Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:Hruška Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
     3010
2.Hruška Jan
Eberl Milan
 
 
Vu Duy Tiep
Matějka Zdeněk
 
 
     3120
3.Svoboda IgorVu Duy Tiep     0321
4.Plch Jiří st.Matějka Zdeněk     0322
5.Eberl MilanŠobáň Radek     1323
6.Hruška JanBlažek Jan     3033
7.Plch Jiří st.Vu Duy Tiep     3143
8.Eberl MilanMatějka Zdeněk     2344
9.Hruška JanŠobáň Radek     3154
10.Svoboda IgorBlažek Jan     3264
11.Eberl MilanVu Duy Tiep     3274
12.Hruška JanMatějka Zdeněk     3184
13.Svoboda IgorŠobáň Radek     3194
14.Plch Jiří st.Blažek Jan     30104
15.Hruška JanVu Duy Tiep         
16.Svoboda IgorMatějka Zdeněk         
17.Plch Jiří st.Šobáň Radek         
18.Eberl MilanBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Igor21Vu Duy Tiep12
Plch Jiří st.21Matějka Zdeněk21
Eberl Milan12Šobáň Radek12
Hruška Jan30Blažek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12472:366TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Vojtěch
Huleš Jiří
 
 
Marat Filip
Hampl Pavel
 
 
58-9-8-112301
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Fausek Jiří
Kotlorz Lukáš
 
 
9-7510 3111
3.Toman VojtěchMarat Filip-99-11-5 1312
4.Abrahám PetrHampl Pavel434  3022
5.Huleš JiříFausek Jiří879  3032
6.Dušek ZdeněkKotlorz Lukáš911-74 3142
7.Abrahám PetrMarat Filip5109  3052
8.Huleš JiříHampl Pavel54-104 3162
9.Dušek ZdeněkFausek Jiří275  3072
10.Toman VojtěchKotlorz Lukáš109-127 3182
11.Huleš JiříMarat Filip8-5-10593292
12.Dušek ZdeněkHampl Pavel984  30102
13.Toman VojtěchFausek Jiří-7    01  
14.Abrahám PetrKotlorz Lukáš         
15.Dušek ZdeněkMarat Filip         
16.Toman VojtěchHampl Pavel         
17.Abrahám PetrFausek Jiří         
18.Huleš JiříKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Vojtěch11Marat Filip12
Abrahám Petr20Hampl Pavel03
Huleš Jiří30Fausek Jiří02
Dušek Zdeněk30Kotlorz Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17504:358TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 

 
 
WO    3010
2.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
737  3020
3.Marek VladimírToula Vladimír-5-10-7  0321
4.Hanzal PetrPeršl Martin8-7-78-62322
5.Laube PetrHanzlík Tomáš6710  3032
6.Hozman BohumilWO    3042
7.Hanzal PetrToula Vladimír-7-69793252
8.Laube PetrPeršl Martin8-7-76-52353
9.Hozman BohumilHanzlík Tomáš-7897 3163
10.Marek VladimírWO    3073
11.Laube PetrToula Vladimír-8-9-8  0374
12.Hozman BohumilPeršl Martin-811138 3184
13.Marek VladimírHanzlík Tomáš76-96 3194
14.Hanzal PetrWO    30104
15.Hozman BohumilToula Vladimír         
16.Marek VladimírPeršl Martin         
17.Hanzal PetrHanzlík Tomáš         
18.Laube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marek Vladimír11Toula Vladimír21
Hanzal Petr11Peršl Martin21
Laube Petr12Hanzlík Tomáš03
Hozman Bohumil20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32412:462AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Rychlý Tomáš
 
 
Kočí Štěpán
Kohlmannová Aneta
 
 
-11-97-8 1301
2.Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
Kantor Jan
Klouček Pavel
 
 
-36-8-7 1302
3.Bláha MilanKantor Jan9-66-6-82303
4.Cihlář MatějKočí Štěpán-9-7-10  0304
5.Matuna VáclavKlouček Pavel-9-9-3  0305
6.Rychlý TomášKohlmannová Aneta85-105 3115
7.Cihlář MatějKantor Jan-897-8-42316
8.Matuna VáclavKočí Štěpán-7-7-3  0317
9.Rychlý TomášKlouček Pavel9-9-9-7 1318
10.Bláha MilanKohlmannová Aneta11-523 3128
11.Matuna VáclavKantor Jan-66-79-32329
12.Rychlý TomášKočí Štěpán-52-42-823210
13.Bláha MilanKlouček Pavel         
14.Cihlář MatějKohlmannová Aneta         
15.Rychlý TomášKantor Jan         
16.Bláha MilanKočí Štěpán         
17.Cihlář MatějKlouček Pavel         
18.Matuna VáclavKohlmannová Aneta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Milan11Kantor Jan30
Cihlář Matěj02Kočí Štěpán30
Matuna Václav03Klouček Pavel20
Rychlý Tomáš12Kohlmannová Aneta02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:Kohout Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Čihák Josef st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:32666:665TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kremla Tomáš
Čihák Josef st.
 
 
Pastír Jiří
Veselý Luboš
 
 
910-5-9-62301
2.Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
-9-7-8  0302
3.Kremla TomášVeselý Luboš9-6-6-8 1303
4.Jiroušek PavelTůma Ladislav7-977 3113
5.Kohout RadekFišer Petr-4585 3123
6.Čihák Josef st.Pastír Jiří776  3033
7.Jiroušek PavelVeselý Luboš-39-54133243
8.Kohout RadekTůma Ladislav8-7-8-8 1344
9.Čihák Josef st.Fišer Petr-87-59-82345
10.Kremla TomášPastír Jiří58-215 3155
11.Kohout RadekVeselý Luboš-598-893265
12.Čihák Josef st.Tůma Ladislav6-7-69-82366
13.Kremla TomášFišer Petr-88-5993276
14.Jiroušek PavelPastír Jiří-1110106 3186
15.Čihák Josef st.Veselý Luboš-88-91073296
16.Kremla TomášTůma Ladislav-6910-8732106
17.Jiroušek PavelFišer Petr         
18.Kohout RadekPastír Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kremla Tomáš31Veselý Luboš13
Jiroušek Pavel30Tůma Ladislav22
Kohout Radek21Fišer Petr12
Čihák Josef st.22Pastír Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34438:499TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Brothánek Jan
Kárník Tomáš
 
 
-76-99-102301
2.Stránský Zdeněk
Celler Jiří
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
8-78-763211
3.Čečák MilanKárník Tomáš-129-7-7 1312
4.Stránský ZdeněkBrothánek Jan-9-812-7 1313
5.Celler JiříKratochvíl Karel-7-8-10  0314
6.Lipták OndřejJiroš Martin612-7-6-92315
7.Stránský ZdeněkKárník Tomáš-4-72-7 1316
8.Celler JiříBrothánek Jan45-4-6-82317
9.Lipták OndřejKratochvíl Karel-910-6-8 1318
10.Čečák MilanJiroš Martin-1087-973228
11.Celler JiříKárník Tomáš-7-6-7  0329
12.Lipták OndřejBrothánek Jan-9-7-4  03210
13.Čečák MilanKratochvíl Karel9    10  
14.Stránský ZdeněkJiroš Martin         
15.Lipták OndřejKárník Tomáš         
16.Čečák MilanBrothánek Jan         
17.Stránský ZdeněkKratochvíl Karel         
18.Celler JiříJiroš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čečák Milan11Kárník Tomáš30
Stránský Zdeněk02Brothánek Jan30
Celler Jiří03Kratochvíl Karel20
Lipták Ondřej03Jiroš Martin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline