Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11451:332TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
766  3010
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Jůzek Karel
Šimánek Lubomír
 
 
1367  3020
3.Ševčík IvanPospíšil Alois23-410 3130
4.Šimberský JiříBratka Arnošt-88-68-62331
5.Král MartinJůzek Karel225  3041
6.Čuda JanŠimánek Lubomír788  3051
7.Šimberský JiříPospíšil Alois-9-108363261
8.Král MartinBratka Arnošt7-386 3171
9.Čuda JanJůzek Karel247  3081
10.Ševčík IvanŠimánek Lubomír46-76 3191
11.Král MartinPospíšil Alois-969-4-52392
12.Čuda JanBratka Arnošt1046  30102
13.Ševčík IvanJůzek Karel         
14.Šimberský JiříŠimánek Lubomír         
15.Čuda JanPospíšil Alois         
16.Ševčík IvanBratka Arnošt         
17.Šimberský JiříJůzek Karel         
18.Král MartinŠimánek Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Ivan20Pospíšil Alois12
Šimberský Jiří11Bratka Arnošt12
Král Martin21Jůzek Karel02
Čuda Jan30Šimánek Lubomír02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8427:306TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Lhoták Petr
Plucar Ondřej
 
 
513-78 3110
2.Kotlorz Lukáš
Vožický Bohumil
 
 
Holštein Jaroslav
Levý Jiří
 
 
555  3020
3.Benák JanPlucar Ondřej-9-76753230
4.Kotlorz LukášLhoták Petr6-1138 3140
5.Šimeček JanHolštein Jaroslav6611  3050
6.Benák VítLevý Jiří829  3060
7.Kotlorz LukášPlucar Ondřej979  3070
8.Šimeček JanLhoták Petr7-945 3180
9.Benák VítHolštein Jaroslav8-8-98-92381
10.Benák JanLevý Jiří674  3091
11.Šimeček JanPlucar Ondřej699  30101
12.Benák VítLhoták Petr         
13.Benák JanHolštein Jaroslav         
14.Kotlorz LukášLevý Jiří         
15.Benák VítPlucar Ondřej         
16.Benák JanLhoták Petr         
17.Kotlorz LukášHolštein Jaroslav         
18.Šimeček JanLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Jan20Plucar Ondřej03
Kotlorz Lukáš20Lhoták Petr02
Šimeček Jan30Holštein Jaroslav11
Benák Vít11Levý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15453:333TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 

 
 
WO    3010
2.Hájek Karel
Manko Viktor
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
89-8-3113220
3.Manko ViktorSmrkovský Petr8-67-943230
4.Pícha DavidBoštíková Věra3-2-9843240
5.Pecka ZdeněkMarko Jiří67-85 3150
6.Hájek KarelWO    3060
7.Pícha DavidSmrkovský Petr9-9105 3170
8.Pecka ZdeněkBoštíková Věra121211  3080
9.Hájek KarelMarko Jiří-77-7-7 1381
10.Manko ViktorWO    3091
11.Pecka ZdeněkSmrkovský Petr-5-7-5  0392
12.Hájek KarelBoštíková Věra5-7611 31102
13.Manko ViktorMarko Jiří         
14.Pícha David         
15.Hájek KarelSmrkovský Petr         
16.Manko ViktorBoštíková Věra         
17.Pícha DavidMarko Jiří         
18.Pecka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Manko Viktor10Smrkovský Petr12
Pícha David20Boštíková Věra03
Pecka Zdeněk21Marko Jiří11
Hájek Karel11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30599:572nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Baier Miroslav
Veselý Filip
 
 
-5-10-8  0301
2.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Železný Miroslav
Dolanský Roman
 
 
7-9-77-92302
3.Valeš ZbyněkVeselý Filip-8-98-8 1303
4.Radil MilanBaier Miroslav-6-5-6  0304
5.Kubeš VáclavŽelezný Miroslav7212  3014
6.Kucharčík JanDolanský Roman868  3024
7.Radil MilanVeselý Filip7-6-7-8 1325
8.Kubeš VáclavBaier Miroslav-6-6-7  0326
9.Kucharčík JanŽelezný Miroslav-88-92-72327
10.Valeš ZbyněkDolanský Roman5109  3037
11.Kubeš VáclavVeselý Filip-10-8-9  0338
12.Kucharčík JanBaier Miroslav910-93 3148
13.Valeš ZbyněkŽelezný Miroslav-6-6-9  0349
14.Radil MilanDolanský Roman956  3059
15.Kucharčík JanVeselý Filip1374  3069
16.Valeš ZbyněkBaier Miroslav848  3079
17.Radil MilanŽelezný Miroslav148-37 3189
18.Kubeš VáclavDolanský Roman2-898 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valeš Zbyněk22Veselý Filip31
Radil Milan22Baier Miroslav22
Kubeš Václav22Železný Miroslav22
Kucharčík Jan31Dolanský Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37557:609TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Lüder Jan
Pour Tomáš
 
 
8-763 3110
2.Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
Obraz Martin
Doležal Karel
 
 
-9-7-9  0311
3.Žambokréthyová MilenaPour Tomáš82-10-973221
4.Laštůvka PetrDoležal Karel-9-6-7  0322
5.Navrátil LadislavObraz Martin28-4-8-62323
6.Hadrava MiloslavLüder Jan-55-6-6 1324
7.Laštůvka PetrPour Tomáš-7-8-7  0325
8.Navrátil LadislavDoležal Karel-10-1-9  0326
9.Hadrava MiloslavObraz Martin-89-87-92327
10.Žambokréthyová MilenaLüder Jan6810  3037
11.Navrátil LadislavPour Tomáš-7-6-3  0338
12.Hadrava MiloslavDoležal Karel-88-91273248
13.Žambokréthyová MilenaObraz Martin-49511 3158
14.Laštůvka PetrLüder Jan9-2109 3168
15.Hadrava MiloslavPour Tomáš-6-7-5  0369
16.Žambokréthyová MilenaDoležal Karel948  3079
17.Laštůvka PetrObraz Martin10-3-8-9 13710
18.Navrátil LadislavLüder Jan-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žambokréthyová Milena40Pour Tomáš31
Laštůvka Petr13Doležal Karel22
Navrátil Ladislav03Obraz Martin31
Hadrava Miloslav13Lüder Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31295:407Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Popelka Antonín st.
 
 
Matuna Václav
Kadavý Ondřej
 
 
9-597 3110
2.Kliner Jiří
Zábranský Josef
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-7-7-7  0311
3.Zábranský JosefMatuna Václav-7-8-9  0312
4.Kliner JiříPinkas Jan-10-7-7  0313
5.Popelka Antonín st.Slavata Josef-8-9-9  0314
6.Ptáček JanKadavý Ondřej-10-87-8 1315
7.Kliner JiříMatuna Václav-2-99-4 1316
8.Popelka Antonín st.Pinkas Jan-7-2-5  0317
9.Ptáček JanSlavata Josef-512-4-8 1318
10.Zábranský JosefKadavý Ondřej-8-5-7  0319
11.Popelka Antonín st.Matuna Václav-811-5-8 13110
12.Ptáček JanPinkas Jan         
13.Zábranský JosefSlavata Josef         
14.Kliner JiříKadavý Ondřej         
15.Ptáček JanMatuna Václav         
16.Zábranský JosefPinkas Jan         
17.Kliner JiříSlavata Josef         
18.Popelka Antonín st.Kadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Josef02Matuna Václav30
Kliner Jiří02Pinkas Jan20
Popelka Antonín st.03Slavata Josef20
Ptáček Jan02Kadavý Ondřej20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS