Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:34550:595TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Krauz Samuel
 
 
Valeš Zbyněk
Hrdlička Jakub
 
 
-28-10-6 1301
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Kucharčík Jan
Kubeš Václav
 
 
7-1320-6-72302
3.Krauz SamuelValeš Zbyněk8-136-683212
4.Čuda JanKucharčík Jan-108-7-8 1313
5.Král MartinKubeš Václav5-6312 3123
6.Šimberský JiříHrdlička Jakub-7-7-6  0324
7.Čuda JanValeš Zbyněk-57-413-72325
8.Král MartinKucharčík Jan-5-9712-82326
9.Šimberský JiříKubeš Václav-8-106-9 1327
10.Krauz SamuelHrdlička Jakub-2786 3137
11.Král MartinValeš Zbyněk78-10-5-82338
12.Šimberský JiříKucharčík Jan-11-897-92339
13.Krauz SamuelKubeš Václav7108  3049
14.Čuda JanHrdlička Jakub-9-4-8  03410
15.Šimberský JiříValeš Zbyněk         
16.Krauz SamuelKucharčík Jan         
17.Čuda JanKubeš Václav         
18.Král MartinHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krauz Samuel30Valeš Zbyněk21
Čuda Jan03Kucharčík Jan30
Král Martin12Kubeš Václav12
Šimberský Jiří03Hrdlička Jakub21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33651:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška František
Hájek Karel
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
-56-5-7 1301
2.Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
6-106-493211
3.Hájek KarelŽambokréthyová Milena16-9-8-6 1312
4.Matuška FrantišekLaštůvka Petr10127  3022
5.Schützner VladimírHadrava Miloslav9610  3032
6.Pecka ZdeněkNavrátil Ladislav8-7-7-5 1333
7.Matuška FrantišekŽambokréthyová Milena-99-2-7 1334
8.Schützner VladimírLaštůvka Petr9910  3044
9.Pecka ZdeněkHadrava Miloslav556  3054
10.Hájek KarelNavrátil Ladislav6135  3064
11.Schützner VladimírŽambokréthyová Milena-58-5-3 1365
12.Pecka ZdeněkLaštůvka Petr5-5-5-8 1366
13.Hájek KarelHadrava Miloslav69-79 3176
14.Matuška FrantišekNavrátil Ladislav-9-88623286
15.Pecka ZdeněkŽambokréthyová Milena6-5-4-4 1387
16.Hájek KarelLaštůvka Petr6-104-11-62388
17.Matuška FrantišekHadrava Miloslav-101044 3198
18.Schützner VladimírNavrátil Ladislav-6-548-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Karel22Žambokréthyová Milena40
Matuška František31Laštůvka Petr22
Schützner Vladimír22Hadrava Miloslav04
Pecka Zdeněk13Navrátil Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33703:653TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Fausek Jiří
 
 
Holub Roman
Ptáček Jan
 
 
117-7-8-102301
2.Remunda Alexandros Matheos
Kotlorz Lukáš
 
 
Popelka Antonín st.
Dunder Jiří
 
 
5-6-66-92302
3.Remunda Alexandros MatheosHolub Roman-48-8-4 1303
4.Šimeček JanPopelka Antonín st.44-96 3113
5.Kotlorz LukášDunder Jiří8-6-6-5 1314
6.Fausek JiříPtáček Jan992  3024
7.Šimeček JanHolub Roman6-9-8-4 1325
8.Kotlorz LukášPopelka Antonín st.-66-4623235
9.Fausek JiříDunder Jiří-611-6-8 1336
10.Remunda Alexandros MatheosPtáček Jan1010-76 3146
11.Kotlorz LukášHolub Roman-6299 3156
12.Fausek JiříPopelka Antonín st.1278  3066
13.Remunda Alexandros MatheosDunder Jiří9-10-12-9 1367
14.Šimeček JanPtáček Jan364  3077
15.Fausek JiříHolub Roman-6-9610-92378
16.Remunda Alexandros MatheosPopelka Antonín st.6-1049 3188
17.Šimeček JanDunder Jiří-810109 3198
18.Kotlorz LukášPtáček Jan-98-61632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Alexandros Matheos22Holub Roman31
Šimeček Jan31Popelka Antonín st.04
Kotlorz Lukáš31Dunder Jiří31
Fausek Jiří22Ptáček Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30351:414Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Kop František
 
 
Filip Michal
Pinkas Jan
 
 
-9-5-4  0301
2.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Matuna Václav
Kadavý Ondřej
 
 
-6-7-5  0302
3.Bratka ArnoštMatuna Václav-9-10-7  0303
4.Kop FrantišekPinkas Jan8-8-8-6 1304
5.Třesohlavý JosefKadavý Ondřej-9-8-7  0305
6.Pospíšil AloisFilip Michal3-7-88-102306
7.Kop FrantišekMatuna Václav-7-7-7  0307
8.Třesohlavý JosefPinkas Jan7517  3017
9.Pospíšil AloisKadavý Ondřej454  3027
10.Bratka ArnoštFilip Michal7-9-7-7 1328
11.Třesohlavý JosefMatuna Václav-7-5-5  0329
12.Pospíšil AloisPinkas Jan8-56-4-823210
13.Bratka ArnoštKadavý Ondřej-41077 31  
14.Kop FrantišekFilip Michal-8-4-7  03  
15.Pospíšil AloisMatuna Václav         
16.Bratka ArnoštPinkas Jan         
17.Kop FrantišekKadavý Ondřej         
18.Třesohlavý JosefFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bratka Arnošt02Matuna Václav30
Kop František02Pinkas Jan21
Třesohlavý Josef12Kadavý Ondřej11
Pospíšil Alois12Filip Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:39396:608TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Huňa Vladimír
 
 
Lüder Jan
Myslivec Jiří
 
 
-510-108123210
2.Lhoták Petr
 
 
Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
WO    0311
3.Vencálek JiříKarpíšek Ondřej8-88-873221
4.Lhoták PetrMyslivec Jiří-5-5-6  0322
5.Huňa VladimírDoležal Karel-99710 3132
6.Lüder JanWO    0333
7.Lhoták PetrKarpíšek Ondřej-8-5-7  0334
8.Huňa VladimírMyslivec Jiří-910810 3144
9.Doležal KarelWO    0345
10.Vencálek JiříLüder Jan107-7-5-62346
11.Huňa VladimírKarpíšek Ondřej85-7-973256
12.Myslivec JiříWO    0357
13.Vencálek JiříDoležal Karel-56108 3167
14.Lhoták PetrLüder Jan-5-510-6 1368
15.Karpíšek OndřejWO    0369
16.Vencálek JiříMyslivec Jiří-5-5-5  03610
17.Lhoták PetrDoležal Karel         
18.Huňa VladimírLüder Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vencálek Jiří22Karpíšek Ondřej12
Lhoták Petr03Myslivec Jiří21
Huňa Vladimír30Doležal Karel02
   Lüder Jan20
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Marko Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39709:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Železný Miroslav
Pekárek Václav
 
 
-8-785-102301
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Baier Miroslav
Jaroš Petr
 
 
-8-78573211
3.Ouroda FrantišekŽelezný Miroslav-6-5-11  0312
4.Marko JiříPekárek Václav-1687-683222
5.Boštíková VěraBaier Miroslav11-5-11-9 1323
6.Smrkovský PetrJaroš Petr83-910 3133
7.Marko JiříŽelezný Miroslav-106-9-10 1334
8.Boštíková VěraPekárek Václav-10-59733244
9.Smrkovský PetrBaier Miroslav5-2610 3154
10.Ouroda FrantišekJaroš Petr-56-8-7 1355
11.Boštíková VěraŽelezný Miroslav-10910-7-62356
12.Smrkovský PetrPekárek Václav58-9-973266
13.Ouroda FrantišekBaier Miroslav3911  3076
14.Marko JiříJaroš Petr6-7-7-2 1377
15.Smrkovský PetrŽelezný Miroslav854  3087
16.Ouroda FrantišekPekárek Václav-8-8-11  0388
17.Marko JiříBaier Miroslav-138-4-5 1389
18.Boštíková VěraJaroš Petr78-11-583299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouroda František13Železný Miroslav31
Marko Jiří13Pekárek Václav13
Boštíková Věra22Baier Miroslav22
Smrkovský Petr40Jaroš Petr22
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS