Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24597:529TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
Brothánek Jan
Michálek David
 
 
676  3010
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
-9-952-82311
3.Blažek JanBrothánek Jan-10-108433221
4.Šobáň RadekKratochvíl Karel-99-11-6 1322
5.Matějka ZdeněkJiroš Martin99-99 3132
6.Vu Duy TiepMichálek David-91056 3142
7.Šobáň RadekBrothánek Jan-6-313-9 1343
8.Matějka ZdeněkKratochvíl Karel-7-7-9  0344
9.Vu Duy TiepJiroš Martin695  3054
10.Blažek JanMichálek David8-101212 3164
11.Matějka ZdeněkBrothánek Jan8610  3074
12.Vu Duy TiepKratochvíl Karel938  3084
13.Blažek JanJiroš Martin-127-3793294
14.Šobáň RadekMichálek David-11-94-7 1395
15.Vu Duy TiepBrothánek Jan-7-9381032105
16.Blažek JanKratochvíl Karel7-9-53 22  
17.Šobáň RadekJiroš Martin         
18.Matějka ZdeněkMichálek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan30Brothánek Jan13
Šobáň Radek03Kratochvíl Karel21
Matějka Zdeněk21Jiroš Martin03
Vu Duy Tiep40Michálek David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13465:385TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
78-95 3110
2.Veselý Luboš
Pastír Jiří
 
 
Celler Jiří
Stránský Zdeněk
 
 
-9-710783220
3.Fišer PetrLipták Ondřej-9-88-9 1321
4.Veselý LubošČečák Milan667  3031
5.Pastír JiříStránský Zdeněk1057  3041
6.Tůma LadislavCeller Jiří107-77 3151
7.Veselý LubošLipták Ondřej987  3061
8.Pastír JiříČečák Milan-4798 3171
9.Tůma LadislavStránský Zdeněk799  3081
10.Fišer PetrCeller Jiří-669-623291
11.Pastír JiříLipták Ondřej-8-978-82392
12.Tůma LadislavČečák Milan748  30102
13.Fišer PetrStránský Zdeněk         
14.Veselý LubošCeller Jiří         
15.Tůma LadislavLipták Ondřej         
16.Fišer PetrČečák Milan         
17.Veselý LubošStránský Zdeněk         
18.Pastír JiříCeller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Petr11Lipták Ondřej21
Veselý Luboš20Čečák Milan03
Pastír Jiří21Stránský Zdeněk02
Tůma Ladislav30Celler Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35492:526TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Kohlmannová Aneta
 
 
Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
-73-82-22301
2.Klouček Pavel
Kantor Jan
 
 
Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
6410  3011
3.Kočí ŠtěpánČihák Josef st.-2-4-2  0312
4.Kantor JanJiroušek Pavel-11-86-9 1313
5.Kohlmannová AnetaKohout Radek-8-653-62314
6.Klouček PavelKrenk Tomáš-81247 3124
7.Kantor JanČihák Josef st.7-638 3134
8.Kohlmannová AnetaJiroušek Pavel-8-9-6  0335
9.Klouček PavelKohout Radek4-984 3145
10.Kočí ŠtěpánKrenk Tomáš-4-2-4  0346
11.Kohlmannová AnetaČihák Josef st.-11-8-5  0347
12.Klouček PavelJiroušek Pavel-8-85-5 1348
13.Kočí ŠtěpánKohout Radek-6-5-8  0349
14.Kantor JanKrenk Tomáš736  3059
15.Klouček PavelČihák Josef st.7-7-9763269
16.Kočí ŠtěpánJiroušek Pavel-8-3-4  03610
17.Kantor JanKohout Radek9    10  
18.Kohlmannová AnetaKrenk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočí Štěpán04Čihák Josef st.22
Kantor Jan21Jiroušek Pavel40
Kohlmannová Aneta03Kohout Radek21
Klouček Pavel31Krenk Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21519:491TJ AVIA Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Mach Jakub
 
 
Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
-9-6-9  0301
2.Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
Rychlý Tomáš
Fridrich Miloslav
 
 
9-98-8113211
3.Toula VladimírRychlý Tomáš-8-456-112312
4.Mach JakubBláha Milan810-59 3122
5.Zázvorka JanCihlář Matěj978  3032
6.Taraňko MikhailFridrich Miloslav9810  3042
7.Mach JakubRychlý Tomáš-6-5-10  0343
8.Zázvorka JanBláha Milan478  3053
9.Taraňko MikhailCihlář Matěj65-99 3163
10.Toula VladimírFridrich Miloslav688  3073
11.Zázvorka JanRychlý Tomáš-3-8-3  0374
12.Taraňko MikhailBláha Milan686  3084
13.Toula VladimírCihlář Matěj-8-99-9 1385
14.Mach JakubFridrich Miloslav96-67 3195
15.Taraňko MikhailRychlý Tomáš913-36 31105
16.Toula VladimírBláha Milan79-5  21  
17.Mach JakubCihlář Matěj         
18.Zázvorka JanFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toula Vladimír12Rychlý Tomáš31
Mach Jakub21Bláha Milan03
Zázvorka Jan21Cihlář Matěj12
Taraňko Mikhail40Fridrich Miloslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:30591:579TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Marat Filip
 
 
Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
57-23 3110
2.Vožický Bohumil
Průša Ondřej ml.
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
9-9-5-5 1311
3.Vožický BohumilHozman Bohumil-1399-9-72312
4.Průša Ondřej ml.Hanzal Petr-5-7-8  0313
5.Bialas FilipMarek Vladimír-96-10563223
6.Marat FilipLaube Petr5-10-7963233
7.Průša Ondřej ml.Hozman Bohumil-6-6-7  0334
8.Bialas FilipHanzal Petr-10-8-14  0335
9.Marat FilipMarek Vladimír-4-5-10  0336
10.Vožický BohumilLaube Petr777  3046
11.Bialas FilipHozman Bohumil828  3056
12.Marat FilipHanzal Petr-287-793266
13.Vožický BohumilMarek Vladimír-6788 3176
14.Průša MartinLaube Petr-998-9123286
15.Marat FilipHozman Bohumil78-66 3196
16.Vožický BohumilHanzal Petr310-98 31106
17.Průša MartinMarek Vladimír         
18.Bialas FilipLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vožický Bohumil31Hozman Bohumil22
Průša Ondřej ml.02Hanzal Petr22
Bialas Filip21Marek Vladimír12
Marat Filip31Laube Petr03
Průša Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25651:602TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Huleš Jiří
Jamrich Robert
 
 
686  3010
2.Hruška Jan
Eberl Milan
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
8910  3020
3.Plch Jiří st.Jamrich Robert-5-8-9  0321
4.Hrabě VáclavAbrahám Petr-688-6-72322
5.Eberl MilanHuleš Jiří-612810 3132
6.Hruška JanHyršl Ondřej-8-97-10 1333
7.Hrabě VáclavJamrich Robert-109-6983243
8.Eberl MilanAbrahám Petr-88-88-92344
9.Hruška JanHuleš Jiří6-810-10-102345
10.Plch Jiří st.Hyršl Ondřej-9497 3155
11.Eberl MilanJamrich Robert-8-978-42356
12.Hruška JanAbrahám Petr5-858 3166
13.Plch Jiří st.Huleš Jiří121214  3076
14.Hrabě VáclavHyršl Ondřej10-9-128103286
15.Hruška JanJamrich Robert8103  3096
16.Plch Jiří st.Abrahám Petr886  30106
17.Hrabě VáclavHuleš Jiří7    10  
18.Eberl MilanHyršl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plch Jiří st.31Jamrich Robert22
Hrabě Václav21Abrahám Petr22
Eberl Milan12Huleš Jiří12
Hruška Jan22Hyršl Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS