Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8389:265TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Blažek Pavel
Doležal Karel
 
 
7-1086 3110
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Kolda Petr
Svobodová Nikola
 
 
67-107 3120
3.Král MartinKolda Petr357  3030
4.Šimberský JiříDoležal Karel93-84 3140
5.Ševčík IvanBlažek Pavel333  3050
6.Čuda JanSvobodová Nikola108-87 3160
7.Šimberský JiříKolda Petr-73-8653270
8.Ševčík IvanDoležal Karel11-295 3180
9.Čuda JanBlažek Pavel75-35 3190
10.Král MartinSvobodová Nikola481  30100
11.Ševčík IvanKolda Petr937  30  
12.Čuda JanDoležal Karel         
13.Král MartinBlažek Pavel         
14.Šimberský JiříSvobodová Nikola         
15.Čuda JanKolda Petr         
16.Král MartinDoležal Karel         
17.Šimberský JiříBlažek Pavel         
18.Ševčík IvanSvobodová Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Martin20Kolda Petr02
Šimberský Jiří20Doležal Karel02
Ševčík Ivan20Blažek Pavel02
Čuda Jan20Svobodová Nikola02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33427:501Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
1299  3010
2.Havránek Jakub
Veselý Filip
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-109-410-42311
3.Havránek JakubMatuna Václav-9425 3121
4.Veselý FilipCankař Radek9-6-5-14 1322
5.Baier MiroslavPinkas Jan9-94-743232
6.Železný MiroslavSlavata Josef-108-8-7 1333
7.Veselý FilipMatuna Václav-8-48-6 1334
8.Baier MiroslavCankař Radek-7-5-8  0335
9.Železný MiroslavPinkas Jan-615-4-9 1336
10.Havránek JakubSlavata Josef-8-9-9  0337
11.Baier MiroslavMatuna Václav-4-914-9 1338
12.Železný MiroslavCankař Radek-9-3-7  0339
13.Havránek JakubPinkas Jan-8-4-7  03310
14.Veselý FilipSlavata Josef         
15.Železný MiroslavMatuna Václav         
16.Havránek JakubCankař Radek         
17.Veselý FilipPinkas Jan         
18.Baier MiroslavSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Jakub12Matuna Václav21
Veselý Filip02Cankař Radek30
Baier Miroslav12Pinkas Jan21
Železný Miroslav03Slavata Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15460:355KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Kliner Jiří
Pleticha Jaroslav
 
 
-8-9-5  0301
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
6-75-783211
3.Ouroda FrantišekPleticha Jaroslav-9-9-10  0312
4.Marko JiříPtáček Jan-6873 3122
5.Boštíková VěraČervenka Boris6-547 3132
6.Smrkovský PetrKliner Jiří579  3042
7.Marko JiříPleticha Jaroslav-112-4-9 1343
8.Boštíková VěraPtáček Jan10-778 3153
9.Smrkovský PetrČervenka Boris559  3063
10.Ouroda FrantišekKliner Jiří763  3073
11.Boštíková VěraPleticha Jaroslav-95612 3183
12.Smrkovský PetrPtáček Jan558  3093
13.Ouroda FrantišekČervenka Boris162  30103
14.Marko JiříKliner Jiří         
15.Smrkovský PetrPleticha Jaroslav         
16.Ouroda FrantišekPtáček Jan         
17.Marko JiříČervenka Boris         
18.Boštíková VěraKliner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouroda František21Pleticha Jaroslav21
Marko Jiří11Ptáček Jan03
Boštíková Věra30Červenka Boris03
Smrkovský Petr30Kliner Jiří02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32617:624TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Huňa Vladimír
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
-8-5-9  0301
2.Lhoták Petr
Smrčina Zdeněk
 
 
Hadrava Miloslav
Hořínek Pavel
 
 
WO    0302
3.Lhoták PetrŽambokréthyová Milena-9-9-6  0303
4.Vencálek JiříHadrava Miloslav-987-973213
5.Smrčina ZdeněkNavrátil Ladislav868  3023
6.Huňa VladimírHořínek Pavel10-5108 3133
7.Vencálek JiříŽambokréthyová Milena-3-8-11  0334
8.Smrčina ZdeněkHadrava Miloslav9-9-6-7 1335
9.Huňa VladimírNavrátil Ladislav95-910 3145
10.Lhoták PetrHořínek Pavel-9-989-102346
11.Smrčina ZdeněkŽambokréthyová Milena-7139-5-82347
12.Huňa VladimírHadrava Miloslav8-5106 3157
13.Lhoták PetrNavrátil Ladislav-105-4843267
14.Vencálek JiříHořínek Pavel57-55 3177
15.Huňa VladimírŽambokréthyová Milena-884-9103287
16.Lhoták PetrHadrava Miloslav-74149 3197
17.Vencálek JiříNavrátil Ladislav566  30107
18.Smrčina ZdeněkHořínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhoták Petr22Žambokréthyová Milena31
Vencálek Jiří31Hadrava Miloslav13
Smrčina Zdeněk12Navrátil Ladislav04
Huňa Vladimír40Hořínek Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36502:569TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
-7-11-14  0301
2.Šimánek Lubomír
Arsenjev Petr
 
 
Valeš Zbyněk
Hrdlička Jakub
 
 
-8-11-8  0302
3.Arsenjev PetrValeš Zbyněk10-7-41083212
4.Bratka ArnoštKucharčík Jan106-5-1123222
5.Šimánek LubomírRadil Milan-7-7-7  0323
6.Pospíšil AloisHrdlička Jakub9106  3033
7.Bratka ArnoštValeš Zbyněk-114-78-22334
8.Šimánek LubomírKucharčík Jan-54-812-32335
9.Pospíšil AloisRadil Milan-2-6-7  0336
10.Arsenjev PetrHrdlička Jakub5-1068 3146
11.Šimánek LubomírValeš Zbyněk-9-4-9  0347
12.Pospíšil AloisKucharčík Jan-8-9-7  0348
13.Arsenjev PetrRadil Milan7-877 3158
14.Bratka ArnoštHrdlička Jakub-62-115-72359
15.Pospíšil AloisValeš Zbyněk-7-12-6  03510
16.Arsenjev PetrKucharčík Jan         
17.Bratka ArnoštRadil Milan         
18.Šimánek LubomírHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Arsenjev Petr30Valeš Zbyněk31
Bratka Arnošt12Kucharčík Jan21
Šimánek Lubomír03Radil Milan21
Pospíšil Alois13Hrdlička Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36634:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Matuška František
Hájek Karel
 
 
-12-9-8  0301
2.Kotlorz Lukáš
Hoke Daniel
 
 
Pícha David
Pecka Zdeněk
 
 
-449-1-82302
3.Benák JanPícha David-11-8-9  0303
4.Hoke DanielMatuška František-5-3-5  0304
5.Kotlorz LukášPecka Zdeněk9-58-263214
6.Benák VítHájek Karel79-7-993224
7.Hoke DanielPícha David-76-36-52325
8.Kotlorz LukášMatuška František596  3035
9.Benák VítPecka Zdeněk698  3045
10.Benák JanHájek Karel-85-6583255
11.Kotlorz LukášPícha David658  3065
12.Benák VítMatuška František-78-6-5 1366
13.Benák JanPecka Zdeněk7-1078 3176
14.Hoke DanielHájek Karel87-36 3186
15.Benák VítPícha David-45-9-8 1387
16.Benák JanMatuška František-53-14-9 1388
17.Hoke DanielPecka Zdeněk-15-75-4 1389
18.Kotlorz LukášHájek Karel85-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benák Jan22Pícha David31
Hoke Daniel13Matuška František31
Kotlorz Lukáš40Pecka Zdeněk13
Benák Vít22Hájek Karel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS