Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:32492:455TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Lüder Jan
 
 
Král Martin
Ševčík Ivan
 
 
6-56-4-82301
2.Kolda Petr
Hejný Jakub
 
 

 
 
WO    3011
3.Doležal KarelŠevčík Ivan99-97 3121
4.Lüder JanKrál Martin-9-6-9  0322
5.Hejný JakubŠimberský Jiří-6-6-7  0323
6.Kolda PetrWO    3033
7.Lüder JanŠevčík Ivan-4-9-7  0334
8.Hejný JakubKrál Martin-4-6-7  0335
9.Kolda PetrŠimberský Jiří5-15-4-3 1336
10.Doležal KarelWO    3046
11.Hejný JakubŠevčík Ivan-6-6-4  0347
12.Kolda PetrKrál Martin8-8810 3157
13.Doležal KarelŠimberský Jiří-7-9-10  0358
14.Lüder JanWO    3068
15.Kolda PetrŠevčík Ivan5-7-4-10 1369
16.Doležal KarelKrál Martin20-11-8-9 13610
17.Lüder JanŠimberský Jiří7    10  
18.Hejný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležal Karel12Ševčík Ivan31
Lüder Jan02Král Martin31
Hejný Jakub03Šimberský Jiří30
Kolda Petr12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36667:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Baier Miroslav
Veselý Filip
 
 
99-69 3110
2.Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
Železný Miroslav
Jaroš Petr
 
 
6107  3020
3.Cankař RadekVeselý Filip486  3030
4.Pinkas JanŽelezný Miroslav-10-9-6  0331
5.Kadavý OndřejBaier Miroslav2-8-99103241
6.Matuna VáclavJaroš Petr-79-9-9 1342
7.Pinkas JanVeselý Filip-8564 3152
8.Kadavý OndřejŽelezný Miroslav-9-4-7  0353
9.Matuna VáclavBaier Miroslav67-6-6-92354
10.Cankař RadekJaroš Petr28-72 3164
11.Kadavý OndřejVeselý Filip-9-8-7  0365
12.Matuna VáclavŽelezný Miroslav97-99 3175
13.Cankař RadekBaier Miroslav-10-85-6 1376
14.Pinkas JanJaroš Petr-11-6105-122377
15.Matuna VáclavVeselý Filip-6347 3187
16.Cankař RadekŽelezný Miroslav-4-9-8  0388
17.Pinkas JanBaier Miroslav-29-8983298
18.Kadavý OndřejJaroš Petr5-11-79-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cankař Radek22Veselý Filip13
Pinkas Jan22Železný Miroslav31
Kadavý Ondřej13Baier Miroslav22
Matuna Václav22Jaroš Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:Dunder
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:Popelka
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Margaritov
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33461:538KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Popelka Antonín st.
 
 
Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
-88-6-5 1301
2.Červenka Boris
Margaritov Dimitr
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-7-5-3  0302
3.Dunder JiříSmrkovský Petr9-99-8-32303
4.Červenka BorisMarko Jiří-6-58-5 1304
5.Margaritov DimitrBoštíková Věra8-3-4-3 1305
6.Popelka Antonín st.Peller Marek8-887 3115
7.Červenka BorisSmrkovský Petr-14-10-9  0316
8.Margaritov DimitrMarko Jiří-5-4-6  0317
9.Popelka Antonín st.Boštíková Věra889  3027
10.Dunder JiříPeller Marek-7986 3137
11.Ptáček JanSmrkovský Petr-39-7-8 1338
12.Popelka Antonín st.Marko Jiří-98104 3148
13.Dunder JiříBoštíková Věra-98-95-72349
14.Červenka BorisPeller Marek-109-42-923410
15.Popelka Antonín st.Smrkovský Petr         
16.Dunder JiříMarko Jiří         
17.Červenka BorisBoštíková Věra         
18.Ptáček JanPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dunder Jiří12Smrkovský Petr30
Červenka Boris03Marko Jiří21
Margaritov Dimitr02Boštíková Věra21
Popelka Antonín st.30Peller Marek12
Ptáček Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4, Brandlova 1386-21, herna ELIZZARozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16480:416TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštůvka Petr
Hadrava Miloslav
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
-9-109683210
2.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Mikšátko Roman
Lhoták Petr
 
 
7-78-6123220
3.Žambokréthyová MilenaMikšátko Roman2711  3030
4.Laštůvka PetrKrieger Karel83-65 3140
5.Navrátil LadislavLhoták Petr-6-898-92341
6.Hadrava MiloslavLevý Jiří11813  3051
7.Laštůvka PetrMikšátko Roman1073  3061
8.Navrátil LadislavKrieger Karel6103  3071
9.Hadrava MiloslavLhoták Petr-0-6-8  0372
10.Žambokréthyová MilenaLevý Jiří373  3082
11.Navrátil LadislavMikšátko Roman-9-3-10  0383
12.Hadrava MiloslavKrieger Karel-7-8810113293
13.Žambokréthyová MilenaLhoták Petr589  30103
14.Laštůvka PetrLevý Jiří         
15.Hadrava MiloslavMikšátko Roman         
16.Žambokréthyová MilenaKrieger Karel         
17.Laštůvka PetrLhoták Petr         
18.Navrátil LadislavLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žambokréthyová Milena30Mikšátko Roman12
Laštůvka Petr20Krieger Karel03
Navrátil Ladislav12Lhoták Petr21
Hadrava Miloslav21Levý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9419:340TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Jůzek Karel
Arsenjev Petr
 
 
-711-6-11 1301
2.Kubeš Václav
Valeš Zbyněk
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
649  3011
3.Valeš ZbyněkPospíšil Alois8-797 3121
4.Kubeš VáclavBratka Arnošt7109  3031
5.Radil MilanArsenjev Petr988  3041
6.Kucharčík JanJůzek Karel1168  3051
7.Kubeš VáclavPospíšil Alois6104  3061
8.Radil MilanBratka Arnošt8310  3071
9.Kucharčík JanArsenjev Petr8-977 3181
10.Valeš ZbyněkJůzek Karel398  3091
11.Radil MilanPospíšil Alois-6-7-7  0392
12.Kucharčík JanBratka Arnošt136-77 31102
13.Valeš ZbyněkArsenjev Petr55-7  21  
14.Kubeš VáclavJůzek Karel         
15.Kucharčík JanPospíšil Alois         
16.Valeš ZbyněkBratka Arnošt         
17.Kubeš VáclavArsenjev Petr         
18.Radil MilanJůzek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valeš Zbyněk20Pospíšil Alois12
Kubeš Václav20Bratka Arnošt03
Radil Milan21Arsenjev Petr02
Kucharčík Jan30Jůzek Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38621:672TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška František
Hájek Karel
 
 
Hampl Pavel
Remunda Alexandros Matheos
 
 
86-9-1373210
2.Pícha David
Pecka Zdeněk
 
 
Kotlorz Lukáš
Hučko Tomáš
 
 
-588-9113220
3.Hájek KarelRemunda Alexandros Matheos-5-4-8  0321
4.Matuška FrantišekHampl Pavel3-7108 3131
5.Pícha DavidKotlorz Lukáš-5-6-7  0332
6.Pecka ZdeněkHučko Tomáš-89-39-72333
7.Matuška FrantišekRemunda Alexandros Matheos9-99-8-42334
8.Pícha DavidHampl Pavel-99-11-4 1335
9.Pecka ZdeněkKotlorz Lukáš-1-7-8  0336
10.Hájek KarelHučko Tomáš6105  3046
11.Pícha DavidRemunda Alexandros Matheos-8-8-7  0347
12.Pecka ZdeněkHampl Pavel995  3057
13.Hájek KarelKotlorz Lukáš15-8-6-6 1358
14.Matuška FrantišekHučko Tomáš-10684 3168
15.Pecka ZdeněkRemunda Alexandros Matheos-8-8-8  0369
16.Hájek KarelHampl Pavel9-1296 3179
17.Schützner VladimírKotlorz Lukáš9-1288 3189
18.Pícha DavidHučko Tomáš-5-8-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Karel22Remunda Alexandros Matheos40
Matuška František21Hampl Pavel13
Pícha David04Kotlorz Lukáš31
Pecka Zdeněk13Hučko Tomáš22
Schützner Vladimír10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline