Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37523:602TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
849  3010
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Král Martin
Krauz Samuel
 
 
87-9-673220
3.Marko JiříŠevčík Ivan-55-4-1 1321
4.Ouroda FrantišekŠimberský Jiří-7-79-9 1322
5.Boštíková VěraKrál Martin-74-8-3 1323
6.Smrkovský PetrKrauz Samuel-7-3-2  0324
7.Ouroda FrantišekŠevčík Ivan-13-11-9  0325
8.Boštíková VěraŠimberský Jiří6-6-4863235
9.Smrkovský PetrKrál Martin8-9-67-62336
10.Marko JiříKrauz Samuel711-6-1-12337
11.Boštíková VěraŠevčík Ivan-8-99973247
12.Smrkovský PetrČuda Jan-146118 3157
13.Marko JiříKrál Martin-97-9-9 1358
14.Ouroda FrantišekKrauz Samuel8-3-7-6 1359
15.Smrkovský PetrŠevčík Ivan5-9-7-4 13510
16.Marko JiříČuda Jan         
17.Ouroda FrantišekKrál Martin         
18.Boštíková VěraKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marko Jiří03Ševčík Ivan31
Ouroda František03Šimberský Jiří11
Boštíková Věra21Král Martin30
Smrkovský Petr13Krauz Samuel30
   Čuda Jan01
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8390:246TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Václav
Železný Miroslav
 
 
Lhoták Petr
Vencálek Jiří
 
 
7108  3010
2.Baier Miroslav
Šobáň Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Železný MiroslavHuňa Vladimír7-89-8103230
4.Šobáň RadekLhoták Petr-8-78933240
5.Baier MiroslavVencálek Jiří-4874 3150
6.Pekárek VáclavWO    3060
7.Šobáň RadekHuňa Vladimír-9910-863270
8.Baier MiroslavLhoták Petr67-45 3180
9.Pekárek VáclavVencálek Jiří1069  3090
10.Železný MiroslavWO    30100
11.Baier MiroslavHuňa Vladimír         
12.Pekárek VáclavLhoták Petr         
13.Železný MiroslavVencálek Jiří         
14.Šobáň Radek         
15.Pekárek VáclavHuňa Vladimír         
16.Železný MiroslavLhoták Petr         
17.Šobáň RadekVencálek Jiří         
18.Baier Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Železný Miroslav10Huňa Vladimír02
Šobáň Radek20Lhoták Petr02
Baier Miroslav20Vencálek Jiří02
Pekárek Václav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20504:462TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolda Petr
Myslivec Jiří
 
 
Třesohlavý Josef
Šimánek Lubomír
 
 
812-77 3110
2.Doležal Karel
Lüder Jan
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
-106-8-6 1311
3.Myslivec JiříPospíšil Alois8-84-1133221
4.Doležal KarelBratka Arnošt-10577 3131
5.Lüder JanTřesohlavý Josef787  3041
6.Kolda PetrŠimánek Lubomír899  3051
7.Doležal KarelPospíšil Alois5-89-5-62352
8.Lüder JanBratka Arnošt637  3062
9.Kolda PetrTřesohlavý Josef-1384-1053272
10.Myslivec JiříŠimánek Lubomír888  3082
11.Lüder JanPospíšil AloisWO    0383
12.Kolda PetrBratka Arnošt85-86 3193
13.Myslivec JiříTřesohlavý Josef-11-6-9  0394
14.Doležal KarelŠimánek Lubomír8-837 31104
15.Kolda PetrPospíšil Alois         
16.Myslivec JiříBratka Arnošt         
17.Doležal KarelTřesohlavý Josef         
18.Lüder JanŠimánek Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Myslivec Jiří21Pospíšil Alois11
Doležal Karel21Bratka Arnošt03
Lüder Jan20Třesohlavý Josef12
Kolda Petr30Šimánek Lubomír03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10442:337Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
Vinklářová Veronika
Kotlorz Lukáš
 
 
467  3010
2.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Šimeček Jan
 
 
106-85 3120
3.Cankař RadekRemunda Alexandros Matheos-9-86-9 1321
4.Pinkas JanKotlorz Lukáš1062  3031
5.Slavata JosefŠimeček Jan-959-5103241
6.Matuna VáclavVinklářová Veronika48-67 3151
7.Pinkas JanRemunda Alexandros Matheos-68-89-72352
8.Novosad RostislavKotlorz Lukáš673  3062
9.Matuna VáclavŠimeček Jan3109  3072
10.Cankař RadekVinklářová Veronika779  3082
11.Novosad RostislavRemunda Alexandros Matheos769  3092
12.Matuna VáclavKotlorz Lukáš589  30102
13.Cankař RadekŠimeček Jan         
14.Pinkas JanVinklářová Veronika         
15.Matuna VáclavRemunda Alexandros Matheos         
16.Cankař RadekKotlorz Lukáš         
17.Pinkas JanŠimeček Jan         
18.Novosad RostislavVinklářová Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cankař Radek11Remunda Alexandros Matheos21
Pinkas Jan11Kotlorz Lukáš03
Slavata Josef10Šimeček Jan02
Matuna Václav30Vinklářová Veronika02
Novosad Rostislav20   
střídání Bohnice: zápas č.8 Novosad Rostislav za Slavatu Josefa



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30217:364TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
-8-3-5  0301
2.Kliner Jiří
Margaritov Dimitr
 
 
Matuška František
Hájek Karel
 
 
-4-7-3  0302
3.Margaritov DimitrMatuška František-4-7-6  0303
4.Kliner JiříPícha David-5-7-4  0304
5.Ptáček JanPecka Zdeněk7-812-6-72305
6.Červenka BorisHájek Karel-7-8-11  0306
7.Kliner JiříMatuška František-2-4-6  0307
8.Ptáček JanPícha David-4-10-5  0308
9.Červenka BorisPecka Zdeněk-2-2-8  0309
10.Margaritov DimitrHájek Karel-9-79-12 13010
11.Ptáček JanMatuška František         
12.Červenka BorisPícha David         
13.Margaritov DimitrPecka Zdeněk         
14.Kliner JiříHájek Karel         
15.Červenka BorisMatuška František         
16.Margaritov DimitrPícha David         
17.Kliner JiříPecka Zdeněk         
18.Ptáček JanHájek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Margaritov Dimitr02Matuška František20
Kliner Jiří02Pícha David20
Ptáček Jan02Pecka Zdeněk20
Červenka Boris02Hájek Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 4, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39589:634TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
Valeš Zbyněk
Hrdlička Jakub
 
 
-3-4-8  0301
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Kucharčík Jan
Kubeš Václav
 
 
-9-834-92302
3.Žambokréthyová MilenaKucharčík Jan-9-87433212
4.Laštůvka PetrValeš Zbyněk-55-12-9 1313
5.Navrátil LadislavKubeš Václav-5-2-8  0314
6.Hadrava MiloslavHrdlička Jakub-4-8-8  0315
7.Laštůvka PetrKucharčík Jan-57910 3125
8.Navrátil LadislavValeš Zbyněk-7-9-8  0326
9.Hadrava MiloslavKubeš Václav896  3036
10.Žambokréthyová MilenaHrdlička Jakub9210  3046
11.Navrátil LadislavKucharčík Jan-8-5-6  0347
12.Hadrava MiloslavValeš Zbyněk6-5-3-5 1348
13.Žambokréthyová MilenaKubeš Václav98-6-743258
14.Laštůvka PetrHrdlička Jakub975  3068
15.Hadrava MiloslavKucharčík Jan-73-7-6 1369
16.Žambokréthyová MilenaValeš Zbyněk-1010-911123279
17.Laštůvka PetrKubeš Václav9-74-483289
18.Navrátil LadislavHrdlička Jakub-6-4-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žambokréthyová Milena40Kucharčík Jan22
Laštůvka Petr31Valeš Zbyněk31
Navrátil Ladislav04Kubeš Václav13
Hadrava Miloslav13Hrdlička Jakub22
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS