Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39628:687TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešina Jiří
Pekárek Václav
 
 
Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
-10-7-3  0301
2.Baier Miroslav
Jaroš Petr
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
4-43-4-72302
3.Pekárek VáclavŠevčík Ivan-5868 3112
4.Baier MiroslavŠimberský Jiří59-68 3122
5.Jaroš PetrKrál Martin-3-5-6  0323
6.Pešina JiříČuda Jan-58-6563233
7.Baier MiroslavŠevčík Ivan7-5-6-9 1334
8.Jaroš PetrŠimberský Jiří-8-8-8  0335
9.Pešina JiříKrál Martin10-109-3-92336
10.Pekárek VáclavČuda Jan9-8-6-6 1337
11.Jaroš PetrŠevčík Ivan-56-2-8 1338
12.Pešina JiříŠimberský Jiří239  3048
13.Pekárek VáclavKrál Martin-211-9783258
14.Baier MiroslavČuda Jan-9-612753268
15.Pešina JiříŠevčík Ivan887  3078
16.Pekárek VáclavŠimberský Jiří-49-8-10 1379
17.Baier MiroslavKrál Martin99-29 3189
18.Jaroš PetrČuda Jan-7-8129-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pekárek Václav22Ševčík Ivan22
Baier Miroslav31Šimberský Jiří22
Jaroš Petr04Král Martin22
Pešina Jiří31Čuda Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11435:282TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Provazník Lukáš
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
8-9-7-9 1301
2.Karpíšek Ondřej
Myslivec Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Provazník LukášBoštíková Věra79-610 3121
4.Myslivec JiříMarko Jiří-1068-973231
5.Karpíšek OndřejBukovský Petr658  3041
6.Doležal KarelWO    3051
7.Myslivec JiříBoštíková Věra-7-98493261
8.Karpíšek OndřejMarko Jiří107-57 3171
9.Doležal KarelBukovský Petr-11855 3181
10.Provazník LukášWO    3091
11.Karpíšek OndřejBoštíková Věra4-8611 31101
12.Doležal KarelMarko Jiří         
13.Provazník LukášBukovský Petr         
14.Myslivec Jiří         
15.Doležal KarelBoštíková Věra         
16.Provazník LukášMarko Jiří         
17.Myslivec JiříBukovský Petr         
18.Karpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Provazník Lukáš10Boštíková Věra03
Myslivec Jiří20Marko Jiří02
Karpíšek Ondřej30Bukovský Petr02
Doležal Karel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17478:429Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Matuna Václav
 
 
Vencálek Jiří
Plucar Ondřej
 
 
8610  3010
2.Kadavý Ondřej
Novosad Rostislav
 
 
Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
867  3020
3.Novosad RostislavHuňa Vladimír86-67 3130
4.Cankař RadekPlucar Ondřej-8-3-9  0331
5.Matuna VáclavLhoták Petr368  3041
6.Kadavý OndřejVencálek Jiří-1210-9-8 1342
7.Cankař RadekHuňa Vladimír9-3-3563252
8.Matuna VáclavPlucar Ondřej8-48-1073262
9.Kadavý OndřejLhoták Petr1069  3072
10.Novosad RostislavVencálek Jiří75-2-6-42373
11.Matuna VáclavHuňa Vladimír-8-6-9  0374
12.Kadavý OndřejPlucar Ondřej10107  3084
13.Novosad RostislavLhoták Petr696  3094
14.Cankař RadekVencálek Jiří863  30104
15.Kadavý OndřejHuňa Vladimír108   20  
16.Novosad RostislavPlucar Ondřej         
17.Cankař RadekLhoták Petr         
18.Matuna VáclavVencálek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novosad Rostislav21Huňa Vladimír12
Cankař Radek21Plucar Ondřej12
Matuna Václav21Lhoták Petr03
Kadavý Ondřej21Vencálek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35490:566SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Dunder Jiří
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
879  3010
2.Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
Jůzek Karel
Šimánek Lubomír
 
 
-8-7-12  0311
3.Červenka BorisPospíšil Alois-6-8-10  0312
4.Ptáček JanŠimánek Lubomír1287  3022
5.Dunder JiříBratka Arnošt5-4-3993232
6.Popelka Antonín st.Jůzek Karel5-6-7753242
7.Ptáček JanPospíšil Alois-8-9-9  0343
8.Dunder JiříFlídr Josef7-8-7-9 1344
9.Popelka Antonín st.Bratka Arnošt78-38 3154
10.Červenka BorisJůzek Karel-4-8-6  0355
11.Dunder JiříPospíšil Alois8810  3065
12.Popelka Antonín st.Flídr Josef-7-7-6  0366
13.Červenka BorisBratka Arnošt-4-9-7  0367
14.Ptáček JanJůzek Karel-5-68-9 1368
15.Popelka Antonín st.Pospíšil Alois-5-8811-122369
16.Červenka BorisFlídr Josef-6-5-4  03610
17.Ptáček JanBratka Arnošt-78-9-8 13  
18.Dunder JiříJůzek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Boris04Pospíšil Alois31
Ptáček Jan12Šimánek Lubomír01
Dunder Jiří21Bratka Arnošt12
Popelka Antonín st.22Jůzek Karel21
   Flídr Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4, Brandlova 1386-21, herna ELIZZARozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33462:519TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Franeková Věra
Vožický Bohumil
 
 
-2898 3110
2.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Hampl Pavel
Šimeček Jan
 
 
-6-8-8  0311
3.Žambokréthyová MilenaFraneková Věra9-7128 3121
4.Laštůvka PetrHampl Pavel87-8-10-102322
5.Navrátil LadislavVožický Bohumil-9-6-7  0323
6.Hadrava MiloslavŠimeček Jan-8-77-9 1324
7.Laštůvka PetrFraneková Věra13-8-7-9 1325
8.Navrátil LadislavHampl Pavel-6-8-7  0326
9.Hadrava MiloslavVožický Bohumil9-7-8-2 1327
10.Žambokréthyová MilenaŠimeček Jan-6745 3137
11.Navrátil LadislavFraneková Věra-759-9-82338
12.Hadrava MiloslavHampl Pavel-99-98-52339
13.Žambokréthyová MilenaVožický Bohumil-77-11-8 13310
14.Laštůvka PetrŠimeček Jan289  30  
15.Hadrava MiloslavFraneková Věra         
16.Žambokréthyová MilenaHampl Pavel         
17.Laštůvka PetrVožický Bohumil         
18.Navrátil LadislavŠimeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žambokréthyová Milena21Franeková Věra21
Laštůvka Petr02Hampl Pavel30
Navrátil Ladislav03Vožický Bohumil30
Hadrava Miloslav03Šimeček Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13479:405TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Kucharčík Jan
 
 
Pecka Zdeněk
Hájek Karel
 
 
1169  3010
2.Kubeš Václav
Valeš Zbyněk
 
 
Manko Viktor
Kuttler Karel
 
 
589  3020
3.Valeš ZbyněkPecka Zdeněk7-986 3130
4.Radil MilanHájek Karel639  3040
5.Kubeš VáclavManko Viktor-2119-7-82341
6.Kucharčík JanKuttler Karel892  3051
7.Radil MilanPecka Zdeněk-55-4-4 1352
8.Kubeš VáclavHájek Karel9-497 3162
9.Kucharčík JanManko Viktor99-12-11-62363
10.Valeš ZbyněkKuttler Karel2116  3073
11.Kubeš VáclavPecka Zdeněk-9-57193283
12.Kucharčík JanHájek Karel489  3093
13.Valeš ZbyněkManko Viktor7118  30103
14.Radil MilanKuttler Karel875  30  
15.Kucharčík JanPecka Zdeněk         
16.Valeš ZbyněkHájek Karel         
17.Radil MilanManko Viktor         
18.Kubeš VáclavKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk30Pecka Zdeněk12
Radil Milan11Hájek Karel03
Kubeš Václav21Manko Viktor21
Kucharčík Jan21Kuttler Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS