
 
 
Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
-78-69-82301
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
76-3-793211
3.Tůma LadislavRychlý Tomáš692  3021
4.Pastír JiříBláha Milan-6610-7-82322
5.Fišer MartinCihlář Matěj-4-49-8 1323
6.Fišer PetrFilip Michal-9-986103233
7.Pastír JiříRychlý Tomáš9-768 3143
8.Fišer MartinBláha Milan-3-79-9 1344
9.Fišer PetrCihlář Matěj9-6-9-6 1345
10.Tůma LadislavFilip Michal-98614 3155
11.Fišer MartinRychlý Tomáš-5-6-11  0356
12.Fišer PetrBláha Milan-6-9-8  0357
13.Tůma LadislavCihlář Matěj-8-78-6 1358
14.Pastír JiříFilip Michal-8-7-6  0359
15.Fišer PetrRychlý Tomáš-8-69-8 13510
16.Tůma LadislavBláha Milan         
17.Pastír JiříCihlář Matěj         
18.Fišer MartinFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Ladislav21Rychlý Tomáš22
Pastír Jiří12Bláha Milan30
Fišer Martin03Cihlář Matěj30
Fišer Petr13Filip Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
Kočí Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31654:626AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Kohlmannová Aneta
 
 
Hanzal Petr
Pecka Zdeněk
 
 
9-8-88-72301
2.Klouček Pavel
Annayev Sanjar
 
 
Hozman Bohumil
Marek Vladimír
 
 
10610  3011
3.Klouček PavelHanzal Petr5-7-88-72312
4.Kočí ŠtěpánHozman Bohumil610-88 3122
5.Kohlmannová AnetaMarek Vladimír-10-9-8  0323
6.Annayev SanjarPecka Zdeněk84-8-863233
7.Kočí ŠtěpánHanzal Petr3-9-1783243
8.Kohlmannová AnetaHozman Bohumil-10-59-6 1344
9.Annayev SanjarMarek Vladimír8-2-8-6 1345
10.Klouček PavelPecka Zdeněk955  3055
11.Kohlmannová AnetaHanzal Petr-37-8-7 1356
12.Annayev SanjarHozman Bohumil-4-114-12 1357
13.Klouček PavelMarek Vladimír8-1196 3167
14.Kočí ŠtěpánPecka Zdeněk910-12-1013277
15.Annayev SanjarHanzal Petr-6785 3187
16.Klouček PavelHozman Bohumil89-55 3197
17.Kočí ŠtěpánMarek Vladimír879  30107
18.Kohlmannová AnetaPecka Zdeněk-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Pavel31Hanzal Petr22
Kočí Štěpán40Hozman Bohumil22
Kohlmannová Aneta03Marek Vladimír22
Annayev Sanjar22Pecka Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Toula Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36617:633TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zázvorka Jan
Taraňko Mikhail
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-8910-583210
2.Toula Vladimír
Mach Jakub
 
 
Huleš Jiří
Sedláček Luděk
 
 
-9-5-3  0311
3.Toula VladimírSedláček Luděk-6-98-8 1312
4.Mach JakubAbrahám Petr-7-8810-92313
5.Zázvorka JanDušek Zdeněk5-8-79103223
6.Taraňko MikhailHuleš Jiří65-86 3133
7.Mach JakubSedláček Luděk-8-9-9  0334
8.Zázvorka JanAbrahám Petr-12-59-8 1335
9.Taraňko MikhailDušek Zdeněk456  3045
10.Toula VladimírHuleš Jiří16310  3055
11.Zázvorka JanSedláček Luděk-3-58-10 1356
12.Taraňko MikhailAbrahám Petr937  3066
13.Toula VladimírDušek Zdeněk-9888 3176
14.Mach JakubHuleš Jiří9-10-8-9 1377
15.Taraňko MikhailSedláček Luděk-13-8-9  0378
16.Toula VladimírAbrahám Petr11-7-9-10 1379
17.Mach JakubDušek Zdeněk-58-9-10 13710
18.Zázvorka JanHuleš Jiří7-6-89932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toula Vladimír22Sedláček Luděk40
Mach Jakub04Abrahám Petr31
Zázvorka Jan12Dušek Zdeněk13
Taraňko Mikhail31Huleš Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:41514:638TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Kotlorz Lukáš
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
-15-2-6  0301
2.Šimeček Jan
Fausek Jiří
 
 
Hruška Jan
Eberl Milan
 
 
77-8-673211
3.Šimeček JanEberl Milan-6-10-14  0312
4.Kotlorz LukášHruška Jan-812-5-5 1313
5.Fausek JiříPlch Jiří st.10-7-5863223
6.Marat FilipHrabě Václav-8-4-10  0324
7.Kotlorz LukášEberl Milan-69115 3134
8.Fausek JiříHruška Jan3-7-4953244
9.Marat FilipPlch Jiří st.-4-9-9  0345
10.Šimeček JanHrabě Václav10-6-7-5 1346
11.Fausek JiříEberl Milan10-46-833256
12.Marat FilipHruška Jan-10-5-6  0357
13.Šimeček JanPlch Jiří st.-39-10-7 1358
14.Kotlorz LukášHrabě Václav-5-4-2  0359
15.Marat FilipEberl Milan-5-717993269
16.Šimeček JanHruška Jan-4-6-5  03610
17.Kotlorz LukášPlch Jiří st.         
18.Fausek JiříHrabě Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan04Eberl Milan13
Kotlorz Lukáš12Hruška Jan31
Fausek Jiří30Plch Jiří st.21
Marat Filip13Hrabě Václav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline