Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38662:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
-888-10123210
2.Čuda Jan
Krauz Samuel
 
 
Rochowanski Jan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
-6-6-8  0311
3.Čuda JanBenák Vít74-78 3121
4.Krauz SamuelRochowanski Jan-5-6-8  0322
5.Šimberský JiříBenák Jan85-8-693232
6.Ševčík IvanRemunda Alexandros Matheos-8-2-8  0333
7.Krauz SamuelBenák Vít98-79 3143
8.Šimberský JiříRochowanski Jan-8-12910-82344
9.Ševčík IvanBenák Jan4-688 3154
10.Čuda JanRemunda Alexandros Matheos-9-13-7  0355
11.Šimberský JiříBenák Vít774  3065
12.Ševčík IvanRochowanski Jan478  3075
13.Čuda JanBenák Jan7-3-3343285
14.Krauz SamuelRemunda Alexandros Matheos-8-149-11 1386
15.Ševčík IvanBenák Vít-9149-7-92387
16.Čuda JanRochowanski Jan-7-6-8  0388
17.Krauz SamuelBenák Jan10-8-4673298
18.Šimberský JiříRemunda Alexandros Matheos9-49-6-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuda Jan22Benák Vít13
Krauz Samuel22Rochowanski Jan31
Šimberský Jiří22Benák Jan04
Ševčík Ivan22Remunda Alexandros Matheos40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24577:514SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Hájek Karel
Matuška František
 
 
9-7810 3110
2.Flídr Josef
Jůzek Karel
 
 
Pícha David
Pecka Zdeněk
 
 
8-97-10-82311
3.Pospíšil AloisMatuška František-6-6-8  0312
4.Bratka ArnoštPícha David836  3022
5.Jůzek KarelPecka Zdeněk-7967 3132
6.Flídr JosefHájek Karel677  3042
7.Bratka ArnoštMatuška František-610-5-4 1343
8.Jůzek KarelPícha David793  3053
9.Flídr JosefPecka Zdeněk-8434 3163
10.Pospíšil AloisHájek Karel-108-54-72364
11.Jůzek KarelMatuška František-787-7-72365
12.Flídr JosefPícha David8-6-3733275
13.Pospíšil AloisPecka Zdeněk37-79 3185
14.Bratka ArnoštHájek Karel9-938 3195
15.Flídr JosefMatuška František10-7-86732105
16.Pospíšil AloisPícha David         
17.Bratka ArnoštPecka Zdeněk         
18.Jůzek KarelHájek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Alois12Matuška František31
Bratka Arnošt21Pícha David03
Jůzek Karel21Pecka Zdeněk03
Flídr Josef40Hájek Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30191:373TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Samohejl Erich
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
WO    0301
2.Lhoták Petr
Mikšátko Roman
 
 
Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
-4-10-11  0302
3.Kucharčík JanWO    0303
4.Samohejl ErichValeš Zbyněk-3-4-2  0304
5.Lhoták PetrRadil Milan-7-8-9  0305
6.Mikšátko RomanHrdlička Jakub89-15-3-62306
7.Samohejl ErichKucharčík Jan-4-11-7  0307
8.Lhoták PetrValeš Zbyněk-7-9-9  0308
9.Mikšátko RomanRadil Milan-48-77-72309
10.Hrdlička JakubWO    03010
11.Lhoták PetrKucharčík Jan         
12.Mikšátko RomanValeš Zbyněk         
13.Radil Milan         
14.Samohejl ErichHrdlička Jakub         
15.Mikšátko RomanKucharčík Jan         
16.Valeš Zbyněk         
17.Samohejl ErichRadil Milan         
18.Lhoták PetrHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Samohejl Erich02Kucharčík Jan10
Lhoták Petr02Valeš Zbyněk20
Mikšátko Roman02Radil Milan20
   Hrdlička Jakub10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35639:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Laštůvka Petr
Žambokréthyová Milena
 
 
-8-8812-22301
2.Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
63-65 3111
3.Boštíková VěraŽambokréthyová Milena-81-5-1 1312
4.Marko JiříLaštůvka Petr-7-8105-52313
5.Peller MarekNavrátil Ladislav-8-4-10  0314
6.Smrkovský PetrHadrava Miloslav985  3024
7.Marko JiříŽambokréthyová Milena-45610 3134
8.Peller MarekLaštůvka Petr-7-7-11  0335
9.Smrkovský PetrNavrátil Ladislav86-88 3145
10.Boštíková VěraHadrava Miloslav7-11-8-4 1346
11.Peller MarekŽambokréthyová Milena5-8-7-1 1347
12.Smrkovský PetrLaštůvka Petr11-87-563257
13.Boštíková VěraNavrátil Ladislav5-5-8-15 1358
14.Marko JiříHadrava Miloslav-871010 3168
15.Smrkovský PetrŽambokréthyová Milena788  3078
16.Boštíková VěraLaštůvka Petr74-7-8103288
17.Marko JiříNavrátil Ladislav956  3098
18.Peller MarekHadrava Miloslav-11-4-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boštíková Věra13Žambokréthyová Milena22
Marko Jiří31Laštůvka Petr22
Peller Marek04Navrátil Ladislav22
Smrkovský Petr40Hadrava Miloslav22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13477:381TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Jaroš Petr
 
 
Popelka Antonín st.
Dunder Jiří
 
 
-107-9-5 1301
2.Železný Miroslav
Pekárek Václav
 
 
Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
227  3011
3.Baier MiroslavPopelka Antonín st.-6746 3121
4.Jaroš PetrDunder Jiří1058  3031
5.Pekárek VáclavPtáček Jan10-9-6-7 1332
6.Železný MiroslavČervenka Boris1066  3042
7.Jaroš PetrPopelka Antonín st.79-118 3152
8.Pekárek VáclavDunder Jiří5-6-918113262
9.Železný MiroslavPtáček Jan66-125 3172
10.Baier MiroslavČervenka Boris6-958 3182
11.Pekárek VáclavPopelka Antonín st.-8679 3192
12.Železný MiroslavDunder Jiří7613  30102
13.Baier MiroslavPtáček Jan         
14.Jaroš PetrČervenka Boris         
15.Železný MiroslavPopelka Antonín st.         
16.Baier MiroslavDunder Jiří         
17.Jaroš PetrPtáček Jan         
18.Pekárek VáclavČervenka Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baier Miroslav20Popelka Antonín st.03
Jaroš Petr20Dunder Jiří03
Pekárek Václav21Ptáček Jan11
Železný Miroslav30Červenka Boris02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
20:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31443:477Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Tomáš
Doležal Karel
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
-69-7-12 1301
2.Kolda Petr
Lüder Jan
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-75-8-8 1302
3.Kolda PetrMatuna Václav-8-7-7  0303
4.Doležal KarelCankař Radek-7-5-9  0304
5.Lüder JanPinkas Jan5-1156 3114
6.Pour TomášSlavata Josef673  3024
7.Doležal KarelMatuna Václav-9-7-7  0325
8.Lüder JanCankař Radek-69-8-3 1326
9.Pour TomášPinkas Jan-568-9-92327
10.Kolda PetrSlavata Josef675  3037
11.Lüder JanMatuna Václav13-3-3-5 1338
12.Pour TomášCankař Radek654  3048
13.Kolda PetrPinkas Jan79-8-5-82349
14.Doležal KarelSlavata Josef-9-5-8  03410
15.Pour TomášMatuna Václav         
16.Kolda PetrCankař Radek         
17.Doležal KarelPinkas Jan         
18.Lüder JanSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolda Petr12Matuna Václav30
Doležal Karel03Cankař Radek21
Lüder Jan12Pinkas Jan21
Pour Tomáš21Slavata Josef12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS