Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29627:584TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
Hájek Karel
Novotný Václav
 
 
-8-6-7  0301
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Pecka Zdeněk
Matuška František
 
 
8111  3011
3.Ševčík IvanMatuška František-38-7-4 1312
4.Šimberský JiříPecka Zdeněk-8106-833222
5.Král MartinHájek Karel10106  3032
6.Čuda JanNovotný Václav10-893 3142
7.Šimberský JiříMatuška František-10-910-9 1343
8.Král MartinPecka Zdeněk8-7-8-7 1344
9.Čuda JanHájek Karel-11826 3154
10.Ševčík IvanNovotný Václav357  3064
11.Král MartinMatuška František-79-7873274
12.Čuda JanPecka Zdeněk7-8-10-10 1375
13.Ševčík IvanHájek Karel-3768 3185
14.Šimberský JiříNovotný Václav5-74-1083295
15.Čuda JanMatuška František12-7-78-112396
16.Ševčík IvanPecka Zdeněk8-99-5732106
17.Šimberský JiříHájek Karel         
18.Král MartinNovotný Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Ivan31Matuška František31
Šimberský Jiří21Pecka Zdeněk22
Král Martin21Hájek Karel03
Čuda Jan22Novotný Václav03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28478:555TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
WO    0301
2.Kotlorz Lukáš
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Kubeš Václav
Kucharčík Jan
 
 
-4-757-102302
3.Vožický BohumilKucharčík Jan697  3012
4.Valeš ZbyněkWO    0313
5.Kotlorz LukášKubeš Václav9-99-9-92314
6.Remunda Alexandros MatheosHrdlička Jakub99-109 3124
7.Kucharčík JanWO    0325
8.Kotlorz LukášValeš Zbyněk-8-2-12  0326
9.Remunda Alexandros MatheosKubeš Václav-104-46123236
10.Vožický BohumilHrdlička Jakub1033  3046
11.Kotlorz LukášKucharčík Jan958  3056
12.Remunda Alexandros MatheosValeš Zbyněk-36106 3166
13.Vožický BohumilKubeš Václav5710  3076
14.Hrdlička JakubWO    0377
15.Remunda Alexandros MatheosKucharčík Jan9107  3087
16.Vožický BohumilValeš Zbyněk938  3097
17.Kubeš VáclavWO    0398
18.Kotlorz LukášHrdlička Jakub552  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vožický Bohumil40Kucharčík Jan03
Kotlorz Lukáš22Valeš Zbyněk12
Remunda Alexandros Matheos40Kubeš Václav12
   Hrdlička Jakub03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33720:746nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
78-9-6-72301
2.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
-89-1011-72302
3.Pospíšil AloisŽambokréthyová Milena-7-6-8  0303
4.Bratka ArnoštLaštůvka Petr11-9-98-132304
5.Arsenjev PetrHadrava Miloslav8-7-109-122305
6.Flídr JosefNavrátil Ladislav887  3015
7.Bratka ArnoštŽambokréthyová Milena-1099-8-112316
8.Arsenjev PetrLaštůvka Petr97-811 3126
9.Flídr JosefHadrava Miloslav121517  3036
10.Pospíšil AloisNavrátil Ladislav118-79 3146
11.Arsenjev PetrŽambokréthyová Milena9-8-6-9 1347
12.Flídr JosefLaštůvka Petr9109  3057
13.Pospíšil AloisHadrava Miloslav97-412 3167
14.Bratka ArnoštNavrátil Ladislav897  3077
15.Flídr JosefŽambokréthyová MilenaWO    0378
16.Pospíšil AloisLaštůvka Petr9-11-108-62379
17.Bratka ArnoštHadrava Miloslav-89-7693289
18.Arsenjev PetrNavrátil Ladislav117-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Alois22Žambokréthyová Milena30
Bratka Arnošt22Laštůvka Petr22
Arsenjev Petr22Hadrava Miloslav13
Flídr Josef30Navrátil Ladislav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17478:426TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
Červenka Boris
Dunder Jiří
 
 
11-1199 3110
2.Plucar Ondřej
Vencálek Jiří
 
 
Kliner Jiří
Šaršoun Jaroslav
 
 
-8-77373220
3.Plucar OndřejDunder Jiří-4-5-8  0321
4.Vencálek JiříČervenka Boris8-5-89-72322
5.Lhoták PetrKliner Jiří2-966 3132
6.Huňa VladimírŠaršoun Jaroslav999  3042
7.Vencálek JiříDunder Jiří-6-8-9  0343
8.Lhoták PetrČervenka Boris399  3053
9.Huňa VladimírKliner Jiří457  3063
10.Plucar OndřejŠaršoun Jaroslav999  3073
11.Lhoták PetrDunder Jiří-2-6-11  0374
12.Huňa VladimírČervenka Boris8610  3084
13.Plucar OndřejKliner Jiří268  3094
14.Vencálek JiříŠaršoun Jaroslav9-999 31104
15.Huňa VladimírDunder Jiří-8    01  
16.Plucar OndřejČervenka Boris         
17.Vencálek JiříKliner Jiří         
18.Lhoták PetrŠaršoun Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plucar Ondřej21Dunder Jiří30
Vencálek Jiří12Červenka Boris12
Lhoták Petr21Kliner Jiří03
Huňa Vladimír30Šaršoun Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31391:472Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
-9-6-9  0301
2.Bukovský Petr
Smrkovský Petr
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-2-108-6 1302
3.Bukovský PetrMatuna Václav-8-59-6 1303
4.Marko JiříCankař Radek11-945 3113
5.Boštíková VěraPinkas Jan-79-8-8 1314
6.Smrkovský PetrSlavata Josef-78-6-7 1315
7.Marko JiříMatuna Václav-4-11-7  0316
8.Boštíková VěraCankař Radek-512-9-3 1317
9.Smrkovský PetrPinkas Jan889  3027
10.Bukovský PetrSlavata Josef-6-15-5  0328
11.Boštíková VěraMatuna Václav-5-8-6  0329
12.Smrkovský PetrCankař Radek777  3039
13.Bukovský PetrPinkas Jan10-8-6-9 13310
14.Marko JiříSlavata Josef         
15.Smrkovský PetrMatuna Václav         
16.Bukovský PetrCankař Radek         
17.Marko JiříPinkas Jan         
18.Boštíková VěraSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bukovský Petr03Matuna Václav30
Marko Jiří11Cankař Radek12
Boštíková Věra03Pinkas Jan21
Smrkovský Petr21Slavata Josef20
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30667:504TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Pekárek Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Baier Miroslav
Jaroš Petr
 
 
Doležal Karel
Myslivec Jiří
 
 
-7-11-9  0311
3.Baier MiroslavDoležal Karel8137  3021
4.Pekárek VáclavMyslivec Jiří-1023-883231
5.Pešina JiříKarpíšek Ondřej6-1085 3141
6.Železný MiroslavWO    3051
7.Pekárek VáclavDoležal Karel-8-135-8 1352
8.Pešina JiříMyslivec Jiří-106-99-102353
9.Železný MiroslavKarpíšek Ondřej-69-11-13 1354
10.Baier MiroslavWO    3064
11.Jaroš PetrDoležal Karel-3796 3174
12.Železný MiroslavMyslivec Jiří-87-11693284
13.Baier MiroslavKarpíšek Ondřej9-9-3-6 1385
14.Pekárek VáclavWO    3095
15.Železný MiroslavDoležal Karel-74-11-8 1396
16.Baier MiroslavMyslivec Jiří-2-9-8  0397
17.Pekárek VáclavKarpíšek Ondřej6-9-11-8 1398
18.Jaroš PetrWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Baier Miroslav12Doležal Karel22
Pekárek Václav12Myslivec Jiří22
Pešina Jiří11Karpíšek Ondřej31
Železný Miroslav12   
Jaroš Petr10   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS