Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:29549:530TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Veselý Filip
 
 
Veselý Luboš
Fišer Petr
 
 
-46-5-4 1301
2.Matějka Zdeněk
Vu Duy Tiep
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Martin
 
 
10-1044 3111
3.Blažek JanVeselý Luboš-7-3-5  0312
4.Veselý FilipTůma Ladislav-49-3-3 1313
5.Matějka ZdeněkFišer Petr9-63-823223
6.Vu Duy TiepFišer Martin75-5-953233
7.Veselý FilipVeselý Luboš-9-3-9  0334
8.Matějka ZdeněkTůma Ladislav-76-9683244
9.Vu Duy TiepFišer Petr565  3054
10.Blažek JanFišer Martin10-108-823264
11.Matějka ZdeněkVeselý Luboš-9-7-7  0365
12.Vu Duy TiepTůma Ladislav-697-683275
13.Blažek JanFišer Petr-9-981183285
14.Veselý FilipFišer Martin567  3095
15.Vu Duy TiepVeselý Luboš-9938 31105
16.Blažek JanTůma Ladislav         
17.Veselý FilipFišer Petr         
18.Matějka ZdeněkFišer Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan21Veselý Luboš31
Veselý Filip12Tůma Ladislav12
Matějka Zdeněk21Fišer Petr03
Vu Duy Tiep40Fišer Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33464:514TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Klouček Pavel
 
 
Kárník Tomáš
Brothánek Jan
 
 
-129-5-6 1301
2.Dlask Marek
Kantor Jan
 
 
Jiroš Martin
Michálek David
 
 
-71149 3111
3.Kantor JanKárník Tomáš13-4-7-7 1312
4.Kočí ŠtěpánBrothánek Jan-2-3-4  0313
5.Dlask MarekJiroš Martin-96-9-8 1314
6.Klouček PavelMichálek David422  3024
7.Kočí ŠtěpánKárník Tomáš-3-2-2  0325
8.Dlask MarekBrothánek Jan-4-5-11  0326
9.Klouček PavelJiroš Martin385  3036
10.Kantor JanMichálek David-8678 3146
11.Dlask MarekKárník Tomáš-8-7-9  0347
12.Klouček PavelBrothánek Jan837  3057
13.Kantor JanJiroš Martin39-74 3167
14.Kočí ŠtěpánMichálek David-5-6-6  0368
15.Klouček PavelKárník Tomáš-4-58-4 1369
16.Kantor JanBrothánek Jan-86-10-8 13610
17.Kočí ŠtěpánJiroš Martin-7-8-9  03  
18.Dlask MarekMichálek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Jan22Kárník Tomáš40
Kočí Štěpán03Brothánek Jan31
Dlask Marek03Jiroš Martin12
Klouček Pavel31Michálek David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34621:559nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Lomský Gustav
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-5-7-7  0301
2.Zázvorka Jan
Mach Jakub
 
 
Herrmann Vít
Stránský Zdeněk
 
 
WO    3011
3.Zázvorka JanHerrmann Vít-9-7-9  0312
4.Mach JakubČečák Milan6-9-3-10 1313
5.Lomský GustavLipták Ondřej2-7-49-92314
6.Toula VladimírStránský ZdeněkWO    3024
7.Mach JakubHerrmann Vít69-5-3-62325
8.Lomský GustavČečák Milan-3-4-6  0326
9.Toula VladimírLipták Ondřej9-58-8-82327
10.Zázvorka JanStránský ZdeněkWO    3037
11.Lomský GustavHerrmann Vít-4-5-9  0338
12.Toula VladimírČečák Milan-89-4393248
13.Zázvorka JanLipták Ondřej811-4-783258
14.Mach JakubStránský ZdeněkWO    3068
15.Toula VladimírHerrmann Vít1088  3078
16.Zázvorka JanČečák Milan7-8-12-9 1379
17.Mach JakubLipták Ondřej-106108 3189
18.Lomský GustavStránský Zdeněk-10116-683299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zázvorka Jan12Herrmann Vít31
Mach Jakub12Čečák Milan31
Lomský Gustav13Lipták Ondřej22
Toula Vladimír21Stránský Zdeněk01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34514:568TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Šimeček Jan
 
 
Čihák Josef st.
Jiroušek Pavel
 
 
-89-10-7 1301
2.Marat Filip
Bialas Filip
 
 
Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
1379  3011
3.Marat FilipČihák Josef st.810-1010 3121
4.Kotlorz LukášJiroušek Pavel-128-10-4 1322
5.Šimeček JanKohout Radek-98-3-9 1323
6.Bialas FilipKrenk Tomáš-7-7-7  0324
7.Kotlorz LukášČihák Josef st.-8-10-8  0325
8.Šimeček JanJiroušek Pavel-7-58-7 1326
9.Bialas FilipKohout Radek10-6-7963236
10.Marat FilipKrenk Tomáš-391014 3146
11.Šimeček JanČihák Josef st.-7-9810-72347
12.Bialas FilipJiroušek Pavel21-7-8-102348
13.Marat FilipKohout Radek9-10-97-82349
14.Kotlorz LukášKrenk Tomáš-6-4-9  03410
15.Bialas FilipČihák Josef st.         
16.Marat FilipJiroušek Pavel         
17.Kotlorz LukášKohout Radek         
18.Šimeček JanKrenk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip21Čihák Josef st.21
Kotlorz Lukáš03Jiroušek Pavel30
Šimeček Jan03Kohout Radek21
Bialas Filip12Krenk Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:Hrabě
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:21548:506TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Bláha Milan
Cihlář Matěj
 
 
8710  3010
2.Lamprecht Matyáš
Eberl Milan
 
 
Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
-5485 3120
3.Plch Jiří st.Cihlář Matěj66-310 3130
4.Eberl MilanRychlý Tomáš9-6-99-62331
5.Lamprecht MatyášBláha Milan-7-489-82332
6.Hrabě VáclavFilip Michal894  3042
7.Eberl MilanCihlář Matěj7-7-5-7 1343
8.Lamprecht MatyášRychlý Tomáš-7-9-6  0344
9.Hrabě VáclavBláha Milan455  3054
10.Plch Jiří st.Filip Michal131010  3064
11.Lamprecht MatyášCihlář Matěj8811  3074
12.Hrabě VáclavRychlý Tomáš61512  3084
13.Plch Jiří st.Bláha Milan-8633 3194
14.Beneš KarelFilip Michal-5-6-8  0395
15.Hrabě VáclavCihlář Matěj-6-9-6  0396
16.Plch Jiří st.Rychlý Tomáš41312  30106
17.Beneš KarelBláha Milan         
18.Lamprecht MatyášFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plch Jiří st.40Cihlář Matěj22
Eberl Milan02Rychlý Tomáš22
Lamprecht Matyáš12Bláha Milan12
Hrabě Václav31Filip Michal12
Beneš Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11455:345TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Luděk
Jamrich Robert
 
 
Pícha David
Hozman Bohumil
 
 
852  3010
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
78-93 3120
3.Sedláček LuděkHozman Bohumil81212  3030
4.Abrahám PetrLaube Petr-4299 3140
5.Huleš JiříMarek Vladimír-689-8-92341
6.Dušek ZdeněkPícha David684  3051
7.Abrahám PetrHozman Bohumil1078  3061
8.Huleš JiříLaube Petr-56710 3171
9.Dušek ZdeněkMarek Vladimír399  3081
10.Sedláček LuděkPícha David-88-10983291
11.Huleš JiříHozman Bohumil-89-8-9 1392
12.Dušek ZdeněkLaube PetrWO    30102
13.Sedláček LuděkMarek Vladimír         
14.Abrahám PetrPícha David         
15.Dušek ZdeněkHozman Bohumil         
16.Sedláček LuděkLaube Petr         
17.Abrahám PetrMarek Vladimír         
18.Huleš JiříPícha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Luděk20Hozman Bohumil12
Abrahám Petr20Laube Petr02
Huleš Jiří12Marek Vladimír11
Dušek Zdeněk20Pícha David02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline