Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14446:350TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
8-687 3110
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Holub Roman
Dunder Jiří
 
 
2-7-10143220
3.Ševčík IvanHolub Roman-610-9673230
4.Šimberský JiříDunder Jiří-59-10-8 1331
5.Král MartinPopelka Antonín st.6-986 3141
6.Čuda JanPtáček Jan657  3051
7.Šimberský JiříHolub Roman873  3061
8.Král MartinDunder Jiří510-36 3171
9.Čuda JanPopelka Antonín st.65-6-893281
10.Ševčík IvanPtáček Jan92-74 3191
11.Král MartinHolub Roman6-8410 31101
12.Čuda JanDunder Jiří         
13.Ševčík IvanPopelka Antonín st.         
14.Šimberský JiříPtáček Jan         
15.Čuda JanHolub Roman         
16.Ševčík IvanDunder Jiří         
17.Šimberský JiříPopelka Antonín st.         
18.Král MartinPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Ivan20Holub Roman03
Šimberský Jiří11Dunder Jiří11
Král Martin30Popelka Antonín st.02
Čuda Jan20Ptáček Jan02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30638:619TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
87-10-14-82301
2.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Novosad Rostislav
Handl Erich
 
 
-8-88-6 1302
3.Žambokréthyová MilenaMatuna Václav8-248-463212
4.Laštůvka PetrPinkas Jan-78-81073222
5.Navrátil LadislavNovosad Rostislav-6-610-8 1323
6.Hadrava MiloslavHandl Erich6-8918 3133
7.Laštůvka PetrMatuna Václav-81076 3143
8.Navrátil LadislavPinkas Jan-9-8-7  0344
9.Hadrava MiloslavNovosad Rostislav-6-7-5  0345
10.Žambokréthyová MilenaHandl Erich3-749 3155
11.Navrátil LadislavMatuna Václav-7-6-8  0356
12.Hadrava MiloslavPinkas Jan-871112 3166
13.Žambokréthyová MilenaNovosad Rostislav64-85 3176
14.Laštůvka PetrHandl Erich587  3086
15.Hadrava MiloslavMatuna Václav-8-8-9  0387
16.Žambokréthyová MilenaPinkas Jan9128  3097
17.Laštůvka PetrNovosad Rostislav877  30107
18.Navrátil LadislavHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žambokréthyová Milena40Matuna Václav22
Laštůvka Petr40Pinkas Jan13
Navrátil Ladislav03Novosad Rostislav22
Hadrava Miloslav22Handl Erich03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21536:488TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Pour Tomáš
Provazník Lukáš
 
 
78-6-783210
2.Kubeš Václav
Kucharčík Jan
 
 
Karpíšek Ondřej
Myslivec Jiří
 
 
658  3020
3.Valeš ZbyněkPour Tomáš-7812-5-62321
4.Kubeš VáclavMyslivec Jiří-9668 3131
5.Hrdlička JakubKarpíšek Ondřej894  3041
6.Kucharčík JanProvazník Lukáš810-11-11103251
7.Kubeš VáclavPour Tomáš-7-77-6 1352
8.Hrdlička JakubMyslivec Jiří-8-8-9  0353
9.Kucharčík JanKarpíšek Ondřej-10-711993263
10.Valeš ZbyněkProvazník Lukáš4114  3073
11.Hrdlička JakubPour Tomáš-8-5-8  0374
12.Kucharčík JanMyslivec Jiří677  3084
13.Valeš ZbyněkKarpíšek Ondřej776  3094
14.Kubeš VáclavProvazník Lukáš9-107-9932104
15.Kucharčík JanPour Tomáš-4-9-7  03  
16.Valeš ZbyněkMyslivec Jiří         
17.Kubeš VáclavKarpíšek Ondřej         
18.Hrdlička JakubProvazník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk21Pour Tomáš30
Kubeš Václav21Myslivec Jiří12
Hrdlička Jakub12Karpíšek Ondřej03
Kucharčík Jan30Provazník Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38710:667TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Karel
Matuška František
 
 
Pekárek Václav
Železný Miroslav
 
 
-67-10-8 1301
2.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Baier Miroslav
Pína Jan
 
 
10-6-9-6 1302
3.Hájek KarelŽelezný Miroslav-97-79-112303
4.Matuška FrantišekBaier Miroslav-638-983213
5.Pícha DavidPekárek Václav-7-76753223
6.Pecka ZdeněkPína Jan589  3033
7.Matuška FrantišekŽelezný Miroslav-76-8-7 1334
8.Pícha DavidBaier Miroslav98-97 3144
9.Pecka ZdeněkPekárek Václav6115  3054
10.Hájek KarelPína Jan-99-10-4 1355
11.Pícha DavidŽelezný Miroslav5-98-7-82356
12.Pecka ZdeněkBaier Miroslav-7-9410-102357
13.Manko ViktorPekárek Václav-9376 3167
14.Matuška FrantišekPína Jan-5-8-7  0368
15.Pecka ZdeněkŽelezný Miroslav-8545 3178
16.Manko ViktorBaier Miroslav87-711 3188
17.Matuška FrantišekPekárek Václav33-7-8-92389
18.Pícha DavidPína Jan2-9-9-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Karel02Železný Miroslav31
Matuška František13Baier Miroslav13
Pícha David22Pekárek Václav13
Pecka Zdeněk31Pína Jan31
Manko Viktor20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:26544:512TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-7-17473210
2.Vožický Bohumil
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
-10-8-9  0311
3.Vožický BohumilSmrkovský Petr-889-363221
4.Remunda Alexandros MatheosOuroda František-8-69673231
5.Benák JanBoštíková Věra-6-7-8  0332
6.Benák VítMarko Jiří-5-541083242
7.Remunda Alexandros MatheosSmrkovský Petr85-6-12-92343
8.Benák JanOuroda František3-737 3153
9.Benák VítBoštíková Věra-127-9863263
10.Vožický BohumilMarko Jiří568  3073
11.Benák JanSmrkovský Petr-0-10-8  0374
12.Benák VítOuroda František-7268 3184
13.Vožický BohumilBoštíková Věra799  3094
14.Remunda Alexandros MatheosMarko Jiří9-96-11932104
15.Benák VítSmrkovský Petr-5-8-4  03  
16.Vožický BohumilOuroda František         
17.Remunda Alexandros MatheosBoštíková Věra         
18.Benák JanMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vožický Bohumil30Smrkovský Petr21
Remunda Alexandros Matheos21Ouroda František03
Benák Jan12Boštíková Věra12
Benák Vít30Marko Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 

 
 
WO    3020
3.Pospíšil AloisWO    3030
4.Arsenjev PetrWO    3040
5.Bratka ArnoštWO    3050
6.Flídr JosefWO    3060
7.Arsenjev PetrWO    3070
8.Bratka ArnoštWO    3080
9.Flídr JosefWO    3090
10.Pospíšil AloisWO    30100
11.Bratka Arnošt         
12.Flídr Josef         
13.Pospíšil Alois         
14.Arsenjev Petr         
15.Flídr Josef         
16.Pospíšil Alois         
17.Arsenjev Petr         
18.Bratka Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Soupeř se nedostavil

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS