Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34386:485TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Holštein Jaroslav
 
 
Hanšpach Daniel
Ševčík Ivan
 
 
-9986 3110
2.Plucar Ondřej
Vencálek Jiří
 
 
Krauz Samuel
Král Martin
 
 
-6798 3120
3.Plucar OndřejŠevčík Ivan-7-8-6  0321
4.Vencálek JiříKrauz Samuel-8-9-8  0322
5.Lhoták PetrKrál Martin-3-58-6 1323
6.Holštein JaroslavHanšpach Daniel-5810-5-62324
7.Vencálek JiříŠevčík Ivan-9-5-8  0325
8.Lhoták PetrKrauz Samuel-7-9-9  0326
9.Holštein JaroslavKrál Martin-4-59-6 1327
10.Plucar OndřejHanšpach Daniel-488-1083237
11.Lhoták PetrŠevčík Ivan-9-8-6  0338
12.Holštein JaroslavKrauz Samuel-12-9-6  0339
13.Plucar OndřejKrál Martin-10-7-8  03310
14.Vencálek JiříHanšpach Daniel10-68  21  
15.Holštein JaroslavŠevčík Ivan         
16.Plucar OndřejKrauz Samuel         
17.Vencálek JiříKrál Martin         
18.Lhoták PetrHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plucar Ondřej12Ševčík Ivan30
Vencálek Jiří02Krauz Samuel30
Lhoták Petr03Král Martin30
Holštein Jaroslav03Hanšpach Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Marko Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36633:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
-6-7-5  0301
2.Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
89-86 3111
3.Marko JiříPospíšil Alois-6-9-8  0312
4.Boštíková VěraFlídr Josef-8-104-8 1313
5.Peller MarekArsenjev Petr7-9-77-102314
6.Smrkovský PetrBratka Arnošt556  3024
7.Boštíková VěraPospíšil Alois5-7-9-3 1325
8.Peller MarekFlídr Josef-7-9-4  0326
9.Smrkovský PetrArsenjev Petr47-79 3136
10.Marko JiříBratka Arnošt6-8812 3146
11.Peller MarekPospíšil Alois-6-12-7  0347
12.Smrkovský PetrFlídr Josef7-9-12353257
13.Marko JiříArsenjev Petr467  3067
14.Boštíková VěraBratka Arnošt92-9-693277
15.Smrkovský PetrPospíšil Alois289  3087
16.Marko JiříFlídr Josef-3-6-2  0388
17.Boštíková VěraArsenjev Petr-139-107-52389
18.Peller MarekBratka Arnošt-43-8793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marko Jiří22Pospíšil Alois31
Boštíková Věra13Flídr Josef31
Peller Marek13Arsenjev Petr22
Smrkovský Petr40Bratka Arnošt04
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18501:404TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Pekárek Václav
 
 
Šimeček Jan
Fausek Jiří
 
 
-10-3-9  0301
2.Baier Miroslav
Jaroš Petr
 
 
Vinklářová Veronika
Benák Vít
 
 
64-5-8-92302
3.Pekárek VáclavBenák Vít-85102 3112
4.Baier MiroslavŠimeček Jan-4-910423222
5.Jaroš PetrVinklářová Veronika459  3032
6.Železný MiroslavFausek Jiří38-98 3142
7.Baier MiroslavBenák Vít7920  3052
8.Jaroš PetrŠimeček Jan-8-9-5  0353
9.Železný MiroslavVinklářová Veronika465  3063
10.Pekárek VáclavFausek Jiří954  3073
11.Jaroš PetrBenák Vít-9-7-5  0374
12.Železný MiroslavŠimeček Jan62-9-883284
13.Pekárek VáclavVinklářová Veronika10107  3094
14.Baier MiroslavFausek Jiří634  30104
15.Železný MiroslavBenák Vít         
16.Pekárek VáclavŠimeček Jan         
17.Baier MiroslavVinklářová Veronika         
18.Jaroš PetrFausek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pekárek Václav30Benák Vít12
Baier Miroslav30Šimeček Jan12
Jaroš Petr12Vinklářová Veronika03
Železný Miroslav30Fausek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37573:611TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karpíšek Ondřej
Provazník Lukáš
 
 
Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
-7-10119-72301
2.Lüder Jan
Doležal Karel
 
 
Hájek Karel
Matuška František
 
 
711-5-1153211
3.Karpíšek OndřejMatuška František5-99-9-52312
4.Lüder JanPícha David8-987 3122
5.Provazník LukášPecka Zdeněk-9-578-72323
6.Doležal KarelHájek Karel-7-7-5  0324
7.Lüder JanMatuška František57-76 3134
8.Provazník LukášPícha David8-10-95-82335
9.Doležal KarelPecka Zdeněk-4-10-7  0336
10.Karpíšek OndřejHájek Karel-7-7-6  0337
11.Provazník LukášMatuška František-9849 3147
12.Doležal KarelPícha David-2-6-4  0348
13.Karpíšek OndřejPecka Zdeněk-11-02693258
14.Lüder JanHájek Karel5810  3068
15.Doležal KarelMatuška František-98-8-6 1369
16.Karpíšek OndřejPícha David-10-10-9  03610
17.Lüder JanPecka Zdeněk         
18.Provazník LukášHájek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karpíšek Ondřej13Matuška František22
Lüder Jan30Pícha David31
Provazník Lukáš12Pecka Zdeněk21
Doležal Karel04Hájek Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33432:491TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
Valeš Zbyněk
Hrdlička Jakub
 
 
52-1111 3110
2.Novosad Rostislav
Pinkas Jan
 
 
Kucharčík Jan
Kubeš Václav
 
 
-85-88-52311
3.Cankař RadekKucharčík Jan6-6-5583221
4.Pinkas JanValeš Zbyněk8-10-68-62322
5.Novosad RostislavKubeš Václav-7-11-7  0323
6.Matuna VáclavHrdlička Jakub-97-5-9 1324
7.Pinkas JanKucharčík Jan-6-3-8  0325
8.Novosad RostislavValeš Zbyněk8-118-4-82326
9.Matuna VáclavKubeš Václav73-8-6-72327
10.Cankař RadekHrdlička Jakub-810-11-7 1328
11.Novosad RostislavKucharčík Jan-7-10-5  0329
12.Matuna VáclavValeš Zbyněk9-5-7-8 13210
13.Cankař RadekKubeš Václav         
14.Pinkas JanHrdlička Jakub         
15.Matuna VáclavKucharčík Jan         
16.Cankař RadekValeš Zbyněk         
17.Pinkas JanKubeš Václav         
18.Novosad RostislavHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cankař Radek11Kucharčík Jan21
Pinkas Jan02Valeš Zbyněk30
Novosad Rostislav03Kubeš Václav20
Matuna Václav03Hrdlička Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:Holub Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:Dunder Jiří
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:Popelka Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25588:540TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Roman
Dunder Jiří
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
486  3010
2.Ptáček Jan
Popelka Antonín st.
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
89-96 3120
3.Ptáček JanŽambokréthyová Milena-7-8-8  0321
4.Dunder JiříLaštůvka Petr398  3031
5.Popelka Antonín st.Hadrava Miloslav-9968 3141
6.Holub RomanNavrátil Ladislav7-866 3151
7.Dunder JiříŽambokréthyová Milena-3-4-8  0352
8.Popelka Antonín st.Laštůvka Petr5-8-106-112353
9.Holub RomanHadrava Miloslav656  3063
10.Ptáček JanNavrátil Ladislav7-9-68-82364
11.Popelka Antonín st.Žambokréthyová Milena-7-8-5  0365
12.Holub RomanLaštůvka Petr878  3075
13.Ptáček JanHadrava Miloslav6-1388 3185
14.Dunder JiříNavrátil Ladislav789  3095
15.Holub RomanŽambokréthyová Milena-4-28-6 1396
16.Ptáček JanLaštůvka Petr6-78-6-72397
17.Dunder JiříHadrava Miloslav579  30107
18.Popelka Antonín st.Navrátil Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Jan13Žambokréthyová Milena40
Dunder Jiří31Laštůvka Petr22
Popelka Antonín st.12Hadrava Miloslav04
Holub Roman31Navrátil Ladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline